چرا coronavirus تدفین فقط آخرین فصل در نیویورک طاعون تاریخچهبه عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در شهر نیویورک همچنان به افزایش وحشتناک هواپیماهای بدون سرنشین و فیلم های گرفته شده در این هفته نشان داد که اجساد قربانیان به خاک سپرده شد در یک سنگر در محدوده شهر.

این فیلم همچنین ارائه ترسناک یک نگاه اجمالی به کمی شناخته شده بخشی از نیویورک که در آن هنوز هم عملکرد پاتر زمینه هارت جزیره دارای بیش از یک میلیون بدن: اکثریت فقیر ناشناس و بلامعارض.

هارت جزیره کمتر از یک مایل در سواحل برانکس در خدمت به عنوان یک پاتر زمینه برای بیش از 150 سال است. بیش از یک سوم از کسانی که دفن در این جزیره در حال نوزادان گذاشته و به استراحت در سنگر که مناسب می تواند تا 1000 بدن. بزرگسالان به خاک سپرده شدند و در گورهای است که می تواند جای 150 نفر در یک زمان.

شهر نیویورک خریداری جزیره سابق زندان مؤتلفه سربازان در سال 1868 و تعداد اجساد دفن شده در این 141 هکتار سایت به سرعت شروع به افزایش می یابد. این تدفین شده بود کاهش در قرن 21 اما coronavirus منجر به افزایش مرگ و میر و غیر منتظره افزایش جدید تدفین.


حدود 25 بدن در هفته به طور معمول دفن در این جزیره به خاک سپرده شد توسط زندانیان در Rikers Island زندان وسیع و پیچیده ای است که خانه های برخی از 10000 نفر در انتظار محاکمه در شهر نیویورک است. Coronavirus تغییر کرده است که اما. تدفین به طور معمول انجام شده در یک روز از هفته و در حال حاضر آنها در حال وقوع در پنج با حدود 25 نفر به خاک سپرده شد هر روز.

هوایی فیلم در روز پنج شنبه نشان داد که کارگران در جزیره هارت در عمل حفر طولانی ترانشه در حالی که برخی از 40 تابوت ایستاده بود در حال انتظار برای دفن. Rikers Island زندانی شده اند در امان خوفناک وظیفه پس از coronavirus آمار و کار است و به جای آن در حال انجام توسط پیمانکاران.

افزایش شدید در جزیره عظیم تعداد بدن است و نه کاملا آنچه که در این شهرستان در حال برنامه ریزی برای این سال است.
Drone pictures show heavy machinery next to a third trench on New York’s Hart Island amid the coronavirus pandemic in New York City on 8 April.

در ماه دسامبر در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio, امضا منظور انتقال مدیریت هارت جزیره به این شهر پارک های بخش. کسانی که عزیزان به خاک سپرده شد در این جزیره امیدوار است این تغییر می تواند آن را آسان تر برای بازدید از – در حال حاضر سفر به این جزیره می تواند ماه به برنامه از طریق وزارت اصلاحات تودرتو روند.

این افزایش را می توان حداقل در بخشی به شهر نیویورک برش مقدار زمان بدن می بلامعارض باقی می ماند. تحت قوانین در آورده پس از ویروس آمار شهر اگر یک بدن است نه ادعا در 14 روز آن را حمل خواهد شد به هارت جزیره و به خاک سپرده شد – به طور موقت در ابتدا و سپس اگر به طور دائم باقی می ماند هنوز هم بلامعارض.

جدید 14 روز حکومت بود بی سر و صدا معرفی سوئیچ از عمل قبلی که به خانواده یا دوستان 30 روز به ادعای بدن. بیش از 4500 نفر روز جمعه در شهر نیویورک از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

انتقال هارت جزیره مدیریت به پارک گروه به یاد می آورد تاریخی در هم پیچیده از پارک ها و توده های زیرزمینی در شهر نیویورک است.

اخبار گزارش های اخیر پیشنهاد کرده بود پارک مرکزی می تواند به عنوان یک خدمت موقت سایت دفن برای coronavirus مرده و در حالی که این شهرستان بعد گفت منهتن گل سرسبد پارک نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک قبر دیگر پارک شده اند که قبلا به عنوان استراحت در سایت برای قربانیان بیماری گسترده.

پارک میدان واشنگتن است که بدنام ترین این. بیش از 20 ، 000 نفر در حال مدفون شدن در زیر پارک, پناهگاه سبز در غیر این صورت آجر و بتن را احاطه کرده از منهتن در روستای گرینویچ.
People walk in front of the arch at Washington Square Park on 22 March.

بسیاری از دفن قربانی به شیوع تب زرد که از طریق شهرستان در اوایل قرن 19. دیگران گذاشته شد و به استراحت در میدان واشنگتن به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به خاک سپرده شود بخش خصوصی است. بدن تعداد اضافه شد به یک پای چوبه دار ساخته شده در این سایت از آنچه که امروز یک چشمه.

پارک برایانت یک زن و شوهر از شمال مایل بود دیگر پاتر زمینه خدمت به عنوان یک زمین دفن برای فقرا و قربانیان بیماری از سال 1823 به سال 1840. حتی بیشتر پشت میدان مدیسون پارک در حال حاضر یک ذره سبز نهفته است که قبل از جاذبه های توریستی از Flatiron building, یک سایت دفن برای فقرا است.

هارت جزیره در خدمت مقاصد دیگر در طول قرن 20th. آن را به عنوان یک سربازخانه در طول جنگ جهانی دوم و زمانی سرریز زندان که Rikers Island بود به سر می برند. این جزیره به عنوان یک پایگاه موشکی در دوران جنگ سرد و بعد از آن یک عمر کوتاه پناهگاه بی خانمان.

در طول آن تکرار و در طول گذشته 150 سال یک چیز ثابت باقی مانده: بدن ادامه می رسند. این فیلم از هارت جزیره شوکه شده اما برای این جزیره کوچک تنها این بود که آخرین فصل در یک مدت طولانی و غم انگیز تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>