چرا مونتانا یک Test Case برای دموکراتها برنده سنا

BOZEMAN منت. — در عمیق قطبی انتخابات 2016, هر دولتی که پشتیبانی از رئیس جمهور تهمت حمایت سناتور جمهوریخواه — و هر دولتی که هیلاری کلینتون انجام رای برای یک دموکرات سنا نامزد شده است.

اما چهار سال بعد دموکراتیک امیدوار است برای به دست آوردن روشن اکثریت سنا بستگی دارد در قسمت برنده شدن در محافظه کار-تکیه متحده که در آن آقای ترامپ نیز ممکن است غالب حتی به عنوان او sags در پای صندوقهای رای است. در کشورهای مانند آلاسکا, آیووا, گرجستان و در اینجا در مونتانا دموکرات ها امیدوارند خود را در سنا نامزد می تواند بهتر عمل آمده است. خود presumptive نامزد.

که پویا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک است که به شمارش در مونتانا که در آن بلیط-تقسیم است که به عنوان یک راه زندگی را به پرواز ماهیگیری.

Montanans حمایت کرده اند جمهوری نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با یک استثنا برای بیش از نیم قرن. در همین دوره هر چند آنها را انتخاب کرده اند یک سری از فرمانداران دموکرات و سناتور. سناتور استیو Daines که آقای بولاک است که به چالش کشیدن برای اولین بار بود جمهوری منتخب به مجلس سنا صندلی که او دارد در بیش از یک قرن است.

در عین حال او به عنوان چهره خاموش در برابر آقای بولاک که در محبوبیت افزایش یافته است به عنوان او منجر دولت coronavirus پاسخ آقای Daines شمارش Montanans به عمل کمی بیشتر مانند رای دهندگان در همه جا دیگری و چوب با یک حزب به عنوان آنها راه خود را رای.

در این مسابقه اینجا را اندازه گیری سیاسی تاثیر این بیماری همه گیر — بسیاری از فرمانداران رشد در قد و قامت خود را برای دست زدن به ویروس و آقای بولاک تنها نشسته فرماندار در حال اجرا برای سنا. آن را نیز تست مونتانا iconoclastic هویت در زمان تجاوز قرمز-و-آبی همگن است.

اما برای دموکرات ها در جریان توهین آمیز در یک قرمز-متمایل به دولت در عصر قطبش کار آسانی نیست. با نامزدی در این میانه آقای بایدن آنها امیدوارم که آنها می توانند حداقل از دست دادن بیشتر از نزدیک اگر نه پیروزی آشکار در کشورهای که در آن خانم کلینتون بود کوبید و او را در مجلس سنا از نامزدهای رفت با او.

“به همین دلیل او بسیار قوی در ’16 دلیل است که شما می تواند به بالا و پایین در اینجا — دموکرات ها و جمهوری خواهان هر دو به شما بگویم آنها نفرت هیلاری” جان تستر یک دموکرات است که در مونتانا ارشد سناتور گفت: آقای ترامپ بیش از یک بعد از ظهر آبجو در آبشار بزرگ.

حتی همانطور که خانم کلینتون از دست مونتانا اکثریت هر چند آقای بولاک هنوز موفق به انتخاب مجدد به عنوان فرماندار.

یک هلنا-پرورش وکیل ساخته شده است که یک تاخت و تاز کردن برای رئیس جمهور در سال گذشته آقای بولاک برنده ایالت دفتر سه بار به عنوان دادستان کل قبل از او فرماندار شد.

“Montanans من می دانم” او در مصاحبه ای گفت و توضیح داد که چگونه او می خواهم غلبه بر جمهوری خواه ادعا می کند که او می خواهم abet لیبرال صدای در واشنگتن است. “من با جمهوری خواهان برای انجام کارها.”

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

برنده فدرال نژاد است که در آن به مسائل ملی بیشتر در حوزه به اندازه کافی دشوار است برای یک دموکرات در دولت است. اما آقای بولاک ساخته شده است که کار سخت تر با ترک مونتانا برای نیمی از سال 2019 به اجرا برای رئيس جمهور دست خوش پیشامد میشه به سمت چپ بر روی برخی از مسائل و بارها و بارها اصرار او نمی خواهد سقوط به دنبال بسازید.

بدون موجب در هفته گذشته هر چند او اشاره کرد که او ایستاده بود تا به رئیس جمهور باراک اوباما محیط زیست سیاست های او فکر کردم مضر به مونتانا, کشاورزی و انرژی بخش است.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن او را دیدم کنوانسیون به عنوان یک پتانسیل موفقیت داستان. واقعیت دخالت کرده است.
  • اطلاعاتی ایالات متحده هشدار نسبت به دخالت خارجی در انتخابات. اما دموکرات ها می گویند این کافی نیست.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چند دستور اجرایی با هدف کاهش مواد مخدر آمریکا قیمت.

