چرا coronavirus تست در ایالات متحده شده است چنین فاجعه ؟



امریکا را شکست به ارائه سریع و به راحتی در دسترس تست برای افراد مشکوک به coronavirus بوده مرکزی محوری از انتقاد در مورد آمریکا در پاسخ به تهدید از جهانی همه گیر.

که ترک کرده است بسیاری از تعجب که چگونه ما می تواند خود را coronavirus پاسخ را هر چند به نظر می رسد که گام در حال حاضر گرفته شده را امتحان کنید و گرفتن با شیوع را گسترش.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی است که تکاپوی ارائه تست های بیشتر برای Covid-19. چه اتفاق می افتد ؟

اقدامات جدید در حال معرفی است که باید با سرعت بالا دسترسی به کیت های آزمایش. روشه تولید کننده state-of-the-art تست ماشین که 10 برابر سریع تر در گرفتن نتایج از مدل های دیگر است و فقط داده شده است تایید سازمان غذا و داروی جدیدی برای تولید coronavirus تست که باید ببینید 500,000 یا اضافی تا کیت های موجود از هفته آینده. ایالت نیویورک است که کانون شیوع کروناویروس نیز اجازه داده شده است به اجرا خود را تست عملیات با استفاده از هر دو خصوصی و عمومی آزمایشگاه.

در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال مشغول به کار بود در همکاری با آزمایشگاه های خصوصی مانند تلاش برای تشخیص به شدت افزایش ظرفیت.

همه این اخبار خوب به عنوان آن را باید خیلی بیشتر تست ظرفیت در جریان است.

بنابراین در حال حاضر وجود دارد بیشتر خواهد شد تست در دسترس بحران است, راست?

اشتباه است.

ما محزون می خوانی پشت منحنی در مقابله با رمان coronavirus به خصوص در شرایط تست. آن است که در حال حاضر فکر این بیماری ممکن است دولتی در چین در اوایل ماه نوامبر هر چند مقامات چینی تنها نشان از بحران در ماه ژانویه است. حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود و تنها با قرار دادن عناصر حیاتی از ما تست استراتژی در محل در جمعه تقریبا دو ماه پس از مقیاس خطر بود به طور کامل شناخته شده است. با یک ویروس است که به عنوان مسری و کشنده برای جمعیت های آسیب پذیر به عنوان Covid-19 است که شصت و نه آهسته.

چه توضیح می دهد که این گردابی شکست ؟

“شکست” درست است. که دقیقا همان کلمه ای که دکتر Anthony Fauci, یکی از مقامات آمریکا در برخورد با بحران مورد استفاده برای توصیف تست شکست مفتضحانه در روز پنج شنبه.

تعدادی از مشکلات منجر به فاجعه است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است که marshaling فدرال تست botched اجرای آن از کیت تست در فوریه ارسال مواد معیوب. یک تنگنا پس از آن در گرفت با بیان تمام نیاز به ارسال نمونه های خود را به CDC ستاد در آتلانتا برای تجزیه و تحلیل کند که نتایج پایین.

دولت فدرال نیز کنترل بیش از حد از این روند جلوگیری متحده و آزمایشگاه های خصوصی در حال اجرا خود را متمرکز کردند. معیار برای تست راه اندازی شد بیش از حد محکم. پزشکان در ابتدا گفت که آنها تنها می تواند تست افرادی که به چین سفر کرده و یا در حال تماس نزدیک با افراد آلوده. در حال حاضر تنها می تواند به پزشکان آزادانه ارائه تست و حتی وجود دارد به سادگی به اندازه کافی کیت به دور است.

پس چقدر بد است که کمبود?

بسیار بد است. چند آمار قرار داده و آن را در چشم انداز. کره جنوبی که به طور فزاینده ای به عنوان یک مدل خوب عمل شده است آزمایش تا 15000 نفر در روز رسیده است و بیش از 230,000 مردم است.

در آمریکا تعداد افرادی که آزمایش شده است هنوز هم تنها حدود 11000. که نرخ سرانه است که حدود 130 بار پایین تر از در کره جنوبی.

