چرا تهمت رسانه متحدان در حال تبدیل شدن در برابر Fauci در میان همه گیرمنn روزهای اخیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک محافظه کار رسانه ای هم پیمان شده اند به دنبال به طور فزاینده ای گوش خراش پرونده Dr Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و برجسته بخشی از دولت فدرال Covid-19 پاسخ.

منتقدان نزدیک به رئیس جمهور اخیرا ادعا که Fauci است بی پروا آسیب رساندن به اقتصاد و جلوگیری از استفاده از قرار تعجب درمان مانند هیدروکسی کلروکین و در حال حاضر اواسط همه گیر برخی از آنها به نظر می رسد به تماس برای کار خود را.

برجسته ترین و سوزش حمله Fauci آمد جمعه گذشته زمانی که فاکس نیوز talkshow لنگر Tucker Carlson اختصاص داده شده در کل بخش به Fauci توصیه برای پایدار مستند خواستار آن یک دستور العمل برای “خودکشی ملی”.

کارلسون متهم Fauci از “گرفتن آن اشتباه در کروناویروس” و ادعا کرد که “Anthony Fauci گفت: ما نیست به نگرانی در مورد این بیماری همه گیر. در حال حاضر او خواستار آن است که دولت فدرال قرنطینه کل کشور است.”

او انتقاد خود را از اتکا به مدل های مانند کسانی که تولید شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IMHE) بود که به گفته او overestimated ابعاد این بحران است. به عنوان یک نتیجه اقتصاد بسته شد و حاصل بیکاری توده می باشد “به مراتب بزرگتر از فاجعه ویروس خود را”.

کارلسون – که بر خلاف برخی دیگر در رسانه های محافظه کار گرفته شده این بیماری همه گیر به طور جدی برای برخی از زمان – قبلا در مصاحبه Fauci در خود برنامه و تا زمانی که در حال حاضر به نظر می رسید به خوبی دفع نسبت به او.

اما تغییر نگرش پژواک افزایش انتقاد از دکتر Fauci از افراد دیگر که نزدیک به رئیس جمهور – از جمله استیو Bannon و رودی جولیانی.

مانند کارلسون, Steve Bannon گرفت این ویروس به طور جدی در اوایل – او هشدار از یک بلندی فاجعه در ویژه قسمت از جنگ خود را در اتاق پخش از اواخر ژانویه زمانی که بیشتر سیاسی رسانه ها هنوز به طور کامل متمرکز بر استیضاح و دموکراتیک اولیه.

سابق Breitbart supremo تهمت مدیر مبارزات انتخاباتی و کاخ سفید کارمند هنوز شناسایی برنامه های خود را به عنوان زبان برای “مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش”. تیم خود را ارائه کرده است دو حزبی ستایش از ارقام مانند اندرو کومو و جی Inslee والیان از نیویورک و واشنگتن بود.

از سوی دیگر او ارائه کرده است بسیار کمی انتقاد از رئیس جمهور تهمت و از همان ابتدا خود را پخش کرده است بی وقفه کار می کرد به تقسیم کردن مقصر برای شیوع به حزب کمونیست چین.

در هفته گذشته هر چند فقط به عنوان تهمت به رهبری فدرال پاسخ تبدیل شده است فرو رفته در رسوایی در مورد ترجیحی PPE تخصیص outbidding متحده در خرید تجهیزات و اخراج نیروی دریایی افسران Bannon آغاز شده است اختصاص تمام قسمت به انتقاد از Fauci.

Bannon و شرکت خود میزبان اصرار داشت که Fauci انتشار دولت فدرال را به خود داده ها و مدل سازی ارائه یک دوره زمانی ثابت برای تعطیلی و گام به عقب از دخالت در سلامت ارتباطات در ویروس. (برای Fauci همچنان به ارائه مشاوره در تقابل با رئیس جمهور در مورد موضوعات مانند به احتمال زیاد مدت از مستندات و امکان تست نشده درمان است.)

و وجود دارد یکی دیگر از استخوان مشاجره: قرار wonder-درمان هیدروکسی کلروکین.

