چرا ژوئن بود چنین وحشتناک یک ماه برای مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن — آخرین شنبه شب بیش از صرف شام در کاخ سفید برنارد مارکوس بالا جمهوریخواه اهدا کننده گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او احساس خطر در آقای تهمت کاهش نظرسنجی اعداد و جارد کوشنر را پاسداشت از پدر در قانون انتخابات تلاش کنند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تسکین آقای مارکوس نگرانی اطمینان میلیاردر Home Depot موسس که خود را سیاسی و اقبال را به زودی تغییر در بخشی از آنجا که او در آوردن “مردم خوب” را ثابت مبارزات انتخاباتی خود به گفته یک فرد مطلع در مکالمه خود را.

صبح روز بعد قبل از تنظیم کردن برای گلف رئیس جمهور توییتی تصویری از یک فلوریدا بازنشستگی جامعه است که شامل یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی فریاد “سفید قدرت” تنظیم آقای تهمت دستیاران در تقلا برای رسیدن به او را در این دوره و به او پیام را حذف کنید.

به عنوان آقای ترامپ سر به کوه راشمور در روز جمعه به صرف تعطیلات روز استقلال در حک حضور ریاست جمهوری و عظمت او است رنج می برند از طریق تلاش کشش از دولت تشکر در بخش های بزرگ به خود زخم وارد. ژوئن نمایندگی سیاسی نادر خود را از سه سال و نیم در دفتر بیضی هنگامی که یک مسابقه که در آن او تا به حال شده است به طور پیوسته انتهایی اما مراتب محترمانه شکست باز و او را از چپ در مواجهه با احتمال نه فقط شکست اما تحقیر این سقوط.

قطع ارتباط بین افزایش coronavirus موارد و آقای تهمت بی اعتنا موضع نسبت به این بیماری همه گیر شده است به خصوص تلفظ مبهم دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان; این هفته به عنوان برخی متحده آمریکا و کوبا را بازگشایی به دلیل سابقه و رکورد تعداد موارد جدید رئیس جمهور پیش بینی کرد این ویروس را “فقط ناپدید می شوند.”

در علاوه بر این به نظر سنجی نشان دادن او از دست دادن قاطعانه به آمده است. در تعدادی از میدان نبرد متحده خصوصی جمهوریخواه انتخابات در هفته های اخیر نشان می دهد رئیس جمهور مبارزه حتی در محافظه کار متحده منجر آقای بایدن با کمتر از پنج امتیاز در مونتانا و عقبی او را در گرجستان و حتی کانزاس با توجه به G. O. P. مقامات که دیده اند داده.

ماه گذشته همگرایی بحران و رئیس جمهور اشتباه در پاسخ به آنها شده اند به خوبی وقایع: او پاسخ التهابی به نژادی عدالت معترضان و بد در نظر گرفته شده تجمع در Tulsa, امتناع خود را به اذعان سودای ویروس یا به طور جدی آدرس دقیق گزارش در مورد عملیات’ قرار دادن یک فضل نقدی بر سربازان آمریکایی. این نوع از رفتار سنجی نشان می دهد که بیگانه عصری نوسان رای دهندگان.

“مردم قضاوت در مورد رئيس جمهور در عملکرد وجود دارد و چگونه او را از دست زدن به آن گفت:” جان Thune از داکوتای جنوبی دوم-رتبه بندی جمهوری خواه مجلس سنا ساخت هیچ تلاشی برای sugarcoat چه او اذعان کرد تبدیل به یک رفراندوم آقای تهمت عملکرد. “گاهی اوقات شما پرداخته و شما را به آن بازی است.”

در عین حال به عنوان تضعیف روحیه ژوئن بود برای بسیاری از جمهوری خواهان چه بود کمتر قابل مشاهده بودند اتشی و اغلب بی ثمر تلاش های بالا جمهوریخواهان برای تسکین جمهور و هدایت او را به دور از خرابکاری در حالی که همچنین دستکاری او را به خدمت اهداف خود را دارند.

یک جمهوری خواه رسمی است که در تماس مکرر با این کمپین ابراز بی اعتقادی در چه برخی از مشاوران عمدا تحریف انتخاباتی از چشم انداز به mollify آقای ترامپ, یادآوری یک گفتگو که در آن آنها به او اطمینان داد او مراتب خوبی در مین یک دولت که در آن خصوصی نظرسنجی نشان می دهد که او از دست دادن.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

مصاحبه با تقریبا چهار ده قانونگذاران جمهوریخواه کنگره استراتژیست و مقامات دولت در مورد آقای تهمت های … رنگ یک عکس از یک کاخ سفید و انتخاب مجدد تلاش شناور در یک بار فلج توسط آقای تهمت رفتار نامنظم و در عین حال نیز به او وابسته به اجرای خود هودینی-سیاسی فرار. بسیاری از کسانی که مصاحبه نخواست نامش فاش شود به آزادانه بحث داخلی مذاکرات و برای جلوگیری از قصاص از رئیس جمهور.

