چرا گرسنگی می تواند رشد کند حتی زمانی که فقر نیست

اخبار در مورد نیازمندان در هفته های اخیر در زمان به نظر می رسید در تقابل با خود دارد. به عنوان نظر سنجی پیدا کردن بیشتر مردم گرسنه هستند و شواهد نشان می دهد که افزایش فدرال کمک در پاسخ به همه گیری محور افزایش بیکاری مانع افزایش فقر است.

چگونه می تواند گرسنگی افزایش می یابد اگر فقر نیست ؟ ممکن است توضیحات روشن چگونه مردم هستند مراتب در بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ. و آنها در بن بست رسیده بحث سیاست بین کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از اینکه به ادامه گسترش مزایای بیکاری که منقضی در چند روز.

در اینجا یک راهنمای به درک گرسنگی و فقر است.

در ماه مارس در کنگره تصویب بیش از 2 تریلیون دلار در اقتصادی امداد از جمله صدها میلیارد دلار به افراد در مستقیم محرک پرداخت تغذیه ای کمک و بزرگتر-از-نرمال بیکاری در چک. چندگانه تجزیه و تحلیل پیدا کرده اند قابل توجه antipoverty اثر است.

با استفاده از مدل های مختلف شهری موسسه و مرکز در فقر و سیاست اجتماعی در دانشگاه کلمبیا هر دو در بر داشت صرف جلوگیری می کند بیش از 10 میلیون نفر از افتادن به فقر و نگه داشتن نرخ فقر در مورد سطح قبل از بحران. (یک مقاله توسط سه نفر از اقتصاددانان یافت نرخ فقر در واقع کاهش است.) تحت حکومت پیچیده ترین اندازه گیری متفاوت است که با محلی هزینه زندگی یک خانواده چهار نفره است که به طور معمول تلقی فقیر با درآمد سالانه زیر در مورد $28,170.

موفقیت در محدود کردن افزایش فقر مهم طرح ریزی شده است. این نشان می دهد که برای کمک به افرادی که به آن نیاز دارید و صرفه جویی در آنها را از بدتر پریشانی. آن است که سازگار با دیگر تحقیقات نشان می دهد که هزینه های میان فقیرترین خانوارها تقریبا بهبود به قبل از همه گیر سطح و افزایش یافته است سریع تر از هزینه های میان مرفه.

کمک “شده است بسیار موثر تر از من اول فکر کردم” گفت: H. لوقا Shaefer که هدایت فقر مرکز در دانشگاه میشیگان. “این احتمالا موثر ترین شبکه امنیت اجتماعی پاسخ ما تا به حال.”

اما فقر است یک اندازه گیری از درآمد سالانه نیست که آیا این درآمد می رسد در زمان به نگه داشتن مردم تغذیه می کند. نیازمند دچار تاخیر در دریافت برخی از انواع کمک های اولیه به خصوص مزایای بیکاری. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنها تا به حال به اصلاح لیست مواد غذایی.

در حالی که ممکن است مزایای بالابر درآمد سالانه بالاتر از خط فقر بسیاری ممکن است “مواد غذایی نا امن” در میان است. به عنوان جوزف بیکر یک گذاشته شدن سلاح گرم استاد در اورلاندو قرار داده و آن را “هنگامی که شما نیاز به غذا خوردن شما نیاز به غذا خوردن در حال حاضر.”

یکی دیگر از دلایل ناامنی غذایی می تواند افزایش یابد هنگامی که فقر نیست این است که بسیاری از خانوارهای ناامن هستند و نه از لحاظ فنی ضعیف است.

از 37 میلیون نفر در دولت در نظر گرفته غذایی نا امنی قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس تنها 30 درصد درآمد زیر خط فقر آستانه با توجه به Zachary Parolin, یک محقق دانشگاه کلمبیا.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان اعداد باقی می ماند خطرناکی بالا در بسیاری از کشور, واشنگتن deliberates امداد.
  • آینده امروز: سنا مذاکرات بیس بال قطعیت teetering متحده است.
  • رئیس جمهور تهمت سهام یک ویدیو حاوی اطلاعات غلط در مورد هیدروکسی کلروکین.

بسیاری از حدود 48 درصد شد “در نزدیکی فقیر” به معنی آنها تا به حال درآمد تا دو بار خط فقر و یا $56,340 در یک شهرستان معمولی. بیش از 20 درصد درآمد بالاتر از آن.

