چرا ایتالیا شیوع کروناویروس خیلی بد است ؟

روز دوشنبه در ایتالیا قرار داده شده آن 60 میلیون نفر تحت مستند به عنوان تعدادی از موارد از COVID-19 ویروس در سراسر کشور همچنان رو به افزایش است.

در کمتر از یک ماه به ایتالیا رفته از داشتن تنها سه مورد از coronavirus به داشتن بالاترین تعداد موارد و مرگ و میر در خارج از چین با 463 کشته و حداقل 9, 172 از افراد آلوده به طول 20 منطقه از کشور است. تعداد موارد افزایش 50% در 8 مارس را به تنهایی. ایتالیا نیز چهره های بالاتر از حد متوسط مرگ و مير 4 درصد.

“همه ما باید به چیزی برای ایتالیا” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز دوشنبه در حالی که اعلام سراسر کشور مستند. “وجود دارد هیچ زمان بیشتری است.”

این مستند در سراسر کشور انتظار می رود که عمده پیامدهای اقتصادی در کشور که در آن رشد بود و در حال حاضر راکد. در حالی که دولت مشخص نشده دقیقا چه مدت بان کی مون گذشته, آن را می گوید آن را در محل باقی می ماند تا آوریل 3.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

در اینجا این است که چگونه این ویروس در سراسر کشور — و به همین دلیل آن را بسیار بدتر در ایتالیا بیش از هر کشور دیگر اروپایی:

چگونه coronavirus شروع به گسترش در ایتالیا ؟

به طور رسمی آن آغاز شد و در فوریه. 20 زمانی که 38 سال بررسی می شود خود را به یک بیمارستان محلی در شهر کدگنو در لومباردی. او آزمایش مثبت با این ویروس تبدیل شدن به اولین ثبت بیمار با COVID-19 ویروس در ایتالیا.

در عین حال برخی از مقامات بهداشتی بر این باورند که ویروس وارد ایتالیا قبل از مورد اول کشف شد. “این ویروس احتمالا تا به حال شده است در گردش برای مدتی” فلاویا ریکاردو یک محقق در بخش بیماریهای عفونی در موسسه ملی بهداشت می گوید. “این اتفاق درست زمانی که ما با داشتن اوج ما از آنفلوانزا و مردم ارائه با آنفلوانزا علائم است.”

قبل از اولین مورد گزارش شده بود وجود دارد یک تعداد غیر منتظره ای بالا از پنومونی موارد ثبت شده در یک بیمارستان در کدگنو در شمال ایتالیا و رئیس بخش اورژانس استفانو Paglia با روزنامه La Repubblica, نشان می دهد ممکن است بیماران مبتلا به این ویروس تحت درمان قرار گرفتند به عنوان اگر آنها تا به حال یک آنفولانزای فصلی. امکانات بهداشتی میزبانی این بیماران می تواند تبدیل به سایت برای عفونت کمک به تکثیر گسترش ویروس.

مناطق شمالی لمباردی, Veneto و Emilia-Romagna شده اند بیشتر تحت تاثیر شیوع. 85 درصد از بیماران آلوده هستند در منطقه است که به 92 درصد از مرگ و میر تا کنون. اما این ویروس تایید شده است در تمام 20 منطقه از کشور است.

چرا ایتالیا را چنین بالا تعداد موارد و مرگ و میر ؟

از آنجا که این ویروس گسترش کشف نشده برخی مقامات بر این باورند این دلیل برای چنین تعداد زیادی از موارد در کشور است. “این آغاز دور بماند که به معنی آن زمان ما متوجه آن وجود دارد مقدار زیادی از انتقال زنجیره ای اتفاق می افتد” ریکاردو می گوید و اشاره کرد که این ممکن است به همین دلیل ایتالیا دیده شده است مانند تعداد زیادی از موارد.

