چرا بازمانده Covid ممکن است پایین آمده که به نیویورک بیمارستان شما

در کوئینز قصبه با بیشترین coronavirus موارد و بدترین تخت بیمارستان سرانه صدها نفر از بیماران در حال ورشکستگی در understaffed بخش اغلب unwatched توسط پزشکان و یا پرستاران. برخی از درگذشت پس از برداشتن ماسک اکسیژن برای رفتن به حمام.

در بیمارستان ها در محله های فقیر اطراف نیویورک برخی از بیماران بدحال شد و قرار داده بر روی یک ماشین فاقد کلید تنظیمات و دیگران التماس برای تجربی مواد مخدر تنها به توان گفت که هیچ کدام وجود دارد در دسترس است.

آن را یکی دیگر از داستان در مراکز درمانی خصوصی در منهتن که میلیاردها دلار در اوقاف و تهیه کردن تا حد زیادی به افراد ثروتمند با بیمه. بيماران وجود دارد دسترسی به قلب و ریه بای ماشین آلات و تخصصی مواد مخدر مانند remdesivir حتی به عنوان کسانی که در این شهر جامعه بيمارستان محروم بودند بیشتر پایه درمان مانند مداوم دیالیز.

در آن چهار ماه اول سال در نیویورک coronavirus پاره از طریق محله های کم درآمد آلوده مهاجران و کارگران ضروری قادر به ماندن در خانه و نامتناسب به کشته شدن سیاه پوست و لاتین در افراد به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

در حال حاضر شواهد در حال ظهور است از دیگر نابرابری تاثیر کم درآمد ساکنان شهر: نابرابری در مراقبت های بیمارستان.

در حالی که این بیماری همه گیر در ادامه آن را ممکن است برای تعیین دقیقا چه مقدار شکاف در بیمارستان مراقبت از بیماران صدمه دیده اند. عوامل بسیاری تحت تاثیر قرار دهد که بازیابی از coronavirus و چه کسی نیست. بیمارستان و درمان بسیار متفاوت جمعیت های بیمار و کارشناسان تردید کرده اند به انتقاد از هر بیمارستان در حالی که کارگران شجاعانه مبارزه با شیوع.

هنوز اطلاعات مرگ و میر از سه ده بیمارستان به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که احتمال زنده ماندن بستگی دارد ممکن است در بخشی که در آن یک بیمار درمان می شود. در اوج این بیماری همه گیر در مارس داده ها نشان می دهد بیماران در برخی از جامعه بيمارستان بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ به عنوان بیماران در مراکز درمانی در ثروتمندترین نقاط شهر.

با کمبود بودجه روبرو بیمارستان ها در محله ضربه سخت ترین اغلب پایین نیروی انسانی بدتر تجهیزات و کمتر دسترسی به دارو و آزمایشات و درمان های پیشرفته در اوج بحران از بخش خصوصی به خوبی تامین می شود تحصیلی مراکز پزشکی ثروتمند بخش هایی از منهتن با توجه به مصاحبه با کارگران در تمام 47 از این شهر به طور کلی بیمارستان.

“اگر ما تا به حال مناسب نیروی انسانی و تجهیزات مناسب ما می تواند را نجات داد خیلی بیشتر از زندگی” گفت: دکتر الکساندر Andreev پزشکی مقیم و نماینده اتحادیه در بروکدل دانشگاه بیمارستان مرکز پزشکی یک مبارزه مستقل بیمارستان در بروکلین. “بیرون از 10 مرگ و میر, من فکر می کنم حداقل دو یا سه می تواند ذخیره شده اند.”

اعتبار…سارا Blesener برای نیویورک تایمز

نابرابری نمی رسند با این ویروس; شکاف بین دارا و have-nots شده است بخشی از وب سایت بیمارستان در شهرستان.

منهتن است خانه را به بسیاری از جهان از معتبرترین مراکز پزشکی یک صورت فلکی از موسسات دانشگاهی که جذب ساکنان ثروتمند با بیمه درمانی خصوصی است. دیگر نیویورک خدمت کرده است توسط یک درهم آمیخته از ماهواره دانشگاه های شهرستان-اجرای بیمارستان های دولتی و مستقل امکانات که همه درمان بیشتر ساکنان در پزشکی یا مدیکر یا بدون بیمه.