آقای ترامپ همچنان به امید برای بهبود اقتصادی او می تواند اجرا بر روی در فینال چهار ماه از مبارزات انتخاباتی و در روز پنج شنبه او با بوق و کرنا به عنوان نشانه ای از پیشرفت اشتغال گزارش نمایش 4.8 میلیون شغل را به دست آورد در ماه ژوئن. اما روشن نیست که آقای ترامپ خواهد دریافت مقدار اعتبار بخشی — و احتمالا زودگذر — ارتجاعی که coronavirus موارد در حال افزایش هستند.

برخی از آقای تهمت مشاوران می گویند داخلی خود نظرسنجی رقابتی تر است از هزاران نظر سنجی نشان دادن رئیس جمهور در یک سوراخ عمیق. بحث که می تواند reorient نژاد هنوز بافندگی و حتی به عنوان آقای بایدن جلب رئیس جمهور هنوز هم لذت می برد قابل توجهی در صندوق جمع آوری سازمانی و مزایای.

روز پنج شنبه صبح ارشد کاخ سفید و کمپین دستیاران ملاقات کرد به پخش کردن یک برنامه برای آقای ترامپ از طریق جولای یکی که اجازه می دهد تا برای فعالیت سیاسی اما در اشاره به تولسا در حد مقیاس کوچکتر از خود را امضا کنند ،

افراد نزدیک به کاخ سفید گفت که آقای ترامپ باقی می ماند سرسختانه مصمم به تغذیه اشتهای خود را سخت مناسب پایه و رساندن یک پیام در مورد آنچه که او در توصیف خود را به عنوان دستاوردهای بزرگ در دفتر. او همچنین مشتاق به از نو خلق خود را کوچک 2016 تیم.

در واقع خود را به خوبی تامین می شود دستگاه سیاسی است که بیش از هر امر خانواده و کنترل با یک انگشت شماری کوچک از مغلوب ساختن پیشی جستن بستگان و نگهدارنده هستند که بسیار زیاده نامزد — و اغلب در حال جنگ با یکدیگر است.

در مصاحبه آقای کوشنر که نفوذ در دولت فراتر رفته است و تنها توسط آقای ترامپ گفت: استراتژی خود را به مبلغ اجازه دادن به رئیس جمهور دیکته خود را دوباره انتخابات است.

“او واقعا مدیر کمپین در پایان روز” آقای کوشنر گفت: “کار ما این است که به او در حال حاضر با اطلاعات به او ایده ها و کمک به او ، و سپس هنگامی که او باعث می شود تصمیم گیری در جایی که او می خواهد برای رفتن به این کمپین طراحی شده به مانند یک سفارشی کت و شلوار برای او.”

اجازه تهمت تهمت لذت های متعهد حامیان اما از آن است که به احتمال زیاد به dishearten جمهوری خواهان که در حال حاضر عصبی در مورد از دست دادن سنا و بازده زمین بیشتر در خانه.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

برخی از رئیس جمهور نزدیک در خارج از متحدان در حال تلاش به تدبیر بیشتر از یک طرح استراتژیک خود را برای انتخاب مجدد.

کریس کریستی سابق نیوجرسی فرماندار فرستاده رئیس جمهور در یادداشتی در هفته گذشته است که مقامات کاخ سفید به عنوان یک بلانت هشدار دهنده که او را از دست خواهد داد اگر او متوقف نمی شود در حال اجرا در کمپین 2016 همه را دوباره و با اصرار او را به منظور توسعه یک چشم انداز روشن برای چهار سال آینده.

سناتور لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی که در پیوست آقای ترامپ برای تفرج گلف یکشنبه است و اصرار او برای اجرا به بیش از یک پوپولیستی در مورد مسائل مانند محرک هزینه زیرساخت ها و داروهای تجویزی برای مبارزه با ویروس محور رکود است.

یک تعداد انگشت شماری از آقای تهمت متحدان بیشتر متمرکز بر کارکنان از نامزد. آنها مهیج برای او به تعمیرات اساسی خود عمل و به طور موثر به تنزل رتبه دادن به مدیر کمپین براد Parscale; که یک حرکت آقای کوشنر شده است تشویق در پی تولسا افتضاح که برای این درحالی است که آقای Parscale به گفته افراد آشنا با تفکر خود را.

