‘شدید آماده’: نظرسنجی از ما پرستاران برجسته coronavirus نگرانیبه عنوان تعدادی از ما coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به افزایش, بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم مبارزه با شیوع پیدا کردن خود هستند به طور فزاینده ای نگران و بیش از آنچه آنها به عنوان تکان دهنده عدم آمادگی در سراسر بخش بهداشت و درمان.

عرضه و کمبود نیروی انسانی همراه با متناقض ارشاد و فقدان اطلاعات ایجاد کرده اند کامل-طوفان وضعیت که آماده به تداوم بیماری آنها گفت: نگهبان.

پرستاران ملی ایران (NNU) منتشر شد نتایج حاصل از یک نظرسنجی از بیش از 6,500 پرستاران سراسر 48 ایالت واشنگتن دی سی و جزایر ویرجین. کمتر از نیمی از پرستاران مورد مطالعه – 44 ٪ — گفت: کارفرمایان خود را در اختیار آنها اطلاعات در رمان coronavirus و “چگونه به رسمیت شناختن و پاسخ به موارد ممکن است”.

فقط 63 درصد از پرستاران مورد مطالعه تا به حال دسترسی به N95 ماسک در واحد خود را در حالی که تنها 27 درصد دسترسی به طراحی تصفیه هوا ماسک.

تنها 30 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفته است که کارفرمایان خود را به حال به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مواجه نگردند در این رویداد سریع سربازان ارتش در پتانسیل coronavirus بیماران در حالی که 38 درصد نمی دانم.

شصت و پنج درصد از پرستاران در این نظرسنجی گفتند که آنها آموزش داده شده بود با خیال راحت در استفاده از PPE در سال قبل.

در طول یک NNU کنفرانس خبری روز شنبه, سازمان, مقامات خواندن یکی شمال کالیفرنیا پرستار تکان دهنده در شرح خود بهداشت و درمان مصیبت ناشی از Covid-19.

“به عنوان یک پرستار من بسیار نگران آن است که به اندازه کافی در حال انجام است برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. من می دانم که چون من در حال حاضر بیمار و در قرنطینه پس از مراقبت از یک بیمار که تست مثبت” بینام پرستار گفت: در بیانیه ای. “من در انتظار مجوز از دولت فدرال اجازه می دهد تا برای تست من حتی پس از من پزشک و شهرستان, بهداشت حرفه ای آن را دستور داد.”

پرستار گفت که او داوطلب می شود در یک تیم مراقبت از این بیمار بود که شناخته شده است به کوروناویروس.

“من این را فرض کنید که اگر چیزی برای من اتفاق افتاد البته من بیش از حد خواهد بود برای مراقبت” بیانیه ای گفت:. “پس چه شد نگرانی های کوچک پس از چند روز مراقبت از این بیمار شد واقعیت من: من شروع به گرفتن بیمار است.”

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آن به درستی استفاده می شود.

جاستین McCurry

پرستار کارفرما قرار داده شده در 14 روز خود قرنطینه به دلیل نشانه های او همسان بالقوه coronavirus. در حالی که دکتر محلی و مقامات بهداشت عمومی به تصویب یک آزمون او گفت: “ملی [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] نمی خواهد شروع تست”.

“آنها گفتند که نه من تست چرا که اگر من با پوشیدن لباس توصیه می شود تجهیزات حفاظتی, پس از آن من نمی خواهد که coronavirus,” او گفت:, در بیانیه ای.

پرستار گفت که CDC به نام پشت این ادعا وجود دارد “موضوع را با چیزی به نام شماره شناسه.”

“آنها ادعا می کنند آنها اولویت بندی نمونه های در حال اجرا توسط بیماری و شدت وجود دارد که تنها بسیاری از را هر روز. بنابراین من مجبور به انتظار در خط برای پیدا کردن نتایج” او در بیانیه ای گفت:. “این است که بلیط تلگراف در مقابله با اغذیه فروشی; آن را در بهداشت عمومی اورژانس! من یک پرستار ثبت شده و من نیاز به می دانم که اگر من مثبت قبل از رفتن به مراقبت از بیماران می باشد.”

اتاق اورژانس پرستار در یک بیمارستان خصوصی در شهر نیویورک برانکس قصبه گفت: نگهبان که وزارت او – در حال حاضر نازک کشیده از دست زدن به 300 تا 400 بیماران روزانه در اندک کارکنان – بود “wildly آمادگی” برای کوروناویروس. از بعد از ظهر پنجشنبه این دولت دارای 22 تایید coronavirus موارد است.

مدیران بیمارستان به تازگی محدود پزشکان دسترسی به N95 ماسک ادعا آن بود که “به دلیل ملی کمبود” این پرستار گفت:. در حال حاضر بهداشت و درمان کارگران وجود دارد باید به دنبال یک مدیر اجازه برای به دست آوردن یکی از این ماسک حتی اگر کسی پیاده به استروژن که ارائه coronavirus نگرانی.

پس از اینکه غربالگری در منطقه تریاژ بیماران مبتلا به مربوط به علائم خواهد جدا شود. لجستیکی این به این معنی است که پرستاران درخواست برای ماسک خواهد آمد و پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه.

درست پس از دسترسی به N95 ماسک بود محدود پرستاران را مجبور به پیدا کردن روز نظارت پرستار که باید برای تماس با مدیر واحد که پس از آن باید برای تماس با عرضه اتاق برای ماسک. در آن لحظه کسی را مجبور به دریافت این ماسک از عرضه و آنها را به ER, او گفت:.

پس از پرستاران اعتراض طاقت فرسا روند برخی از N95 نشانه های قرار داده شد در قفل شده سبد خرید در کف و برخی با نظارت پرستار. اما آنها تنها اندازه به طور منظم خواهد بود که بیش از حد بزرگ برای او و برخی دیگر از پرستاران – ارائه آنها را بی فایده, او گفت:.

بیماران با علائم تنفسی که تست منفی شایع بیماری های تنفسی – پرچم قرمز نشان می دهد که تست برای coronavirus ممکن است لازم باشد – هرگز مورد آزمایش قرار. یکی از بیمارستان مرخص شد. در حالی که چندین زخم تحت درمان به طور کلی علائم تنفسی او گفت:.

زمانی که این پرستار, ابراز, نگرانی, برای, مدیریت, او ادعا می کند که هشدار داده شده است: “متوقف کردن گوشی و توقف موجب ترس همه”.

دیوید پرات یک نماینده بهداشت و ایمنی در ایالت نیویورک انجمن پرستاران گفت: با توجه به سیاست های فدرال و محلی بیمارستان سطح “وجود افزایش نگرانی در میان اعضای ما در میان پرستاران در مورد عدم آمادگی بسیاری از امکانات ما”.

ایالت نیویورک تنها به تازگی موفق به دریافت مجوز برای انجام آن خود را coronavirus آزمون که تا به حال تاخیر در تشخیص. علاوه بر تامین نگرانی مسائل نیروی انسانی کلید باقی می ماند.

بیمارستان ها نیاز به اختصاص یک پرستار و یک دستیار برای یک coronavirus بیمار پرات گفت. “با این که شما واقعا گرفته شده از یک زن و شوهر از کارکنان و افراد خارج از ترکیب است. که برای که؟”

“این باعث می شود آن را بسیار مشکل تر است اگر سیستم شما در حال حاضر ضعف” او ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>