چرا دموکرات ها به اشتراک گذاری سرزنش برای افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن


عکس: Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

یک استیضاح رئیس جمهور که برای انتخابات مجدد را این هفته تحویل دولت از آدرس اتحادیه به تقسیم اتحادیه در حافظه زندگی.

مرتبط: “چگونه می توانم شما سقوط برای برنی ساندرز کلاهبرداری?’ مارتین اومالی در حزب دموکرات و آیووا

اما چرا ما تا تقسیم? ما در حال مبارزه شدیدا منفور جنگ در مقیاس ویتنام است. ما در یک بحران عمیق اقتصادی مانند رکود بزرگ. بله, ما مخالف در مورد اسلحه, همجنس باز, سقط جنین و مهاجرت اما ما مخالف در مورد آنها را برای چند دهه. چرا ما پس از تقسیم در حال حاضر ؟

بخشی از پاسخ این است که خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. بزرگ تقسیم می داند که چگونه به گودال بومی آمریکایی را در برابر مهاجران طبقه کارگر علیه فقر و سفید پوستان علیه سیاه پوستان و لاتین تبارها پروتستان های انجیلی در برابر سکولارها نگه داشتن تقریبا همه هم زده تا با بدنام کردن خشن محکوم, اهانت به و متهم دیگر از بدترین. مغلوب ساختن پیشی جستن رشد کردن اختلال و تقسیم.

اما این سوال که چرا ما شده اند بنابراین آماده می شود تقسیم مغلوب ساختن پیشی جستن. پاسخ مشتق در بخش بزرگی از آنچه اتفاق افتاده است به ثروت و قدرت است.

در پاییز سال 2015 من در بازدید میشیگان و ویسکانسین اوهایو و پنسیلوانیا, کنتاکی, میسوری و کارولینای شمالی برای یک پروژه تحقیقاتی در حال تغییر ماهیت کار. صحبت من با بسیاری از مردم با من ملاقات کرده بود 20 سال قبل از زمانی که من وزیر کار و همچنین با برخی از فرزندان خود را رشد.

آنچه من شنیده ام مرا شگفت زده کرد. بیست سال قبل گفت: بسیاری از آنها مشغول به کار سخت و نا امید شده بودند که آنها انجام می دهند بهتر است. در حال حاضر آنها عصبانی – angry خود را, کارفرمایان, دولت, وال استریت.

چیزی بسیار بزرگ اتفاق افتاده است و آن را با توجه به ساندرز’ مغناطیس یا مغلوب ساختن پیشی جستن مقبول بودن

حال بسیاری از مشاغل از دست رفته, پس انداز و یا خانه در رکود بزرگ پس از بحران مالی سال 2008 و یا می دانستند و دیگران بودند. اکثر آنها در شغل اما شغل پرداخت می شود بیش از آنها تا به حال دو دهه قبل از نظر قدرت خرید.

من شنیده ام این واژه “تقلب سیستم” بنابراین اغلب من شروع به درخواست مردم آنچه را که آنها به معنای. آنها صحبت کرد و در مورد دستمزد کاهش مزایای رو به رشد کار نا امنی. صحبت در مورد آنها نجات وال استریت سیاسی بازده خودی معاملات, افزایش, مدیر عامل شرکت پرداخت و “دوست صمیمی داری”.

این شکایت از افرادی که شناسایی خود را به عنوان جمهوری خواهان دموکرات و مستقل. چند تا به حال به عضویت حزب چای. چند تا به حال به طور خلاصه درگیر در جنبش اشغال.

2016 شورش در حال انجام است

با 2016 سیاسی مقدماتی بلندی پرسیدم که نامزد آنها دریافتند جذاب ترین. در آن زمان رهبران حزب دموکرات مورد علاقه هیلاری کلینتون و رهبران جمهوری خواه مورد علاقه جب بوش است. هنوز هیچ کس صحبت من با ذکر کلینتون و یا خار.

