چرا بسیاری از آمریکایی ها در حمایت از تظاهرات


به انجمن خوش آمدید نظرسنجی پخشهفتگی ما نگاه در رای گیری داده ها و تحقیق در این نامزدها رای دهندگان و مسائل است که شکل 2020 انتخابات.


فراتر از صحنه های اعتراض و مقاومت در شهرستانها در سراسر کشور یک جنبش از نوع مختلف گرفته شده نگه دارید.

مردم آمریکا را ديد همه گیر نژادپرستی گرفته اند سخت چپ به نوبه خود بیش از چند سال گذشته است. پیش از این هرگز در تاریخ مدرن رای گیری باید آمریکایی ها ابراز چنین گسترده توافق که از تبعیض نژادی و نقش مهمی در پلیس و جامعه.

رانده شده توسط Black Lives Matter جنبش این تغییر ابتدا در این کشور برای یک ناگهانی — که به سرعت به دست آورده همدردی بسیاری از آمریکایی های رای گیری نشان می دهد. به عنوان یک نتیجه در کمتر از دو هفته آن را در حال حاضر مجبور, محلی و ملی سیاستمداران را ملموس سیاست تعهدات.

در منموته دانشگاه نظرسنجی منتشر شده در این هفته 76 درصد از آمریکایی ها از جمله 71 درصد از مردم سفید — به نام نژاد پرستی و تبعیض “یک مشکل بزرگ” در ایالات متحده است. این است که 26 درصد نقطه سنبله پس از 2015. در این نظرسنجی 57 درصد از آمریکایی ها گفت: تظاهر کنندگان خشم شد و به طور کامل توجیه می شود و یکی دیگر از 21 درصد به نام آن تا حدودی قابل توجیه است.

در منموته نظرسنجی و در دیگر این هفته منتشر شده توسط ایسنا دقیقا 57 درصد از آمریکایی ها گفت: افسران پلیس به طور کلی بیشتر احتمال دارد به درمان مردم سیاه ناعادلانه نسبت به بدرفتاری مردم سفید. در هر دو نظرسنجی در مورد نیمی از مردم سفید گفت ، این بود که یک تغییر بنیادی به ویژه برای آمریکایی ها که در طول تاریخ گفت: آنها معتقد بودند که مردم سیاه و سفید در ادامه به صورت فراگیر تبعیض است.

“وجود دارد قطعا یک تغییر لرزه ای در کشور گفت:” استیو فیلیپس, یک, حقوق مدنی, وکیل و تحلیلگر سیاسی که تاسیس انجمن حمایت از دموکراسی در رنگ.

او با اشاره به آنچه ممکن است صدا مانند یک رادیکال تقاضا فقط چند سال پیش — برش بودجه برای ادارات پلیس و هدایت آن به سمت خدمات اجتماعی و اشاره کرد که آن را در حال حاضر آشکارا در آغوش توسط برخی از شهرداران و روسای پلیس در شهرستانها از جمله لس آنجلس. “من علاقه مند به دیدن چگونه است که بازی خود را و در حال حاضر آنها در حال انجام آن — آن را در واقع اتفاق می افتد,” آقای فیلیپس گفت.

همچنین در این هفته قانونگذاران در واشنگتن را تحت فشار قرار دادند برای پایان دادن به برنامه ای که می فرستد تجهیزات نظامی برای ادارات محلی پلیس و آمریکا قول داده اند که به پرده گسترده پلیس-اصلاحات لایحه هفته آینده. در مبارزات انتخاباتی آمده است. در روز سه شنبه گفت که اگر رئيس جمهور منتخب او را بلافاصله راه اندازی یک پلیس ملی کمیسیون نظارت.

در سال 2009, سال رئیس جمهور باراک اوباما در زمان کار فقط 36 درصد از سفید آمریکایی گفت که این کشور نیاز به کار بیشتر به اطمینان حاصل شود که افراد سیاه و سفید به دست آورد حقوق برابر بر اساس یک نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو. 2017, چهار سال پس از شروع Black Lives Matter جنبش که به شماره افتاده بود به 54 درصد از مردم سفید و تقریبا سه در پنج آمریکایی ها بیش از همه.

شصت و یک درصد از این کشور در این نظرسنجی گفت: آن پشتیبانی سیاه زندگی مهم است.

