چرا بایدن انتخاب همسر در حال اجرا دارای اهمیت مفاهیم

واشنگتن — برای چندین دهه به معاونت ریاست جمهوری انتخاب فرآیند هوا از cloak-and-dagger به آن است. این حزب نامزد می خواهم بگویم کمی در مورد خود فکر می شود در حال اجرا آمپول را نشان می دهد و حتی کمتر و یک بازی استادانه درست شده از عذر خواهد اشکار است که عمدتا گرفتار سیاسی خودی و معمولا کمی تحمل در انتخابات.

اما یک همگرایی نیروهای تبدیل کرده آمده است. جستجو برای یک همسر در حال اجرا در دموکراتیک بلیط. تعهد خود را به انتخاب یک زن بلافاصله محدود استخر از نامزدهای بالقوه و تشدید رقابت; که تصمیم همراه با آقای بایدن را garrulous تمایل به فکر می کنم با صدای بلند در مورد گزینه های خود را باید تعمیرشده ازمایش دوره به غیر منتظره ای عمومی و coronavirus شیوع تضمین است که در آن در حال وقوع است به طور کامل آنلاین و در تلویزیون.

و آقای بایدن خود را به طور فزاینده تحت فشار قرار دادند به سیاسی پیش زمینه قریب به اتفاق همین دلیل است که انتخاب او ممکن است مهم ترین را در دهه: انتظار, عنوان, اما نه دقیقا انکار کرد بایدن کمپین که 77 سال خواهد بود یک مدت رئیس جمهور. در صورتی که معلوم می شود مورد او همسر در حال اجرا در حال حاضر به خوبی می تواند منجر دموکراتیک بلیط در چهار سال.

“من نظر خودم را به عنوان یک انتقال نامزد” آقای بایدن گفت: در طول یک آنلاین صندوق بیدار کننده هفته گذشته تشبیه او می توان به ریاست جمهوری انتصاب به یک تیم ورزشی زیر فهرستی از آن با قول استعداد: “شما را به دریافت بیشتر مردم روی نیمکت که آماده برای رفتن در ‘قرار من مربی هستم و آماده برای بازی.’ نیز وجود دارد بسیاری از مردم که آماده برای بازی زنان و مردان است.”

انشعابات آقای بایدن انتخاب خواهد بود عمیق. حتی اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر تصمیم خود را تمام خواهد شد اما روغن مالی کردن یک زن به عنوان حزب بعدی پیشتاز و بالقوه شکل دستور کار خود برای سال آینده بسته اگر او یک میانه رو یا کسی که بیشتر مترقی است.

“جو بودن 77, من فکر می کنم مردم می رویم به نگاهی به ببینید که چه کسی می تواند رئیس جمهور بعدی گفت:” هری رید دموکرات سابق آمریکا در تماس تلفنی با آقای بایدن تصمیم مهم “در هر چرخه انتخابات من دیده ام.”

سناتور سابق Claire McCaskill میسوری بود و حتی ضخیمتر میشود در مورد آنچه در خطر است: “شما در حال نوشتن بلیط خود را به اولین رئیس جمهور زن.”

عوامل دیگر وجود دارد را ساخته اند که آقای بایدن تصمیم خیلی مهم. تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه آقای بایدن تضمین کرده است که هر کدام از زن او انتخاب خواهد شد اصلی خود را جانشین مبارزه با کسانی که ادعا می کند در حالی که ترک بسیاری از دموکرات ها زنان و مردان را متقاعد حزب باید رو به جلو یک زن نامزد در 2024.

و با توجه به رئيس جمهور تهمت امادگی برای مسابقه-طعمه های نامتناسب تاثیر این ویروس در جوامع رنگ و وفاداری سیاسی زنان سیاه, بسیاری از پیشرو دموکرات ها بر این باورند آقای بایدن را انتخاب کنید و یا سیاه و سفید لاتینا, همسر در حال اجرا.

“آن را جوش پایین به این که آیا او یک اسپانیایی زن و یا یک زن سیاه و سفید” آقای رید گفت.

آقای بایدن شده است مراقب باشید برای جلوگیری از ارائه سیگنال قطعی در مورد اینکه آیا او به دنبال انتخاب مجدد او باید برنده این سال است. اما منابع خود را برای خدمت به عنوان یک انتقالی شکل در حزب و yearslong بهداشت عمومی و بهبود اقتصادی که این ویروس ممکن است نیاز به ترک کرده اند بسیاری از دموکرات ها با اعتقاد به این که در سن 82 در سال 2024 او عبور این مشعل به معاون رئیس جمهور.