این بیماری همه گیر در معرض و تقویت بی عدالتی به خصوص در دوران اوج به گفته پزشکان پرستاران و دیگر کارگران است.

به طور کلی بیش از 17,500 مردم تایید شده است که درگیریها در شهر نیویورک از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. بیش از 11500 نفر زندگی می کردند در کد پستی با درآمد متوسط در زیر این شهرستان ميانه با توجه به شهر داده است.

مرگ و میر را کاهش, اما امکان دوم موج بلندی پزشکان در حال بررسی نابرابری.

در NewYork-پروتستان بیمارستان این شهر بزرگترین بیمارستان خصوصی شبکه, 20, پزشکان, پیش نویس نامه ای در ماه آوریل هشدار رهبری در مورد نابرابری بر اساس یک کپی به دست آمده توسط این زمان. پزشکان پیدا کرده بود که میزان مرگ و میر در یک understaffed ماهواره ای بیش از دو بار به عنوان بالا به عنوان در گل سرسبد مرکز وجود ندارد و درمان مریض تر بیماران.

در NYU Langone سلامت یکی دیگر از شبکه های بزرگ, 43 پزشکی ساکنان نوشت خود نامه ای به افسر ارشد پزشکی ابراز نگرانی در مورد نابرابری در مراقبت های بیمارستان.

هر دو شبکه گفت: در بیانیه ای که آنها ارائه همان سطح از مراقبت در همه مکان های خود را.

اعتبار…یونس Markowitz برای نیویورک تایمز

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو و شهردار, بیل د Blasio اند و در سراسر این بیماری همه گیر از اضافه کردن تخت بیمارستان در سراسر شهر انتقال بیماران و ارسال لوازم و کارگران را به جامعه بيمارستان بنحوی که آنها را تضمین همه نیویورکی با Covid-19 دریافت همان کیفیت مراقبت.

“ما یک سیستم مراقبت های بهداشتی” آقای کومو گفت: در 31 مارس است. همان روز او در توصیف این coronavirus به عنوان “بزرگ equalizer.”

در مصاحبه پزشکان تمسخر در آن مفهوم و اشاره کرد در میان مسائل دیگر که دولت تقویت شد و آهسته موانع اداری و عمدتا وارد پس از اوج.

“وجود دارد هیچ سواره نظام گفت:” دکتر رالف Madeb جراحی مدیر در مستقل نیویورک بیمارستان جامعه در بروکلین. “همه چیز ما در خود ما است.”

در بیانیه ای دنی اهرم فرماندار مدیر ارتباطات گفت: آقای کومو بارها با اشاره به نابرابری در مراقبت های بهداشتی. دولت مشغول به کار در اوج به انتقال بیماران بنابراین هر کسی می تواند از حداقل دسترسی به مراقبت های, او گفت:.

“فرماندار گفت Covid بود ‘بزرگ اکولایزر’ است که در آن آلوده هر کسی صرف نظر از نژاد و سن و غیره. — نه که هر کس که دریافت همان سطح از مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “فرماندار گفت: ما یک نظام سلامت در نظر اطمینان حاصل کرد که هر کسی که به آن نیاز به دسترسی به یک بیمارستان است.”

یک سخنگوی آقای د Blasio اوری کوهن گفت: شهردار موافقت کردند که همه گیر تا به حال در معرض نابرابری و شهرستان کار کرده بود برای رسیدگی به اختلافات.

“از نزدیک به سه برابر ظرفیت بیمارستان در ویروس’ اوج به ایجاد یک دستگاه تست از زمین تا ما هر کانال ممکن است منابع را به کمک به ما آسیب پذیر باقی می ماند و مصمم در انجام,” او گفت:.


اعتبار…Stephen Speranza برای نیویورک تایمز

نیویورک تا به حال هرگز یک واحد سیستم بیمارستان. این چند بیمارستان های مختلف سیستم و در سال های اخیر آنها را تثبیت و قرارداد از طریق ادغام و بیش از یک دوجین بیمارستان تعطیلی.