چنین بحث شد که مهمترین آنها وجود ندارد و از او در کاخ سفید با پیشنهاد که او به دنبال نامزدی حزب دموکرات توسط لبه به سمت چپ کنترل اسلحه و deeming آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک “دروغ گفتن مرد باهم از نیویورک با موهای نارنجی و طلایی است.”

پرسید: اگر او را تمسخر از آقای ترامپ بود خط او پیشنهاد برخی از پشیمانی.

“توسط واشنگتن استانداردهای نه در همه” آقای بولاک توضیح داد. “من معمولی استانداردهای قوی تر از چیزهایی است که من به طور معمول می گویند.”

مرور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک مسئله ظریف برای مونتانا دموکرات که باید انرژی خود را لیبرال پایه بدون اعتقاد دولت بلیط-اسپلیتر است. آقای تستر پخش تبلیغات خود را در سال 2018 دوباره انتخابات trumpeting کار خود را با رئیس جمهور که کمک کند تاثیر آقای تهمت چهار سفر به دولتی که در آن سال.

چند G. O. P. سناتورها باید طوری خوشحالی مرتبط خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آقای Daines یک مهندس شیمی توسط آموزشی که به نمایندگی مونتانا به عنوان تنها نماینده کنگره قبل از برنده شدن خود را بسازید در سال 2014.

در یک مصاحبه در Bozeman دفتر مبارزات انتخاباتی او گفت که او مشتاق برای رئیس جمهور برای بازگشت به دولت و نشان داد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “خواسته برای آمدن بیش از حد.”

اما فقط به عنوان آقای بولاک بد بخت پیشنهاد برای رئیس جمهور پیچیده است تلاش خود را برای اجرای دوباره در مونتانا coronavirus ایجاد کرده headwinds برای آقای Daines.

آقای تهمت اینجا ایستاده کاهش یافته است, به عنوان آن را در جای دیگر او را به دلیل بی اثر واکنش به شیوع. برخی از جمهوریخواهان رای گیری در تابستان امسال نشان می دهد او رهبری آقای بایدن تنها تک رقمی در مونتانا.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

خواسته به ارزیابی رئیس جمهور از عملکرد در گیر آقای Daines تا حد زیادی sidestepped این سوال بیان کرد که از او حمایت و اجازه متحده و محلات “دارای تقدم است.”

بیشتر muddling مسائل برای آقای Daines: هر گونه تلاش توسط او را در آغوش ملی حزب جمهوری خواه استراتژی سنجاق سرزنش در چین برای ویروس را در آمریکا پیچیده است او سال کار برای Procter & Gamble در چین است. دموکرات ها در حال حاضر در حال پخش آگهی های بازرگانی برجسته سناتور کار در کشور است.

بیش از هر چیزی سلامت بحران ایجاد چالش برای آقای Daines با به تأخیر انداختن دفع کردن حمله حریف و محوری مبارزات انتخاباتی اجازه می دهد آقای بولاک برای لذت بردن از آنچه که حریف خود را به نام “تجمع در اطراف پرچم” گزاف گویی.

آقای Daines اذعان کرد که نقش خود را بیشتر از مؤسسان متخصص خدمات از نامزد — و این که این ویروس قبل از هر چیز در ذهن رای دهندگان.

“اینها نسل سوم صاحبان کسب و کار که در حال گریه کردن در تلفن به من گفت: ‘Steve من از دست دادن همه چیز” او به یاد می آورد. “و بنابراین در آن لحظه شما در حال فکر کردن خیلی در مورد ‘استیو بولاک یک F اسلحه و من A+.’ این بحث است.”

که آسان بود به اندازه کافی برای دیدن به عنوان دو تن از مقامات ساخته شده راه خود را در سراسر این آلاینده دولت که در آن متریک برای یک نامزد عرق سهام در لاستیک تغییر کفش جایگزین شده است.

در Flathead منطقه در نزدیکی پارک ملی گلیشر آقای بولاک بازدید یک بانک مواد غذایی. به عنوان او سفر نزدیک چوب تسهیلات فرماندار ملحق شد توسط یک کارمند یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در حال حاضر نژند توسط این کشور در امور که نامادری تا به حال قرارداد این ویروس.

نزدیک به آبشار بزرگ آقای Daines بود و به طور مشابه مواجه با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

او در بازدید از یک کوچک تجهیزات کشاورزی فروشنده که از او تشکر برای چک حفاظت از وام است که او دریافت کرده بود از طریق کنگره است. “این یک کمک بزرگ گفت:” فروشنده, استیون, Raska, توضیح داد که او تا به حال شده است قادر به پرداخت چند کارمند برای بیش از دو ماه با پول است.

نشان دادن نفوذ خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آقای Daines همچنین تشکیل یک دور جدول رویداد برای دامداران و کشاورزان که برجسته لایحه Northey یک مدیر در بخش کشاورزی است. تولید کنندگان به هر دو مردان بازگوی در مورد چگونه به آن را حذف به طرح میتوانست معیشت خود را.

