خواهد coronavirus دور در بهار ؟ شاید — اما آن را نیز ممکن است دوباره در پاییز.

به عنوان درجه حرارت گرم کردن مقامات دولتی و شهروندان به طور یکسان به امید همان کاهش موارد بیماری ناشی از رمان coronavirus (COVID-19) که ما آمده ایم به انتظار از آنفولانزای فصلی.

“بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما گرما در می آید” رئیس جمهور تهمت پیشنهاد در ماه فوریه هر چند او ارائه نمی دهد یک توضیح پزشکی چرا که می تواند.

عوامل متعددی وجود دارند که می تواند منجر به کاهش COVID-19 در ماه های آینده. اما با خیلی ها هنوز ناشناخته در مورد این ویروس جدید, کارشناسان می گویند, آن را دشوار است به پیش بینی اینکه آیا این coronavirus رفتار خواهد شد مانند سرماخوردگی یا آنفلوانزا است.

مراکز کنترل بیماری ها (CDC) است گفت: اثرات, هوای آزاد, درجه حرارت در coronavirus نامشخص است.

“در این زمان مشخص نیست که آیا گسترش COVID-19 کاهش خواهد یافت زمانی که آب و هوا گرمتر می شود” CDC سایت می گوید. “وجود دارد خیلی بیشتر به یادگیری در مورد توانايی انتقال شدت و دیگر امکانات مرتبط با COVID-19 و تحقیقات ادامه دارد.”

“وجود دارد امیدواریم که برخی از آن کاهش خواهد یافت اما من فکر نمی کنم ما می توانید تعداد که” الی Perencevich استاد اپیدمیولوژی و طب داخلی در دانشگاه آیووا, Carver College of Medicine, گفت اخبار یاهو. “در حال حاضر ما نمی دانیم. این ویروس با نام تجاری جدید و واضح است این است که بسیار بزرگتر از هر قبلی شیوع مانند سارس و یا MERS. بنابراین ما فقط نمی دانم.”

Nelson, مایکل, مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی در والتر رید ارتش موسسه تحقیقات همچنین ابراز خوشبینی محتاطانه در طول یک جلسه در COVID-19 در 5 مارس. “این یک ویروس تنفسی و آنها همیشه با ما مشکل در آب و هوای سرد” او گفت:, پیش بینی است که coronavirus ممکن است واکنش نشان می دهند مانند آنفولانزا و علت “مشکل کمتر به عنوان آب و هوا قطره.”

Perencevich امتیاز به دلیل آنفولانزا و سرماخوردگی باید الگوهای فصلی که COVID-19 ممکن است به دنبال. افزایش دما و رطوبت Perencevich می گوید: کمتر از شرایط مناسب برای آنفولانزا انتقال — یک مشاهده به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر اپیدیولوژی از جمله Perencevich را همکار مارک Lipsitch مدیر در مرکز بیماری مسری پویایی در دانشگاه هاروارد.

“برای آنفلوانزا از آن شده است به زیبایی نشان داده شده در آزمایشگاه که رطوبت مطلق — مقدار بخار آب در هوا — به شدت تحت تاثیر قرار آنفولانزا انتقال با خشک بودن شرايط مطلوب تر. این نکات است که مکانیسم مشابه ممکن است در محل کار برای دیگر ویروس های تنفسی,” Lipsitch نوشت: در یک پست برای دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

دیجیتالی تولید شده تصویر ماکرو از نظر coronavirus. (گتی ایماژ)

درجه حرارت گرمتر نیز در نتیجه مردم صرف زمان بیشتری را خارج از منزل که در آن افزایش تهویه و فضای شخصی می تواند به کاهش خطر ابتلا به بیماری ، تنگ کلاس های درس است که در حال بسته در طول تعطیلات تابستان برای مثال می تواند به جلوگیری از کودکان از ساری و به اشتراک گذاری COVID-19. اما با چند تا از موارد از کودکان مبتلا به COVID-19 معلوم نیست که آیا کودکان نیست به راحتی آلوده و یا اگر آنها به سادگی موارد خفیف و هنوز هم می تواند دیگران را آلوده.

