چرا جو بایدن نیاز به یک معجزه سیاسی’ به ماندن در مسابقه به صورت مغلوب ساختن پیشی جستنلری Sabato است یک تحلیلگر و نویسنده و مدیر مرکز سیاست در دانشگاه ویرجینیا است. دانش آموزان خود را در حال حاضر در حال جاسازی شده در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. دو مشغول به کار بودند و جو بایدن در آیووا. قبل از جلسه بعد آنها پیامک Sabato می گویند آنها انتظار می رود برای از دست دادن بد است.

Sabato پرسید چرا. پاسخ: “هیچ انرژی در همه.”

و پس از آن ثابت شده است. بایدن بود که باراک اوباما righthand مرد به مدت هشت سال و دموکراتها ملی حزب سوسیالیست را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن trailed در چهارم. یک هفته بعد او فرار کرد, نیوهمشایر, قبل از رای بود حتی شمارش برای فرار از تحقیر عمومی از اتمام پنجم.

در حال حاضر در کلمات یک مفسر بایدن “نیاز به یک معجزه” در رقابت باقی بماند. مردی که نامزدی از یک سال پیش به نظر می رسید مبتنی بر درخواست تجدید نظر خود را به طبقه کارگر است بسته آفریقایی رای دهندگان به او را نجات از این بارها به نقل از ماکسیم که تمام زندگی سیاسی در پایان شکست. چه مشکلی پیش آمد ؟

“من تماشا جو بایدن از او برای اولین بار انتخاب می شوند و [سنا] در سال 1972” Sabato گفت. “او پر از انرژی و شوخی میکرد و تا به حال یک شخصیت اما من فکر نمی کنم کسی تا به همراه کلمه ‘چشم انداز’ با جو بایدن. دموکرات ها به دنبال یک چشم انداز; بایدن چشم انداز بازگشت به اوباما سیاست. من آن را درک, اما آن را دریافت نمی کند شما ایستاده و تشویق می کند.”

77 ساله در بحث اجراهای موفق به الهام بخش و تظاهرات کشیده اند کوچک جمعیت. راهپیمایی خود را در Des Moines در آستانه آیووا قفقاز بود که در یک جمع و جور تر از محل پیت Buttigieg را در سراسر شهر و در حالی که ارائه قلبی در نقد تهمت ارائه شده کمتر سیاست جزئیات و تولید برق کمتر.

Sabato افزود: “مردم در حال شارژ و خشم در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اگر شما در حال ایستاده وجود دارد صحبت و آنها به خواب رفتن آن را پیشنهاد نمی کند شما یکی از بهترین را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. گفت: او را از دست داده و یک یا دو گام اما این همان است که جو بایدن من به یاد داشته باشید از 1970s. او یک cheap films. برخی از سخنرانان شما را از کار اخراج کردن اما جو که نیست.”

وجود دارد متمایز است بوی déja vu. معاون اول رئيس جمهور برای اجرا به هم ریخت در سال 1987 زمانی که او به نقل از انگلیسی سیاستمدار نیل Kinnock اما فراموش کرده به اعتبار او باعث اتهام سرقت ادبی. دومین تلاش خود را رفت ریل در سال 2007 زمانی که او در توصیف اوباما به عنوان “جریان اصلی اولین آفریقایی آمریکایی است که بیان و روشن و پاک و خوب به دنبال مرد”. (سوم-پایان محل را در خانه اش در ایالت دلاور خود باقی مانده است بهترین عملکرد در ابتدایی.)

2020 تلاش بود به داستان متفاوت با بایدن که در خدمت با تمایز اوباما به عنوان معاون رئیس جمهور, بازیگران به عنوان پادزهر به تهمت و اعاده عادی. اما او poleaxed توسط سناتور کامالا هریس کالیفرنیا در اول بحث دموکراتیک در ماه ژوئن هنگامی که او به چالش کشیده گذشته خود نمایش در desegregated مدرسه busing.

او شانس کمی بهتر در یک بحث در ماه سپتامبر هنگامی که خواست در مورد چه مسئولیت آمریکایی ها باید برای تعمیر به میراث برده داری او به یک درهم و برهم جواب که شامل “مطمئن شوید که شما ضبط و پخش در شب مطمئن شوید که بچه ها شنیدن کلمات یک بچه که از یک بسیار ضعیف مدرسه بسیار ضعیف پس زمینه را بشنود 4 میلیون کلمه کمتر صحبت های زمان ما وجود دارد.”

