خواهد Coronavirus بحران تهمت بحران آب و هوا?

بروکسل — جهانی فلج ناشی از coronavirus سطح آلودگی و انتشار کربن هستند حذف همه جا — ترک میشن آسمان قابل رویت کوه های پر زرق و برق وحشی است. حتی ونیز معروف تیره کانال در حال اجرا هستند روشن است.

پس از چند دهه از صنعت و دولت آهسته راه رفتن روی آب و هوا موضوع برای برخی از این اثبات شده است که اقدام موثر می توان به دست آورد.

اما طبیعت احیای آمده است در هزینه زیادی با اقتصاد اروپا پیش بینی شده برای کاهش 7.4 درصد در این سال است. بنابراین برای بسیاری از افراد مانند ناگهان بیکار نگرانی در مورد آب و هوا — که به نظر می رسید فوری فقط چند ماه پیش به نظر می رسد کمتر بنابراین در حال حاضر.

کسانی که رقابت اردوگاه در حال حاضر قفل شده است و در بحث بر سر اینکه چگونه و چه چیزی را بازسازی — بین کسانی که می خواهند به اقتصاد در حال حرکت دوباره بدون توجه به چگونه و کسانی که استدلال می کنند که بحران فرصتی برای سرعت بخشیدن به انتقال به یک تمیز کننده اقتصاد است.

ژان Pisani-کشتی یک اقتصاددان و یکی از دستیاران سابق رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه توصیف این عنوان مبارزه است که “تعریف خواهد شد پس از همه گیر جهانی است.”

برای سبز نظامیان ویروس “تنها به تقویت نیاز فوری برای اقدام آب و هوا,” او نوشت: به تازگی. “اما جان سخت صنعتگران هستند به همان اندازه متقاعد شده: نباید اولویت بالاتر از تعمیر تا ویران اقتصاد تعویق انداختن مقررات سختگیرانه زیست محیطی در صورت لزوم. نبرد آغاز شده است.”

به عنوان دولت های اروپایی داد و بیداد تلخی بیش از یک ویروس-بازیابی صندوق و بعد از هفت سال بودجه این موضوع است که در جلو و مرکز.

اتحادیه اروپا در آغاز سال ترویج طرح تحول سريع از اقتصاد به سمت کربن خنثی آینده — سبز “معامله” — به عنوان گل سرسبد آن موضوع و موتور برای تمدید رشد.

اعتبار…Fabio Muzzi/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

رهبران اروپایی اصرار دارند که نوعی از آن باقی خواهد ماند پارامونت اما جدید کروناویروس است پیچیده و مهم است.

Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا — اتحادیه اروپا مهم بوروکراسی — گفت: در اواخر ماه گذشته که بلوک سبز اهداف باید “موتور برای بهبود.” او مهم حمایت از آقای پاکسازی و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • ضرب و شتم یک بیماری همه گیر رکود باید به معنای فدا کردن سیاره رهبران اروپایی هشدار می دهند.
  • سئول خاموش آن کافه ها و کاباره ها به طور نامحدود پس از یک کلاستر جدید پدیدار می شود.
  • Coronavirus نیست میشه به زودی. دو مطالعات جدید ارائه تصویری از آینده چگونه ممکن است نگاه کنید.

سوال این است که تا چه حد هر کسی که مایل به رفتن در حال حاضر به عنوان رهبران سیاسی در سراسر این قاره تحت فشار از شهروندان برای اقتصادی امداد و همچنین از صنایع از جان گذشته برای دریافت خود را در کارخانه قدیمی دوباره در حال اجرا.

بلوک است که بحث قانون به اجرا کربن بی طرفی تا سال 2050 اما بسیاری می خواهند به تشدید اهداف برای سال 2030 — با حرکت از یک پیشنهاد 40 درصد کاهش از سطح سال 1990 در دهه های آینده به آنجا که 55 درصد است. آنها استدلال می کنند که این بیماری همه گیر است که یک فرصت را به استفاده از پول جدید برای سرعت بخشیدن به انتقال دور از کربن است.

اروپایی, آب و هوا و محیط زیست وزیران از 17 سازمان ملل امضا بیانیه اصرار دولت به “E. U. بهبود سبز ایران” و “برای ساخت پل بین مبارزه Covid-19, از دست رفتن تنوع زیستی و تغییرات آب و هوا.”

اعتبار…استخر عکس توسط Olivier Hoslet

اما حتی این کمیسیون معاون اول رئیس جمهور و مسئول سبز معامله فرانس تیمرمانس نگران است.

“بحران آب و هوا که بر ما بود قبل از تاج بحران است که هنوز هم وجود دارد و دهکدهای از دست داد هیچ چیز از آن ضرورت” او گفت:. “اما در آینده قابل پیش بینی آن را دیگر نمی خواهد رتبه اول در مردم اولویت لیست. آن را جست و خیز کردن.”

این “سوال بزرگ” آقای تیمرمانس در مصاحبه ای گفته است “سیاستمداران بماند و نگه داشتن چشم خود را بر بحران دراز مدت یا کوتاه مدت انتخاباتی ملاحظات?”