“من نمی خواهم به آرزو بد کسی و من عاشق جو بایدن اما ما می تواند انتخاب کسی در اواخر 70s گفت:” سناتور سابق هایدی Heitkamp از داکوتای شمالی با اشاره به انتخابات ماه نوامبر. او گفت: از معاون ریاست جمهوری رقابت: “این واقعا تستها به رهبر بعدی حزب دموکرات است.”

بسیاری از دموکرات ها معتقدند که روده سیاستمدار مانند سابق معاون رئیس جمهور انتخاب خواهد شد کسی که اندازه گیری او گرفته است. اما این به این معنا است که آقای بایدن که در هفته های اخیر است مجددا بر تعهد خود برای چیدن یک زن است که سیستم ایمنی بدن به ملاحظات سیاسی: او را وزن مشارکت مردم بالابر او ممکن است از چیدن یک رنگ در کنار پتانسیل های منطقه ای وارونه از انتخاب یک Midwesterner.

خصوصی آقای بایدن مشاوران را آغاز کرده اند برای رسیدن به دموکرات ها برای کسانی که مدعی به درخواست آنها نمایش. آنها نیز تا به حال برخی از رهبران حزب صحبت مستقیم با معاون رئیس جمهور سابق در مورد او چگونه باید به فکر کردن در مورد تصمیم خود را با توجه به دموکرات ها آشنایی با مکالمات.

آقای بایدن خودش را به صحبت علنی در مورد نامزدهای بالقوه به یک درجه غیر معمول. او در گفتگو با سناتور ctq از ایالت مینه سوتا و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer میشیگان برگزار شد و شخصی در تماس تلفنی با سناتور کامالا هریس کالیفرنیا و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست که با صراحت جواب داد: “بله” وقتی پرسیده شد که در MSNBC اگر او را قبول یک پیشنهاد به آقای بایدن را در حال اجرا همسر. مشاوران به تمام چهار اذعان خصوصی که آنها کاملا علاقه مند به معاون ریاست جمهوری است.

در همان زمان معاون رئیس جمهور سابق و خود را بالا مشاوران هستند که به شدت لابی.

استن گرینبرگ یک دیرین دموکراتیک ناظر انتخابات است گذاشته یک مورد به آقای بایدن را در دایره درونی است که او باید انتخاب خانم وارن به تحکیم پشتیبانی در سراسر ائتلاف دموکراتیک و رانندگی مشارکت مردم در میان افراد جوان و لیبرال ها با توجه به افراد آشنا با آقای گرینبرگ پیشنهادهای.

یک رای گیری ارائه آقای گرینبرگ مشترک با بایدن مبارزات انتخاباتی هشدار داد که از اوایل ماه آوریل حامیان سناتور برنی ساندرز شد “خطرناکی” نه ایالات پشت آقای بایدن نامزدی. آقای گرینبرگ پیشنهاد کرد که به شدت مترقی پیام در اقتصاد خواهد طنین انداز با این افراد است.

سارا نلسون رئیس انجمن از خدمه پرواز و به طور فزاینده ای رهبر برجسته در جنبش کارگری ، گفت که او و دیگر مترقی رهبران اتحادیه تا به حال ابلاغ اولویت قوی برای خانم وارن به بایدن مبارزات انتخاباتی.

“او به ارمغان می آورد بیشتر ترقی خواهان به درخواست بیش از هر کس دیگری” خانم نلسون گفت.

در حالی که خانم وارن باقی مانده است در تماس نزدیک با ترقی خواهان او نیز درگیر در توسعه فراتر از چپ شده است و تماس های متعدد نمایندگان مجلس به بحث در مورد کوروناویروس قانون در هفته های اخیر. کسانی که تماس شامل نماینده James E. Clyburn از کارولینای جنوبی, آقای بایدن تاثیر گذار ترین حامی در اتاق.

