چرا جلسات’ مبارزه در آلاباما نمی تواند غلبه بر مغلوب ساختن پیشی جستن

موبایل علا. — جف جلسات خود را صرف نهایی روز در کمپین بلیزرز تکرار حمایت خود را از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار یادآوری رای دهندگان از تلاش های خود را برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی در حالی که دادستان عمومی و تاکید بر چگونه به عنوان یک سناتور, او تا به حال تایید شده آقای تهمت انتخابات ریاست جمهوری در زمانی که چند نفر دیگر در واشنگتن خواهد بود.

اما در پایان این کافی نیست. و در حقیقت بعد از آقای ترامپ تایید آقای جلسات حریف آن را احتمالا هرگز.

روز سه شنبه آقای جلسات کاهش یافت و به مراتب در آلاباما در سنای جمهوری خواه انتخابات تامی Tuberville سابق دانشگاه آبرن مربی فوتبال که پلت فرم تا حد زیادی یک پتو وعده برای حمایت از رئیس جمهور در تمام زمانها. آقای Tuberville جشن نتایج که شب در هتل رنسانس در مونتگمری.

“مردم در آلاباما رای دادند در برابر جف جلسات به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها گفت,” گفت: بالا Stalnaker یک استراتژیست جمهوری خواه در آلاباما. “اگر آن را به حال شده است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “برو نوشتن میکی موس’ 50 درصد از آنها رفته اند به نوشتن در میکی موس.”

“آنها می خواستند به لطفا رئیس جمهور” خانم Stalnaker گفت. “این هرگز در مورد تامی Tuberville.”

آقای Tuberville در حال حاضر پیشرفت به ماه نوامبر انتخابات پارلمانی که در آن او را سناتور Doug Jones, حزب دموکرات.

آقای جلسات مبارزه اشک او خطاب به خبرنگاران در روز سه شنبه شب در همپتون مسافرخانه در تلفن همراه. او پیوست و در مرحله موقت همسر و فرزندان و نوه و او از او تشکر برای حمایت خود را در طول مبارزات انتخاباتی.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • جمهوری خواهان به نوبه خود توجه خود را به سنا دعوا در گرجستان است.
  • بایدن نکات در جدول زمانی خود را برای چیدن یک همسر در حال اجرا.
  • یک کنگره جمهوری خواه بود به اتهام تقلب انتخابات.

“من احساس می کنم اجازه دهید آنها را” او گفت:.

تبریک آقای Tuberville آقای جلسات اضافه شده است که او “بدون مرز” در مورد recusal. او “به دنبال قانون” او رفت و “نجات رئیس جمهور بیکن در این فرآیند است.”

نزدیک به دو سال پس از آقای تهمت قرار دادند و آقای جلسات خارج از دولت سابق دادستان کل هنوز هم نمی خواهد به انتقاد از رئیس جمهور حتی در شکست. اگر آقای ترامپ “در پیام باقی می ماند و در آن” او گفت:, “من فکر می کنم او می تواند در یک موقعیت به عقب آمده و پیروزی در این انتخابات” در ماه نوامبر.

از دست دادن به احتمال زیاد نشانه پایان آقای جلسات سه دهه فعالیت های سیاسی که شامل چهار دوره به عنوان سناتور و کمتر از دو سال به عنوان آقای تهمت دادستان کل.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

آقای جلسات بود و هنگامی که در میان آلاباما, محبوب ترین سیاستمداران عمیقا محافظه کار حزب جمهوری خواه در یک عمیقا محافظه کار دولت است. اما در عهد به رئیس جمهور بسیار زیاد کشش میان دولت و جمهوری خواهان و بسیاری از آن خوب خواهد تبخیر لحظه ای که آقای جلسات به عنوان دادستان کل recused خود را از رسیدگی به نفوذ روسیه در سال 2016 انتخابات و مشتعل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک خشم است که به نظر می رسید هرگز به کم نور.

زمانی که آقای جلسات وارد اولیه در ماه نوامبر — در بخش بزرگی از آن به نظر می رسید به عنوان یک راه برای تنظیم مجدد فعالیت سیاسی خود را در شرایط او بود — او تحت هیچ توهمی در مورد میزان که آقای تهمت تلخی نسبت به او تعریف را در این مسابقه است. نه بودند کسانی که به او نزدیک است.

