خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج ؟

تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم از خانه های خود خارج و بر روی خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است.

در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس.

بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها که در حال حاضر مرده از Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. مردم رنگ شده اند به خصوص ضربه با میزان بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در میان آمریکایی های سیاه و سفید به مراتب بیش از کسانی که از سفید پوستان است.

تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها موجب شده است اخیرا توسط مرگ در هفته گذشته جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس. اما ناآرامی و خشم ریختن به خیابان ها از شهری به شهر بعدی نیز نشان دهنده دو تجمعی تنش ناشی از چند دهه از قتل توسط پلیس و ناگهانی ضرر و زیان از خانواده و دوستان از ویروس.

خود به خود فوران اعتراضات رخ می دهد به عنوان بسیاری از ایالت ها باید با احتیاط آغاز بازگشایی پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات با میلیون ها نفر از آمریکایی بیکار. رستوران ها و مدارس و سواحل و پارک های تحت بررسی به عنوان مکان آزمایشی شیوه جدید اشکال اجتماعی فاصله.

در لس آنجلس که در آن تظاهرات منجر به بسته شدن ویروس, تست سایت در شنبه, شهردار اریک Garcetti هشدار داد که این اعتراضات می تواند تبدیل به “سوپر پخش رویدادهای” با اشاره به انواع تجمعات معمولا برگزار می شود در داخل تنظیمات است که می تواند منجر به یک انفجار از عفونت های ثانویه.

رژیم صهیونیستی. لری هوگان مریلند یک جمهوری خواه ابراز نگرانی کرد که دولت خود را افزایش موارد در حدود دو هفته است که در مورد چه مدت آن طول می کشد برای علائم ظهور پس از کسی که آلوده است در حالی که آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به مردم توصیه می شود که اعتراض “به دریافت یک Covid آزمون این هفته است.”

برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال. علاوه بر این بسیاری از تظاهرکنندگان با پوشیدن ماسک و در برخی از مکان آنها به نظر می رسد اجتناب از خوشه بندی بیش از حد نزدیک است.

“در هوای رقیق ویروس و کاهش دوز عفونی است که ممکن است در خارج وجود دارد و اگر وجود دارد نسیم باد, که بیشتر رقیق ویروس در هوا گفت:” دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت است. “وجود دارد به معنای واقعی کلمه بود بسیاری از در حال اجرا در اطراف, که بدان معنی است که آنها در حال بازدم بیشتر عمیقا بلکه عبور از هر یک از دیگر بسیار به سرعت.”

جمعیت تمایل به جوانتر سمت او اشاره کرد و بزرگسالان جوانتر به طور کلی نتایج بهتر اگر آنها بیمار شدن هر چند خطر وجود دارد که آنها می تواند از انتقال ویروس به بستگان و اعضای خانواده که ممکن است بزرگتر و حساس تر.

اما دیگران بیشتر در مورد خطر ناشی از این پیاده روی ها ، دکتر هوارد Markel پزشکی مورخ است که به مطالعه بیماری های همه گیر تشبیه اعتراض جمعیت به پیوند راهپیمایی برگزار شده در شهرهای آمریکا مانند فیلادلفیا و دیترویت در میان 1918 پاندمی آنفلوانزا که اغلب به دنبال خوشه در موارد آنفلوآنزا.

“بله تظاهرات در خارج هستند اما همه آنها واقعا به یکدیگر نزدیک و در مواردی که خارج از محافظت نمی کند شما تقریبا به همان اندازه” دکتر Markel گفت. “مجامع عمومی هستند تجمعات عمومی — مهم نیست که چه شما در حال اعتراض و یا تشویق. که یکی از دلایل ما داشتن بیس بال بازی ها و نه ممکن کالج فوتبال این سقوط است.”

هر چند بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک دیگران نمی شد. SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 بیماری است که عمدتا انتقال از طریق قطرات تنفسی گسترش هنگامی که مردم بحث در سرفه یا عطسه; جیغ و فریاد شعار در جریان اعتراض می توانید سرعت بخشیدن به گسترش دکتر Markel گفت.

