چرا Coronavirus به نظر می رسد به آمار مردان سخت تر از زنان

Coronavirus که در چین نشات گرفته است و گسترش ترس و اضطراب در سراسر جهان است. اما در حالی که رمان virus تا حد زیادی در امان یکی از گروه های آسیب پذیر — کودکان — به نظر می رسد به یک ژست خاص تهدید به میانسال و مسن به خصوص مردان است.

این هفته چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شده بزرگترین تجزیه و تحلیل از coronavirus موارد به تاریخ. اگر چه مردان و زنان آلوده شده اند در تقریبا برابر تعداد محققان دریافتند میزان مرگ و میر در میان مردان 2.8 درصد و در مقایسه با 1.7 درصد در میان زنان است.

مردان نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر طول سارس و شیوع بیماری MERS که ناشی از coronaviruses. زنان بیشتر از مردان آلوده شدند توسط سارس در هنگ کنگ در سال 2003 اما میزان مرگ و میر در میان مردان 50 درصد بالاتر با توجه به مطالعه منتشر شده در Annals of Internal Medicine.

برخی از 32 درصد از مردان مبتلا به سندرم تنفسی خاورمیانه درگذشت در مقایسه با 25.8 درصد از زنان است. جوان مردان بالغ نیز درگذشت و در نرخ بالاتر از زنان هم در طول این بیماری همه گیر آنفلوآنزا از سال 1918.

تعدادی از عوامل ممکن است کار در برابر مردان در زمان بیماری, دانشمندان می گویند از جمله برخی که در حال بیولوژیکی و برخی هستند که ریشه در شیوه زندگی است.

وقتی که می آید به نصب یک پاسخ ایمنی بدن در برابر عفونت ها ضعیف تر ،

“این یک الگوی ما دیده ایم با بسیاری از عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی — مردان می تواند بدتر نتایج گفت:” صبرا کلاین یک دانشمند است که مطالعات جنسیت تفاوت در عفونت های ویروسی و واکسیناسیون پاسخ در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

“ما این را دیده ام با ویروس های دیگر. زنان مبارزه با آنها بهتر است,” او اضافه شده است.

زنان نیز تولید پاسخ ایمنی قوی تر پس از واکسیناسیون و افزایش حافظه پاسخ ایمنی بدن است که محافظت از بزرگسالان از پاتوژن آنها به عنوان کودکان قرار گرفتند.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

“چیزی در مورد سیستم ایمنی بدن در زنان است که بیشتر پربرکت” دکتر گفت: Janine کلیتون مدیر دفتر تحقیقات سلامت زنان در موسسه ملی بهداشت.

اما قیمت بالای او افزود: زنان به مراتب بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس که در آن سیستم ایمنی بدن شیفت به اوردرایو و حملات خود بدن اندام ها و بافت ها.

نزدیک به 80 درصد از کسانی که با بیماری های خود ایمنی در زنان دکتر کلیتون اشاره کرد.

دلایل زنان قوی تر پاسخ ایمنی بدن نیست کاملا روشن و تحقیقات هنوز در مراحل اولیه کارشناسان هشدار می دهند.

یک فرضیه این است که زنان سیستم ایمنی بدن قوی تر مشورت بقا استفاده به فرزندان خود که جذب آنتی بادی از مادران شیر است که برای کمک به دفع کردن بیماری در حالی که نوزادان’ سیستم ایمنی بدن آنها هنوز در حال توسعه است.

خورش از عوامل بیولوژیکی ممکن است مسئول از جمله هورمون جنسی زنانه استروژن به نظر می رسد که نقش مهمی در ایمنی و این واقعیت که زنان حمل دو کروموزوم X که شامل ایمنی مربوط به ژن. مردان البته حمل تنها یک.

آزمایش های که در آن موشها در معرض کوروناویروس سارس نشان داد که مردان بیشتر مستعد ابتلا به عفونت از زنان اختلاف است که با افزایش سن.

