چرا کالیفرنیا، اورگن و ایالت واشنگتن در جستجوی کمک به آتش سوزی نبرد

MOLALLA, Ore. — به عنوان آتش سوزی شروع به مصرف جوامع در سراسر اورگان این هفته، رهبران در دفتر مدیریت اضطراری دولت اخراج کردن یک ایمیل به همتایان در سراسر کشور، موعظه برای 10 تیم اعتصاب آتش نشانی است که می تواند 50 موتور اضافی به منطقه را.

دولت یک تعهد گرفت: یوتا تیمی با پنج موتور می فرستاد.

مواجه با یک سال تاریخی از تخریب آتش سوزی در سراسر ساحل غربی، از جمله بیش از سه میلیون هکتار مصرف شده در کالیفرنیا، سیستم های اضطراری ملی که تکیه بر کمک های دولت به دولت شده اند کمانش تحت فشار. که پاسخ دهندگان اضطراری را ترک کرده است تلاش برای حفظ سرعت با آتش سوزی است که تمام شهرها را نابود کرده اند و منجر به مرگ حداقل 15، با هفت نفر دیگر مرده در روز پنجشنبه از آتش سوزی در شمال ساکرامنتو پیدا شد.

اندرو فلپس، مدیر دفتر مدیریت اضطراری اورگن می گوید: «من نمی دانم که ما هیچ آتش سوزی داریم که در آن می توانیم بگوییم منابع کافی برای انجام کاری که باید انجام دهیم داریم.»

آتش سوزی در جنوب اورگن، جایی که صدها خانه تیغ زده شده اند، و همچنین شرق سالم، جایی که دو جسد در آن پیدا شده است، و در امتداد ساحل ایالت، به خشم خود ادامه داد. بیش از 900،000 هکتار سوخته اند ، نزدیک به دو برابر یک فصل معمولی است. به صدها هزار نفر دستور تخليه داده شده است، از جمله بخش هائی از حومه پورتلند، که آتش سوزی هنوز در حال حرکت بود.

در کالیفرنیا، آتش نشانان به نبرد با فروغ های یک فصل آتش سوزی قابل توجه ادامه دادند، از جمله آتش سوزی مجتمع اوت در جنگل ملی ماندوسینو که هم اکنون بزرگترین آتش سوزی تاریخ ثبت شده این ایالت است.

اعتبار… کریستینا بارکر برای نیویورک تایمز

در واشنگتن صدها خانه و سازه های دیگر در معرض خطر آتش سوزی هایی بودند که همچنان به سوختن ادامه می دادند، حتی در حالی که کشش مرگبار بادهای خشک از شرق شروع به سهولت کرد. هیلاری فرانتس، کمیسر زمین های عمومی این ایالت گفت دولت در جستجوی کمک از نقاط دیگر کشور است.

جی اینلسلی، فرماندار واشینگتن می گوید: «کالیفرنیا، اورگن، واشینگتن، همه ما در یک سوپ آتش فاجعه بار هستیم.»

کشته شدگان تا کنون شامل ۱۰ نفر هستند که در یک آتش سوزی سریع السیر در شهرستان Butte کالیفرنیا جان خود را از دست دادند؛ پسری ۱ ساله که در آتش سوزی کلد اسپرینگز در شمال واشینگتن کشته شد؛ دو نفر که در یک وسیله نقلیه در شرق سالم کشف شد, اور.; و دو نفر که در یکی از مخرب ترین آتش سوزی های منطقه جان خود را از دست دادند، آتش آلمدا در جنوب اورگن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im