اما برخی از رئيس جمهور در نزدیک ترین مشاوران بر این باورند که بعید است که اتفاق می افتد در بخشی به دلیل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است میلی به گرفتن مشاوره از استراتژیست های جدید به هر حال.

آقای کوشنر و آقای Parscale به نظر می رسد به طور فزاینده ای در تضاد است. آقای کوشنر فرستاده است مخلوط سیگنال های مورد نظر خود را از مدیر کمپین: در دیدار با مقامات جمهوری خواه این هفته آقای کوشنر بارها و بارها shushed آقای Parscale و به او گفت “خفه شو” با توجه به چند نفر آشنا با حوادث اما در زمان های دیگر او خواست دوستان از رئیس جمهور برای گفتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها فکر می کنم آقای Parscale در حال انجام یک کار خوب.

به برخی از آقای تهمت متحدان از جمله در برخی از محافظه کار, اخبار رسانه های outsized نقش آقای کوشنر خود را پخش بخشی از مشکل است. و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی شده است بی اعتنا از آقای کوشنر در گفتگو با مشاوران در هفته های اخیر در مورد مسائل از جمله عدالت کیفری اصلاحات و نشان داده است که او می خواهد به دنبال خود انگیزه نه او پسر در قانون را در مورد چگونگی مبارزه است.

آن کسانی که انگیزه هایی است که اعضا از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی صرف بیشتر وقت خود را در, به دنبال سرکوب خود را تحریک بیش از خود را تضعیف انتخابات چشم انداز. هفته گذشته یک تعداد انگشت شماری از مشاوران کاخ سفید اما نه آقای Parscale جمع آوری در نقشه اتاق را بلند آقای تهمت ارواح با نشان دادن او کمپین جدید تبلیغات.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

به همان اندازه آشکار — در یک لحظه زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است خونریزی پشتیبانی از مستقل و برخی از جمهوریخواهان میانه — این است که چگونه اغلب مشاوران او ساکت کردن او با برجسته کردن جایگاه خود را با رای دهندگان او تا حد زیادی در دست: کسانی که شرکت در مهمانی شرکت کنند ،

مبارزات انتخاباتی خود غالبا ترومپت رئیس جمهور موفقیت در تاثیرگذاری بر نامزدی, مسابقات, و, خصوصی, کمپین مقامات اداره حمایت خود را به عنوان یک به سختی تهدید محجبه.

در یک ایمیل به ماه گذشته بود که مشترک با جمهوری خواه مجلس سنا ستاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, سیاسی, مدیر, برایان, جک خاطر نشان کرد رئیس جمهوری خواه مجلس سنا کمپین بازو در مورد رئیس جمهور پس از آن-unblemished ثبت تاییدیه.

“پس از شب گذشته نتایج انتخابات” آقای جک نوشت: در این پیام به دست آمده توسط نیویورک تایمز “نامزدهای تایید شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر 64-0 در کنگره ویژه و اولیه انتخابات از midterms.”

چنین مباهات هر چند تنها جلب توجه بیشتر به در غیر این صورت مبهم خانه رواناب ماه گذشته برای کارولینای شمالی صندلی که قبلا برگزار شده توسط علامت مراتع آقای تهمت رئیس ستاد. آقای مرغزار را درآورده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از یک نامزد که زخم گرفتن مذکور را شکست, خروج رئیس جمهور ناراضی آقای مرغزار.

شده اند وجود دارد گام های, اگر دیر آنهایی که به سمت کاربردی تر ساختار سیاسی. کلید فلوریدا-بر اساس عمل که اخراج شد چرا که فرماندار فلوریدا می خواست او را از کار اخراج شد و به طور ناگهانی به ارمغان آورد این هفته است.

و پس از او تایید کریس Kobach این firebrand جمهوری خواه در سال 2018 کانزاس فرماندار مسابقه فقط برای دیدن او از دست دادن کلی انتخابات در یک عمیقا قرمز دولت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده است دست نقش مهمی در تلاش برای انکار آقای Kobach نامزدی برای مجلس سنا صندلی.

ماه گذشته رئیس جمهور به نام دیوید مک اینتاش رئیس محافظه کار باشگاه برای رشد و او را متقاعد به این گروه را پایین تبلیغات خود را به حمله به یک رقیب به آقای Kobach نماینده راجر مارشال است که مورد علاقه بسیاری از ایجاد تعهد خواهان. هنوز هم آقای ترامپ رفته است و نه به عنوان آنجا که حمایت آقای مارشال گفتن متحدان او نمی خواست خشم خود را از رای دهندگان توسط آشکارا spurning آقای Kobach.

اعتبار…پیت Marovich برای نیویورک تایمز

در عین حال مبارزات انتخاباتی و کاخ سفید هنوز هم مملو از fiefs.