این مسائل. کره جنوبی پتو تست کمک کرده است تا این کشور به نوبه خود گوشه ای از این بیماری همه گیر. تعداد موارد جدید گزارش شده در کره جنوبی هر روز در حال حاضر در حال سقوط نشان می دهد سیاست خوب و قوی رهبری می تواند ضرب و شتم ویروس. ما تا به حال نه.

سوال اساسی: چرا تست مهم است ؟

حتی اساسی تر پاسخ این است که Covid-19 نامرئی است و به راحتی می توانید کشف نشده. آن را نیز گسترش می یابد به سرعت منتقل می شود همراه با افرادی که خود را بدون علائم است. تلاش برای مبارزه با این بیماری بدون تست است مانند در حال اجرا را از طریق یک جنگل blindfolded – آن را به خوبی به پایان.

تنها راه برای رسیدن به مقابله با این بیماری کارشناسان می گویند به غیر از قفل کردن در تمام شهرستانها مانند چین و ایتالیا انجام داده اند که توده تست. این اجازه می دهد تا پزشکان و دولت به کار در دو سطح: آنها می توانند شناسایی حامل این ویروس است که می تواند پس از آن در قرنطینه می شود و تا زمانی که آنها دیگر عفونی و آنها نیز می تواند انجام نمونه تصادفی تست در جوامع به نقطه موضعی شیوع بیماری که پس از آن می تواند هدفمند به عنوان “مهار مناطق”. نیو راشل در خارج از شهر نیویورک یک مثال است که در آن گارد ملی فرستاده شد این هفته برای تحویل غذا به قرنطینه خانواده.

چگونه تست کار می کند ؟

سواب گرفته شده از دهان یا گلو و سپس فرستاده شده به آزمایشگاه. هدف این است که برای به دست آوردن یک مسابقه با Covid-19 ژنتیکی توالی. جدید روشه تست طول می کشد تنها چهار ساعت برای دریافت نتایج اما نسخه های قبلی می تواند تا 48 ساعت آن را کند می کند همه چیز را.

پس چه کسی مقصر است برای lethally اواخر فشار برای تست ؟

با یک بحران بهداشتی از این ابعاد باک متوقف می شود در بالا و مغلوب ساختن پیشی جستن. از خارج کارشناسان پزشکی می گویند او گرفته است رویکرد اشتباه فکر Covid-19 به عنوان یک تهدید به برخورد با بستن مرزها به جای اجتناب ناپذیر و در حال حاضر موجود واقعیت زندگی در درون ما است که باید با برخورد از طریق آزمایش و انزوا. این هفته در دفتر بیضی آدرس به ملت تهمت آن را به نام “خارجی ویروس” است که یک خطرناکی گمراه کننده مفهوم است. قابل توجه وی در ادامه به بحث در روز جمعه در مورد مبارزه با کروناویروس از طریق “بسیار قوی مرز سیاست” زمانی که این بیماری تقریبا قطعا شایع شده است در داخل آمریکا کشف نشده برای هفته ها.

خط پایین این است که Covid-19 اتفاق می افتد در مغلوب ساختن پیشی جستن را تماشا کنید. او ممکن است پیدا کردن تکنیک های معمول برای منحرف انتقاد – دروغ اتخاذ تئوری های توطئه و سرزنش دیگران – ممکن است او یدکی عواقب این زمان.

  • به روز رسانی: نسخه قبلی این داستان اشاره شده سایت گوگل که مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد توصیه افراد چگونه خود را به سنج, علائم و, در صورت نیاز, هدایت آنها را به سمت درایو جدید در تست امکانات. با وجود تهمت را اعلام چنین خدمات این سرویس به نظر نمی رسد با یک بیانیه متعاقب آن توسط گوگل-جنب شرکت در سوال به توان واقعی است. شرکت همانا که سهام یک شرکت چتر با گوگل با انتشار بیانیه ای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که آن را در حال توسعه یک Covid-19 تریاژ ابزار تست اما ابزار “است که در مراحل اولیه توسعه” و شرکت “برنامه ریزی برای رول تست در منطقه خلیج”, نه ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im