بیوه از اواخر برادوی ستاره نیک کردرو شکسته شدن در اشک او به عنوان میزبان قلب شکستن singalong


‘من او را از دست ندهید هر روز از زندگی من’: بیوه از اواخر برادوی ستاره نیک کردرو که درگذشت 41 ساله پس از 94 روز coronavirus نبرد شکسته شدن در اشک او به عنوان میزبان قلب شکستن singalong ادای احترام برای شوهرش فقط یک روز پس از مرگ او

  • از اواخر برادوی ستاره نیک کردرو شکست در اشک او به عنوان سوگواری از دست دادن شوهرش در یک حرکت موسیقی ادای احترام دوشنبه
  • آماندا Kloots اعلام کرد مرگ بازیگر, شوهر, on Instagram کمتر از 24 ساعت زودتر در پست قلب غم انگیز
  • آماندا Kloots در زمان به Instagram Live زودتر این بعد از ظهر برای انجام یک تفسیر از کردرو اصلی آهنگ, ‘زندگی’ برای بار آخر
  • او تایید سنت روزانه از شوهرش در بیمارستان بستری شد در ماه مارس
  • به عنوان بخشی از شنبه پخش, او همچنین تشکر پیروان خود برای حمایت خود را در طول کردرو را ماهها بستری شدن در بیمارستان
  • Kloots اعتبار آنها را برای کمک به ایجاد نهایی او رویای تبدیل شدن به یک ستاره راک به یک واقعیت
  • Kloots که ازدواج کردرو در سال 2017, اضافه شده که سنت ‘همیشه’ ارائه شده خود را با احساس راحتی بیش از حد
  • کمتر از 24 ساعت زودتر Kloots اعلام گذشت غم انگیز از Cordero 41 ساله در Instagram
  • هم مجری زن و شوهر به اشتراک گذاری یک ساله پسر به نام الویس

از اواخر برادوی ستاره نیک کردرو شکست در اشک او به عنوان سوگواری از دست دادن شوهرش در یک حرکت موسیقی ادای احترام دوشنبه فقط یک روز پس از درگذشت او پس از پر سر و صدا 94-روز نبرد با COVID-19.

آماندا Kloots در زمان به Instagram Live زودتر این بعد از ظهر برای انجام یک قلب شکستن تفسیر کردرو اصلی آهنگ, ‘زندگی’ برای زمان نهایی است.

آواز آهنگ روزانه سنت او را تایید کرد پس از این بازیگر برای اولین بار در بیمارستان بستری مارس.

در هفته قبل از مرگ او Kloots همچنین از او خواست كه به فراوانی در این امید که او بیمار شوهر قادر خواهد بود به احساس حمایت خود را از دور.

هر چند Kloots می گوید: او مطمئن نیستید چه نیک می تواند مشاهده یا درک ” او همیشه به او گفت در مورد هزاران نفر از مردم ارسال عشق راه او و تمایل او برای به دست آوردن بهتر است.

به عنوان بخشی از شنبه پخش, او همچنین تشکر پیروان خود برای حمایت خود را در طول کردرو را ماه-طولانی بستری اعتباری آنها را برای کمک به ایجاد نهایی او رویای تبدیل شدن به یک ستاره راک به یک واقعیت است.

‘ما این آهنگ بسیاری دیروز در نیک اتاق با او بودند و ما آواز خواندن برای او و من مدام به او که او تا به حال تمام جهان آواز آهنگ خود را و دانستن که او چه کسی بود و چه نوع از یک فرد شگفت انگیز او بود’ یک گریان Kloots گفت: دور پاک کردن اشک در زیر او عینک آفتابی.

“من فقط می خواستم او را به می دانم که رویای خود را از تبدیل شدن به یک ستاره راک اتفاق افتاده است. و گاهی اوقات رویاهای خود را اتفاق می افتد و شما نمی توانید به طور کامل آنها را در آغوش, اما نیک رویای تبدیل شدن به یک ستاره راک قطعا اتفاق افتاده است و آن را به خاطر شما بچه ها.’

Fitness trainer Amanda Kloots took to Instagram Live earlier this afternoon to perform a heart-breaking rendition of Cordero’s original song, ‘Live Your Life’ - a daily tradition she’s upheld since the actor was first hospitalized in March.