در حالی که نظر سنجی می توانید به ما بگویید که تنها آنچه مردم می گویند که آنها بر این باورند — و در نتیجه می تواند تحت تاثیر قرار توسط یک مخاطب تمایل به صدا صحیح سیاسی — یک سال 2018 مطالعه توسط دو روانشناسان اجتماعی تعیین می شود که حتی مردم ضمنی و نگرش منتقل شده بود به دوران سیاه زندگی مهم جنبش است.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 1h پیش

  • بازداشت معترضان به خشونت پلیس پرده بیشتر خشونت پلیس.
  • به عنوان تظاهرات کشش به یک آخر هفته دوم ویروس و زیان کار ضربه سیاه و سفید آمریکایی ها به خصوص سخت است.
  • دو بوفالو افسران پلیس به حالت تعلیق درآمد و پس از مجروح شدن یک معترض.

که مطالعه خواسته بیش از یک میلیون دیجیتال شرکت کنندگان کاردانی به سرعت یک سری از چهره (سیاه و سفید) با یک سری از کلمات است. محققان دریافتند که در طول و پس از اعتراضات مردم شد کمتر احتمال دارد به سرعت دیپلم مردم سیاه و سفید تصاویر با کلمات منفی و یا به سرعت کراوات سفید مردم به آنهایی که مثبت.

Anup Gampa یک روانشناس اجتماعی در Harvey Mudd College در کالیفرنیا و یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: تغییر در نگرش رخ داده بود در میان مردم از همه سنین و در میان محافظه کاران و همچنین لیبرال. “بر اساس یافته های ما, من شگفت زده نمی شود اگر این اعتراضات باید نقل مکان کرد و حتی سفید محافظه کار نگرش به بیشتر طرفدار یا ضد نژادپرستانه او گفت:” در یک مصاحبه با اشاره به تظاهرات اخیر.

آقای فیلیپس گفت: تغییر در نگرش رهبری توسط Black Lives Matter جنبش تمدید کرده اند و حتی به راه معترضان عملیاتی شدند.

“بسیاری از نقشه راه برای چگونگی شرکت در این مسائل قرار داده شده است به جلو و تا زمانی که این اتفاق افتاده است وجود دارد وضوح بیشتر من فکر می کنم در اطراف چگونه به پاسخ,” او گفت:. “در برخی از این تظاهرات آنها تا به حال مردم سفید فرم حلقه بیرونی. بنابراین وجود یک آگاهی وجود دارد که نشده است.”

فقط قبل از این دور از اعتراضات جاروب ملت پرینستون استاد Omar Wasow تحقیقات منتشر شده که در آن او در بر داشت که در انتخابات مقدماتی دموکرات بهتر بود در پی بدون خشونت اعتراض جنبش های سازمان یافته توسط رهبران سیاه و سفید — در حالی که جمهوری خواهان تمایل به بهره مندی پس از شورش های خشونت آمیز.

اما با مقابله و گاهی کثیف گیل از تظاهرات ظاهر می شود برای به دست آوردن پشتیبانی گسترده ای وجود دارد شواهد نشان می دهد که حساب دیفرانسیل و انتگرال است که همیشه خیلی ساده است. در آنجا پراکنده بودند حوادث غارت و آتش سوزی در اوج دوران سیاه زندگی مهم جنبش به ویژه در فرگوسن Mo. که در آن مایکل براون کشته شد و بالتیمور که در آن آمریکا درگذشت و در عین حال تمایلات چرخش به شدت به نفع جنبش است.

و یک مطالعه جداگانه از سه نفر از تیم سیاسی و اجتماعی دانشمندان دریافتند که رادنی کینگ شورش سال 1992 کمک به بسیج لیبرال سفید رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی ها در لس آنجلس منجر به چپ تغییر در برخی از شهرستان سیاست.

داگلاس مک لئود یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه ویسکانسین که مطالعات تاثیر پوشش خبری در جنبش های اجتماعی گفت: مردم مصرف طیف وسیع تری از اطلاعات امروز با اشاره به ویژه رسانه های اجتماعی. این می تواند کمک به دور زدن آنچه که او به نام “قراردادهای مختلف در پوشش رسانه ها از اعتراض اجتماعی که علیه معترضان” — از جمله تمایل به تمرکز بر روی موارد از تظاهرات خشونت حتی زمانی که آنها نسبتا نادر است و به امتیاز حساب از کسانی که در یکنواخت.

دکتر مک لئود گفت که از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید به نظر می رسد بی وقفه در رسانه های اجتماعی آنها کمک کرده اند متقاعد کردن شک و تردید آمریکایی ها که یک بومی مشکل وجود دارد. “هنگامی که این چیزها در طول زمان تجمع و ما شروع به دیدن بیشتر و بیشتر از این تصاویر مدارک شروع به تبدیل شدن به بیشتر بی چون و چرا” او گفت:.