گاز اشک آور و اسپری فلفل که پلیس استفاده کرده اند برای متفرق کردن جمعیت باعث شود مردم به پاره کردن و سرفه و افزایش تنفسی و ترشحات از چشم و بینی و دهان بیشتر افزایش امکان انتقال است. تلاش پلیس برای حرکت جمعیت از طریق تنگ مناطق شهری می تواند در نتیجه corralling مردم به هم نزدیک و یا تا پایان سرودن مردم به فضاهای تنگ.

و احساسات در حال اجرا بالا دکتر Markel گفت. “مردم از دست داد در حال حاضر و آنها از دست دادن آگاهی از کسانی که نزدیک به آنها چه کسی است که با پوشیدن یک ماسک که نمی,” او گفت:.

بزرگترین نگرانی است که آلوده به کارشناسان بیماری های عفونی پس از همه گیر شروع و آن را coronavirus راز سلاح: که می توان آن را انتقال توسط افرادی که نمی نمایش هر یک از علائم و احساس سالم به اندازه کافی برای شرکت در تظاهرات.

“وجود دارد تعداد زیادی از حامل بدون علامت و که باعث می شود آن را بسیار مخاطره آمیز” دکتر Markel گفت.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 28 مه سال 2020

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • است ‘Covid پا’ نشانه ای از این بیماری است ؟

   وجود یک چشم انداز مثبت در مردم گزارش علائم chilblains که دردناک قرمز یا بنفش ضایعات است که به طور معمول به نظر می رسد و در زمستان بر روی انگشتان دست یا پا. ضايعات در حال ظهور به عنوان یکی دیگر از نشانه ای از عفونت با کوروناویروس. Chilblains ناشی از التهاب در عروق خونی کوچک در واکنش به سرما و یا در شرایط مرطوب, اما آنها معمولا در سردترین ماه های زمستان. مقامات بهداشت فدرال را شامل نمی شود پا ضایعات در فهرست علائم کروناویروس, اما برخی از متخصصین پوست در حال هل دادن برای تغییر و گفت به اصطلاح Covid پا باید دلایل کافی برای تست.

  • آیا من می توانم رفتن به پارک ؟

   بله اما مطمئن شوید که شما نگه داشتن شش پا از فاصله بین شما و افرادی که نمی زندگی می کنند در خانه خود را. حتی اگر شما فقط در قطع یک پارک به جای رفتن برای تنه زدن و یا راه رفتن و گرفتن برخی از هوای تازه و امیدوارم آفتاب است یک ایده خوب است.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.

  • چگونه می تواند به من کمک کند ؟

   موسسه خیریه هدایتگر که ارزیابی موسسات خیریه با استفاده از شماره های مبتنی بر سیستم دارای یک لیست در حال اجرا از سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار در جوامع تحت تاثیر شیوع. شما می توانید به خون از طریق صلیب سرخ آمریکا و جهان آشپزخانه مرکزی به شدت به توزیع وعده های غذایی در شهرستانها عمده.


دکتر Ashish Jha, استاد و مدیر دانشگاه هاروارد جهانی سلامت گفت: بیش از نیمی از coronavirus عفونت در حال گسترش توسط افرادی که بدون علامت از جمله برخی از کسانی که آلوده می شوند اما هرگز به توسعه علائم و دیگران که هنوز نمی دانند که آنها بیمار هستند.

اعتبار…دریایی ایالات متحده تاریخچه و میراث فرمان از طریق آسوشیتد پرس

دستگیری حمل و نقل و یا زندانی کردن معترضان را افزایش می دهد پتانسیل برای گسترش این ویروس. دکتر Jha به نام در اعتراض به خودداری از خشونت و خواست پلیس به تمرین داری.

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو ظاهر می شود در CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه نیز پیش بینی کرد این تظاهرات منجر به جدید “زنجیره ای از انتقال است.”

او گفت: اجتماعی و نابرابری اقتصادی از جمله فقیر دسترسی به مراقبت های بهداشتی در رابطه با تبعيض در مراقبت های بهداشتی تنظیمات بیشتر تکیه بر حمل و نقل عمومی و تفاوت در اشتغال شد و تمام عوامل منجر به یک بار بیشتر از Covid-19 بیماری در میان مردم رنگ.

“متوقف کردن بیماری همه گیر در حال رفتن به بستگی به توانایی ما برای مراقبت های پزشکی و آسیب پذیر اجتماعی” دکتر Gottlieb گفت. “ما مطلقا نیاز به حل و فصل این مشکلات اساسی برای از بین بردن خطر اپیدمی گسترش این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>