چرا تهمت هیچ قدرت به تاخیر 2020 انتخابات

رئیس جمهور تهمت است که انتهایی بد در رای گیری مسابقه برای کاخ سفید پیشنهاد کرد در روز پنج شنبه که Nov. 3 کلی انتخابات به تعویق خواهد افتاد “تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای می دهند.” حتی برای او شناور ایده تعویق انداختن انتخابات بود فوق العاده نقض ریاست جمهوری ادب.

اما این رئیس جمهور نیست که قدرت به حرکت تاریخ فدرال انتخابات. و آقای تهمت دیگر ادعا می کنند در روز پنج شنبه که گسترده پست الکترونیکی-در رای دادن را در انتخابات “نادرست و جعلی” است نادرست است.

در اینجا پاسخ به برخی از سوالات کلیدی در مورد برگزاری انتخابات در یک بحران.

هیچ.

تاریخ انتخابات عمومی — در اولین سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر — است تعیین شده توسط قانون فدرال و ثابت شده است پس از سال 1845. آن را به یک تغییر در قانون فدرال به حرکت آن تاریخ است. که قوانین تصویب شده توسط کنگره امضا شده توسط رئیس جمهور و موضوع را به چالش در دادگاه.

آیا ما به ذکر است که مجلس نمایندگان که تحت کنترل دموکرات ها; سنا که در کنترل جمهوریخواهان و رئیس جمهور تهمت خواهد همه باید به تصویب چنین قانون ؟

به تماس است که بعید است کتمان حقیقت خواهد بود.

حتی اگر همه از آن اتفاق افتاده است وجود دارد می تواند بسیار انعطاف پذیری در انتخاب جایگزین تاریخ انتخابات: قانون اساسی مقرر که کنگره جدید باید سوگند در Jan. 3 و این که رئیس جمهور جدید در روابط باید شروع on Jan. 20. کسانی که تاریخ را نمی توان تغییر داد و فقط با عبور از قوانین عادی.

مارک الیاس برجسته دموکرات انتخابات وکیل در پنجشنبه زدم این ایده که آقای تهمت می تواند حرکت انتخاباتی خود را.

بله: در پاسخ به کروناویروس همه گیر شانزده ایالت و دو سرزمین یا تحت فشار قرار دادند پشت خود را در انتخابات مقدماتی یا تمدید مهلت برای رای دادن از طریق پست.

ایالت وسیع استقلال به تعریف زمان بندی و مراحل اولیه انتخابات. دقیق فرآیند تنظیم اولیه خرما از ایالتی به ایالت متفاوت.

برای مثال در لوئیزیانا قانون دولت اجازه می دهد تا فرماندار به برنامه ریزی مجدد در انتخابات به دلیل شرایط اضطراری به عنوان وزیر امور خارجه تایید شده است که اورژانس وجود دارد. در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز و وزیر خارجه R. Kyle Ardoin نه تنها که. (در واقع آنها بعد از آن به تعویق افتاد اولیه انتخابات برای بار دوم خرید زمان بیشتر برای دولت به آماده شدن برای برگزاری انتخابات این بیماری همه گیر.)

این گزارش در سال 2004 است که برخی از مقامات دولت بوش تا به حال مورد بحث قرار دادن در محل, روش به تعویق انداختن فدرال انتخابات در این رویداد از یک حمله تروریستی است. اما این ایده fizzled به سرعت و Condoleezza Rice, سپس مشاور امنیت ملی گفته است که ایالات متحده برگزار شده بود “انتخابات در این کشور زمانی که ما در جنگ حتی زمانی که ما در جنگ های داخلی. و ما باید انتخابات در زمان.”

در حالی که تاریخ انتخابات ریاست جمهوری تنظیم شده توسط قانون فدرال روش برای رای دادن به طور کلی کنترل در سطح دولت است.

به همین دلیل ما چنین پیچیده درهم آمیخته از رای گیری مقررات با برخی از ایالت ها اجازه می دهد در اوایل و رای گیری غایب; برخی اجازه رای گیری از طریق پست و یا در همان روز ثبت نام رای دهندگان; دیگران نیاز به انواع خاصی از شناسایی برای رای دهندگان و بسیاری از ایالت ها انجام چند و یا هیچ یک از کسانی که همه چیز.

در طول همه گیر چند متحده تلاش کرده اند به آن را آسان تر برای رای دهندگان به استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای کمک به آنها برای جلوگیری از رفتن به حوزه های رأی گیری در روز انتخابات. در میشیگان, برای مثال, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون از طریق پست absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه 7.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان برای دولت اوت اولیه انتخابات و برنامه ای برای انجام این کار دوباره برای انتخابات عمومی.

حتی قبل از این سال پنج متحده — کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن — به طور منظم انجام شده خود را در انتخابات تقریبا به طور کامل از طریق پست.

کشورهای دیگر تلاش کرده اند برای مدیریت سیل غیابی. در نیویورک که در آن رای دهندگان درخواست صدها هزار نفر بیشتر رای غیابی از در معمولی, انتخابات, مقامات هنوز در حال شمارش آرا در بیش از یک ماه پس از اولیه روز است. کلید نژاد در 12th کنگره منطقه است که هنوز هم حل نشده است.

که ممکن است ارائه یک پیش نمایش از آنچه اتفاق می افتد در شب انتخابات در ماه نوامبر: مگر اینکه یک نامزد برنده در یک لغزش ممکن است هیچ روشن و فوری برنده در انتخابات ریاست جمهوری. اما این بدان معنا نیست که در انتخابات خواهد بود تقلبی تنها که آن را ممکن است زمان بیشتری برای تعیین ویکتور.

هیچ.

مطالعات متعدد نشان داده اند که همه اشکال از رای گیری تقلب بسیار نادر در ایالات متحده است. یک پانل که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور بررسی انتخابات فساد منحل شد در سال 2018 پس از آن هیچ شواهد واقعی از تقلب.

کارشناسان گفته اند که رای گیری توسط پست الکترونیکی امن کمتر از رای گیری در فرد اما آن است که هنوز هم بسیار نادر برای دیدن گسترده ای از موارد تقلب انتخابات.

در واشنگتن یکی از کشورهای است که رای تقریبا به طور کامل توسط پست یک مطالعه انجام شده توسط جمهوری خواه وزیر امور خارجه در بر داشت که 142 موارد بالقوه نامناسب رای گیری در انتخابات 2018 به آن اشاره شد و county sheriffs و دادستان برای اقدام قانونی از بیش از 3.1 میلیون برگه بازیگران که به مبلغ حدود 0.004 درصد از رای دهندگان.

یکی از برجسته ترین های اخیر موارد تقلب در آمد کارولینای شمالی در نهمین کنگره منطقه که در آن یک سیاسی عمل آمده متهم با متقلبانه جمع آوری و ارسال غیابی در تلاش برای دستکاری در نتایج انتخابات به نفع کاندیدای جمهوری خواه. اما چنین گسترده طرح به احتمال زیاد تشخیص داده که این یکی از کارشناسان می گویند; این منطقه برگزار شد انجام بیش از انتخابات.

و آقای ترامپ خود رای دادند از طریق پست در انتخابات است.

لیندا کیو کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im