این دور از اعتراضات توسط رهبری جوانان و بنابراین بیش از حد به برخی از درجه است تغییر در سراسر کشور شدند. نسل وای و اعضای نسل Z به مراتب بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها بر این باورند که پلیس مستعد ابتلا به رفتار نژادپرستانه. و با توجه به PBS/NPR/Marist College نظرسنجی سال گذشته اعضای آن نسل بودند بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به حمایت از غرامت برای برده داری در مقایسه با جمعیتی و دیگران در نسل های قدیمی تر.

یک نظرسنجی پیو در سال 2018 نیز یافت استارک نسل تقسیم بر اینکه N. F. L. بازیکنان حق داشتند به زانو زدن در اعتراض نژادی و نابرابری. در میان نسل وای و نوجوانان در نسل Z بیش از سه در پنج با بیان تصویب تظاهرات; در میان جمعیتی و دیگر نفره آمریکایی به همان اندازه سهم بزرگی گفت: آنها مخالف.

مشابه روند بازی به طور خاص در میان جوانان سیاه مردم و افراد دیگر از رنگ که بیان بیشتر تمایل به صورت گسترده تغییر و بیشتر اتفاق آرا به ظن پلیس. در اخیر واشنگتن پست/ایپسوس نظرسنجی از آمریکایی های آفریقایی تبار در میان پاسخ دهندگان 35 و تحت نه از 10 گفت: آنها اعتماد ندارند پلیس به درمان مردم از همه نژادها به همان اندازه بالاتر از هر گروه سنی دیگری است.

در این هفته منموته نظرسنجی: اکثر آمریکایی در ادامه به بیان حداقل برخی از سطح از رضایت از پلیس محلی خود را بخش. هنوز نظرسنجی منعکس جدید تمایل — در سراسر نسل — به می گویند که پلیس تمایل به نشان دادن تعصب نژادی.

یک روند مشابه رخ داده است در طول چند سال گذشته با توجه به مهاجرت و گمرک سازمان مسئول اجرای کشور قوانین مهاجرت. آن را تبدیل به محبوب حداقل آژانس فدرال با توجه به داده ها از مرکز تحقیقات پیو.

در مارس نظرسنجی آمریکایی ها بودند فقط به عنوان به احتمال زیاد به ایران از آژانس به عنوان آنها را به تصویب. از دیگر نه سازمان پیو در مورد خواسته هیچ یک تا به حال کمتر از 60 درصد تصویب.

مدتها قبل از او اعلام کرد خود را “خود قانون و دستور رئیس جمهور” این هفته اساسا موقعیت خود را در برابر معترضان رئیس جمهور تهمت قرار داده شده بود برای حمایت از اجرای قانون در مرکز سیاسی خود هویت. در این روند او اغلب با نام بردن از یخ برای ستایش.

در این مورد همانطور که در بسیاری دیگر آقای تهمت مجادله و نام تجاری از سیاست تمایل به جلب پاک کردن خطوط تقسیم: آیا شما از او حمایت خواهد کرد معمولا همزمان نسبتا پاک موضع خود را در هر تعداد از مسائل. در عین حال در طول ریاست جمهوری خود او فرمان داده است یک اقلیت ائتلاف. که قطعا درست است در حال حاضر با تصویب امتیاز گیر در پایین 40s.

او به عنوان در آغوش خشن تاکتیک در برابر معترضان و به دنبال برچسب زدن به بسیاری از کسانی که مبارزه برای عدالت نژادی به عنوان “داخلی تروریست ها” به او کمک کرده است تا نیروی تعهد یک راه یا دیگری. و برای لحظه ای بزرگ و رو به رشد اکثریت به نظر می رسد به انتخاب طرف دیگر.

موسسه تحقیقات عمومی دین در میان یک نظرسنجی را در سراسر کشور در هفته گذشته هنگامی که برای اولین بار تظاهرات شروع شد و بیش از جورج فلوید را کشتن. این گروه از محققان دریافتند که به عنوان تظاهرات ramped تا آقای تهمت favorability امتیاز قابل توجهی کاهش یافت و در میان برخی از کلید رای گیری قرار گرفتند.

در سه روز اول نظرسنجی, مارس 26 تا 28 40 درصد از سیاسی مستقل ابراز نظر مثبت رئیس جمهور در مصاحبه های انجام شده بیش از سه روز است که به دنبال راه اندازی در مه 29, زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” — محبوبیت خود را در میان مستقل کاهش یافته و به 30 درصد است. در میان سفید و مسیحیان و شیب بود و 11 امتیاز. در میان سالمندان خود امتیاز کاهش یافت و به خصوص سخت: از 58 درصد به 41 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>