چرا Coronavirus می تواند تهدیدی برای اقتصاد آمریکا حتی بیشتر از چین

پس از یک رشته از مرگ و میر برخی از توقف قلب فرو در بازار سهام و اضطراری کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو وجود دارد و دلیلی برای نگرانی در مورد نهایی تاثیر اقتصادی این کروناویروس در ایالات متحده است.

در وهله اول به دنبال پاسخ چین است که در آن ویروس به طور گسترده ای. اخبار شده است تیره و تار با مرگ و میر نورد قرنطينه و اقتصاد را ظاهرا به خط صاف هر چند تعداد موارد جدید را آغاز کرده است به سقوط.

اقتصادهای پیشرفته مانند ایالات متحده به سختی ایمنی بدن به این اثرات است. به خلاف گسترده شیوع این بیماری در آنها می تواند حتی بدتر برای اقتصاد خود را از در چین است. چرا که چهره به چهره خدمات صنایع — نوع کسب و کار است که به سقوط زمانی که ترس مردم برداشت از یک دیگر — تمایل به تسلط بر اقتصاد در کشورهای با درآمد بالا بیشتر از آنها در چین است. اگر مردم در خانه بمانند از مدرسه جلوگیری از رفت و آمد و رفتن نیست به, رویدادهای ورزشی, ورزشگاه یا دندانپزشک اقتصادی نتیجه بدتر خواهد بود.

یک معنا این است که اقتصادی معادل ویروس متنوع اثرات بهداشتی. فقط به عنوان این بیماری به شمار خاص تهدید به بیماران مسن تر آن می تواند به ویژه خطرناک برای بیشتر بزرگسالان اقتصاد.

این است که برای به حداقل رساندن بی رویه و گسترده آسیب هایی که به این بیماری است ناشی از اخلال در زنجیره تامین جهانی. با کمبود از همه چیز از قطعات خودرو به داروهای ژنریک و تولید تاخیر در چیزهایی مانند اپل و رژیم غذایی کک مقدار زیادی از درد است که از بسته شدن کارخانه های چینی. که چه آسیب های بانک مرکزی و تحلیلگران مالی صحبت کردن در مورد رکود اقتصادی جهانی در ماه های آینده.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

و نه آن را به تخفیف احتمال این که ایالات متحده خواهد شد در امان بدترین اثر است. علمی و سلامت عمومی تلاش ها ممکن است محدود کردن گسترش ویروس و یا به سرعت پیدا کردن یک درمان یا واکسن. آب و هوای گرمتر از تابستان ممکن است آهسته گسترش coronavirus به عنوان آن را معمولا با آنفولانزای فصلی. بسیاری از چیزهایی که می تواند در جلوگیری از شیوع به عنوان بزرگ به عنوان یکی از در چین است.

اما از آن است که به می گویند که معادل شیوع در ایالات متحده به راحتی ممکن است بدتر اقتصادی.

به عنوان یک پایه چند عوامل در برابر ایالات متحده است. چین استبدادی دولت می تواند قرنطینه در تمام شهرستانها و یا سفارش مردم به خیابان ها در راه است که می تواند سخت به تصور کنید که در امریکا احتمالا به چین به عنوان یک مزیت در کاهش گسترش بیماری است. بعلاوه یک سهم بزرگی از کارگران آمریکایی عدم پرداخت روز بیمار و میلیون ها نفر فاقد پوشش مراقبت های بهداشتی تا مردم ممکن است کمتر به احتمال زیاد به ماندن در خانه و یا برای دریافت مراقبت های پزشکی مناسب. و 41 درصد از جمعیت چین در حال حاضر زندگی در خارج از مناطق شهری بیش از دو برابر سهم در ایالات متحده است. بیماری به طور کلی گسترش سریع تر در مناطق شهری است.

فراتر از این مسائل, اما یک تفاوت اساسی در ساختار اقتصادی: زمانی که مردم جلو و عقب از تعامل با دیگران به دلیل ترس از بیماری چیزهایی که آنها توقف انجام خواهد غالبا تاثیر بسیار بزرگتر صنایع در ایالات متحده است.

در نظر گرفتن سفر. آمریکا به طور متوسط طول می کشد سه پرواز در سال; فرد به طور متوسط چینی کمتر از نیمی از یک پرواز است. و اپیدمیولوژیک فاجعه از الماس شاهزاده متقاعد کرد تا بسیاری از مردم به نگه کردن در کشتی. که کشتی کروز ننگ به تنهایی و به طور بالقوه تحت تاثیر قرار حدود 3.5 درصد از ایالات متحده, که در حدود 11.5 میلیون مسافر در هر سال در مقایسه با تنها 0.17 درصد از چین است که حدود 2.3 میلیون مسافر است.

مردم ممکن است جلوگیری از حضور آمریکایی رویدادهای ورزشی. شده اند وجود دارد حتی خواستار N. C. A. A. بازی خود را در ماه مارس جنون کالج بسکتبال مسابقات بدون مخاطب است. اما ورزش یک کسب و کار در ایالات متحده است. مردم صرف به سمت بالا از 10 بار به عنوان مقدار در رویدادهای ورزشی به عنوان آنها در چین است.

و اگر 60 میلیون آمریکایی جلوگیری از هزینه 19 میلیارد دلار در سال در ورزشگاه خواهد بود که یک مقدار از یک مقدار بزرگتر از اگر 6.6 میلیون بدنسازی در چین متوقف صرف 6 میلیارد دلار اختصاص آنها به ورزشگاه در حال حاضر.

این فقط یک شروع است. که می خواهد برای رفتن به دندانپزشک و یا بیمارستان در طی شیوع اگر سفر نیست لازم است ؟ در عین حال هزینه های بهداشت و درمان است که 17 درصد از اقتصاد ایالات متحده — بیش از سه برابر نسبت صرف شده در چین.

البته نه هر بخش خدمات بسیار بزرگتر از در چین است. خرده فروشی و رستوران ها, به عنوان مثال را در مقایسه با سهام از تولید ناخالص داخلی در هر دو کشور.

اما بیش از همه ایالات متحده آمریکا است که قابل ملاحظه ای بیشتر متکی به خدمات از چین است. و در سمت تلنگر, کشاورزی, بخش ذکر نشده روز به روز تعامل اجتماعی و بنابراین به طور بالقوه کمتر آسیب اجتماعی برداشت است که 10 برابر بزرگتر از اقتصاد چین از آن در است ایالات متحده است.

بنابراین تمام بحث در مورد جهانی “عرضه شوک” تنظیم کردن توسط coronavirus شیوع و تاثیر آن در زنجیره تامین است که ممکن است ما بیشتر به ترس از مد افتاده “شوک تقاضا” که ظهور در زمانی که همه به سادگی در خانه باقی می ماند. عمده coronavirus بیماری همه گیر در ایالات متحده ممکن است مانند یک توفان برف که تعطیل ترین فعالیت های اقتصادی و تعامل اجتماعی تنها تا برف پاک است دور. اما coronavirus می تواند یک “Snowmaggedon به سبک طوفان” بازدید کل کشور طول می کشد و برای ماه می باشد.

بنابراین شستن دست های خود را به صورت کامل 20 ثانیه. و نشان می دهد برخی از همدردی بیشتری برای مردمی قرنطینه در چین و جاهای دیگر. چرا که اگر آن را به سرعت در حال گسترش در ایالات متحده می تواند آن را heck از بسیاری بدتر است.

Austan Goolsbee, یک استاد اقتصاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار مشاور رئیس جمهور باراک اوباما. او در توییتر دنبال: @austan_goolsbee

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>