خواهد هرمان قابیل مرگ تغییر جمهوریخواه نمایش در ویروس ها و ماسک?

مرگ در روز پنج شنبه از هرمان قابیل نسبت به coronavirus است مواجه رئیس جمهور تهمت و دیگر جمهوری خواهان با واقعیت از همه گیر آن را به عنوان ضربه زدن به خانه نزدیک تر از همیشه قبل از این ادعا برجسته متحد آقای ترامپ یکی که غالبا بی اعتنا نگرش در مورد بهداشت احتیاطی منعکس دست تناقض از رهبران حزب.

آقای قابیل سابق اجرایی کسب و کار و نامزد حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2012 تا به حال هتاک مقابله و سبک است که آینه رئیس جمهور خود را با نام تجاری contrarian سیاست است. در اخیر نقش به عنوان یک چهره عمومی برای رئیس جمهور, انتخابات, مبارزات انتخاباتی او تبدیل شد به یک آرم از مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از ماسک-مبارز علم منتقدان آشکارا اگر نه به شدت موهن از مقامات بهداشت عمومی هشدار داد که آمریکایی ها برای جلوگیری از جمعیت زیادی را پوشش چهره خود و انجام به عنوان آنجا که ممکن است به منظور محدود کردن تماس با دیگران است.

خود را مشاهده و به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از محافظه کاران که اعمال hard-nosed, فرهنگ, جنگ ذهنیت به ویروس جدی ترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن.

آقای ترامپ نوشت: در ستایش آقای قابیل در توییتر در روز پنج شنبه در تماس تلفنی با “صدای قدرتمند از آزادی و همه که خوب است.”

اما آقای قابیل مرگ نشان داد که چگونه بیمار مناسب است که ذهن مجموعه ای است که به این کشور وضع فعلی. بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها کشته شده اند در یک بیماری همه گیر است که ravaging بخش هایی از کشور که در آن رهبران محافظه کار طولانی مقاومت در نظر گرفتن مراحل است که باید آهسته ویروس در جاهای دیگر مانند ماسک حکم و اقامت در خانه سفارشات.

کسانی که شامل مکان هایی مانند تولسا, Okla., که در آن آقای قابیل با حضور تهمت کمپین تجمع در ماه ژوئن نشان داد و خود را بی توجهی به اقدامات احتیاطی در رسانه های اجتماعی در مدت کوتاهی قبل از دریافت تشخیص ویروس است.

با یکنواختی است که به مبارزه طلبیده افزایش مرگ و عوارض در پشت حیاط خود را جمهوری خواهان در فدرال و ایالتی و محلی در سطوح اتخاذ کرده اند مشابه تن از شک و تردید و بی اعتنایی رد و مشاوره از مقامات بهداشت عمومی و به جای به تعویق انداختن اصول آنها گفته بودند به همان اندازه مهم: ارزش های محافظه کار از آزادی اقتصادی و آزادی شخصی.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • در کاخ سفید جلسه تهمت می ایستد با تاخیر انتخابات’ جیر نادیده گرفتن G. O. P. مقاومت مواجه.
  • اوباما خواستار تغییرات گسترده برای گسترش حقوق رای دهندگان.
  • G. O. P. شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت انتخابات نادر حزب تقسیم می شود.

از آریزونا به تگزاس به عنوان عفونت نرخ افزایش یافت و تخت بیمارستان پر شده تا فرمانداران جمهوریخواه در راه ایستاده بود از دولت های محلی است که می خواستم به انجام بیشتر. آنها رد شهرستان ماسک حکم استدلال که آن مبلغ به یک شکل از دولت نفس بیش از حد. آنها گفتند که نیاز به کسب و کار برای بستن یا محدود کردن ظرفیت خود را خواهد خفه اقتصاد و صرفه جویی چند زندگی. آنها را متهم به اخبار رسانه ها و مخالفان سیاسی از اغراق خطرات به صدمه زدن به رئیس جمهور شانس برای انتخاب مجدد.

آنها تکبر کارشناسان و تمسخر کسانی که توجه دولت هشدار. نماینده مت Gaetz از فلوریدا یک متحد نزدیک و شدید مدافع رئیس جمهور راه می رفت در اطراف کنگره آمریکا در ماه مارس با پوشیدن Hazmat-سبک ماسک گاز به عنوان او آماده برای رای دادن در coronavirus تسکین قانون.

فرماندار اوکلاهما, Kevin Stitt ارسال شده یک عکس از خود را از خوردن شام با خانواده اش در یک رستوران شلوغ چند روز پس از سازمان بهداشت جهانی به طور رسمی اعلام کرد یک بیماری همه گیر. “آن را بسته بندی شده امشب!” او عنوان خوانده شده.

و این ماه در میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن تمسخر در این ایده از یک ماسک قیمومیت گفتن تشویق, جمعیت حامیان “شما لازم نیست دولت به شما به پوشیدن یک دنگ ماسک.”

در عین حال این ویروس بیشتر از گاهی به آنها یادآوری کرد که این اعتصاب مردم در تمام خطوط سیاسی یکسره.