Lipsitch اشاره می کند که فصلی ویروس شده اند که در جامعه برای مدت زمان طولانی رفتار متفاوت از ویروس ها هستند که به تازگی معرفی شده به مردم است. و در حال حاضر وجود دارد دلیلی برای باور کردن که درجه حرارت گرمتر ممکن است بسیار کمک کند. کشورهایی مانند استرالیا و آرژانتین به عنوان مثال در حال واقع در نیمکره جنوبی که در آن در حال حاضر تابستان و فصل آنفولانزا آغاز می کند تا زمانی که ممکن است. در عین حال این کشورها در حال حاضر گزارش شده به صورت محلی منتقل موارد COVID-19 با 140 مورد در استرالیا به تنهایی از مارس 13.

“ما هیچ دلیلی برای این باور است که این ویروس خواهد رفتار متفاوت در دماهای مختلف به همین دلیل است که ما می خواهیم اقدام تهاجمی در تمام کشورها به مطمئن شوید که ما در جلوگیری از انتقال به بعد و که آن را جدی گرفته و در هر کشور گفت: بیماری های عفونی اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove در طول یک سازمان بهداشت جهانی در کنفرانس مطبوعاتی در 5 مارس.

حتی اگر COVID-19 نشانی از افول در تابستان آنفلوانزای فصلی و گذشته بیماری های همه گیر مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی و 2009 آنفولانزای همه گیر نشان می دهد که COVID-19 می تواند در بازگشت با انتقام هنگامی که درجه حرارت قطره دوباره.

“ما باید آماده برای زمستان آینده هنگامی که آن را ممکن است دوباره” مایکل هشدار داد در مارس 5 کنفرانس مطبوعاتی به عنوان او تاکید کرد نیاز به یک واکسن.

در نهایت Perencevich اشاره کرد که به دلیل این است که یک ویروس جدید, ما در نهایت ممکن است یک کاهش تعداد موارد COVID-19 تا زمانی که این ویروس ساخته شده راه خود را از طریق جمعیت و به اندازه کافی مردم را تبدیل به ایمنی.

“وجود دارد یک مفهوم به نام “گله ایمنی'” Perencevich توضیح داد. “هنگامی که جمعیت — که آیا یک کشور یا کل سیاره عبور از یک آستانه از افرادی که تا به حال عفونت و بهبود آنها را تبدیل به ایمنی. سپس این عفونت می تواند به کاهش و ناپدید می شوند.”

“اعداد است که مردم ذکر کرده اند — شاید چهل تا هفتاد درصد از برخی کشورها و یا جمعیت جهان را آلوده شوند. و این تا حد زیادی یک محاسبه گله ایمنی آستانه. و بنابراین هنگامی که شما در رسیدن به آن و سپس ما انتظار داریم عفونت واقعا به کاهش است. و به همین دلیل است که فقط یک احتمال ریاضی مسئله است. اگر کسی آلوده و آنها به طور بالقوه می تواند گسترش آن به دو یا سه نفر اگر کسانی که دو یا سه نفر هستند که ایمنی بدن و سپس آنها واقعا نمی خواهد گسترش آن موثر است.”

اما Perencevich اشاره دارد که هیچ جدول زمانی برای چه مدت آن را برای مردم به اندازه کافی به ساخت تا ایمنی و جلوگیری از گسترش ویروس.

“این بستگی به عفونت ویروس, اندازه جمعیت. ما فقط نمی دانم.”

“ما باید همچنان به انجام همه چیز ما می توانیم برای انجام, اجتماعی, فاصله, اجتناب از جمعیت های بزرگ و تلاش برای رسیدن بیمار” Perencevich اضافه شده است.

“که احتمالا بهترین راه برای آن را کاهش به زودی: برای شستن دست ما و نگه داشتن یک فاصله است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • Coronavirus نیروهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سعی کنید ‘مجازی’ مبارزه

  • CPAC برگزار انفجار ‘رسانه هیستری’ بیش از coronavirus

  • مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا علم مشاور به دنبال کمک از کارشناسان بهداشت عمومی در coronavirus پاسخ

  • خواهد coronavirus منجر به مجازی طب انقلاب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im