آنها به جای صحبت در مورد برنی ساندرز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وقتی از او پرسیدم چرا گفتند ساندرز و یا تهمت می “لرزش” و یا “سیستم کار دوباره” و یا “جلوگیری از فساد” و یا “پایان دادن تقلب”.

در سال بعد ساندرز – 74 ساله یهودی از ایالت ورمونت که توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و نبود حتی یک دموکرات تا مقدماتی – آمد و عرض شارب از ضرب و شتم کلینتون در آیوا روت او در نیوهمپشایر و به پایان رسید تا با 46% از متعهد از نمایندگان دموکرات مقدماتی و قفقاز.

برنی ساندرز صحبت می کند در پری, Iowa. عکس: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن – 69-سال egomaniacal میلیاردر واقعیت تلویزیون ستاره که هرگز برگزار انتخابی یا تا به حال چیزی برای انجام با حزب جمهوری خواه و چه کسی دروغ اضطرارا در مورد همه چیز – برنده مقدماتی و رفت به ضرب و شتم کلینتون یکی از با تجربه ترین و به خوبی متصل سیاستمداران در آمریکای مدرن (اگر چه او نمی برنده رای مردمی و کمک برخی از کرملین).

چیزی بسیار بزرگ اتفاق افتاده بود و آن را با توجه به ساندرز’ مغناطیس یا مغلوب ساختن پیشی جستن مقبول بودن. این یک شورش علیه نظام. که شورش است که هنوز هم در رفتن اگر چه خیلی از استقرار هنوز هم آن را انکار می کند. آنها ترجیح می دهند به نسبت ناروا را افزایش صرفا به نژاد پرستی.

نژاد پرستی هم بازی بخش. اما به درک که چرا نژاد پرستی تا به حال چنین تاثیر قوی در سال 2016 به خصوص در رای گیری از سفیده بدون مدرک دانشگاهی این مهم است برای دیدن آنچه که سوار آن است. پس از همه نژاد پرستی در امریکا قدمت طولانی قبل از تاسیس جمهوری و حتی مدرن سیاستمداران آمریکایی باید تا به حال چند compunctions در مورد استفاده از نژادپرستی به افزایش خود ایستاده است.

چه به مغلوب ساختن پیشی جستن نژاد پرستی – و همچنین نفرت خود بیگانه ستیزی زن ستیزی و jingoism – خاص حدت شد و ظرفیت خود را به کانال تشدید خشم سفید طبقه کارگر به آن است. آن است که به سختی اولین بار در تاریخ است که یک عوام فریب استفاده کرده است سپر بلا برای منحرف کردن توجه عمومی از علل واقعی پریشانی.

دموکرات ها هیچ چیز به تغییر یک تقلب سیستم

کمک فاکس نیوز و ارتش از رسانه های راست گرا که گرایش تهمت اعتقاد بسیاری از آبی-کارگران یقه احساس نادیده گرفته شده توسط واشنگتن است که او خود را قهرمان. کلینتون نیست آنها را متقاعد کند که او بود. او دهه از خدمات عمومی به پایان رسید تا بودن منفی و نه مثبت. او بی شک بخشی از حکومت مظهر دهه از سیاست هایی که در سمت چپ این یقه آبی کارگران در گرد و غبار. (این قابل توجه است که در طول مقدماتی ساندرز را به مراتب بهتر از کلینتون با یقه آبی رای دهندگان است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن گالوانیزه میلیون ها نفر از یقه آبی رای دهندگان در جوامع است که در مواجهه با یک موج جزر و مدی از بسته شدن کارخانه

مغلوب ساختن پیشی جستن گالوانیزه میلیون ها نفر از یقه آبی رای دهندگان زندگی در جوامع است که هرگز بهبود از موج جزر و مدی از کارخانه بسته شدن. او وعده داده شده را به بازگشت به شغل احیای تولید و دشوار در تجارت و مهاجرت.

“ما نمی تواند ادامه دهد به اجازه می دهد چین به تجاوز به کشور ما و این چیزی است که آنها در حال انجام,” او گفت: در یک تجمع. “در پنج تا 10 سال از هم اکنون شما در حال رفتن به یک حزب کارگران. گروهی از مردم که نداشته واقعی افزایش دستمزد در 18 سال که عصبانی هستند.”

