چرا Coronavirus واقعا وحشتزده ما


اخیر گسترش از کروناویروس که باعث جهانی وحشت. مشترک ما با تروریسم مطرح می شود نه آنقدر از مرگ و میر این ویروس جدید آنفلوآنزا مانند بیماری—بیش از 3000 نفر را در سراسر جهان درگذشت—اما از آنچه که ما در مورد آن نمی دانند.

کارشناسان حداقل معتقدند که این ویروس در چین نشات گرفته. اما پکن استبدادی دولت مخفی اطلاعات در مورد ریشه های خود را گسترش و شدت برای هفته ها.

چنین دورویی تنها دامن زد ترس از جهانی طاعون—یک هیستری دیده نمی شود از آنجا که پایه و اساس ترس از Y2K بحران جهانی کامپیوتر در سال 2000 و یا سیاسی دیوانگی تغذیه در طول طوفان کاترینا تلاش های امدادی.

وحشی حدس و گمان به دنبال آن است که coronavirus بود بدخیم یا جهش یافته superbug. تا به حال آن را به طور طبیعی بوجود آمده و یا فرار از یک نظامی نزدیک آزمایشگاه است ؟ آن را سرچشمه گرفته از یک بیمار آزمایشگاه حیوانی ؟ یک تئوری توطئه به وجود آمد که آن را تولید ویروس است که تا به حال موفق به فرار از دانشمندان botched تلاش برای ایجاد یا واکسن و یا یک سلاح بیولوژیکی.

است شیوع نشان میدهد که چین دانشمندان به خوبی پشت سر خود غربی همسالان حداقل در زمینه ویروس شناسی و باکتری شناسی? یا مشکل این است که فرهنگ چینی هنوز هم ویژگی های منسوخ سنت مانند فضای باز در “مرطوب بازار”? بی اساس شایعه است که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در یکی از این بازارها که در آن عجیب و غریب پستانداران از جمله خفاش ها و pangolins هنوز هم به فروش می رسد برای مصرف انسان است.

خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>