ویچیتا اتهام زنی گردن زدن دوست پسر سابق را

WICHITA کن. (AP) — ویچیتا زن محکوم شد پنج شنبه قتل درجه اول در سر بریدن مرگ او را دوست پسر سابق را که سر او در سمت چپ سینک آشپزخانه.

دادستان گفت: Rachael Hilyard قطع سر از 63 سال Micki دیویس با استفاده از دو چاقو استیک در 9 آوریل 2017. دیویس رفته بود به Hilyard خانه با او 9 ساله نوه به جمع آوری پسرش وسایل در Hilyard اصرار. کودک فرار قبل از مادر بزرگ خود را سر بریده شد و به نام برای کمک به.

Hilyard وکیل اذعان مشتری خود را کشته Davis کرد و آن را عمدی نبوده است که مورد نیاز برای یک قتل درجه اول اعتقاد راسخ ویچیتا عقاب گزارش شده است.

Hilyard, 38, حمله به زن و بدون تحریک و سپس برداشت چاقو “به پایان آنچه را که او آغاز شده است” Sedgwick County District Attorney مارک بنت گفت: در طول بسته شدن استدلال. او گفت: Hilyard با استفاده از یک دوم چاقو پس از اولین تیغه را شکست.

“برای خود دلایل راشل Hilyard تا به حال آن را با Micki,” بنت گفت.

Hilyard وکیل کوئنتین پیتمن گفت: Hilyard فکر دیویس مرده بود زمانی که او قطع گردن او. شهادت در دادگاه نشان داد Davis ممکن است ناخودآگاه اما زنده بود که Hilyard شماری از او.

پیتمن اصرار وجود نداشت عمد اما او بپرسید داوران برای یک بار کمتر. هیات داوران می تواند در بر داشت Hilyard گناه از درجه دوم عمدی قتل درجه دوم بی پروا قتل یا قتل نفس غیر ارادی.

“آنچه ما در حال تصمیم گیری های بد و وحشتناک عواقب” پیتمن گفت.

Hilyard شهادت روز شنبه که او فکر دیویس شد و در حال حاضر مرده است و او قطع سر خود را به روح او از بدن او. دادستان گفت: پلیس دیویس’ بدن در Hilyard گاراژ و سر او را در سینک آشپزخانه.

Hilyard که درمان در دولت بیمارستان روانی قبل از او اعلام شد صالح برای محاکمه گفت که او بحث در مورد یک نقاشی با Davis زمانی که او از دست رفته خلق و خوی خود را.

“من فقط freaked و ما کشتی شد به گاراژ و ما به مبارزه” او گفت:.

اما دادستان اشاره کرد پلیس در آن مصاحبه دیویس’ نوه توصیف Hilyard پریدن از روی و ضرب و شتم دیویس بدون هشدار.

صدور حکم برای مجموعه 27 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>