صحبت کردن در یک کارخانه در پنسیلوانیا در ماه ژوئن سال 2016 او را تقبیح سیاستمداران و سرمایه داران که خیانت کرده بود آمریکایی ها با “به دور از مردم معنی خود را از زندگی و حمایت از خانواده های آنها”.

دموکرات ها را اشغال کرده بودند کاخ سفید برای 16 از 24 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و در آن زمان به ثمر رساند برخی از پیروزی مهم برای خانواده های شاغل: قانون مراقبت مقرون به صرفه گسترده به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد و خانواده و پزشکی ترک عمل ، من افتخار بودن بخشی از یک دولت دموکراتیک در آن زمان.

اما دموکرات ها هیچ چیز به تغییر چرخه معیوب از ثروت و قدرت است که تا به حال تقلب اقتصاد به نفع کسانی که در بالا و تضعیف طبقه کارگر است. به عنوان ناظر انتخابات دموکراتیک استنلی گرینبرگ به این نتیجه رسیدند پس از سال 2016 انتخابات “دموکرات ندارد” سفید کاری-کلاس’ مشکل است. آنها یک ” طبقه کارگر مشکل است که ترقی خواهان شده اند و تمایلی به آدرس صادقانه یا شجاعانه.

“واقعیت این است که دموکرات ها را از دست داد پشتیبانی با تمام طبقه کارگر رای دهندگان در سراسر رای دهندگان.”

کلینتون و اوباما را انتخاب و به گردش قدرت از الیگارشی. چرا ؟

در دو سال اول از بیل کلینتون و باراک اوباما و دولت دموکرات کنترل هر دو مجلس کنگره است. در عین حال هر دو کلینتون و اوباما در حمایت از موافقتنامه های تجارت آزاد و بدون ارائه میلیون ها نفر از یقه آبی از کارگران که به تبع آن شغل خود را از دست هیچ وجه از آنهایی که پرداخت می شود حداقل به عنوان خوب. کلینتون تحت فشار قرار دادند برای نفتا و چین برای پیوستن به سازمان تجارت جهانی و اوباما به دنبال بازگرداندن “اعتماد به نفس” وال استریت به جای به طور کامل تعمیرات اساسی سیستم بانکی.

بیل و هیلاری کمپین در Nashua, New Hampshire در سال 1992. عکس: سینتیا جانسون/گتی ایماژ

هر دو ایستاده بود به عنوان شرکت های با چکش اتحادیه های صنفی ستون فقرات سفید طبقه کارگر. آنها موفق به اصلاح قوانین کار اجازه می دهد تا کارگران برای تشکیل اتحادیه های کارگری با ساده بالا یا پایین رای اکثریت و یا حتی برای تحمیل معنی دار مجازات در شرکت هایی که نقض نیروی کار حمایت. کلینتون مقرراتزدایی وال استریت قبل از تصادف; اوباما اجازه خیابان برای آب کردن تلاش برای دوباره تنظیم آن پس از سقوط. اوباما محافظت وال استریت از عواقب آن اعتیاد به قمار از طریق یک لوله مالیات دهندگان بودجه نجات, اما اجازه میلیون ها نفر از مالکان زیر آب غرق.

هر دو کلینتون و اوباما تبدیل پشت خود را در مبارزه برای اصلاحات مالی. در سال 2008 اوباما اولین نامزد ریاست جمهوری پس از ریچارد نیکسون به رد تامین مالی عمومی در اولیه و به طور کلی مبارزات انتخاباتی و او هرگز به دنبال انتخاب مجدد او وعده به دنبال اصلاح قانون اساسی واژگون شدن شهروندان آمریکا در مقابل FEC, 2010 دیوان عالی کشور نظر باز گسترده تر floodgates به پول بزرگ در سیاست است.

