چرا ایالت واشنگتن است که در مرکز ما شیوع کروناویروسروز شنبه, اسکندریه, 22, شد تلاش برای نفس کشیدن به طوری که او به نام 911 شد و با عجله به یک واحد جداسازی در بیمارستان سیاتل.

او تا به حال تا به حال یک تب به روز و تست شده برای آنفولانزا و گلودرد و با توجه به chest X-ray. اما او گفت که پزشکان به او گفت که او نمی خواهد در آزمایش coronavirus چرا که او تا به حال به چین سفر کرده بود و در معرض خطر در محدوده سنی.

پس از ترخيص با تشخیص عفونت های ویروسی با توصیه هایی در مورد صفحه اصلی انزوای او همراهی, از بیمارستان که در آن او منتظر در خیابان برای شریک زندگی خود را انتخاب کنید او را.

از آن زمان چهار روز قبل از یکی دیگر از پزشک شنیده نشانه های او فرستاده او را برای coronavirus تست او مثبت تشخیص داده شد.

از ماه ژانویه که واشنگتن گزارش اولین مورد از کروناویروس در آمریکا دولت شده است تمرکز مرکزی آمریکا شیوع مستند ترین موارد و مرگ و میر مرتبط با آلودگی در کشور است. موقعیت خود را در آنچه در حال حاضر اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک بیماری همه گیر را می توان به همه چیز از فردی فرصت های از دست رفته برای تشخیص و بودجه دولت شکاف به محدود دستورالعمل های فدرال برای تست.

اما در همان زمان کسانی که تعداد بالا نیز می توان به این واقعیت ساده است که دولت تشخیص اولین مورد قبل از بقیه از امریکا و مجبور شد به jumpstart آن تست و نظارت پاسخ.

دکتر اسکات Lindquist واشنگتن اپیدمیولوژی دولت برای بیماری مسری توضیح داد که واشنگتن در این کشور مرکز این شیوع بلکه در “لبه”.

“ما منجر بقیه کشور,” او گفت:. “آنها با استفاده از همه ما تجربه… به عنوان آنها در حال پیدا کردن همان مقدار از فعالیت در دولت خود را.”

همانطور که از پنجشنبه مقامات دولتی تایید کرده اند 457 موارد در واشنگتن در سراسر 13 استان ها از جمله 31 مرگ و میر.

دستورالعمل های زیر را از فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) آزمایش اولیه در واشنگتن انجام شد از طریق سی دی و محدود به افرادی که تا به حال علائم و سفر تاریخچه به چین و یا تماس با یک مورد شناخته شده است. این دستورالعمل ها باید پس از گسترش اجازه می دهد دانشگاهی و شرکت آزمایشگاه برای انجام تست و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای تصمیم گیری است که واجد شرایط برای آزمون.
As of Thursday, state officials have confirmed 457 cases in Washington across 13 counties, including 31 deaths.

جانت Baseman دیپلم دین برای دانشگاه واشنگتن در دانشکده بهداشت عمومی گفت که او فکر نمی کند وجود دارد هر چیزی که انجام شده می تواند متفاوت در سطح ایالتی و محلی به عنوان مقامات پیروی از دستورالعمل های فدرال. اما اگر وجود نداشته است بیشتر مردم آزمایش پیش از آن می توانست تا به حال تاثیر مهمی در قرار گرفتن در معرض.

“ما خواهد داشت موارد زودتر و اگر ما را پیدا کرده اند و موارد قبل از آن مردم که تست مثبت شده اند قادر به اقدامات احتیاطی اضافی برای منزوی کردن خود و احتمالا نگه داشتن افراد دیگر از تبدیل شدن به در معرض در نتیجه محدود کردن انتقال,” او گفت:.

دانشگاه واشنگتن آزمایشگاه ویروس شناسی یکی از آن فضاهایی است که آماده شد در اوایل برای کمک به تست اضافی. کیت جروم رئیس ویروس شناسی بخش در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان گفت: توسعه یک تست است که تشخیص ویروس ها و کار با دولت فدرال غذا و داروی آمریکا (FDA) از طریق فوریه به تصویب شروع به تست.

اما آزمایشگاه نبود قادر به شروع و تا 2 مارس پس از FDA تغییر سیاست خود می گویند آزمایشگاه که اعتبار آزمون می تواند شروع تست بلافاصله.