پنج شنبه گذشته اتاق جنگ شرکت میزبان و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات, مدیر, Jason Miller, انتقاد یک جفت Fauci حضور در تلویزیون, محور شکایت که او “پرتاب آب سرد روی هیدروکسی کلروکین آزمون است که هر کس شده است raving در مورد و یا مطالعه از 6,000 مانند پزشکان از 37 کشور جهان … این بود که مانند آب روی آنچه که ما فکر تحولات بسیار مثبت”.

هیدروکسی کلروکین است همچنین بر اساس این توافق که سابق شهردار نیویورک و تهمت وکیل رودی جولیانی با Fauci. در رسانه های اجتماعی و در شهر نیویورک پخش رادیویی (همچنین یک پادکست), جولیانی است خستگی ناپذیر ترویج این ایده که ماده شیمیایی موثر در درمان Covid-19.

او به طور خلاصه ممنوع از توییتر پس از تویت کردن یک نقل قول از یک نکته که نقطه عطفی در ایالات متحده آمریکا رهبر چارلی کرک ساخته شده بود در رادیو نشان می دهد این ادعا که هیدروکسی کلروکین یک “100% نرخ موثر در درمان Covid-19”. رسانه های اجتماعی پلت فرم شمارش این به عنوان دروغ.

بنا به گزارش ها مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به طور فزاینده صعودی شور و شوق برای مواد مخدر آگاه است جولیانی. او در به نوبه خود برداشت مفهوم است که آن را درمان-همه از افراد مشهور, دکتر, Mehmet Oz, که, مانند مغلوب ساختن پیشی جستن یک مهمان عادی در فاکس و دوستان.

روز یکشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر تحت فشار قرار دادند شیمیایی و ادعا نادرست است که وجود دارد “قوی و قدرتمند نشانه” از این دارو اثر و خواسته فصاحت “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟” با در نظر گرفتن آن است.

توسط دوشنبه, کمتر چراغ در رسانه های محافظه کار بودند اضافه کردن به آنچه به نظر می رسد رشد حرکت علیه دکتر.

در پادکست, Michael Savage به نام Fauci یک “grandstander وجود دارد” و “روابط عمومی او را یک شومن بود. او P T Barnum از Covid ویروس” که باید تحت فشار قرار دادند “به یک آزمایشگاه که در آن او به آن تعلق دارد”.

سیاسی مفسران اشاره کرده اند که شبیه شمع-ons را قبل از خروج از جیمز Mattis رکس Tillerson و جان کلی از دولت. اما کارشناسان می گویند که بسیار بیشتر خواهد بود در معرض خطر در حذف Fauci در وسط یک بحران بهداشت عمومی.

دانشیار بن هریس-رخس از مرکز مراقبت های بهداشتی اولیه و حقوق صاحبان سهام را در دانشگاه نیو ساوت ولز است یک کارشناس بهداشت عمومی. او فکر می کند که شلیک بهداشت عمومی رهبران در طول یک بیماری همه گیر است که یک دستور غذا برای فاجعه است.

“بهداشت عمومی تجربه مهم است در طول همه گیر. هر بیماری متفاوت است اما داشتن تجربه و محترم کارشناسان بهداشت عمومی در شارژ اجازه می دهد تا سریعتر عمل و ارتباط موثر” هریس-رخس گفت.

“شلیک بهداشت عمومی مدیران در طول این همه گیر خواهد معنی داری را مختل اثربخشی پاسخ,” او اضافه شده است.

در هیدروکسی کلروکین هریس-رخس گفت که “ترویج تست نشده درمان و درمان شده است یک ویژگی تقریبا در هر بیماری همه گیر در تاریخ”.

او گفت که این منجر به مشکلات بالقوه است. تست نشده درمان می تواند آسیب مردم باعث کمبود مواد مخدر برای افرادی که به آنها نیاز دارید برای درمان اثبات شده و “کمک به infodemic – گسترش اطلاعات غلط”.

باید Fauci رفتن وجود خواهد داشت کمی مانع به اطلاعات غلط است که در حال حاضر اعمال نفوذ قوی بر دولت فدرال ایالات متحده به سیاست های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>