امروز اکثر تخت در شهرستان ها در بیمارستان ها در پنج شبکه های خصوصی. NewYork-پروتستان است که ویل کرنل و دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی; NYU Langone; کوه سینا سیستم بهداشت و درمان; Northwell بهداشت و مرکز پزشکی مونته فیور.

این شبکه در حال ثروتمند سازمان های غیر انتفاعی کمک دهه از سیاست های دولت است که باید هدایت پول به آنها. آنها همچنین سهم سود در درآمد چرا که به طور متوسط دو سوم از بیماران خود را در مدیکر یا باید بیمه تجاری از طریق کارفرمای خود و یا خریداری شده به بخش خصوصی.

در مجموع آنها سالانه صرف 150 میلیون دلار در تبلیغات و پرداخت خود را به مدیران ارشد 30 میلیون دلار سوابق نشان می دهد. آنها همچنین خود را پرداخت پزشکان ترین و بالاترین نمره علائم در صنعت رتبه بندی در مورد ایمنی مرگ و میر و رضایت بیمار.

این شهرستان دارای 11 بیمارستان های دولتی. این شهر خالص ایمنی همراه با خصوصی شبکه های ماهواره ای دانشگاه ها و کاهش تعداد کوچکتر مستقل بيمارستان شده اند که از لحاظ مالی در تلاش برای سال.

در ایمنی-net بیمارستان تنها 10 درصد از بیماران دارای بیمه خصوصی. بيمارستان ارائه تمام خدمات اساسی اما اغلب برای انتقال بیماران برای مراقبت های تخصصی.

بسیاری از شبکه های خصوصی بر گسترده دانشگاه در منهتن به عنوان برخی از بیمارستان های دولتی. بیمارستان بسته اند تا حد زیادی شده است در نیویورک از جمله سه معشوق ایمنی-net بیمارستان در کوئینز در فقط چند ماه در سال 2008 و 2009.

وجود دارد در حال حاضر پنج بیمارستان تخت برای هر 1000 ساکنان منهتن در حالی که تنها 1.8 در هر 1000 ساکنان در کوئینز 2.2 در بروکلین و 2.4 در برانکس با توجه به دولت داده است.

در عین حال در یک بی رحمانه و تاب coronavirus بیشتر clobbered مناطق خارج از منهتن.

منهتن است و تنها 16 مورد تأیید برای هر 1000 ساکنان در حالی که وجود داشته است 28 هر 1000 ساکنان در کوئینز 23 در بروکلین و 33 در برانکس, آخرین شمارش را نشان می دهد.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

این مناطق را کاهش متوسط درآمد — $38,000 در برانکس در مقابل $82,000 در منهتن — و پر از ساکنان که شغل قرار داده اند آنها را در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

“برخی از بیمارستان های واقع شده در قلب یک بیماری همه گیر است که آمار بالای شیوع فقر و استرس و آلودگی و تبعیض نژادی و نژادپرستی” گفت: دکتر کارول Horowitz, مدیر موسسه عدالت در سلامت پژوهش در کوه سینا.

در این بیماری همه گیر را اوج آمبولانس به طور کلی در زمان بیماران به نزدیکترین بیمارستان — نه یکی با بیشترین ظرفیت ، که کمک به خرد کردن موج در بیمارستان در مناطق با عفونت نرخ قریب به اتفاق برخی از بیمارستان ها و کاهش توانایی خود را برای مراقبت از بیماران.

در منهتن که در آن بسیاری از ساکنان از شهرستان فرار بیمارستان ها نیز یافت می شود بیمار سوپاپ. کوه سینا فرستاده صدها نفر به یک پارک مرکزی چادر بیمارستان. NewYork-پروتستان ارسال 150 به بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی است.

در تمام این سرشماری در برخی از اتاق های اورژانس در واقع کاهش یافته است.