بحث آمد و رفت. مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در بایدن پسر, شکارچی بر معاملات کسب و کار در اوکراین تولید می شود بررسی رسانه های هر دو عادلانه و ناعادلانه است که در برخی از ذهن ممکن است کشت دانه از شک. در آیووا روشن بود که اوباما سحر و جادو که جاروب قفقاز در سال 2008 تا به حال نه در اثر مالش روی همسر در حال اجرا. مقصر به نظر می رسید به دروغ با هر دو underwhelming نامزد و ضعیف سازماندهی مبارزات انتخاباتی.

Moe ویلا بود که مدیر اجرایی و مشاور ارشد جو بایدن در کاخ سفید گفت: “در آیووا من تو را دیدم یکی از مهم ترین پست زمین بازی سیاست است. من هرگز دیده می شود هر چیزی خیلی بی منطق. او را در خدمت به درستی در مبارزات انتخاباتی خود را.”

ویلا در حال حاضر یک جامعه و لاتین و فعال هیئت مدیره و مدیر در TransparentBusiness افزود: “او شده بود به جبهه دوم تا زمانی که من فکر می کنم کمپین کارکنان راضی شد. شما یک حس آنها مشغول صحبت کردن در مورد electability و سوراخ سوراخ شدن او در مقابل تهمت آنها را فراموش کرده و آنها را برای مقابله با این 15 نفر اول است. شما می توانید ببینید این بیداری بی ادب در آیووا به عنوان شب لغزش دور.”

در نیوهمپشایر که بایدن به نام یک دانش آموز یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” او شانس حتی بدتر است. باز گشت پیروزی در نوادا به نظر می رسد بعید است که راه اندازی یک پتانسیل آخرین ایستاده در کارولینای جنوبی اولین مسابقه در حالت معنیداری آفریقایی جمعیت – حوزه, که در آن او به طور مداوم نظرسنجی به شدت. (بایدن شده در درد به اشاره است که 99 درصد از جمعیت آمریکایی آفریقایی تبار هنوز داشتند می گویند.)

اما حتی این مزیت به نظر می رسد شده اند فرسایش توسط سناتور برنی ساندرز و میلیاردر تام Steyer. پس از آن می آید سه شنبه که در آن یکی دیگر از میلیاردر مایکل بلومبرگ ، صرف حدود 350m روی تبلیغات متمرکز در 16 متحده و سرزمین های که رای به بایدن حمایت در میان میانه و آفریقایی آمریکایی است. چند سیاه اعضای کنگره و شهرداران شهرستان را تایید بلومبرگ با وجود تبعیض آمیز “توقف-و-frisk” سیاست های او حمایت به عنوان شهردار جدید نیویورک.
Biden speaks at a rally in Columbia, South Carolina, on the night of the New Hampshire primary.

مایکل استیل, رئیس سابق کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) گفت: “بایدن از دست داده است نیمی سیاه و سفید پشتیبانی که او تا به حال. آن را بلد خاموش است و در حال حاضر تا حد زیادی با مایک بلومبرگ. برخی از آن رفته است به برنی ساندرز کمی شاید به الیزابت وارن هیچ یک از آن را به پیت Buttigieg. بنابراین او نشسته وجود دارد برگزاری 22 و 23 درصد از آرا در حال حاضر. مایک بلومبرگ که در پشت آنها را در چه, 21?

“به وضوح هر چه فرایند تصمیم گیری شد که رهبری آنها را به اجرا برای اولین بار پا به این مسابقه راه آنها باید هزینه او را از صمیم قلب. آنها را تا مقدار زیادی از زمین در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. هنگامی که شما نوسان به سوپر شنبه شما رو به پشتوانه.”

اگر شما گفت: شما برنده هستید شما بهتر است برنده

وجود دارد هنوز هم به نوبه خود آن را در اطراف ؟ اما از آن خواهد شد یک مبارزه دشوار. از سال 1972 هیچ نامزد از هر دو حزب به پایان رسید در زیر دوم در هر دو آیووا و نیوهمپشایر و موفق به کسب نامزدی.

باب Shrum یک استراتژیست دموکرات بود که یک مشاور به ال گور و جان کری, انتخابات ریاست جمهوری, کمپین گفت: “برای او به بازیابی از این خواهد بود یک معجزه سیاسی بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم در مدرن ریاست جمهوری سیاست است. من فکر نمی کنم این غیر ممکن است اما این بعید است و پرواز می کند در این صورت از تمام دانش ما از تاریخ سیاسی.”