Broadway star Nick Cordero died Sunday following a tumultuous 94-day battle with coronavirus

مربی تناسب اندام آماندا Kloots در زمان به Instagram Live زودتر این بعد از ظهر برای انجام یک قلب شکستن تفسیر زندگی می کنند زندگی خود را’, ترانه اصلی توسط شوهر مرحوم کردرو (سمت راست) که گذشت یکشنبه. آواز آهنگ روزانه سنت او را تایید کرد پس از این بازیگر برای اولین بار در بیمارستان بستری مارس.

Cordero is survived by his wife, Amanda (left) and their son one-year-old son, Elvis

کردرو جان سالم به در با همسر آماندا (سمت چپ) و یک پسر ساله, پسر الویس

Kloots که ازدواج کردرو در سال 2017 اضافه شده است که روزانه سنت ‘همیشه’ ارائه شده خود را با احساس راحتی بیش از حد کمک به او را از طریق تاریک ترین زمان.

‘وجود دارد روز وقتی که من فکر نمی کنم من می تواند بر روی رسانه های اجتماعی و بخوان اما من همیشه احساس کردند بهتر است بعد از من. … همیشه به من احساس بهتر است. رقص و آواز است یک راه شگفت انگیز برای برخی از درمان در زندگی خود را, ” او گفت:.

کمتر از 24 ساعت زودتر Kloots اعلام گذشت غم انگیز از Cordero 41 ساله در Instagram. آنها با هم به اشتراک یک ساله پسر به نام الویس.

در بیانیه احساسی, او گفت که او هنوز هم در حالت کفر و کردرو به نام نور که او نمی توانست باور کند که دیگر نمی تواند در او و یا الویس’ زندگی.

‘زندگی می اندازد بنابراین بسیاری از چیزهایی که در شما’ Kloots منعکس دوشنبه. ‘آن می تواند این ویروس افتضاح مانند نیک به حال شما می تواند از دست دادن شغل خود را, شما می توانید مبارزه با یکی از اعضای خانواده و … همه این چیزها را در زندگی خود را که می تواند شما را به جهنم. … نگه داشتن مبارزه آواز حفظ, حفظ, رقص, زندگی نگه دارید.

‘با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای همه حمایت خود را. من واقعا واقعا واقعا آن را درک’ Kloots به این نتیجه رسیدند تلاش برای عقب نگه اشک.

‘نیک چپ این زمین با مردم در اطراف او است که او عاشق گوش دادن به موسیقی است. من فکر نمی کنم او را می خواستم هر چیز دیگری, بنابراین من فکر می کنم ما به او خوب ارسال کردن. من او را از دست ندهید هر روز از زندگی من است که برای مطمئن.’

Cordero's death was announced by his wife Kloots in a heartbreaking post on Instagram

کردرو مرگ اعلام شد همسرش Kloots در یک دلخراش post on Instagram

Lengthy battle: Nick Cordero has tragically passed away after spending more than 90 days in hospital fighting for his life due to COVID-19 related complications

نبرد طولانی: نیک کردرو است غم انگیز در گذشت پس از گذراندن بیش از 90 روز در بیمارستان مبارزه برای زندگی خود را با توجه به COVID-19 عوارض مربوط به

در اوایل روز دوشنبه از یکی باز کرد تا در مورد او ویرانگر از دست دادن و نوشتن در یک پست: ‘چگونه می توانم شما را از طریق سخت ترین زمان در زندگی خود را? خانواده.’

“من از خواب بیدار شدم به این فیلم خواهر من ساخته شده برای من. او با عنوان این لنت نقره ای. من همیشه خوش شانس به یک خانواده است که دوست دارد به هم و به حمایت از یکدیگر.

“من حتی خوشبخت به شکافهای خانواده و خانواده گسترده است که همان است. این تصویری قطاری از این گذشته 95 روز ” او اضافه شده است.

تصویری تلفیقی قطاری قطعه از هر روز از مارس 20 تا 28 ژوئن نشان Kloots’ خواهر و برادر نوزاد, الویس, بازی, تمرینات, شام در جدول و خنده و رقص خود به خودی – همه نگاه اجمالی از نحوه خانواده اش حمایت خود را از طریق سفر دشوار است.

در یک کلیپ Kloots دیده می شود روی تخت دراز کشیده در یک بیمارستان مراجعه کردرو.