بسیاری از آنها دستمزد پایین کارگران با هزینه های بالا مثل اجاره مراقبت از کودک و یا صورتحساب بیمارستان. دیگران تجربه ضربات به درآمد خانواده مثل طلاق یا مرگ و میر. “ناامنی غذایی است که واقعا حساس به درآمد تکان گفت:” ایلین Waxman, یک عضو ارشد در موسسه شهری.

ناامنی غذایی گسترده است اندازه گیری. به عنوان تعریف شده توسط دولت آن نه تنها شامل افرادی که کمبود مواد غذایی و همچنین کسانی که رژیم های غذایی رنج می برند از کیفیت پایین و یا که دسترسی به مواد غذایی است به طوری نامشخص آن باعث می شود آنها را به نگران باشید.

اما nonpoor همچنین تسلط دقیق تر تعریف نیاز “بسیار کم و امنیت غذایی” — در عبارت گرسنگی. نزدیک به دو سوم از خانواده ها با چنین شدید مواد غذایی مشکلات قبل از همه گیر نمی شد ضعیف آقای Parolin یافت.

معمولا روند در فقر و گرسنگی و حرکت در همان جهت. اما در یک رویداد به عنوان فوق العاده به عنوان بیماری همه گیر است که تحت فشار قرار دادند تا قیمت مواد غذایی به بالاترین سطح در نزدیک به 50 سال الگوی تغییر ممکن است باعث ناامنی غذایی به افزایش حتی اگر فقر نیست.

تغییرات در درآمد آنها دشوار است برای نیازمندان به مدیریت و همه گیر شده و باعث فرار نوسانات. خانواده های طبقه متوسط می توانید اشتراک خود را با پس انداز و یا کارت های اعتباری است. خانواده های کم درآمد کمتر راه برای مقابله هنگامی که از پول نقد.

حتی قبل از همه گیر محققان دریافتند که نوسانات لطمه می زند و فقیر بدون در نظر گرفتن سطح درآمد. لیزا Gennetian یک اقتصاددان در دانشگاه دوک دریافتند که مشکلات رفتاری افزایش در مدارس در پایان مواد غذایی تمبر سود ماهانه چرخه به عنوان مواد غذایی کاهش یافته و تنش افزایش یافت.

“داشتن درآمد پایین بد است” خانم Gennetian گفت: “اما با یک کم درآمد که yo-yos بدتر است.”

رسمی تعریف فقر همه-یا-هیچ چیز اندازه گیری. این نشان می دهد که آیا یک خانواده زیر خط — $28,170 که برای خانواده معمولی چهار — اما نه تا چه حد زیر.

یک بیماری همه گیر است که باعث می شود یک خانواده فقیر فقیرتر می تواند به افزایش ناامنی غذایی حتی اگر آن را تغییر نمی دهد نرخ فقر. بنابراین می تواند یک بحران است که به افزایش تعداد “در نزدیکی فقیر” و یا افراد با درآمد بالا به دو خط فقر.

آقای Parolin در بر داشت که سهم در نزدیکی فقیر که تجربه ناامنی غذایی (22 درصد) بود تا حد زیادی متفاوت از نرخ در میان فقرا (29 درصد). یک بحران متورم است که صفوف خود را می تواند به افزایش ناامنی غذایی.

سختی به نظر می رسد به خصوص افزایش سریع در میان مهاجران حداقل به دو دلیل.

مهاجران مستند نشده در حال محروم از بسیاری از دولت کمک بنابراین خالص ایمنی گسترش انجام داده است آنها را کمی خوب. تعداد آنها به حدود 11 میلیون و حدود چهار میلیون کودک هستند که شهروندان آمریکایی با آنها زندگی می کنند در مخلوط-وضعیت خانواده ها است. این بدان معناست که بسیاری از مردم در مواجهه با بحران بدون کمک دولت.

علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طریق آن جدید “اتهام عمومی” حکومت است dissuading مهاجران قانونی از به دنبال کمک. این قانون به دولت اجازه می دهد به دفعات مشاهده شده دریافت مزایای به عنوان یک عامل منفی که مهاجران به دنبال اقامت دائم. آن را گسترش گسترده ای از ترس و سردرگمی ترک برخی از مهاجران تمایلی به دنبال کمک. در حالی که فقر بینی باید حساب این قوانین آن است که روشن نیست اگر آنها به اندازه کافی انجام دهید بنابراین در چنین غیر معمول بار.