این موش نر توسعه سارس در پایین ویروسی مواجهه کاهش پاسخ ایمنی و آهسته تر برای پاک کردن ویروس از بدن خود را. آنها بیشتر دچار آسیب ریه و درگذشت در نرخ های بالاتر گفت: دکتر استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه آیووا بود که نویسنده ارشد این مطالعه است.

زمانی که محققان مسدود استروژن در زنان آلوده و یا حذف شده خود را از تخمدان آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ اما مسدود کردن تستوسترون در موش سوری نر ساخته شده تفاوت نشان می دهد که استروژن ممکن است نقش حفاظتی.

“این یک اغراق آمیز مدل از آنچه اتفاق می افتد در انسان” دکتر پرلمن گفت. “تفاوت بین مردان و زنان ظریف در موش آن را بسیار ظریف است.”

رفتارهای بهداشتی متفاوت است که توسط, رابطه جنسی در برخی جوامع نیز ممکن است نقش مهمی در نامتجانس پاسخ به عفونت.

چین دارای بزرگترین جمعیت افراد سیگاری در جهان — 316 میلیون نفر — حسابداری برای حدود یک سوم از جمعیت را افراد سیگاری و 40 درصد از مصرف دخانیات در سراسر جهان است. اما فقط بیش از 2 درصد از زنان چینی دود در مقایسه با بیش از نیمی از همه مردان است.

چینی مردان نیز باید نرخ بالاتر از دیابت نوع 2 و فشار خون بالا از زنان که هر دو با افزایش خطر ابتلا به عوارض بعد از عفونت با کوروناویروس. نرخ بیماری انسدادی مزمن ریوی هستند تقریبا دو برابر بالا در میان مردان چینی به عنوان میان زنان است.

در ایالات متحده زنان فعال تر در مورد به دنبال مراقبت های بهداشتی از مردان و برخی از مطالعات نشان داده اند تعمیم امر به دانشجویان چینی در دانشگاههای ایالات متحده به عنوان به خوبی.

در مطالعات منتشر نشده, چینی, محققان تاکید کرده اند که بیمارانی که تشخیص تاخیر شد یا که به ذات الریه شدید زمانی که آنها برای اولین بار تشخیص داده شد و در بیشترین خطر مرگ است.

یک مطالعه از 4,021 بیماران مبتلا به کروناویروس با تاکید بر اهمیت تشخیص زودهنگام به خصوص در مردان مسن تر است. و مردان تبدیل شده اند در بیمارستان های پیشرفته تر بیماری است.

اما در مناطقی از چین خارج هوبئی این بیماری را در کانون و در جایی که اکثر کسانی که مبتلا هستند متمرکز الگوهای متفاوت هستند: این بیماری به نظر می رسد به طور چشمگیری کاهش نرخ مرگ و میر و مردان آلوده شدن در نرخ بسیار بالاتر از زنان با توجه به چینی C. D. C. تجزیه و تحلیل.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

مردان ممکن است “از امنیت کاذب” وقتی که می آید به کروناویروس گفت: Akiko Iwasaki استاد ایمونولوژی در دانشگاه ییل که مطالعات به همین دلیل برخی از ویروس ها بر زنان بیشتر به شدت.

جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات در مورد ویروس جدید توسط جنس مهم است که هر دو برای دانشمندان در حال مطالعه آن برای عموم مردم ،

از زمان آغاز شیوع این بیماری به عنوان مثال مقامات بهداشت عمومی باید با تاکید بر اهمیت شستن دست ها به خوبی و اغلب برای جلوگیری از عفونت. اما مطالعات متعدد نشان داده اند که مردان و حتی مراقبت های بهداشتی کارگران — کمتر احتمال دارد به شستن دست های خود و یا استفاده از صابون از زنان, دکتر کلاین گفت.

“ما را به این گسترده و فراگیر مفروضات است که مردان و زنان یکسان هستند behaviorally از نظر بیماریهای زیست شناسی و سیستم ایمنی بدن ما و ما تنها نیست” دکتر کلاین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de