‘آنها همه از این برای نیک الویس و من – فداکارانه زمان از زندگی خود را به بود با ما. در زمان تروما به دنبال لنت نقره ای. صرف زمان با خانواده. لبخند را از طریق اشک. ایمان زمانی که همه چیز به نظر می رسد غیر ممکن است. یکی دیگر از عشق او به اشتراک گذاشته.

هر روز که کردرو در بیمارستان Kloots میزبان آواز خواندن و رقص چالش on Instagram تشویق پیروان برای پیوستن به در با استفاده از هشتگ #offthevent تشویق کردرو به آن را خاموش ونتیلاتور در بیمارستان و بهبود می یابند.

کردرو برای اولین بار اعتراف کرد به لس آنجلس Cedars-Sinai در بیمارستان در اواخر ماه مارس در ابتدا پس از اینکه مبتلا به ذات الریه.

Kloots نشان داد در 31 مارس بود که شوهرش در بخش مراقبت های ویژه بود و داشتن یک زمان سخت تنفس’. روز بعد با تایید پزشکان کردرو شد مبتلا به کروناویروس پس از آزمایش سه بار تست منفی در دو نوبت.

Amanda Kloots has shared a video capturing how her family supported her over the last 95 days as her husband Nick Cordero fought for his life in the hospital. Cordero, 41, tragically passed away on Sunday from COVID-19 related complications

آماندا Kloots به اشتراک گذاشته شده یک فیلم گرفتن چگونه خانواده اش حمایت خود را بیش از گذشته 95 روز به شوهرش نیک کردرو مبارزه برای زندگی خود را در بیمارستان. کردرو, 41, غم انگیز در گذشت روز یکشنبه از COVID-19 عوارض مربوط به

On Monday the theater actress and fitness trainer opened up on the devastating loss saying, 'How do you get through the hardest time in your life? Family'

روز دوشنبه بازیگر تئاتر و تناسب اندام ترینر باز در ویرانگر از دست دادن گفت: “چگونه می توانم شما را از طریق سخت ترین زمان در زندگی خود را? خانواده’

She shared a 10 minute video showing small moments filmed from April 20 to June 28 showing how her family supported her. Kloots pictured laying in a bed in what appears to be a hospital in the video compilation

او 10 دقیقه تصویری کوچک نشان لحظات فیلم برداری از 20 آوریل 28 ژوئن نشان میدهد که چگونه او و خانواده او را حمایت. Kloots تصویر تخمگذار در بستر در آنچه به نظر می رسد به یک بیمارستان در تدوین فیلم

Kloots قادر به در کردرو به سمت در بیمارستان در آن زمان با توجه به کروناویروس دستورالعمل های ایمنی و بازدید کننده محدودیت در بیمارستان.

در ابتدا کردرو است علايم متناوب. در مصاحبه با Buzzfeed در زمان Kloots گفت: برادوی ستاره می تواند از تخت نمی کنید بنابراین خسته و بدون انرژی بود که واقعا خود را تنها علامت است.’

اما وضعیت او به زودی شدید یک به نوبه خود برای بدتر و مدت کوتاهی پس از بستری در بیمارستان کردرو قرار داده شد در ونتیلاتور توسط پزشکان است.

‘او گفت: “من شما را دوست دارم, آنها تصمیم به قرار دادن من در ونتیلاتور با یک لوله تنفس و من برم ناخودآگاه و من نمی دانم وقتی که من بیدار و من نمی دانم وقتی که من قادر خواهید بود به صحبت کردن با شما دوباره’ Kloots گفت: خروجی.

اگر سلامت خود را در ابتدا تثبیت آوریل 10 Kloots گفت: او ‘مبارزه برای زندگی خود را’.

در ساعت است که به دنبال Kloots گفته شد کردرو نیاز به بلافاصله تحت عمل جراحی اورژانس پس از ونتیلاتور او قرار داده شده در حمایت از قلب و ریه ها یافت می شود مانع جریان خون به پای راست خود را.

کردرو از آن ساخته شده از عمل جراحی زنده با این حال Kloots گفت: در زمان او بود که ‘تلاش’ و باقی مانده در پزشکی ناشی از کما.

هفته بعد این ستاره تا به حال به خود حق را پا قطع شده در مارس 18 پس از مبتلا به لخته شدن خون.

در آوریل 24, Kloots مشترک که کردرو را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 اما در عرض چند ساعت پزشکان مجبور شدند برای نصب ضربان ساز موقت پس از او شروع به تجربه نامنظم بودن ضربان قلب.

