خواهد Covid-19 جهش به یک خطرناک تر از ویروس ؟به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان نگرانی وجود دارد که آن را جهش به یک فرم است که بیشتر انتقال خطرناک تر است یا هر دو و به طور بالقوه ایجاد بهداشت جهانی بحران حتی بدتر است. چه ما در مورد راه virus در حال تحول است?

این است که ویروس جهش?

تمام ویروس های جهش و Sars-Cov-2 کروناویروس که باعث Covid-19 از این قاعده مستثنی است. جهش بوجود می آیند که این ویروس تکرار و در داخل سلول ها و اشتباهات ساخته شده در کپی کردن کد ژنتیکی آن. بر خلاف انسان که ژنها نوشته شده است در دو رشته DNA coronavirus ژن های انجام شده در RNA تک رشته.

چگونه سریع است که جهش ویروس?

Coronavirus است که در واقع کاملا پایدار است. دانشمندان با تجزیه و تحلیل در مورد 13,000 ویروس نمونه در انگلستان از اواسط ماه مارس و دریافتند که جهش جدید به نظر می رسد تقریبا دو بار در هر ماه. نرخ جهش مهم است زیرا سریعتر یک ویروس جهش ژنتیکی سریعتر آن را تغییر رفتار است. سریع در حال تکامل ویروس می تواند سخت تر به واکسن در برابر چون در آن زمان واکسن توسعه داده شده است, بخش هایی از این ویروس سیستم ایمنی بدن حملات ممکن است تغییر کرده است. آنفلوانزای فصلی جهش ژنتیکی بنابراین ما نیاز به سرعت های مختلف واکسن در هر سال.

چگونه coronavirus متفاوت در سراسر جهان ؟

کد ژنتیکی از coronaviruses در سراسر جهان نشان می دهد که تجزیه آن به دو گروه آن را به عنوان گسترش می یابد. وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد این. در مارس محققان در آلمان شناسایی سه اصلی گروه های ژنتیکی از ویروس آنها به نام های A, B و C. گروه های A و C هستند و عمدتا در کشورهای اروپایی و آمریکایی در حالی که گروه B شایع ترین است در شرق آسیا. اما گروه های کوچک تر بیش از حد است که دانشمندان می توانید استفاده کنید برای ردیابی عفونت به منابع و در نهایت به یک منطقه مانند ووهان یا شمال ایتالیا.

چرا جهش مهم است ؟

جهش اتفاق می افتد و شانس در همه زمان ها. بسیاری از آنها در اثر مانع ویروس اما در طول زمان یک یا چند جهش به طور بالقوه می تواند ساخت تا که این ویروس موفق تر با اجازه دادن به آن برای گسترش بیشتر به راحتی. جهش نیز می توانید این ویروس خطرناک تر است, به عنوان مثال با ساخت آن را بیشتر کارآمد در آلوده کردن سلول.

چه جهش این ویروس برداشت ؟

تعدادی از جهش اند و دانشمندان توجه است. محققان در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری مورد مطالعه بیش از 5000 coronavirus ژنوم از سراسر جهان و کشف چندین جهش است که ممکن است شواهدی از ویروس تطبیق با انسان است. دو جهش در بحرانی “سنبله” پروتئین است که این ویروس برای حمله به سلول های.

سنبله جهش های نادر در حال حاضر, اما مارتین Hibberd استاد در حال ظهور بیماری های عفونی و نویسنده ارشد در این مطالعه که هنوز به کارشناسی گفت: ظهور خود را برجسته نیاز برای جهانی نظارت از ویروس. که آشکار خواهد شد که آیا این جهش جدید کمک به این ویروس به گسترش و اینکه آیا واکسن ممکن است نیاز به طراحی دوباره به حساب برای جهش.

در یکی دیگر از مطالعه مقدماتی دانشمندان در دانشگاه شفیلد دانشگاه و آزمایشگاه ملی لوس آلاموس در نیومکزیکو یافت مشابه جهش در سنبله پروتئین است که نویسندگان ادعا می کنند ممکن است عفونت گسترش یابد. در حالی که ممکن است دیگر دانشمندان بر این باورند آن است که خیلی زود به می دانم که آیا هر یک از جهش های در حال کمک به این ویروس رشد.

پروفسور نیک Loman در دانشگاه بیرمنگام گفت که همه coronaviruses بسیار شبیه هستند و این ویروس خاص با جهش می تواند افزایش یابد تا در زمینه های مختلف برای طیف وسیعی از دلایل. یک عامل عمده است که ویروس دستاوردهای جای پایی برای اولین بار – به اصطلاح موسس اثر – که ممکن است پایین آمده به یک نفر برنامه سفر به جای هر گونه اقتباس از ویروس. “از نقطه نظر افرادی که طبعا در مورد این بیماری همه گیر من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد مهم نیست که جهش این ویروس را خوب ویروس یا راه” او گفت:. “ما نگاه برای دیدن اگر هر یک از جهش های تغییر رفتار و ما هیچ مدرکی برای آن.”

چه چیز دیگری می تواند جهش به ما بگویید ؟

به عنوان دانشمندان اطلاعات بیشتر در مورد آرایش ژنتیکی از coronaviruses آنها خواهد بود قادر به استفاده از این اطلاعات برای ردیابی یک فرد عفونت به نزدیکی خوشه و در نهایت بازگشت به منشاء آن. که می تواند مفید باشد برای ردیابی شیوع و لکه های تازه وارد عفونت. اما نظارت شدید خواهد شد و همچنین پرچم تا چگونه این ویروس جهش ژنتیکی بدست می آورد و مقاومت به داروها و واکسن هایی که در آینده مورد استفاده قرار. “به عنوان کسانی که در دسترس ما انتظار می رود برای دیدن عملکردی جهش درست مانند دیدن با مقاومت آنتی بیوتیکی در باکتری” Loman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>