دانشگاه واشنگتن آزمایشگاه در حال حاضر می تواند رسیدگی به حدود 1000 نمونه در روز و در هفته آینده ممکن است قادر به پردازش به عنوان بسیاری از 4000 نمونه. جروم گفت: آنها در حال کار به سمت قادر به تست 10,000 نمونه یک روز بلکه به سادگی به دریافت کلمه وجود دارد که آزمایشگاه با ظرفیت های فراوانی برای تست.

با توجه به CDC وب سایت بین 18 ژانویه و مارس 10, بالاترین تعداد نمونه های جمع آوری شده برای تست در یک روز بود 404.

جروم گفت: در حال حاضر آن را به یک اولویت نگاه کنید چگونه این وضعیت باید یا می تواند به کار گرفته شده, از آنجایی که آنها نیاز به تمرکز در پاسخ به شیوع بیماری در دست است. اما در آینده زمانی که مقامات فراموش نگاهی دقیق به چگونگی شیوع توسعه یافته گفت: این بسیار ممکن است که آنها را تعیین می کند که بیشتر مردم باید آزمایش شده اند هر چه زودتر.

او گفت: همچنین ممکن است آنها نتیجه گیری کرد که “ما باید به شنود گذاشته باشند فوق العاده ای که تخصص خاصی دانشگاهی آزمایشگاه را در این نوع از چیزی. به نوع نگه داشتن آنها را از واکنش در اوایل روز نشده اند ممکن است این تصمیم درست است.”

اما عاملی که ممکن است واقعا مستحکم دولت مرکزی موقعیت در شیوع کروناویروس در آمریکا بود و هنگامی که عفونت زده حاد خانه سالمندان در Kirkland, Washington در حومه سیاتل.

اگر چه بسیاری از coronavirus باعث عفونت خفیف علائم برای افراد مسن تر از 60 سال و کسانی که با بیماری های مزمن و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن می تواند باعث شدیدتر مسائل.

بیش از سه هفته گذشته تسهیلات دیده 13 نفر در ارتباط با این مرکز بود مبتلا به کروناویروس و می میرند. در اصل خانه به 120 ساکنان و 180 نفر در این مرکز در حال حاضر دیده می شود که تعداد کسانی که به شدت کاهش می یابد, با 63 ساکنان تست مثبت برای این ویروس و 66 کارکنان نشان دادن علائم با توجه به گزارش منتشر شده توسط این مرکز در روز پنج شنبه.

واشنگتن دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: 18 CDC کارکنان شده در تاسیسات و آنها همراه با سیاتل و پادشاه شهرستان بهداشت عمومی باید ارائه کمک های فنی به کارکنان مرکز. گروه گفت: همچنین ارائه تسهیلات با یک کنترل عفونت و متخصص وجود دارد یک تیم از پزشکان در سایت از ما health and human services department.

دولت در بخش بهداشت و درمان صرف $3.4 m در coronavirus پاسخ. قانونگذاران در حال حاضر در روند تصویب $200 متر را به سمت مبارزه با شیوع.

Lindquist گفت: سیستم بهداشت عمومی در واشنگتن شده است به شدت با کمبود بودجه روبرو شده برای سال. اگر بودجه آنها خواسته ام در گذشته تصویب شده و در جای خود در شروع این بیماری شده اند بیشتر آماده مسئولیت رسیدگی به آن است.

برای مثال در طول سال 2019 قانونی جلسه بهداشت محلی شرکای حمایت برای $100m در حال انجام کمک های مالی برای حمایت از فعالیت ها در زمینه هایی مانند بیماری مسری. بودجه نهایی شامل $22m در بودجه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

“من فکر می کنم که ما تا به حال بیشتر افراد مشغول به کار در اینجا, بنابراین ما می تواند پردازش چیز با آخرین فن آوری به جای داشتن به روز رسانی به عنوان ما در حال رفتن همراه در این,” او گفت:. “ما تا به حال به اندازه کافی ماشین آلات برای انجام این کار ما را به حال کارکنان به اندازه کافی برای انجام این کار ما را به حال به اندازه کافی اپیدیولوژی به کمک به این شهرستان است که بیش از حد بر دوش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de