‘شدید نامناسب’: فردا پاکسازی همچنان به عنوان روزنامه نگاران خارجی’ ویزا لغوروزنامه نگاران خارجی کار برای صدای آمریکا نمی خواهد که ویزای خود را تمدید آن توسط مدیریت جدید و در صورت بازگشت به کشورهای که در آن برخی از می تواند به اقدامات تلافی جویانه در یک حرکت توصیف سابق اخبار اجرایی از سازمان به عنوان “فوق العاده بی رحمانه و شدید نامناسب”.

انکار ویزا تمدید دنبال یک پاکسازی از مدیران و روزنامه نگاران ارشد از فردا و دیگر دولتی و رسانههای تحت اختیار آمریکا و آژانس برای رسانه های جهانی (USAGM) با جدید خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-مدیر عامل منصوب مایکل بسته است.

بسته اخراج تمام ایستگاه های مدیران که در حال حاضر استعفا داد و محلول دو حزبی مدیریت تخته های صدا و سیما, سازمان جایگزین کردن آنها را با خود و پنج نفر دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران.

استیو Capus سابق رئیس ان بی سی نیوز از کار اخراج شد و موقعیت خود را به عنوان USAGM مشاور و استیون, Springer, یک روزنامه نگار کهنه کار که مسئول حفظ شیوه های روزنامه نگاری در آمريکا منتقل شد به یکی دیگر از مشاوره های شغلی و پست خود را به سمت چپ خالی است.

روز چهارشنبه گزارش شد که بسته به حال اخراج رئیس سابق رادیو آزاد آسیا (RFA), Bay نیش بسیار با تجربه روزنامه نگاری که او قبلا تنزل مقام به یک ویرایشگر است.

ده ها تن از روزنامه نگاران خارجی که کار را برای فردا و زبان خود خدمات می تواند تحت تاثیر تصمیم به تمدید ویزا که برای اولین بار گزارش رادیو عمومی ملی. در میان کسانی که در صورت بازگشت هستند, چینی, کامبوج و تایلند اتباع.

“این روزنامه نگاران هستند و منحصر به فرد واقع شده به دنیا بگویید چه چیزی واقعا در رفتن در داخل رژیم های سرکوبگر و گزارش های نورانی انواع جنایات و دیگر نگرانی” Capus گفت: نگهبان.

“این USAGM و وزارت امور خارجه و سفارتخانه های آمریکا همه کار می کرد برای محافظت از این افراد و در برخی موارد ویزا ارائه شد و یا امن برای آنها. برای ارسال این شجاع روزنامه نگاران در صفحه اصلی به صورت واقعا سرنوشت نامشخص است بسیار بی رحمانه و شدید نامناسب است.”

یک سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره یک درخواست برای نظر به USAGM. USAGM عمومی وزارت امور نیست پاسخ دادن به یک ایمیل پرس و جو.

بسته انتصاب و پاکسازی ارشد روزنامه نگاران حرفه ای نگرانی که او بسته خواهد بود فردا با مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران و تبدیل آن به یک تبلیغ خروجی.

یکی از بسته اول اعمال شد به منظور برجسته تر به فردا سرمقاله ارائه ما سیاست های دولت قرار دادن آنها در صفحه اصلی از فردا زبان خدمات در کنار اخبار گزارش.

USAGM مطبوعات تغییر کرده در تن پس از بسته ورود در شغل جدید خود را ماه گذشته و لود شده با ستایش جدید مدیر عامل در تمجید او “پررنگ و قابل توجه و طولانی سر رسیده” اقدامات و سرعت که با آن او اداره می شود.

در یک زمان وجود دارد در حال رشد بود ناخرسندی در میان روزنامه نگاران کار برای USAGM پخش میان بلندی سیاسی پاکسازی در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت که بسته اولیه پیام ایمیل به کارکنان دریافت کرده بود “به شدت پاسخ مثبت توسط کارکنان و دریافت که شخصا رسیده و با صراحت تبریک گفت و او را”.

آزادی مطبوعات به نقل از ناشناس پیام ستایش بسته از جمله یک ضمن تشکر از او را برای داشتن “تاکید کرد که همه ما باید یک ماموریت است که متاسفانه برخی فراموش کرده اند که در سال های اخیر و سال گذشته به رسوایی تمام.”

یکی از روزنامه نگاران اخراج توسط بسته در مقایسه با نسخه های جدید به بیانیه های رسمی از رژیم کره شمالی.

“این یک بیت رهبر عزیز مثل آن نیست ؟” که روزنامه نگار است. “یکی در مورد او گفت: او را آب گرفتگی شده است با استقبال مردم او را با آغوش باز است فقط مضحک – او را به می گویند که او در تلاش برای بهبود روحیه و در همان زمان او ارسال Voice of America, روزنامه نگاران, بازگشت به خانه به مکان هایی مانند تایلند یا کامبوج و یا چین. چگونه در جهان است که به بهبود روحیه کارکنان هنگامی که شما در حال فرستادن مردم به خانه شاید به مرگ است ؟ و این نه اغراق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de