هر چند کلینتون و اوباما مواجه شده به طور فزاینده متخاصم جمهوری خواه کنگره می تواند آنها را بسیج طبقه کارگر و ساخته شده است یک ائتلاف برای گرفتن دوباره قدرت از ظهور الیگارشی. در عین حال آنها را انتخاب نکنید. چرا ؟

وجود دارد دیگر سمت چپ یا راست. دیگر وجود دارد متوسط ‘مرکز’

پاسخ من این است که نه فقط در فرضی چون من به طور مستقیم شاهد بسیار از آن بود که کلینتون و اوباما و بسیاری از دموکرات کنگره به دنبال رای از “حومه نوسان رای دهندگان” — به اصطلاح “مادر” در 1990s و مرفه به لحاظ سیاسی مستقل حرفه ای در 2000s – که ظاهرا تعیین نتایج انتخابات و تبدیل پشت خود را بر طبقه کارگر است. آنها همچنین نوشید از همان کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از طریق به عنوان خواهان – شرکت های بزرگ وال استریت و بسیار ثروتمند.

مرتبط با: ساندرز چهره های نصب حملات از اضطراب میانه رو به عنوان آیووا رای نزدیک

یک خط مستقیم متصل به چهار دهه رکود دستمزدها با نجات وال استریت از ظهور حزب چای (و به طور خلاصه اشغال) و موفقیت های ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. به عنوان ادواردو پورتر از نیویورک تایمز یادداشت از سال 2000 حزب جمهوری خواه نامزد ریاست جمهوری باید به طور پیوسته به دست آورد قدرت در امریکا را فقیرتر شهرستان در حالی که دموکرات ها باید زمین را از دست داد. در سال 2016 تهمت موفق به کسب 58 درصد آرا در این شهرستان با فقیرترین 10 ٪ از جمعیت. سهم خود را 31 درصد در ثروتمندترین.

تا سال 2016 آمریکایی ها درک کامل است که ثروت و قدرت بود نقل مکان کرد به بالا. پول بزرگ تا به حال تقلب ما سیاست است. این بود قضیه از ساندرز کمپین 2016. همچنین مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر – “من ثروتمند من نمی تواند خریداری خاموش” – اگر چه پس از انتخاب او تحویل داده و همه چیز را پول می خواستم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده به مرحله در هرشی پنسیلوانیا در 4 نوامبر 2016. عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

قدرتمند ترین نیروی در سیاست آمریکا امروز همچنان anti-ایجاد خشم در تقلب سیستم. وجود دارد دیگر سمت چپ یا راست. وجود دارد و دیگر یک نسیم “مرکز”. وجود دارد یا مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی پوپولیسم یا دموکراتیک – small “d” – پوپولیسم.

دموکرات ها نمی شکست پوپولیسم اقتدارگرا بدون یک برنامه رادیکال اصلاحات دموکراتیک ضد استقرار جنبش است. مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد مهار ناکامی حداقل 40% از امریکا است. اگر چه او یک اسب تروا برای شرکت های بزرگ و ثروتمندان به آنها همه آنها می خواستند در کاهش مالیات و مقررات حرکت صعودی این کارگر در ادامه به باور او را در کنار خود.

دموکرات ها باید ایستاده مستقیما در کنار دموکراسی در برابر الیگارشی. آنها باید به صورت یکپارچه ائتلاف از مردم از همه نژادها و جنس سکسوالیته و طبقات و گروه با هم به unrig سیستم.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه علت ما کشور تقسیم شده است. او نشانه ای از یک تقلب سیستم که در حال حاضر تقسیم ما. آن را به اندازه کافی به او را شکست. ما باید با اصلاح سیستم کردم که ما در اینجا در وهله اول به اطمینان حاصل شود که هیچ آینده سیاستمدار هرگز دوباره تقلید مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی عوامفریبی.

  • رابرت رایش سابق وزیر کار استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نویسنده صرفه جویی در سرمایه داری: برای بسیاری از نه چند و منافع مشترک است. کتاب بعدی خود سیستم: که تقلب در آن ما چگونه رفع آن خواهد شد در ماه مارس ، او یک ستون نویس گاردین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im