“Covid نمی توانست ضربه گوسفند صنعت در یک زمان بدتر” گفت: لی جانسون, که اجرا می شود مونتانا پشم تولید کنندگان در ارتباط است.

با این ویروس خونتان در دولت آقای بولاک در نهایت با صدور دستور ماسک در جولای 15 برای هر شهرستان با چهار یا بیشتر فعال موارد است.

اعتبار…نیک ساحل برای نیویورک تایمز

سناتور سابق Max Baucus یک دموکرات که نماینده دولت در کنگره برای نزدیک به 40 سال گفت: همه گیر بود در ابتدا برداشته آقای بولاک.

“اما مشکل با Covid است که شما نمی توانید خارج شدن و لرزش دست و کمک خواهد کرد که او را مقایسه خود را به Daines گفت:” آقای Baucus توضیح داد که او تا به حال غلبه بر مونتانا ملی جمهوری تکیه با کشت فردی رای دهندگان. “من اصلی رویکرد دولت این بود: مردم مردم مردم.”

این عدم قطعیت در اطراف ویروس و مونتانا را گمراه ماهیت سیاسی شد بر روی صفحه نمایش پنج شنبه در Bozeman. چند ده معترضان در مغلوب ساختن پیشی جستن دنده برافراشتند علائم و راهپیمایی پایین شهر مرکز تجاری در مخالفت با ماسک سفارش.

آنها گذشت تعدادی از مغازه ها که حتی قبل از دستور خواسته مشتریان به پوشیدن ماسک — بازتابی از تغییر ماهیت Bozeman. وجود دارد در حال حاضر یک Lululemon نشسته در سراسر خیابان را از یک کافی شاپ و گچ بری با ضد نژاد پرستی نشانه هایی است که می تواند کشیده شده است از لیبرال ترین دانشگاه (“د-اولویت بندی سفید آسایش”).

چند مکان را به عنوان قوی حس مکان به عنوان مونتانا که در آن سیاستمداران به طور معمول استناد چگونه بسیاری از نسل خانواده خود بازگشت در دولت است. این تمرکز بر ریشه و دولت را پراکنده جمعیت کمک کرده اند تداوم آن خط مستقل به عنوان نژادها باقی می ماند بیشتر در مورد فردی است.

“ما شش نفر در هر مایل مربع و سه بار به عنوان بسیاری از گاو به مردم, به طوری که برای بسیاری از اعتماد” گفت: Marc Racicot سابق جمهوری خواه فرماندار. “اجتماعی ارتباط کمی غنی تر و نه چندان آلوده تنها با ارتباطات الکترونیکی.”

در عین حال حتی آن را به عنوان گنجینه های آن را به عنوان “آخرین بهترین محل” یکی از آن شعارها مونتانا که حدود یک میلیون نفر از مردم در حال شکل توسط پیوند. و در هیچ جا بیشتر از Bozeman یک جامعه گرامی برای نزدیکی آن به پارک یلو که مردم محلی در حال حاضر تماس “Bozeangeles.”

به طور سنتی دموکرات ها برنده ایالت با برنده شدن و یا حتی شکستن در شهرستان های اطراف, Billings, جمعیت مرکز مونتانا حزب جمهوری خواه و سلطه شرق. این تغییر هر چند به دلیل افزایش جمعیت در شهرستان گالاتین که شامل Bozeman و سریعترین رشد صلاحیت در دولت است.

آقای تستر مسیر در شهرستان گالاتین داستان مونتانا تحول: بیش از سه انتخابات آقای تستر رفته از برنده شدن 49 درصد به 51.5 درصد به 59.4 درصد وجود دارد.

هنگامی که ریشه در کار ائتلاف دموکراتیک در اینجا به طور فزاینده ای نشان دهنده حزب ملی با آن دو رکن اصلی مجلل سفیده و طبقه کارگر اقلیت ها (بومیان آمریکایی در مورد مونتانا).

“این فضاهای شهری در حال رشد به طور چشمگیری و این فضا در حال تبدیل شدن به قلب دموکراتیک پایه در اینجا گفت:” دیوید پارکر یک ایالتی مونتانا استاد دانشگاه نوشت که یک کتاب در سال 2012 سنا نژاد.

در همان زمان اگر جمهوری خواهان برنده شدن خود را به شدت روستایی پایه حتی بزرگتر حاشیه های امروز: حتی آقای تستر نسل homesteaders که تنها کشاورز در سنا دیده است حمایت خود را از وسط خم شدن در کم جمعیت شهرستانهای پس او اولین بار بود در سال 2006.

آن را اضافه می کند تا به کاهش استخر persuadable رای دهندگان.

“آن را کاملا شبیه به آنچه در آن بود:” آقای Racicot اذعان قبل از اشاره به این که چرا بسیاری از مردم می خواهید به حرکت به مونتانا. “اما آن را بسیار نزدیک به ایده آل تر از بقیه ملت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>