را خواهان خندق مغلوب ساختن پیشی جستن به صرفه جویی در سنا به عنوان پشتیبانی nosedives?اسپانیایی حامیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته در اطراف کابینه جدول lavished او را با ستایش و قول داد: “ما بازسازی امریکا با شما و ما را در امریکا بزرگ دوباره.” برای یک لحظه در خود تایید کاخ سفید حباب به نظر می رسید رئیس جمهور ایالات متحده باقی مانده است استاد از سرنوشت خود.

اما زمانی که خبرنگاران از او سؤال تهمت پاسخ داده تنها یک. سپس او انجام شد. کاخ سفید کارمند نعره میکشید زور و اجبار در مونتاژ رسانه ها: “برویم! اجازه دهید به! رفتن نگه دارید! اجازه دهید به! بیا ما انجام می شود! اجازه دهید برود!” آن را نشانه ای از چگونه رئیس جمهور تبدیل شده است کمتر زیاده از رسانه های غیر دوستانه سوال از زمانی که او فکر او بود بالا.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مشکل است. Coronavirus کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی دهها میلیون نفر از مردم شغل خود را از دست داده و شده است وجود دارد تکتونیکی فرهنگی شیفت به صورت نژادی و عدالت است. نظر سنجی نشان می دهد که او بدترین وقت قرار داده شده پس از جیمی کارتر بود با چکش توسط رونالد ریگان در سال 1980 خروج خود را از حزب جمهوری خواه در جایی بین اضطراب و وحشت در مورد ماه نوامبر انتخابات برای کاخ سفید و کنگره است.

“خلق و خوی است احتمالا مثل آنچه در آن احساس می شود مانند زمانی که شما در تایتانیک, گفت:” جو والش سابق کنگره از ایالت ایلینوی است. “این قسمت جمهوریخواهان در سنا و مجلس می دانید تهمت رفتن به تخریب و در ماه نوامبر, اما آنها به او و آنها قصد پایین رفتن با او و آنها هیچ انتخاب و من فکر می کنم آنها متوجه است که.”

غرق شدن کشتی تشبیه می آید تا دوباره و دوباره در میان جمهوریخواهان در مصاحبه با گاردین و دیگر رسانه ها.

بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن از 52% به 40% در یک نگهبان/Opinium تحقیقات نظرسنجی انجام شده در اواخر ماه ژوئن. متعدد دیگر پای صندوقهای رای موافق دموکرات دارای دو رقمی سرب و مهمتر او را به آینده در شش میدان نبرد متحده است. دو سه نفر در حال حاضر رد تهمت را از دست داده و همه گیر با توجه به ABC News/ایپسوس نظرسنجی با درصد از جمهوری خواهان که به تصویب غرق شدن از 90 درصد در اواسط ماه ژوئن به 78 درصد در حال حاضر.

چیزی است که حق را برای رئیس جمهور. یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما ماه گذشته بود که با صدای تلپ افتادن با هزاران نفر از صندلی های خالی. یکی دیگر از تجمع برنامه ریزی شده برای پورتسموث در شب شنبه به تعویق افتاده است با توجه به آب و هوا. از زیرزمین بایدن است outraised مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع آوری کمک های مردمی در طول دو ماه گذشته در یک ردیف.

رئیس جمهور است و حتی موفق به تجاری حریف خود را با تحقیر امیز نام مستعار است که چوب.

امی والتر ملی سردبیر طبخ سیاسی گزارش نوشت: در این هفته: “این انتخابات است که به دنبال بیشتر شبیه به یک دموکرات سونامی به سادگی از یک موج آبی … استراتژیست های جمهوری خواه ما صحبت با این هفته فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن است و نزدیک به نقطه بدون بازگشت. یک زن و شوهر از دیگران تعجب اگر تهمت رسیده بود خود را ‘کاترینا’ لحظه: دائم و از دست دادن اعتماد و ایمان اکثریت رای دهندگان.”
The Senate majority leader, Mitch McConnell, wears a mask as he listens to Donald Trump, who by contrast goes uncovered.