برخی از مقامات نیز بر این باورند ایتالیا است که در حال حاضر تست شده بیش از 42, 000 مردم ممکن است تعداد بیشتری از موارد به عنوان یک نتیجه از انجام بیشتر آزمایش های دقیق تر از همتایان اروپایی خود را. “این می تواند یک تعصب” لورنزو Casani سلامت مدیر یک کلینیک برای افراد مسن در لومباردی گفت: زمان. “نگاه کنید که چگونه بسیاری از تست های ما انجام می دهند!”

ایتالیا نیز گزارش بالا متوسط مرگ و مير در 4 درصد. متوسط سن coronavirus بیمارانی که فوت کرده اند چرا که این ویروس در ایتالیا 81 با توجه به موسسه ملی بهداشت. ایتالیا که یکی از قدیمی ترین جمعیت می تواند رو بالاتر مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از آن بالاتر از متوسط جمعيت سالمندان. “ایتالیا است که قدیمی ترین کشور در قدیمی ترین قاره در جهان” Casani می گوید. “ما بسیاری از مردم بیش از 65.”

Casani می گوید که آلودگی در شمال ایتالیا می تواند یک عامل در بالاتر از نرخ مرگ و میر. با توجه به گزارش Swiss air نظارت بر پلت فرم IQAir, 24 اروپا 100 آلوده ترین شهرها در ایتالیا. “مطالعات نشان داده اند که همبستگی بالا بین مرگ و مير ناشی از ویروسی شرایط تنفسی و آلودگی” Casani می گوید. “این می تواند یک عامل باشد.”

شد دولت ایتالیا آماده برای شیوع?

شیوع این بیماری در ایتالیا آمده است به عنوان یک شگفتی برای برخی از, با توجه به اقدامات سختگیرانه ایتالیا تحمیل محافظت از خود در برابر ویروس. یک ماه قبل از اولین مورد گزارش شده ایتالیایی وزارت بهداشت ایجاد یک نیروی کار به مدیریت coronavirus. ایتالیا اولین کشور عضو اتحادیه اروپا برای ممنوعیت پرواز به و از چین است.

سفر بان کی مون, اما, ممکن است تشویق مسافران به در آمده در پرواز اتصال بدون افشای کشور خود را از خروج. برخی از کارشناسان نیز بر این باورند که ویروس می تواند وارد کشور قبل از دولت در زمان عمل كردن کشف نشده در سراسر کشور است.

چگونه است که دولت پاسخ دهد در حال حاضر ؟

دولت ایتالیا گرفته شده بزرگترین گام در خارج از چین برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در زیر جدید مستند قانون مردم می توان صادر کرد جریمه برای سفر در داخل و یا خارج از کشور بدون مجوز, اگر خارجی ها هنوز هم می تواند سفر به ایتالیا. تمام وقایع عمومی ممنوع و مدارس لغو شده اند, در سراسر کشور است. فضاهای عمومی مانند سالنهای تئاتر و سینما نیز بسته شده توسط دولت است. افرادی که مخالف این مستند می تواند تا سه ماه در زندان و یا جریمه نقدی از $234. قوانین جدید منع زندانیان از داشتن بازدید کننده و یا بعد منتشر شده که تنظیم کردن تظاهرات در 27 زندانهای سراسر کشور است.

بسیاری از تحسین ایتالیا ، در یک صدای جیر جیر مدیر کل سازمان بهداشت جهانی تقدیر ایتالیا برای آن “جسورانه شجاع مراحل” و “ساخت واقعی فداکاری است.”

برخی از بیماری های عفونی و عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان, اما, باید نگرانی در مورد اثر مستند.

“این اقدامات احتمالا در کوتاه مدت تاثیر” جان ادموندز یک استاد در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری به رویترز گفت و اشاره کرد که این اقدامات شد “تقریبا قطعا غیر قابل تحمل.” او افزود: “اگر آنها نمی تواند پایدار برای مدت طولانی همه آنها به احتمال زیاد به تاخیر می اندازد این بیماری همه گیر در حالی که برای.”