بایدن اصلی زمین بوده است که در این لحظه از ملی اضطراری او دست ثابت بهترین قرار داده شده برای جلوگیری از تهمت برنده دور دوم. به فوتبال او خواهد بود کمتر از یک قمار از ترقی خواهان ساندرز یا وارن. اما پس از تلفات سنگین در آیووا و نیوهمشایر او است در خود electability دام.

Shrum, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه جنوب کالیفرنیا گفت: “centrepiece از کمپین” من قصد دارم به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن مانند یک درام’. عموم گفت: “اگر شما گفت: شما برنده هستید شما بهتر است برنده’.”

“ال گور به حال این خط: انتخابات هستند نه یک پاداش برای عملکرد گذشته است. من فکر می کنم آنها همیشه در مورد آینده نه فقط گذشته است. در دموکراتیک مقدماتی شما رو به یک آینده ارائه به مردم مهم نیست که چقدر ناراضی آنها با جمهوری وقت. جو بایدن بسیاری از سیاست ها در وب سایت خود را, اما این چیزی است که می آید در بحث مرحله است.”

در یک کوچک اما گفتن اندازه گیری از یک کمپین در یک مارپیچ رو به پایین بایدن مطبوعاتی تیم را پاسخ نمی دهند به چندین تلفن و ایمیل درخواست از سرپرست به دنبال نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن بلومبرگ و دیگر مبارزات به طور کلی به مراتب بیشتر پاسخگو.

Shrum افزود: “من گمان می کنم آنها باید بسیاری از فشارها و من چیزی جز دلسوزی برای نامزد و مردم در اطراف او. این سخت است برای شروع در بالای کوه و در دره.”

بایدن مبارزات باید تاسف هواداران خود را در دولت خانه جایی که او باقی مانده فوق العاده محبوب. Coby اونز محلی فعال حقوق مدنی که خانواده شناخته شده است بایدن برای سال است که هنوز در تلاش برای تصمیم گیری بین ساندرز و الیزابت وارن گفت: “بسیاری از افرادی که شوکه شده و در این مورد نگران هستند و می خواهند بدانند که چه خبر است.

“آنها شده اند با شنیدن این پیام است که او را بیشتر electable بنابراین آنها فکر می کردند او از رفتن به کروز از طریق دو کشور که عمدتا سفید. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای او به بهبود می یابند اما اگر او حاضر به بازسازی خود کمپین من فکر نمی کنم او می تواند گزاف گویی.”

‘نشانه های ثبتشده’

بایدن بارها اشاره شده خود را در همکاری با اوباما اما در امریکا اولین رئیس جمهور سیاه پوست باقی مانده است به ویژه سکوت.
Barack Obama, Biden and his son Hunter attend a basketball game in Washington in 2010.

اوباما گزارش دلسرد بایدن از در حال اجرا در سال 2016 به دلیل اعتقاد او هیلاری کلینتون به حال شانس بهتری برای برنده شدن است. این بار شایعه آن است که او درآورده Deval پاتریک فرماندار سابق ماساچوست به اواخر پیشنهاد چون دوباره او مشکوک در مورد بایدن به زنده ماندن (پاتریک کاهش یافته است پس از یک فقیر نشان دادن در نیوهمپشایر).

استیل سابق RNC رئیس سابق ستوان فرماندار مریلند اظهار داشت: “نشانه های ثبتشده وجود دارد: فقدان علاقه است که باراک تا به حال در بایدن کمپین این واقعیت است که این کلمه در خیابان بود که Deval پاتریک شد در این مسابقه بود چرا که اوباما او را تشویق به دریافت در مسابقه. چرا شما که خود را با معاون رئيس جمهور در حال حاضر در بازی است؟”

در حالی که با احتیاط در مورد نوشتن بایدن فقط هنوز استیل افزود: “برای من فقط تماشای بایدن کمپین من به این معنا است که او را از نوع راه می رفت از طریق آن. من فکر می کنم او رفتن را از طریق قدم آن است. مطمئن نیستم در این مرحله است که او واقعا می خواهد آن را هر بیشتر. من فکر نمی کنم شما را در مقابل دونده وضعیت که او برگزار شد و برای بیش از یک سال و لنگر 50 درصد از رای در یک مهمانی که در آن است بسیار مهم و بزرگ جمعیتی لبه و فقط آن را ترک در جدول.

“من هرگز دیده می شود یک نامزد را که در راه آن انجام شده است. شاید کمی از غرور و شما فرض کنید که شما رو وزن به اطراف پرتاب به پیروزی در این چیز. اما پس از آن دوباره در همان زمان, من فکر می کنم در یک نقطه خاص گاز از مخزن و شما فقط در خواب راه رفتن راه خود را از طریق آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im