او افزود: “در صحبت با استراتژیست در هر دو طرف هفته گذشته آن را نیز روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن کشیدن جمهوری خواه کنگره نامزدها با او را به عنوان به خوبی.”

در واقع خواهان تحقق آنها می تواند از دست دادن همه چیز با ریاست جمهوری و مجلس سنا پس از مجلس نمایندگان که آنها تسلیم در سال 2018 است. سنا حیاتی است. اگر جمهوری خواهان می تواند خود را حفظ اکثریت آنها قادر خواهد بود به مانع قابل توجهی قطعات دموکراتیک را در دستور کار خود فقط به عنوان آنها را برای بسیاری از باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

سناتور سوزان کالینز از مین جونی ارنست از آیووا کوری گاردنر از کلرادو مارتا McSally از آریزونا و تهم Tillis کارولینای شمالی در حال تمام انتهایی در نظر سنجی. حتی پیشرو تهمت وفاداران میچ مک کانل و لیندزی گراهام در صورت سفت چالش های دموکراتیک از مخالفان افزایش بودجه در کنتاکی و کارولینای جنوبی بود.

والش که ناموفق مغلوب ساختن پیشی جستن به چالش کشیده برای سال 2020 جمهوریخواه نامزدی خود گفت: “من می توانم به شما بگویم علنی و خصوصی مکالمات من تا به حال آنها ترس shitless همه آنها هر جمهوری خواه مجلس سنا در انتخابات. منظور من فراموش کرده ام در مورد کلرادو آن را انجام داده است. آریزونا انجام شده است. من فکر می کنم مین انجام شده است. جونی ارنست در آیووا تقریبا انجام شده است. هر مسابقه است برای رفتن به رقابتی. دموکرات Doug Jones کردم یک جنگنده شانس برنده شدن در آلاباما. لیندزی گراهام در مشکل جدی است و همه آنها آن را می دانم.”

آن را شگفت آور چرخش در کمتر از یک سال به عنوان سیاسی و کسب و کار در جهان از دست داده اند و اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن. یک Citigroup نظرسنجی از 140 مدیران صندوق در ماه دسامبر گذشته در بر داشت 70 درصد انتظار می رود او برای پیروزی در انتخابات مجدد اما هفته گذشته 62 درصد گفت: آنها انتظار می رود بایدن به پیروز. که یک بار غیر قابل نفوذ جمهوری خواه پایگاه های مانند آریزونا آیووا و کارولینای جنوبی در حال حاضر در بازی است که اندازه گیری چقدر تغییر کرده است.

تارا Setmayer سابق جمهوری خواه مدیر ارتباطات در کاپیتول هیل گفت: “افرادی که با توجه به شماره های داخلی هستند بسیار نگران است و آنها در حال صرف پول در مکان هایی که آنها هرگز تصور آنها می خواهم که به تخصیص منابع مانند نیوهمشایر مانند گرجستان مانند کارولینای جنوبی است.

“سیاست در سطح ملی یک بازی اعداد است. هنگامی که شما شروع به خرج کردن پول در ایالات متحده است که قابل اعتماد بودند یک چرخه پیش شما را در دردسر هستید. به وضوح مغلوب ساختن پیشی جستن است haemorrhaging پشتیبانی در مناطق که او نیاز دارد را به نفع خود دوباره. او در حاشیه از پیروزی آنقدر باریک و آخرین بار است که او نمی تواند به استطاعت از دست دادن کسی تا آلارم قطعا صدایی در درون حزب جمهوری خواه با وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه در توییتر که او قریب به اتفاق حمایت از حزب جمهوری خواه.”