سناتور ریچارد شلبی ایالت آلاباما یک جمهوری خواه که خدمت در کنار آقای جلسات به صورت دو دهه ارائه شده به رئیس جمهور یک سر ندارم فقط قبل از آقای جلسات شروع به پریدن کرد به مسابقه. آقای شلبی نیز تا به حال یک درخواست: آیا رئیس جمهور سعی کنید به جدول خود مسائل خود را با دادستان کل سابق و اجازه آلاباما تصمیم بگیرد که آیا او سزاوار فرصت دیگری ؟

در مصاحبه اخیر آقای شلبی به یاد می آورد اطلاع رسانی آقای جلسات رئيس جمهور در پاسخ به این ایده. “رئیس جمهور” او گفت:, “آیا دقیقا در هیئت مدیره است.”

آقای جلسات همیشه به نظر می رسید به این باور است که مشترک ایده های سیاسی که آنها را به ارمغان آورد با هم در وهله اول — آقای جلسات اولین سناتور به تایید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 2016 — در نهایت التیام شکاف ناشی از recusal. در عین حال حتی به عنوان او با موفقیت نورد کلیدی اوباما-دوران اقدامات مربوط به اجرای قانون حقوق شهروندی و مهاجرت و برقرار آقای تهمت سیاست را در خود جای رئیس جمهور نفرت و بیزاری تنها به نظر می رسید به رشد است.

مشابه پویا بازی در کمپین بلیزرز در ماه های اخیر. آقای جلسات سعی در مد خود را به عنوان ترین “Trumpian” نامزد دسته برجسته او ادامه داد: برای حمایت از تجارت حمایت از تولیدات داخلی و مهاجرت restrictionism و تمجید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک جمهوری خواه در واشنگتن مایل به قهرمان بیشتر پوپولیستی تکرار محافظه کاری.

آقای تهمت بود نه flattered.

در ماه آوریل پس از آقای جلسات ذکر جمهور 22 بار در یک کمپین میلر آقای تهمت کمپین با ارسال نامه ای به نامزد, تماس خود, ارتقاء, به عنوان آقای ترامپ بزرگترین حامی “توهم.”

“ما تنها فرض خود را به مبارزات انتخاباتی است که انجام این کار به اشتباه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان وفادار در آلاباما به باور رئیس جمهور پشتیبانی خود را از نامزدی در آینده اولیه انتخابات” نامه است. “هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است.”

در عین حال آقای جلسات نیایش از رئیس جمهور به سختی متوقف شده و در سخنرانی در سراسر کشور او اغلب رای دهندگان یادآوری است که او در برخی از راه “مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن” کسی که لذت می برد سوزن خود را ایجاد و نبود ترس به صحبت کردن.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

به آقای جلسات آن معنی دار ترین کنتراست بین او و حریف خود را. به خصوص در زمان انتخابات آقای Tuberville تا حد زیادی اجتناب ظاهر عمومی و ducked اکثر رسانه ها درخواست. اما هر زمان که ولگرد خبرنگار موفق به مطبوعات او را در سیاست خود غرایز آیا در مهاجرت, تجارت, و یا چین اغلب به نظر می رسد قطعا سازمان ملل متحد-تهمت-مانند. هنوز هم او موفق به حفظ آقای تهمت پشتیبانی مشتاق در سراسر رواناب و متمرکز استراتژی خود را در تلویزیون تبلیغات ترویج خود توانا رئیس جمهور و تحقیر برای حریف خود را.

در طول مبارزات انتخاباتی آقای جلسات اصرار داشت که مردم آلاباما مراقبت کمتر در مورد آن نامزد رئیس جمهور تایید و بیشتر در مورد که likeliest برای پیشبرد دستور کار خود دارد.

روز سه شنبه نتایج به نظر می رسد به سوراخ که باور کند که وقتی که می آید به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ایدئولوژیک تراز به مراتب کمتر مهم به آلاباما جمهوری خواهان از مجوز و پروانه از مردی که خودش را.

روز یکشنبه آقای جلسات جواب نداد فریاد زد: سوال در مورد آنچه که او برنامه ریزی شده به انجام بعدی اما گفت: سیاست:

“این فصل از زندگی من بسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de