چگونه است که ایتالیایی سیستم بهداشت و درمان دست زدن به آن ؟

ایتالیا در حال حاضر خدمات بهداشت ملی شناخته شده به عنوان Servizio Sanitario ملی (SSN) فراهم می کند و جهانی مراقبت به بیماران هنوز باقی مانده بودجه است. سرمایه گذاری در بهداشت و درمان را تشکیل می دهند تنها 6.8 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی (GDP) است که پایین تر از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا از جمله فرانسه و آلمان است.

“مستمر کاهش به مراقبت و تحقیقات—بدیهی است که یک مشکل در حال حاضر” Casani می گوید. “ما آماده شد. ما به اندازه کافی پزشکان برای مردم است. ما یک طرح سازمان یافته برای بیماری های همه گیر.”

با تعدادی از coronavirus موارد افزایش ایتالیایی وزارت بهداشت دو برابر شده است تعداد تخت های بیمارستانی در بیماری های عفونی بخش. فرماندار لمباردی Attilio فنتنا درخواست کرده است که دانشگاه اعطای درجه در اوایل این سال تحصیلی به منظور افزایش تعداد پرستاران در ایتالیا. در عین حال برخی از مقامات بهداشت ترس این تلاش ها کافی نخواهد بود.

“در حال حاضر در لومباردی ما رایگان تخت در بخش مراقبت های ويژه,” Casani می گوید. او افزود که پزشکان “باید به این وحشتناک انتخاب و تصمیم گیری است که برای زنده ماندن و کسی که نمی خواهید برای زنده ماندن…که در حال رفتن به یک مانیتور ماسک و توجه آنها نیاز دارید.”

اما تأثیر این مستند را بر اقتصاد ؟

این مستند می تواند فشار و ایتالیا به رکود اقتصادی است. Berenberg بانک که قبل از شیوع تخمین زده است که ایتالیا تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد 0.3% در حال حاضر پیش بینی آن خواهد شد توسط 1.2% این سال است.

لومباردی منطقه بیشتر تحت تاثیر شیوع حساب برای یک پنجم از ایتالیا تولید ناخالص داخلی. ایتالیایی بخش گردشگری است که باعث می شود تا 13 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور است و پیش بینی شده برای از دست دادن $8.1 میلیارد دلار با توجه به آسوشیتد پرس به عنوان یک نتیجه از 32 میلیون کمتر مسافران خارجی.

کونته گفت: در 9 مارس که دولت استقرار یک “عظیم شوک درمانی” به منظور حفاظت از اقتصاد است. ایتالیا, معاون وزیر اقتصاد, لورا کاستلی گفت: در مصاحبه با Rai Radio 1 امروز که “وام مسکن و مالیات و همه چیز معلق است” به عنوان یک نتیجه از این مستند. دولت همچنین ایجاد یک بسته حمایتی از $8.5 میلیارد دلار برای خانواده ها و کسب و کار آسیب دیده توسط ویروس.

برخی از کارشناسان نگران هستند که در دراز مدت پیامدهای این هزینه های.

قبل از شیوع کروناویروس ایتالیا شد و در حال حاضر مبارزه با بدهی های عمومی است که در 134 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور. در اتحادیه اروپا, کشورهای, قرار نیست به بدهی است که بالاتر از 60 ٪ از تولید ناخالص داخلی کشور. “با افزایش هزینه می آید که با داشتن به حمایت از مردم و کسب و کار, کسری بودجه ممکن است منفجر شود” می گوید: Pepijn Bergsen یک اروپا محقق در چتم هاوس.

یک رکود اقتصادی در ایتالیا کشور در منطقه یورو خواهد شد که اثرات در بقیه قاره است.

“این احتمال وجود خواهد داشت یک یورو گسترده رکود در این سال” Bergsen می گوید: با استناد به هر دو ایتالیایی رکود و بالقوه آینده مستندات در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا به عنوان عوامل موثر بر آن. “این دشوار خواهد بود برای مقامات به آمده تا با هر گونه اقدامات که جلوگیری از رکود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im