را جمهوری خواهان در نهایت طرد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای صرفه جویی در خود را ؟ کالینز خودداری کرده است به می گویند که چگونه او قصد دارد در انتخابات پارلمانی نوامبر گفتن نیویورک تایمز است که او نمی خواهد مبارزه بایدن سابق سنا همکار. او نیز در میان چندین سناتور که گفته اند که آنها نمی خواهد در ماه آینده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به renominate مغلوب ساختن پیشی جستن در جکسون ویل فلوریدا.

ایلین Kamarck یک عضو ارشد در حکومت مطالعات در موسسه بروکینگز thinktank در واشنگتن استدلال می کند که با هر قطره در پای صندوق های ترک در حزب جمهوری خواه رشد بزرگتر. “آنچه به طور کلی اتفاق می افتد در یک وضعیت مانند این است که مردم فقط شروع به رفتن راه خود را,” او گفت:.

“آنها فقط شروع به افتراق خود را از منفور جمهور. آنها شروع به گفت: “من کار با دموکرات” یا “من موافق نیستم با همه چیز جمهور می گوید”. آنها شروع به زنگ به رای دهندگان که در آنها متفاوت است. اگر این روند رفتن نگه دارید آنها را به عنوان نهایی پیام خواهد بود: رای برای حفظ جمهوری خواه مجلس سنا بنابراین ما می تواند به محافظت در برابر بدترین سیاست است که جو بایدن ممکن است سعی کنید به تصویب برسانند.”

اما وجود دارد بیشتر از سه ماه تا روز انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن پایه همچنان ملتهب. مبارزات انتخاباتی خود استدلال می کند که در این سال انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه او یک رکورد برای بیشترین آرا تا کنون بازیگران برای یک رییس جمهور. و او را به مبارزه طلبیده است پیامبران از عذاب در سال 2016.
Senator Susan Collins, who is highly vulnerable in New Hampshire, has said she will not campaign against Joe Biden.

Tim Miller سابق ارتباطات مدیر برای جب بوش و ex-سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه اخیرا مصاحبه نه کمپین مشاوران نامزدهای جمهوریخواه در سنا و مجلس نژادها برای مجله رولینگ استون. اگر چه افراد ناشناس با بیان views مانند “هر پاره از نقاط شواهد به احتمال زیاد کون لگد زدن در پاییز” میلر می نویسد: حمایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند “ثابت قدم”.

“آنچه که من در بر داشت در پاسخ خود بود یک قسمت Stockholm syndrome یک قسمت غریزه بقا” او توضیح می دهد. “همه آنها ممکن نیست عاشق جمهور اما اکثر سهم خود نفرت برای دشمنان خود را در سمت چپ در رسانه ها و مرتد هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان با شور و شوق است که موجب اتحاد با رییس جمهور, اگر نه خویشاوندی.

در پاسخ به این سنگ نورد مقاله Setmayer میزبان از صادقانه صحبت پادکست گفت: “آن را دلسرد کننده به شنیدن این که چون برای کسانی از ما که در طرف دیگر از این ما هستیم مانند” بیا! چقدر بیشتر شما می رویم به را ؟ شما می رویم به دریافت کردن کشتی و یا چه ؟ شما هنوز هم شانس در اینجا.’ آن را به نظر نمی آید مانند آنها در حال رفتن به انجام این کار است.

“آنها ممکن است پایین رفتن با کشتی به خاطر آنها احساس به عنوان اینکه حزب وفادار هستند تا به قفل مغلوب ساختن پیشی جستن است که آنها صفر شانس اگر آنها جداگانه خود را دارند. که محاسبه است.”

وجود شواهد کمی از ماسک-پوشیدن یا فیزیکی فاصله در کاخ سفید در روز پنج شنبه. و نه حتی در حال حاضر می کند مک کانل به نظر می رسد به احتمال زیاد به لحاظ سیاسی فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در اخرین پیشنهاد به نگهداری به مجلس سنا. Setmayer افزود: “تفنگ ساچمهای ازدواج از حزب جمهوری خواه و تهمت است که تا کنون رفته در این نقطه آن را تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای رهبران حزب به صراحت او را رد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im