در میان کسانی که بین نیاز و ترس هوستون کارگر کارخانه به نام ماریانا که خواسته است که نام خانوادگی او را خصوصی نگه داشته شود چرا که او می ترسید دولت اقدامات تلافی جویانه. او با ترک شغل خود را قبل از همه گیر به یک کودک است و می توانند کار پیدا کنند.

هر چند او در کشور از نظر قانونی او تردید به درخواست برای مواد غذایی تمبر به دلیل اتهام عمومی قانون است. او کوتاه آمد تنها پس از در حال اجرا کوتاه در مواد غذایی که مواد غذایی بانک پیشنهاد او اعمال می شود تنها به سه آمریکایی به کودکان است. “در حال حاضر بچه ها من در حال غذا خوردن بهتر است اما من خیلی می ترسم,” او گفت:. “من برنامه ریزی برای تمدید کمک.”

داده ها در ناامنی غذایی در طول همه گیر می آید از چهار نظرسنجی: سه توسط محققان خصوصی و توسط اداره آمار. همه نشان می دهد افزایش سختی با بزرگترین مشکلات در میان مردم رنگ و خانواده ها با فرزندان. اما درجه افزایش است در اختلاف است.

بررسی های اخیر توسط موسسه شهری در بر داشت در حدود 18 درصد از بزرگسالان بودند مواد غذایی نا امن از حدود 11 درصد توسط دولت قبل از همه گیر دفعات مشاهده شده است. دایان Schanzenbach یک اقتصاددان در دانشگاه نورث وسترن که در تحلیل هفتگی سرشماری بررسی قرار می دهد ناامنی غذایی در حدود 25 درصد بیش از دو برابر سطح قبل از بحران. لورن بائر یک همکار در موسسه بروکینگز به دنبال مشکلات شدید در میان خانواده ها با فرزندان یافت سطوح افزایش یافته بود تقریبا شش برابر.

برخی از نظرسنجی ها پیدا کردن مشکلات پس از کاهش اولیه در این بیماری همه گیر; دیگران نیست.

حداقل سه مورد مسائل ابر نتایج. یکی این است که زمان سنجی پایین نرخ پاسخ — کمتر از 5 درصد در سرشماری نظرسنجی. این بدان معناست که پاسخ دهندگان ممکن است منعکس کننده این کشور بیش از همه.

علاوه بر جمع آوری اطلاعات منتقل شده از گوشی به اینترنت پرسشنامه. هر گونه تغییر در روش می تواند انحراف نتایج و مردم خجالت خود را در کمبود مواد غذایی ممکن است بیشتر احتمال دارد به آن را فاش آنلاین. (که نشان می دهد ناامنی غذایی قبل از بحران بود و بالاتر از گذشته شناخته شده است.)

تعداد سوالات و جمله بندی نیز تغییر کرده است و آن را سخت به مقایسه نتایج به قبل از بحران معیار.

اسکات Winship با انتقاد سناتور مایک لی جمهوری خواه از یوتا توافق کردند که گرسنگی افزایش یافته بود اما او گفت: وخیم ترین یافته های اغراق آمیز درجه. آنها با اتکا بر “اورژانس نظرسنجی از با کیفیت بسیار پایین تر” از آن استفاده می شود قبل از همه گیر, او گفت:, و نتایج نشان داد خیلی بیشتر مشکلات از رکود بزرگ است که مطرح شده “انفجار پرچم قرمز.”

پس از عدم امنیت غذایی اقدامات اینکه مردم نگران هستند و همچنین اینکه آیا آنها اجرا از غذای او ذکر کرده و پاسخ در این بیماری همه گیر ممکن است منحرف شده است. حدود 20 درصد از افرادی که گفته بودند ناکافی مواد غذایی ذکر شده عوامل غیر اقتصادی مانند ترس از رفتن به فروشگاه و یا کمبود در قفسه سرشماری آمار و ارقام نشان می دهد.

اما خانم Schanzenbach استدلال می کند که حجم گسترده ای از شواهد که از چهار جداگانه بررسی تقویت او نتیجه رسیدند که مشکلات افزایش یافته است به عنوان خطوط خارج از بانک های مواد غذایی و افزایش مواد غذایی تمبر برنامه های کاربردی. “هر راه شما برش داده امتیاز در همان جهت که مواد غذایی مشکلات قابل ملاحظه ای افزایش,” او گفت:.

او با تشبیه اقدامات فقر و ناامنی غذایی برای فشار خون و درجه حرارت. “آنها هر یک از معیارهای مهم و گاهی اوقات یکی بالا می رود و دیگر نمی,” او گفت:. “ما باید برای نظارت بر هر دو.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net