در Lenox Hill بیمارستان یک بیمارستان خصوصی در شرق فوقانی جانبی دکتر اندرو Bauerschmidt گفت: در آوریل 8 — در نزدیکی شهرستان اوج در مواردی که بیمارستان به حال بیماران بیشتر از حد معمول اما نه زیاد.

“هیچ چیز وخیم است که در اینجا مانند داستان ما شنیده ایم در بیمارستان های دیگر,” او گفت:.


اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز
اعتبار…هیلاری سویفت برای نیویورک تایمز

پس از هفته مبارزه با این ویروس در المهرست مرکز بیمارستان یک بیمارستان عمومی در کوئینز که غرق شد Covid-19 مرگ دکتر راوی Katari در زمان شیفت در بیمارستان کوه سینا.

زمانی که او وارد قوی پردیس در شرق پارک مرکزی شد شگفت زده برای دیدن کمتر از بیماران و کارگران بیشتر از در المهرست و احساس آرامش.

دکتر Katari بود سال چهارم طب اورژانس مقیم در یک برنامه اجرا شده توسط کوه سینا که می چرخد ساکنان از طریق بیمارستان های مختلف به آنها متنوع تجارب است.

در مصاحبه هفت نفر از این ساکنان توصیف گسترده و نابرابری در طول همه گیر — به خصوص در سطح نیروی انسانی.

در اوج بحران پزشکان و پرستاران در هر بیمارستان تا به حال به مراقبت از بیماران بیشتر از حد نرمال است. اما در ایمنی-net بيمارستان که نمی تواند استقرار تعداد زیادی از متخصصان و یا دانش آموزان یا به سرعت به استخدام کارگران بیمار به کارکنان نسبت spiraled خارج از کنترل است.

در اتاق اورژانس که در آن بهترین شیوه برای حداکثر چهار بیماران در هر پرستار به نسبت آمار 23 تا 1 در کوئینز بیمارستان مرکز و 15 به 1 در ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس هر دو بیمارستان های دولتی و 20 به 1 در Kingsbrook یهودی مرکز پزشکی مستقل تسهیلات در بروکلین کارگران گفت.

“ما نمی تواند برای تعدادی از بیماران ما” گفت: Feyoneisha McGrath یک پرستار در Kingsbrook. “من 16 ساعت در روز و پس از آن من در ماشین من و گریه کرد.”

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

در بخش مراقبت های واحد که در آن بیماران نیاز به نظارت نزدیک است که نسبت استاندارد است که فقط دو نفر در هر پرستار به نسبت چهار برابر شده و در برخی از بیمارستان ها از جمله در ادیان مرکز پزشکی در بروکلین مستقل تسهیلات و در NewYork-پروتستان های ماهواره ای در کوئینز کارگران گفت.

این شهر بیمارستان های عمومی سیستم مورد مناقشه کسانی که نسبتهای ذکر شده توسط کارگران است. آن اضافه شده است که در طول همه گیر آن استخدام هزاران نفر از پرستاران و کارآمد نظارت از جمله با باز کردن درب به اتاق بیمار. رئیس اجرایی Kingsbrook و ادیان نیز مورد مناقشه نسبت در این بیمارستان ها.

تحقیقات نشان داده است که نیروی انسانی تاثیر سطوح مرگ و میر و که ممکن است حتی در طول این بیماری همه گیر از آنجا که بسیاری از Covid-19 بيمار به سرعت رو به زوال بدون هشدار.

در بروکدل, مستقل, بیمارستان, سه پزشک گفت که بسیاری از بیماران در هواکش به حال باقی می ماند برای روز یا هفته در understaffed بخش به دلیل فشرده-واحد مراقبت کامل بود. در میان کمبود آرام بخش در برخی از بیماران از خواب بیدار شد از کوماس به تنهایی و در پاسخ انعکاسی حذف لوله ها در راه های هوایی خود را که نگه داشتن آنها را تنفس. آلارم زنگ زد و کارکنان با عجله به reintubate بیماران. اما همه آنها در نهایت درگذشت پزشکان گفت.