Baby Elvis was the star of the video where he was cared for by his mom and relatives

Kloots' sister pictured with baby Elvis

کودک الویس ستاره فیلم که در آن او برای مراقبت توسط خود مادر و بستگان

Kloots pictured (top) with her sister (left) and brother (bottom) posing with face masks

Kloots تصویر (بالا) با خواهرش (سمت چپ) و برادر (پایین) نما با ماسک صورت

Family first: The clip included these sweet snaps of Kloots with her sister and parents

Kloots family members above

خانواده اول: این کلیپ شامل این شیرین بزند Kloots با خواهر و پدر و مادر

پدر-از-یک پس از آن قرارداد یک عفونت ریوی است که به او خون باعث شوک سپتیک Kloots گفت.

او بعدها گفت که شوهرش ریه ها شده است بنابراین به شدت آسیب دیده توسط ویروس است که آن را ” تقریبا مانند او شده است یک فرد سیگاری برای 50 سال.

‘آنها که آسیب دیده,’ Kloots گفت از شوهرش ریه ها در 30 آوریل. ‘وجود حفره در ریه های خود که در آن بدیهی است که شما نمی خواهید سوراخ می شود.’

کردرو سپس تحت تراکئوستومی روش و دو هفته بعد او از خواب بیدار شد از او پزشکی ناشی از کما در مارس 12.

او گفت: ‘بسیار ضعیف بسیار ضعیف است که او نمی تواند دهان خود را.’ اما Kloots می گوید او در پاسخ به دستورالعمل که پیشنهاد خود را ‘وضعیت روانی در حال آمدن است’.

اما کردرو در ادامه به رنج می برند مسائل مختلف در ریه های خود. با وجود پزشکان تمیز کردن’ ریه های خود روزانه Kloots گفته شد بهتر است’.

در حالی که بستری در بیمارستان نیک نیز تحمل متعدد عوارض دیگر از جمله دو سکته مغزی است.

در ماه ژوئن Kloots شد در نهایت قادر به مشاهده کردرو در بیمارستان برای اولین بار نزدیک به 80 روز پس از او برای اولین بار اعتراف کرد.

‘او نمی تواند صحبت به دلیل ونتیلاتور و او نه می تواند حرکت کند چون او خیلی ضعیف’ Kloots گفت: در یک Instagram پست های یک عکس از او نگه داشتن دست خود را. ‘اما او را بیدار و او را در وجود دارد. او می تواند پاسخ به سوالات با بله یا نه با چشم.”

Kloots همچنین نشان داد که کردرو از دست داده بود 65 پوند در طول جنگ خود را با COVID-19 بعد از خود عضلات شروع به آتروفی به دلیل عدم حرکت. کردرو به ضربان ساز موقت بود و پس از آن حذف شده در جولای 2.

در یک سری از به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده به Instagram این هفته آماندا گفت که شوهر او “انجام کمی بهتر’ پس از پایین آمدن از فشار خون خود دارو را در روز پنج شنبه.

Before Cordero got sick in March, the couple had recently moved from New York to Los Angeles so the Broadway actor could star in Rock of Ages Hollywood (pictured: Nick Cordero and the cast 'Bullets Over Broadway' perform onstage during the 68th Annual Tony Awards at Radio City Music Hall on June 8, 2014)

قبل از کردرو مریض شدم این زن و شوهر به تازگی نقل مکان کرد و از نیویورک به لس آنجلس پس از برادوی بازیگر می تواند در Rock of Ages هالیوود (تصویر: نیک کردرو و بازیگران ‘Bullets Over Broadway’ انجام روی صحنه در طول 68 سالانه جوایز تونی در تالار موسیقی رادیو سیتی در ژوئن 8, 2014)

یک GoFundMe راه اندازی در ماه آوریل توسط Amanda دوستان در حال حاضر رسیده $593,573 برای کمک به هزینه های پزشکی که در آن زمان ‘در حال حاضر آغاز شده در آینده’ با توجه به توضیحات در این صفحه جمع آوری اعانه.

او همچنین نشان داد این هفته که او برنامه ریزی شده به تشکیلات جدید بکار تجاری و شوهر, لا خانه برای پرداخت صورتحساب های پزشکی.

قبل از کردرو مریض شدم در مارس, زن و شوهر که در سال 2017 به تازگی نقل مکان کرد و از نیویورک به لس آنجلس پس از برادوی بازیگر می تواند در Rock of Ages هالیوود است.

