چرا تلویزیون اخبار کتاب تارا Reade?

گوش دادن به این مقاله

ضبط صدا توسط Audm

به شنیدن بیشتر داستان صوتی از ناشران مانند نیویورک تایمز, دانلود Audm برای آی فون یا آندروید.

وجود دارد خوب دلایل به شک و تردید از او 20 سال از اتهام: او می خواهم خود را تغییر داستان و گفت: برخی از چیزهای عجیب و غریب و حتی تکذیب کرد همه چیز تحت سوگند.

و در حالی که نامزد خود را به حال نقص او هرگز متهم به تجاوز جنسی.

بنابراین همه معتقد بودند Juanita Broaddrick ادعا می کنند که بیل کلینتون raped او.

“شما نمی توانید آنها را سرزنش” خانم Broaddrick به من گفت در تلفن چهار شنبه. “در اینجا من دروغ گفته بود در پائولا جونز کت و شلوار است که به طور طبیعی انداخت بسیار انتقادات نسبت به من به حق.”

شما لازم نیست که به باور آقای کلینتون تجاوز خانم Broaddrick در سال 1978. اگر شما یک روزنامه نگار آن را واقعا مهم نیست که چه فکر می کنید زمانی که شما گزارش آنچه شما می دانید. اما دست زدن به خانم Broaddrick داستان یکی از مخرب ترین رسانه اشتباهات کلینتون در سال است. و درمان آقای کلینتون شاکیان توسط حزب دموکرات و رسانه ها به طور یکسان است یکی از اصلی گناهان است که منجر به امروز تقسیم حزبی اخبار محیط زیست است.

جریان اصلی رسانه های آمریکایی در سال 1999 به دلایلی که سخت به توضیح و یا بهانه ای امروز رو پای سرد در معتبر اتهام تجاوز به عنف در برابر رئیس جمهور است. و پس از NBC News sat برای هفته در یک مصاحبه اختصاصی خانم Broaddrick رفت و تنها افرادی که به او گوش آقای کلینتون حزبی دشمنان در وال استریت ژورنال سرمقاله صفحه. که حرکت کمک کرده و به نوبه خود او ساده اتهام به یک weaponized سیاسی داستان. و در حالی که آمریکایی ها تماشای در خانه می تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد خانم Broaddrick اعتبار آنها باقی مانده بودند با دلایل جدید به تکان دادن سر خود را در رسانه ها.

همان چیزی است که مورد اتفاق می افتد دوباره. سابق سنا aide برای آمده است. تارا Reade است متهم presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد از نظر جنسی آزار او در سال 1993. خبرنگاران را در بر داشت حساب های دیگر است که نشان می دهد که او شده است او گفتن نسخه از برنامه برای مدت زمان طولانی. وجود دارد که با خانم Broaddrick, دلایل به شک داستان او وجود ندارد, دلایل خوبی نیست برای شنیدن صدای او ، به عنوان زمان اجرایی ویرایشگر دین Baquet گفت: من در مصاحبه دو هفته پیش خانم Reade است “ایستاده است.”

و در عین حال خانم Reade به من گفت شنبه که تنها ارائه می دهد او تا به حال به نظر می رسد در تلویزیون آمده اند از فاکس نیوز, از جمله یک تماس از زمان نخست میزبان Sean Hannity. او تا کنون آنها را رد کرد.

“من سعی کرده ام فقط از نوع صبر کنید تا کسی که در وسط,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من نمی خواهم به pigeonholed به عنوان یک پیشرو, من نمی خواهم به pigeonholed به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.”

سی ان ان, ان بی سی و MSNBC که DNA — حتی در یک بیماری همه گیر است — سیاست باید تحت پوشش خود را در وب سایت خود و در هوا اما قرار نیست او را در دوربین.

“آنها در حال ارائه به قرار دادن من در تلویزیون — آنها فقط انجام داستان” خانم Reade به من گفت. “هیچ مجریان هیچ چیزی شبیه به آن.” او می خواهم بیشتر شبیه داستان خود را برای گفتن به یک شبکه تلویزیونی لنگر او را تحسین — CBS گیل پادشاه است او گفت: — اما آنها نمی شود.