یک بیمارستان سخنگوی Khari ادواردز گفت: “پروتکل های آرام بخش از بیماران انتوبه در محل هستند و تحت نظارت ما بهبود کیفیت فرآیندهای.”

مشابه قسمت های رخ داده در Kingsbrook های ملکه بیمارستان مرکز و آلن بیمارستان یک NewYork-بیمارستان پروتستان در شمال منهتن با توجه به کارگران است.

دکتر سحر مالدونادو ساکن در المهرست توصیف یک الگوی نگران کننده از مرگ و میر در آن understaffed پزشکی عمومی طبقه است. او گفت: حداقل چهار نفر فرو ریخت و پس از برداشتن ماسک اکسیژن خود را به سعی کنید به راه رفتن به حمام. کارگران کشف بدن خود را بعد از آن — در یک مورد به اندازه 45 دقیقه بعد — در حمام و یا در این نزدیکی هست.

“ما می خواهم تماس بگیرید آنها, حمام, کدهای” دکتر مالدونادو گفت.


اعتبار…تاد Heisler/نیویورک تایمز

به عنوان coronavirus خروشان, Lincoln, پزشکی و بهداشت روان مرکز در برانکس نگه داشته در حال اجرا به مشکلات با هواکش.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در تاریخ 30 ژوئن 2020

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


لینکلن عمومی بیمارستان تا به حال تعداد محدودی و آن را نمی تواند به دست آوردن بسیاری از پس از آن تا به حال به طور فزاینده ای با استفاده از هواکش قابل حمل ارسال توسط دولت است. ماشین نیست که برخی از تنظیمات برای تنظیم به بیماران تنفسی از جمله فشار بالا حالت به نام “راه هوایی فشار انتشار تهویه.”

تقریبا تمام بیمارستان ها مجبور به استفاده از برخی از هواکش. اما در بيمارستان مانند لینکلن تقریبا همه بیماران دریافت اضطراری ماشین آلات پزشکان گفت.

ایمنی-net بیمارستان ها نیز زد کم در دستگاه دیالیز برای بیماران مبتلا به آسیب کلیوی. بسیاری از مستقل بیمارستان نمی تواند ارائه مداوم دیالیز حتی قبل از این بیماری همه گیر. در اوج برخی از امکانات مانند سنت جان اسقفی بیمارستان در کوئینز تا به حال برای محدود کردن دیالیز و حتی بیشتر ارائه تنها چند ساعت در یک زمان و یا ارائه هر گونه به برخی از بیماران.

در حالی که بسیاری از مداخلات برای Covid-19 روال مانند تهیه اکسیژن از طریق ماسک ایمنی-net بیمارستان بیماران نیز داشته اند و مقدار دسترسی به درمان های پیشرفته از جمله قلب و ریه بای به نام ” سنگ شکن غشاء اکسیژن یا E. C. M. O.

برای ماه بسیاری از مستقل بيمارستان ندارد remdesivir تجربی ضد ویروسی دارویی است که استفاده شده است برای درمان Covid-19.

“ما نه کسی را اولویت,” دکتر گفت: جاش روزنبرگ از بروکلین بیمارستان مرکز 175 سال مستقل تسهیلات است که در زمان طولانی تر از دیگران برای به دست آوردن ورود به یک کارآزمایی بالینی است که ارائه دسترسی به مواد مخدر است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

از لحاظ تاریخی ایمنی-net بیمارستان شده اند انتخاب برای بسیاری از محاکمات مواد مخدر.

دکتر پرسپولیس Narasimhan یک مدیر منطقه ای مراقبت ويژه در Northwell گفت: فقط شرکت در یک محاکمه تحت تاثیر نتایج بدون در نظر گرفتن که آیا این دارو کار می کند.

“شما فوق العاده توجه به آن دسته از بیماران,” او گفت:. “است که یک اثر را در خود دارد.”

برخی کم درآمد بیماران حتی از دست رفته از اساسی ترین استراتژی های درمان مانند تبدیل شده بر روی معده خود را. این روش به نام proning کمک کرده است بسیاری از بیماران, تنفس, اما به دلیل آن نیاز به چند نفر از کارگران به نگه داشتن IV خطوط untangled برخی ایمنی-خالص شده اند قادر به ارائه آن است.