در ساعت بعد خبر مرگ او مراسم تجلیل از همکار برادوی ستاره ها و افراد مشهور دیگر شروع به ریختن در رسانه های اجتماعی.

‘ویرانگر است. چه از دست دادن چه نور است. تمام قلب را با آماندا و خانواده اش امشب,’ همیلتون ستاره Lin-مانوئل میراندا در توییتر نوشت.

بازیگر Viola Davis گذراند دست زدن به ادای احترام به کردرو و اظهار داشت: در این بازیگر غیر قابل تصور نبرد در صفحه توییتر نیز هست.

‘RIP نیک کردرو! تسلیت من به شما آماندا که مبارزه و دوست داشتنی خیلی سخت….خیلی متاسفم برای او کوچک است.

‘قلب من است با شما. ممکن است پروازها از فرشتگان’ به این نتیجه رسیدند 54 ساله کمک ستاره.

کردرو نقش ارل در اصلی تولید Sara Bareilles آمار برادوی موسیقی پیشخدمت در سال 2016.

و Bareilles عموم غصه دار از دست دادن نیک در او Instagram صفحه و توصیف اواخر بازیگر به عنوان ‘نور’ او خوش شانس بود به دانستن است.

او نور بود. مهربان و ملایم است. با استعداد و فروتن. خنده دار و دوستانه است. بهترین خنده. ارسال آنقدر عشق به عشق جنگجو @amandakloots و کمی الویس و بسیار زیاد در آغوش گرفتن به هر کسی که احساس از دست دادن این غول قلب است. استراحت در صلح و آرامش عزیز نیک. ما شما را دوست دارم ” او زیر نویس.

Unimaginable: Actress Viola Davis penned a touching tribute to Cordero and remarked on the actor's unimaginable battle on her Twitter page, as well

غیر قابل تصور: بازیگر Viola Davis گذراند دست زدن به ادای احترام به کردرو و اظهار داشت: در این بازیگر غیر قابل تصور نبرد در صفحه توییتر و همچنین

Terrible: Crazy Ex-Girlfriend star Rachel Bloom deemed the news of Nick's passing as 'terrible' and voiced her frustration with the virus, as a whole

وحشتناک: دیوانه, دوست دختر سابق ستاره راشل شکوفه تلقی خبر از نیک عبور به عنوان “وحشتناک” و ابراز سرخوردگی او با این ویروس به عنوان یک کل

Fought hard: 'Rest in Power Nick Cordero. Such sad news. U fought so hard and are so loved. Prayers to your family and friends,' wrote acclaimed songwriter Diane Warren on Twitter

مبارزه سخت: استراحت در قدرت نیک کردرو. جمله غمگین اخبار. تو مبارزه خیلی سخت و خیلی دوست داشتم. دعا برای خانواده و دوستان خود’ نوشت تحسین ترانه سرا دایان وارن در توییتر

One Of Us: Actor Donald Webber Jr. began his tribute by labeling the Bullets Over Broadway star as 'one of us' and that his passing is something that is 'really hard to understand'

یکی از ما: بازیگر دونالد وبر جونیور خود را آغاز کرد ادای احترام توسط برچسب the Bullets Over Broadway ستاره به عنوان “یکی از ما” و که عبور خود را چیزی است که واقعا سخت به درک”

Look out for them: Cordero's dear friend and actor Zach Braff posted a heartbreaking tribute on Instagram that revealed that Cordero had asked him prior to his death 'to look out for his wife and one year old son'

نگاه کردن به آنها: کردرو دوست عزیز و بازیگر Zach Braff ارسال شده دلخراش ادای احترام در Instagram که نشان داد که کردرو از او خواسته بود تا قبل از مرگ او به نگاه کردن به همسر و پسر’

Emotional: 'Nick Cordero passed at 11:40am today with his wife and mother by his side. I have honestly never known a kinder person. But Covid doesn’t care about the purity of your soul, or the goodness in your heart,' began the 45-year-old Scrubs star in his post

عاطفی: ‘نیک کردرو گذشت در 11:40am می باشد امروز با همسر و مادر در کنار او. من صادقانه هرگز شناخته شده مهربانتر فرد است. اما Covid نمی مراقبت در مورد خلوص روح خود را و یا خوبی را در قلب خود’ آغاز شد 45 ساله مالش ستاره در پست خود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de