بنابراین او در حال برنامه ریزی برای قبول فاکس نیوز را برای مصاحبه به هوا در این آخر هفته او گفت: “کسی که یک کمی بیشتر تا وسط.” او کاهش یافته است به می گویند که اما کسی که صحبت کرده به او گفت: خانم Reade در گفتگو با کریس والاس.

رزرو خواهد بود یک کودتا برای محافظه کار در شبکه و دادن آن در هوا میزبان یک باشگاه است که با آن به ضرب و شتم یک رسانه های جریان اصلی است که کاملا نمی تواند توضیح دهد که چرا آن را نمی خواهد کتاب خانم Reade در حالی که جولی Swetnick یک زن با یک لرزان ادعا می کنند در برابر یک دادگاه عالی نامزد کردم اعتبار در طول یک زمان نخست شب پخش.

برخی از دلایل این داستان گنگ و مبهم به نظر می رسد در حال حاضر نسبتا ساده است: جهانی coronavirus همه گیر است تحت الشعاع تقریبا هر چیز دیگری. نیز وجود دارد راه خانم Reade اول سعی در گرفتن توجه بیشتر در توییتر “سکندری به جلو با هیچ P. R. فرد و بدون وکیل,” او گفت:.”من ایمیل فرستاده رونان فارو مانند چهار بار به نقطه وسیله و من نمی شنوند,” او اضافه شده است. “البته او یکی از خبرنگاران تحقیقی در این است.” پس از بار داستان منتشر شد پنج شنبه خانم Reade گفت که او تا به حال به معنای این است که آقای Farrow تا به حال نه در ابتدا در پاسخ به او, اما آنها در حال حاضر “به طور فعال در ارتباط است.”

پس از آن او در بر داشت پارتیزان مایل به شنیدن صدای او ، برای اولین بار آن را در میان حامیان برنی ساندرز مانند پادکست میزبان کتی Halper که قرار دادن خانم Reade او را نشان می دهد. سپس رهگیری ضد استقرار لیبرال وب سایت خبری گزارش داد که یک دوست و برادر خانم Reade را به یاد می آورد او در توصیف این حادثه است.

این رسانه های سنتی از جمله بار خبرنگاران لیزا Lerer و سیدنی اخگر waded در دقت. سپس با حرکت سریع به اخبار سایت Business Insider گزارش جزئیات دیگر که به وزن بیشتر به خانم Reade داستان. خبرنگار غنی McHugh گرفته بود داستان به غرور نمایشگاه برای اولین بار است که کاهش یافته است به انتشار آن یک سخنگوی غرور نمایشگاه را تایید کرد. پخش شبکه های تلویزیونی CNN و MSNBC را تحت پوشش داستان در وب سایت خود را در حالی که فاکس نیوز را پوشش داده است تحولات نفس نفس بر هوا و آنلاین.

هنوز هم وجود دارد هیچ توضیح روشنی, اما, چرا خانم Reade نشده است در جریان اصلی تلویزیون. نمایندگان برای CNN و MSNBC کاهش یافته است به توضیح دهد که چرا آنها به رزرو نیست یک زن است که آیا شما او را باور یا نه یکی از چند خبرسازان در حال حاضر است که می تواند از طریق قطع این بیماری همه گیر.

خود را در وضعیت همه عجیب تر چرا که در این نقطه آن را اساسا نمادین است. در سال 1999 شما می توانید استدلال می کنند که NBC تصمیم به عقب نگه دارید لیزا مایرز مصاحبه با خانم Broaddrick حال واقعی پیامدهای سیاسی: ضبط شده در ژانویه به عنوان مجلس سنا در زمان استیضاح اتهامات عنوان شده علیه آقای کلینتون آن را در هوا تا زمانی که پس از مجلس سنا رای دادند نه به محکوم کردن رئیس جمهور در ماه فوریه است. (البته این فقط نسخه آنلاین هم اکنون در سایت یک گروه محافظه کار.) در آن زمان تنها راه آمریکایی ها قرار بود به شنیدن صدای او در تلویزیون است.