بسیاری از مراکز خصوصی باید تخت است که به طور خودکار به نوبه خود.


اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز
اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

در نزدیکی گوشه ای از 1st خیابان و شرق 30th خیابانی در منهتن نشستن دو بیمارستان دانشگاه است که نشان دادن نابرابری در غم انگیز ترین اقدامات: میزان مرگ و میر.

یکی NYU Langone گل سرسبد بیمارستان. تا کنون حدود 11 درصد از آن coronavirus بیماران فوت کرده اند با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط این زمان. دیگر Bellevue بیمارستان مرکز شهر مشهور ترین بیمارستان های عمومی که در آن حدود 22 درصد از بیماران مبتلا به ویروس فوت کرده اند.

در دیگر نقاط شهر شکاف هستند و حتی گسترده تر است.

به طور کلی در حدود یک در پنج coronavirus بیماران در شهر نیویورک بيمارستان مرده است با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل داده ها. در برخی از مراکز پزشکی معتبر از آن شده است به عنوان کم به عنوان یکی از 10. در برخی از جامعه بيمارستان خارج از منهتن است و در سه یا بدتر.

بسیاری از عوامل را تحت تاثیر تعداد کسانی که از جمله شدت از بیماران بیماری به میزان قرار گرفتن در معرض ویروس خود را در زمینه شرایط و مدت زمانی که منتظر رفتن به بیمارستان و اینکه آیا خود بیمارستان منتقل سالم بيمار یا مریض تر بیماران.

کارشناسان و پزشکان توافق کردند که اختلافات در بیمارستان مراقبت نقش داشته اند ،

“این سخت است برای به آمار نگاه کنید و به هر نتیجه دیگر گفت:” ماری T. باست که منجر نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی از سال 2014 تا 2018 قبل از پیوستن به دانشگاه هاروارد.

داده های به دست آمده از تعدادی از منابع از جمله سازمان های دولتی و فردی بیمارستان سیستم.

بسیاری از بیشترین اختلافات رخ داده میان بیمارستان ها در همان شبکه.

در کوه سینا حدود 17 درصد از بیماران در شاخص خود در منهتن بیمارستان فوت کرده اند, نرخ بسیار پایین تر از در آن دانشگاه در بروکلین (34 درصد) و ملکه (33 درصد).

دکتر دیوید رایش اجرایی در بیمارستان کوه سینا و کوئینز سایت گفت: ماهواره ها در نزدیکی خانه های سالمندان و انتقال برخی از آنها سالم و بیماران مبتلا به ساخت تعداد آنها نگاه بدتر است. اما او اضافه کرد که او تعجب نیست که بیمارستان های بزرگ با بیشتر متخصصان بهتر بود اخلاق نرخ.

شده اند وجود دارد حتی تفاوت های موجود در سیستم های عمومی که در آن بسیاری از بیمارستان ها داشته اند میزان مرگ و میر به مراتب بالاتر از Bellevue.

در جزیره ادم ساده لوح بیمارستان 363 بیماران فوت کرده اند — 41 درصد از کسانی که پذیرفته شده اند.

در یک مصاحبه دکتر Mitchell H. کاتز از سیستم قاطعانه اعتراض به استفاده از مواد خام مرگ و مير داده و گفت آن را بی معنی اگر نه تنظیم برای شرایط بیمار است. او قبول کرد که بیمارستان های دولتی نیاز به منابع بیشتر اما او در دفاع از عملکرد خود در این بیماری همه گیر.

“من قصد دارم برای گفتن که کیفیت مراقبت که مردم رو در 11 بيمارستان نبود به عنوان خوب یا بهتر است به عنوان مردم چه کردم در بیمارستان های دیگر,” او گفت:,” او گفت:. “ما در بیمارستان ها مشغول به کار قهرمانانه به نگه داشتن مردم زنده است.”


اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

در مارس 17, NYU Langone کارکنان یک ایمیل که به نقل از رئیس جمهور تهمت ستایش شبکه در پاسخ به Covid-19: “من شنیده ام که شما بچه ها در NYU Langone انجام می دهند واقعا چیزهای بزرگ است.”

ایمیل از دکتر فریتز فرانسوا شبکه افسر ارشد پزشکی خشم ساکنان که تا به حال مشغول به کار در هر دو NYU Langone و Bellevue. آنها معتقد بودند که اگر شبکه های خصوصی بسیار خوب بود بخاطر آن بود که از اهدا کنندگان و سیاست های دولت اجازه آن را دریافت کمک های مالی بیشتر.

“هنگامی که داده گوش مسلما مرد قدرتمند ترین در جهان — که به کنترل بیش از ضروری تخصیص منابع و بودجه دولت — آن است که یک پزشک وظیفه این فرصت و حمایت از منابع است که همه بیماران نیاز” آنها پاسخ دادند.

در همان زمان یکی دیگر از گفتگو اتفاق می افتد. آن آغاز شد و در اواخر ماه مارس هنگامی که پزشکان در پایین منهتن بیمارستان به این نتیجه رسیدند خود را در مرگ و مير Covid-19 بيمار شد و بیش از دو برابر این نرخ در ویل کرنل معتبر بیمارستان در همان شبکه NewYork-پروتستان به دنیا آمد.

پزشکان دیدم هشدار دهنده پتانسیل توضیح. در پیش نویس نامه ای به تاریخ مارس 11, آنها گفت: پرستاران خود را برای مراقبت به بیماران بدحال در حالی که ویل کرنل پرستاران به حال دو یا سه. آنها همچنین اشاره کرد کمبود نیروی انسانی در آلن بیمارستان و NewYork-پروتستان ملکه است.

“چه بیمارستان یک بیمار می رود (یا که E. M. S. طول می کشد آنها را به) باید یک انتخاب را افزایش می دهد که عواقب نامطلوب از جمله مرگ و میر” پیش نویس نامه است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

معلوم نیست که اگر پزشکان با ارسال نامه. اما در اواسط آوریل, شبکه رهبران فرستاده بیشتر کارکنان به پایین منهتن بیمارستان و که فاصله تنگ شده.

گروه دیگری از شبکه پزشکان عهده یک مطالعه عمیق تر و در بر داشت که برخی از شکاف توضیح داده شد تفاوت در سنین بیماران و سلامت خود را شرایط. اما حتی پس از کنترل برای کسانی که مسائل آنها در بر داشت یک اختلاف و آنها قول داد به مطالعه آن بیشتر است.

در بیانیه این شبکه را تکذیب کرد که هر پرستاران مجبور به نظارت بر پنج بیماران بدحال. “کوتاه مدت داده های خام عکس را نشان نمی دهد دقیق و یا تصویر کامل از کل بحران” آن را گفت.

هنوز یک دکتر که با این نسخهها کار در هر دو بیمارستان گفت: او ناراحت شد یک قسمت در اوج در پایین منهتن بیمارستان.

دکتر که صحبت خواست نامش فاش نشود زیرا او هشدار داده شده بود در برابر صحبت با خبرنگاران, به یاد می آورد او تا به حال سه بیمارانی که نیاز به انتوبه. هنگامی که او به نام های فشرده-واحد مراقبت او گفته بود که تنها وجود دارد فضا برای یک.

یک مرد بود که در اواسط 40s کمتر از دو نفر دیگر بودند که هر دو بیش از 70.

“هر کس بد نگاه, اما او تا به حال بهترین فرصت,” دکتر گفت:. “دیگران تا به حال صبر کنید.”

دکتر گفت: “نمی دانم چه اتفاقی افتاد به بیماران پس از او سمت چپ کار می کنند. با توجه به بالا بودن نرخ مرگ و میر در بیمارستان, او گفت که او تمایلی به آن نگاه کنید تا.

“چه خوب است که آن را به انجام من می دانم که چه اتفاقی افتاده است ؟” او گفت:.

لیندزی راجرز کوک, ایلین چن مایکل Rothfeld و نیکول هنگ کمک گزارش. Susan C. Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de