پس از ماسک شیرین کاری آقای Gaetz آموخته است که او ممکن است شده اند در معرض کسی که آلوده شده و با حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس. او گفت: او را وارد قرنطینه و او در نهایت داشتن ویروس. آقای Stitt آزمایش مثبت برای این ویروس این ماه, اولین فرماندار در کشور به انجام این کار. او همچنان به مقاومت در برابر فشار به موضوع یک ماسک منظور خواستار آن را “یک ترجیح شخصی است.”

و این هفته اضافه کردن به لیست افرادی که با دسترسی مستقیم به رئیس جمهور که آزمایش مثبت بود Robert C. اوبراین مشاور امنیت ملی. دیگر شامل Kimberly Guilfoyle سابق فاکس نیوز مفسر است که قدمت Donald Trump Jr., و کمک به رهبری تهمت کمپین صندوق جمع آوری کردند.

در میان برخی از مدافعان محافظه کار از رئیس جمهور وجود دارد یک حس است که شکایت در مورد ماسک و دیگر حکم به عنوان تهدیدی برای آزادی های شخصی هستند و پر از شکوفه.

Grover Norquist یک محافظه کار فعال که لابی برای کاهش مالیات و مقررات و خدمت در هیئت مدیره انجمن ملی سلاح آمریکا گفت که استفاده از آقای قابیل مرگ برای حمله به جمهوری خواهان “است که در دو مرحله بیش از حد.” اما او افزود: “یک تفاوت وجود دارد بين بودن در مورد هیجان زده گفت چه کاری انجام دهید” و امتناع از انجام آن در دسترس نباشد. “اما در چیزی شبیه به این زمانی که شما در, شما باید یک ماسک به دلیل آن را در مورد شما نیست.”

رتبهدهی نشده است شده اند وجود دارد چند نشانه آن است که موجی از coronavirus موارد در میان جمهوری خواهان است که منجر به هر نوع عمده حساب در حزب. پس از نماینده کابل تگزاس آزمایش مثبت این هفته او مقصر تشخیص خود در پوشیدن ماسک.

آقای ترامپ که گفته بودن لرزاند, با مرگ یک دوست قدیمی که قرارداد این ویروس شده است عکس تنها به ندرت با یک ماسک و بارها گفت که او در نظر نمی پوشیدن مناسب گام برای او. او اجازه داده است که او حمایت از ماسک-پوشیدن توسط دیگران است.

تصاویری که پدید آمده از کاخ سفید از زمان شروع این بیماری همه گیر پیشنهاد یک نگرش بود که در بهترین حالت نه بیش از حد محتاط است. در یک رویداد در کاخ سفید در ماه مارس با مدیران از خارج و Walgreens که در آن آقای ترامپ ستایش دولت خود, آمادگی برای او دست تکان داد و تماسهای مکرر پشت چند نفر باعث شد منتقدان به شکایت دارند که رئیس جمهور بود با ارسال سیگنال های مختلط ،

زمانی که ویروس دوباره پس از آن در ابتدا به نظر می رسد شده اند مقهور آن زمان هفته از فشار عمومی و خصوصی لابی های مشاوران و دوستان قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر رک و پوست کنده اذعان تلفات سودای ویروس گرفته در سراسر جنوب آمریکا و غرب است.

اوان McMullin که زد در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک شخص ثالث در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در توییتر نوشت که آقای قابیل بود “اول ارشد تلفات علم انکار تهمت فرقه است.”

در مصاحبه آقای McMullin گفت که او تا به حال کمی امید این از خواب بیدار کردن تماس. “من آرزو می کنم این مورد بود,” او گفت:. “بسیاری از رای دهندگان که در حمایت از رئیس جمهور در یک زندگی کاملا متفاوت جایگزین اطلاعات محیط زیست که در آن خبر از هرمان قابیل مرگ — سفر خود به تهمت و تجمع خود تصمیم به پوشیدن ماسک — نمی خواهد به آنها برسد.”

آقای قابیل بود مشتاق به نشان دادن بی توجهی به کارشناسان و هشدارهای خود را. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا که محلی مقامات بهداشت عمومی بود خواست مبارزه برای به تعویق انداختن آقای قابیل خواست مردم را به “نادیده گرفتن خشم” و به سرپیچی از “جناح چپ بشود!”

آقای ترامپ را در یک نقطه reschedule رالی اما تنها پس از ابراز خشم است که آن را برنامه ریزی شده برای روز Juneteenth تعطیلات بزرگداشت رهایی بردگان است.

زمانی که تجمع جلو رفت و در ژوئن 20, آقای قابیل یکی از برجسته ترین آفریقایی-آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و اعضای خود را سیاه و سفید, صدای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف مطرح شده برای یک عکس با سیاه و سفید دیگر شرکت کنندگان. هیچ یک از جمله های او را به تن ماسک.

چند ساعت قبل از رویداد کمپین تا به حال فاش کرد که شش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان که تا به حال مشغول به کار در این تجمع به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در یک غربالگری معمول.

آقای قابیل آزمایش مثبت در ژوئن 29. در جولای 2, کارکنان خود اعلام کرد که او در بیمارستان بستری شده بود. وزن در در هیچ-ماسک سیاست برای مغلوب ساختن پیشی جستن در تظاهرات برنامه ریزی شده در کوه راشمور در جولای 3, آقای قابیل توییتر خوراک تصویب شد: “مردم می خواهند!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de