Kimberly Guilfoyle سابق شخصیت تلویزیونی که قدمت آقای تهمت پسر ارشد کنترل گسترش صندوق جمع آوری بخش است که پرداخت حداقل یک اهدا کننده را در جامعه سامر فورکوش برای کمک به جمع آوری پول.

در همان زمان مبارزات انتخاباتی بی سر و صدا unwound یک تیم اختصاص داده شده به هماهنگی معاون رئیس جمهور مایک پنس فعالیت های ریختن یک گروه از کارکنان اختصاص داده شده به او.

آقای ترامپ است که گاهی اوقات غافل از حرکت ساخته شده در نام خود را حتی اگر آقای کوشنر ساخته شده است آن را بخشی از نقش خود را به اطمینان حاصل شود که آیا مردم را به استفاده از او. در زمان خود تازگی به سیاست های ملی ثابت شده او را به عنوان دیگر جمهوری خواهان به دنبال به او ترویج برنامه های خود را.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به عنوان مثال تا به حال لابی رئیس جمهور به تایید تونی گونزالس برای باز South Texas صندلی بیش از یک سخت تر از خط نامزد آنها می ترسید خواهد شانس کمی در انتخابات عمومی ،

اما آقای ترامپ رشد مضطرب پس از یک تماس از سناتور تد کروز از تگزاس که خواست او را به طرف مقابل رائول ریس ساخت دیوار مرزی شاهین. آقای کروز تایید آقای ریس در روز سه شنبه است و در حال حاضر مشخص نیست چه رئیس جمهور انجام خواهد شد.

چه mystifies بسیاری از جمهوری خواهان در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که چرا او بسیار تمایلی به مراحل آسان است که می تواند کمک به درمان خود مشکلات سیاسی.

قابل رویت ترین مثال آقای تهمت عدم ترویج ماسک-پوشیدن برای مبارزه با ویروس که شمار شاید وخیم ترین تهدید برای انتخاب مجدد او. چند مشاوران بخش خصوصی خواست او را به انجام این کار به کمی سود.

“چیزی که من سخت به درک این است که منظور رئیس جمهور به انتخاب مجدد او رفتن به می خواهید برای دیدن واقعا قوی اقتصاد” سناتور میت رامنی گفت که بهبود نمی تواند اتفاق می افتد بدون کند کردن روند گسترش این ویروس که شامل پوشیدن ماسک. “بنابراین من فکر می کنم رئیس جمهور خواهد بود در درجه چکش پایه خود را به اقتصاد بازگشت و پیروزی در انتخابات است.”

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

آقای رامنی و زاری نشان می دهد محدودیت در توانایی آقای تهمت کارکنان برای نفوذ در او.

رئيس جمهور مقاومت کرده است تجدید نظر از برخی از مشاوران برای شروع یک یورش از تبلیغات تلویزیونی علیه آقای بایدن. چند نفر در تماس با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود گفت که رئیس جمهور به شدت ترجیح دیدن تبلیغات مثبت در مورد خود و موفقیت برای آنهایی که منفی در مورد آقای بایدن. و او به مردم گفت که به اعتقاد او در این مسابقه برنده نمی شود تصمیم گرفت تا اکتبر آن را به عنوان زمان گذشته است.

مایک سپر یک G. O. P. استراتژیست های درگیر در خارج صرف تلاش برای حمایت از آقای ترامپ گفت: جمهوریخواهان تا به حال به دست گرفتن این فرصت را به سالی آقای بایدن در یک راه جدید است. او گفت که تلاش ها برای نام تجاری آقای بایدن به عنوان حدود و سالخورده بودند کار نمی کند.

“او نباید به تصویر کشیده شده به عنوان doddering; او باید به تصویر کشیده شده به عنوان آنچه که او است: کسی که غرق ما آسیب پذیر اقتصاد و با کمال میل ثبت نام نانسی پلوسی را چپ رادیکال قانون به قانون,” آقای سپر اضافه کرد: از آقای بایدن “انتخابات عمومی رای دهندگان به سادگی نمی دانم این هنوز پس هر چه زودتر بهتر.”

چنین یک طرح حمله, خواهد, اما, نیاز به یک نظم جمهور. پرسید: اگر مشاوران او می تواند جداگانه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از خوراک توییتر خود را به عنوان آنها را برای یک کشش در سال 2016 یک مقام ارشد دولت رسمی خندید و گفت: آقای ترامپ خواهد انجام آنچه او می خواست.

و یا به عنوان سناتور ریک اسکات فلوریدا قرار داده و آن را: “او است که او چه کسی است. مردم می دانند که او چه کسی است. شما فکر می کنید او را تغییر دهید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de