اگر بهبودی آهسته “پس از آن مردم در خیابان ها و سیاستمداران خواهد شد شروع به پرتاب پول در کسب و کار آنها را شناور نگه دارید, آیا کسب و کار حلال یا نه یا سبز نیست,” او گفت:. “به همین دلیل من فشار برای بزرگتر اجتماعی دخالت” از افراد جوان تمرکز بر آینده است.

اما با جهانی آب و هوا مذاکرات شناخته شده به عنوان پلیس-26 در حال حاضر به تعویق افتاد معناداری وجود دارد شک و تردید.

“من گمان بعدی ارزش برخورد در سیاست خواهد بود بین محیط زیست و کسانی که به نفع رشد اقتصادی و من از ترس اقتصاد خواهد بود که برنده در این زمینه گفت:” آناند منون استاد سیاست اروپا در کالج کینگ لندن است. “ما را بدهی و من با این احساس که همه چیز را غرق اقتصادی استدلال.”

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

John Sawers سیاسی-خطر مشاور و رئیس سابق MI6 بریتانیا هوش سرویس تیره تر در نظر.

“سخت رئالیست در من می گوید که ما ظهور بیشتر تقسیم کمتر قادر و فقیرتر از قبل است که دولت ها کمتر تمایل به سرمایه گذاری در مشکلات است که ظهور خواهد کرد سال ها و دهه های پایین خط,” او گفت:. “من می گویند که دولت پرداخت خواهد شد کمتر توجه به آب و هوا.”

در همان زمان “این در دست ما است” آقای Sawers گفت. “این بیماری همه گیر به ما نشان می دهد که مشکلات جهانی باید فوری ملی و محلی تاثیر و تغییرات آب و هوایی همه ما تاثیر می گذارد.”

استدلال های ساخته شده توسط آقای تیمرمانس و رهبران ملی مانند خانم مرکل و آقای پاکسازی نسبتا ساده است: با استفاده از پول جدید نیست برای بازگرداندن جهان قدیمی اما برای کمک به ایجاد یکی جدید است.

“مطمئن شوید که سرمایه گذاری ما را به ما طول می کشد به اقتصاد جدید” آقای تیمرمانس گفت: پارلمان اروپا.

به مقامات اروپایی و برخی از پاسخ روشن است: کمک به صنعت خودرو بهبود می یابند اما کراوات حمایت از تولید خودروهای برقی و بهتر باتری. کمک به صنعت انرژی حرکت به سمت انرژیهای تجدید پذیر و هیدروژن است. قرار دادن مردم به کار نصب و برقی ایستگاه های شارژ پشت بام پانل های خورشیدی, بهتر, صفحه اصلی, عایق, متر هوشمند و کارآمد تر ویندوز و دیگهای بخار. تنظیم برای اطمینان از انرژی کارآمد ساختمان های جدید است.

برخی از مسائل هستند کمتر روشن بود و آینده حمل و نقل انبوه و بزرگ و مجتمع های آپارتمانی به خصوص در شهرهای بزرگ — اجازه دهید به تنهایی آینده از خطوط هوایی است. آقای پاکسازی به بودجه جدید برای Air France-KLM به کاهش کربن.

به عنوان یک سابق بلوک رسمی استفان Lehne اشاره می کند “هر روز نامه های قدرتمند سازمان های صنعتی از سیمان به پلاستیک به صنعت خودرو وارد در این کمیسیون گفت که ما نیاز به کمک در استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای در مقررات است.”

وجود دارد “یک درگیری بزرگ,” او گفت: بین “صرفه جویی در شغل از شرکت در لبه ورشکستگی و سرمایه گذاری در مشاغل جدید است.” او افزود: “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فشار به بازگشت به وضعیت موجود حول و حوش آنجا که ممکن است.”

کشورهای مرکزی و شرقی اروپا در حال حاضر نگران درد سبز گذار. و کشورهای فقیر از جنوب با بدهی های بالاتر برای شروع و کمتر به بیشتر, ترس, جدید نابرابری به عنوان بزرگتر و غنی تر از کشورهایی مانند آلمان و فرانسه می توانند یارانه خود را به صنایع به مراتب بیشتر پرخرج.

ثروتمند کشورهای رد جمعی بدهی به کمک بیشتر مدیون آنهایی که. اما ترویج بیشتر صرف به عنوان سبز خواهد بود قابل قبول تر سیاسی گفت: یعقوب Funk کیرکگارد از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

اعتبار…Remko د وال/پولیس ملی از طریق Agence France-Presse — Getty Images

مجتبی رحمان رئیس تحلیلگر اروپایی برای گروه اوراسیا نیز بیشتر خوش بینانه است.

“سبز معامله اساسا در مورد پول و این یک روان کننده حتی در اروپای مرکزی و شرقی” او گفت:. “اگر بخش قابل توجهی از بودجه برای آب و هوا هزینه های است که آنها را تشویق به تعامل” با وجود شک و تردید در مورد انتقال انرژی و سوالات در اطراف بار های.

Diederik Samsom آقای تیمرمانس’ رئیس کابینه است و کار به تجدید نظر سبز معامله برای مقابله با این بحران جدید است.

“بله وجود دارد تقاضا برای سبز بازیابی بلکه تقاضا برای شغل و رشد” او گفت:. “اگر ما می تواند ترکیب که ما می تواند انجام آنچه ما می خواهیم. اگر ما نمی توانیم در مورد آن را فراموش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de