چرا دموکراتها جدید آب و هوا طرح خواهد بود مانع سیاسی تقسیمآمریکا روز سه شنبه منتشر شد بلند پروازانه و گسترده بحران آب و طرح در تاریخ همتراز با آنچه دانشمندان می گویند جهان را باید انجام دهید برای جلوگیری از فاجعه گرم شدن.

اما دولت آمریکا همچنان به دور از آماده به طور جدی مقابله با مشکل و طرح اقدام خواهد شد علوفه برای انتخابات سال حملات از جمهوری خواهان که قاب آن به عنوان اقتصاد-قتل و چنگ زدن به کیسه های دموکراتیک اجتماعی سیاست.

این دموکرات طرح که جزئیات آن نگهبان گزارش روز دوشنبه تایید یک هدف اصل از بین بردن ما آلودگی آب و هوا تا سال 2050. برخی از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان از جمله رهبر اقلیت کوین مک کارتی باید مورد حمایت است که به طور کلی زمانی در اصل. این است که در آن هر همپوشانی قابل توجهی به پایان می رسد.

دو طرف به مدت طولانی قفل شده است و در فرهنگ جنگ بر سر نحوه رسیدگی به افزایش اضطراری حتی در حالی که دو سوم از آمریکایی ها فکر می کنم دولت باید بیشتر در آب و هوا و اکثریت پشتیبانی از طیف وسیعی از اقدامات. ناظران سیاسی دیدن یک موج آبی در ماه نوامبر – که در آن دموکرات دست آوردن مجدد سنا و کاخ سفید به عنوان تنها شات در داری آب و هوا قانون هر زمان به زودی. حتی با یک کنترل بهره در دولت قابل توجه سیاست احتمالا صالح توسط میانه رو و قانونگذاران از ایالات متحده است که بستگی به سوخت های فسیلی میباشد.

رونمایی از طرح های پیشنهادی در سه شنبه دموکرات مجلس, نانسی پلوسی, راننده سرشونو تکون دادن به شکاف سیاسی بیش از آب و هوا و گفت: “من مایل به آن نیست ، من آرزو می کنم آن بودند با هم. اما از آن خواهد شد یک مبارزه به عنوان طولانی به عنوان آن را باید.”

سارا شکار یک محافظه کار که با این نسخهها کار در سیاست انرژی و تاسیس غیر حزبی Rainey مرکز گفت: طرح “به دلیل کمی برای امید ما یک بحث جدی در مورد آب و هوا قانون در آینده نزدیک”.

“دموکراتیک برنامه ریزی می کند مجموعه ای از جدول برای معنی دار دو حزبی گفتگو منجر به عملی شد. این جدول است و حتی در یک رستوران کنگره خواهان را وارد کنید,” او گفت: به دلیل آن را شامل مسائل مانند حمایت اتحادیه های کارگری و اصلاحات انتخاباتی است که می تواند به نفع دموکرات ها.

جمهوری خواهان در مجلس انتخاب آب و هوا کمیته نوشت که این طرح به سرعت با انتقاد از این گزارش گفت: آنها قطع شد از روند. رتبه بندی دموکرات برج دیده بانی گورهای تبلیغ “سیاست ریشه در نوآوری و کاهش هزینه انرژی درایو رشد اقتصادی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای” بدون “افزایش هزینه ها در خانواده های شاغل” و یا اضافه کردن “سنگین مقررات”. او در ستایش یک “رنسانس” در گاز – یک تغییر آب و هوا کمک کننده – برای تقویت یک تغییر به دور از سوزاندن زغال سنگ. و او با اشاره به چین و کشورهای در حال توسعه به عنوان منابع بیشترین رشد تولید گازهای گلخانه ای.

طرح اقدام به تشریح توصیه های برای صفر کردن آلودگی آب و هوا از ساختمان های جدید در سال 2030 از وسایل نقلیه جدید توسط 2035 و از برق توسط 2040.

جمهوری خواهان در ضمن ارائه داده اند کمی در راه از جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها را در رسیدن به علم-آب و هوا بر اساس اهداف. بسیاری از سال را رد کرده اند بحران است و حتی اتفاق می افتد و یا آن است که ساخته دست انسان.

اگر دو طرف می تواند به جدول دیگر کارشناسان می گویند وجود دارد برخی از اتاق را برای هر دو حزب توافق.

لی استوکس, دستیار استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا, که مطالعات سیاست آب و هوا اشاره کرد که دموکرات پیشنهاد بر نیاز برای منفی تولید گازهای گلخانه ای فن آوری برای جذب و ذخیره دی اکسید کربن, ایده شده اند که مورد علاقه توسط جمهوری خواهان در سنا است. آن را نیز نشان می دهد باز بودن به انرژی هسته ای است که اغلب یک نقطه چسبیده محیطی طرفداران که می گویند منبع قدرت – اگر چه صفر-کربن – هنوز استخراجی.

این 538-صفحه سند شامل ده ها تن از مراجع به باریک آب و هوا پیشنهادات است که پشتیبانی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله تلاش برای کاهش هزینه های باد, انرژی زمین گرمایی و برق آبی.

“جمهوری خواهان باید برای آمدن به میز مذاکره در تغییر آب و هوا برای کودکان خود را به خاطر” استوکس گفت. “حتی اگر فرزندان خود را در 40s خود را! به دلیل تغییر آب و هوا است که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

استوکس گفت: اگر این طرح تصویب شد “ما می توانیم امید گرفتن در بحران آب و هوا در مقیاس و سرعت لازم است”. در همان زمان برخی از طرفداران در سمت چپ شروع به انتقاد از آن را به عنوان به اندازه کافی جدی نیست.

“این یک واکنش اضطراری گفت:” لورا بری مدیر تحقیق و پژوهش برای آب و بسیج. بری گفت: این طرح به تشریح یک “فرصت سه دهه انتقال به یک تمیز کننده اقتصاد”.

در حال حاضر میانگین درجه حرارت جهانی بیش از 1C بالاتر از قبل از صنعتی شدن و در مسیر افزایش 2C بیشتر. این اثر در حال حاضر احساس می شود. یک 3C داغتر جهان خواهد بود ویرانگر – در قرن شهرستانها عمده خواهد بود مستغرق با افزایش دریا و ساحلی سیل و خشکسالی است که تهدید مواد غذایی خواهد بود گسترده و موج گرما در بسیاری از نقاط جهان تبدیل خواهد شد و غیر قابل تحمل.

آمریکا بزرگترین تاریخی امیتر از آلودگی است که باعث شده این مشکل به دنبال آن چین است. این مجموعه به برداشت از یک نقطه عطفی توافق بین المللی شروع به مهار انتشار گازهای گلخانه ای فقط پس از انتخابات در ماه نوامبر حتی اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره انتخاب شود. تهمت باطل است ما آب و هوا تلاش و پشتیبانی از سوخت های فسیلی است.

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در ضمن متعهد شده است به دنبال یک جدول زمانی مشابه به آنچه که آمریکا پیشنهاد کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de