اما این روزها اگر شما می خواهید به قاضی خانم Reade داستان شما می توانید گوش دادن به اصلی پادکست مصاحبه با خانم Halper و یا تماشای او در پوپولیستی Hill.TV آنلاین نمایش “افزایش” یا چپ برنامه خبری “دموکراسی در حال حاضر!”

بنابراین تصمیم گیری های شبکه چگونه و آیا به پوشش کمتر عواقب چگونه او را مشاهده و یا حتی چگونه آقای بایدن است که بازدید از آنها برای چگونه آمریکایی ها را مشاهده رسانه ها.

“به طور معمول در یک وضعیت مانند این رسانه خواهد بود رقابت به شدت به صورت عمده در دوربین مصاحبه و در عین حال تنها شبکه تلفن Reade است فاکس نیوز” گفت: Ryan گریم واشنگتن دفتر رئیس برای رهگیری که دفاع و پشتیبانی خانم Reade داستان. “که رسانه ها نیست و بیشتر نگران این تصویر نادیده گرفتن این داستان را ایجاد می کند و علوفه آن را می دهد به بدبینانه بازیگران مانند Donald Trump Jr., gleefully راهپیمایی رسانه های نفاق نشان می دهد یک برنامه به طور بالقوه مخرب عدم خود آگاهی.”

هنوز هم وجود دارد زمان برای بزرگترین رسانه های آمریکایی را به خود داستان به عنوان برخی از چاپ دیجیتال و سازمان ها آغاز کرده اند. آنها می تواند بررسی و اخبار است که پشتیبانی و یا تضعیف خانم Reade حساب آنها می تواند مصاحبه آقای بایدن به طور مستقیم و یا آنها می تواند به خانم Reade خودش یک جلسه.

جایگزین سناریو این است که خانم Reade بدخشان تبدیل خواهد شد مثل خانم Broaddrick است. “بقیه رسانه های جریان اصلی یا نادیده اخراج و یا تحریف داستان او که شرم آور بود,” خانم مایرز در حال حاضر بازنشسته و از NBC گفت: من در یک پیام مستقیم در توییتر. “بسیاری از چیزهایی که آسیب دیده و اعتبار رسانه های جریان اصلی اما آشکار دو استاندارد در پوشش از سوء رفتار جنسی اتهامات علیه سیاستمداران است که در لیست بالا.”

خانم Broaddrick نام از میان رفت به جناح راست رسانه های داخل و خارج از روایت رسمی — سپس boomeranged بازگشت سخت در طول سال 2016 انتخابات در برابر کلینتون و در برابر رسانه ها. خانم Broaddrick در آغوش Donald J. Trump به عنوان یک وسیله نقلیه برای او عذاب. او نشان داد تا در یک مناظره ریاست جمهوری از قضا به عنوان یک نوع از یک سپر در برابر گزارش شده مبنی بر اینکه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال حمله به زنان است.

روز چهارشنبه خانم Broaddrick, 77 به من گفت که او شده است صحبت کردن و ارسال پیامک با خانم Reade, هشدار او این است که رفتن را سخت می شود.

“این همان مسائل را دوباره به او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در آرکانزاس است. “مردم باید به یاد بگیرند که مهم نیست که کسی پشتیبانی — اگر می توان آنها را بررسی و مورد بررسی و پیدا کنیم که آن را معتبر اتهامات پس از آن مهم نیست که چه سیاسی خود را اولویت است.”

همانطور که برای خانم Reade او می گوید: او می داند که بسیاری از مردم نمی خواهد باور او و یا حتی واقعا به او رسیدگی کنید.

“من فکر می کنم وجود دارد افرادی که سخت سیمی به آن را باور نمی کند و این خوب است — آنها باید قادر به توجیه رأی خود و با من همدردی که” او گفت:.

دیگران را باور او reflexively.

روزنامه نگاران نمی تواند پیش بینی کند که چگونه بینندگان ممکن است واکنش نشان می دهند به تلویزیون مصاحبه با خانم Reade, و یا جایی که آنها در گزارش خود ادعا می کند منجر خواهد شد. آنها لازم نیست که. آنها فقط باید مطمئن شوید که مخاطبان خود می داند که آنها گزارش و انجام این کار با یک ذهن باز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im