خانم وارن هفته گذشته نیز نام تعدادی از قانونگذاران دموکرات تعیین شده توسط حزب به عنوان “خط مقدم” عضو — کسانی که در مواجهه با سخت ترین مسابقه در سال 2020 به ارائه کمک های خود را دوباره مبارزات انتخاباتی. هر دو او و خانم Klobuchar صادر کرده اند و تعدادی از پیشنهادات برای آسیب پذیر نمایندگان مجلس در روزهای اخیر.

سه سناتور آقای بایدن به رقابت در برابر در اصلی باید آوازی طرفداران در اطراف مدار خود.

اما آنها نیز مخالفان خود را داشته باشند. برخی از دموکرات ها نگران خانم وارن بیش از حد لیبرال برای آقای بایدن است و انتخاب او می تواند مختل حزب چشم انداز برای کنترل مجلس سنا با توجه به اینکه ماساچوست یک جمهوری خواه فرماندار که می تواند به طور موقت تعیین جانشین او. تعدادی از ترقی خواهان در حال مضطرب در مورد نسیم خانم Klobuchar. و آقای بایدن را جیل شده است باز در مورد چگونه او عصبانی شد و بیش از خانم هریس گاز گرفتن و حمله به او را در نخستین مناظره سال گذشته است.

تعدادی از بایدن از متحدان در حال دفاع از کمتر شناخته شده دموکراتیک زنان است. یکی از برترین حامیان ساخته شده است که این مورد به او برای رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام جدید مکزیک, لاتینا که به خدمت در کنگره و دولت وزیر بهداشت و تجربه است که می تواند ثابت کند بسیار ارزشمند در طول یک بیماری همه گیر. خانم Lujan گریشام, خواهر, درگذشت, از همان سرطان است که ادعا زندگی آقای بایدن را به کمال.

یکی دیگر از دوستان نزدیک آقای بایدن را خواسته است این کمپین در نظر گرفتن سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس یک زن سیاه و سفید که هرگز اجرا برای دفتر و عمیق حاکم بر تجربه است.

خانم Lujan گریشام و خانم رایس را انجام داده اند هیچ چیز علنا به دنبال پست. در مقابل استیسی آبرامز سابق نامزد فرماندار گرجستان به تازگی آغاز کرده است در یک پایدار رسانه های تور به دنبال معاون ریاست جمهوری آشکارا تشویق آقای بایدن به او را انتخاب کنید در یک شیوه ای است که مبهوت حتی برخی از تحسین او.

خانم Heitkamp گفت: آقای بایدن سن و جدیت بار همه اما خواستار او را “حاکم انتخاب کنید” به جای انتخاب کسی برای یک درک سیاسی آسانسور این سال است.

“با توجه به جو سن این است که به کسی که قادر به پله و رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت: “اشاره به “درس جان مک کین آموخته” زمانی که او به آرامی با تجربه سارا پیلین به عنوان همسر در حال اجرا در سال 2008.

برای این مدعی این است که رقابت برای معاونت ریاست جمهوری نامزدی بسیار با ارزش است.

باید آقای بایدن نفع خود و نه به دنبال انتخاب مجدد نامزدی حزب دموکرات ممکن است برای grabs برای یکی دیگر از 12 سال — ابدیت برای این حزب بسیاری از بلند پروازانه و comers. پس از آن وجود دارد ساده احتمال: چهارده کشور 45 رئیس جمهور قبلا به عنوان معاون رئيس جمهور: (در سال 1960 لیندون جانسون بود که خود کارکنان تحقیق چگونه بسیاری از معاون رئیس جمهور به پایان رسید تا در دفتر بیضی شکل توضیح داد: به کلر Boothe Luce: “من یک قمار مرد عزیزم” و این تنها شانس من.”)

هر کس می شود با سر اشاره بایدن مقامات می گویند آن را نمی خواهد تا در این تابستان. نماینده Cedric ریچموند از لوئیزیانا یک شرکت صندلی از کمپین گفت که امیدوار است آقای بایدن خواهد صبر کنید را انتخاب تا پس از هر دو نامزد و بررسی کمیته او منصوب فرصتی برای مصاحبه بالقوه در حال اجرا آمپول در فرد است.

“من نمی خواهم او را به تصمیم گیری خواهم که بدون ملاقات و داشتن برخی از واقعی و چهره به چهره گفتگو” آقای ریچموند گفت. در مورد خواسته های عمومی بسیار طبیعت از رقابت او گفت: “تلاش کردن در تلویزیون من فکر می کنم طبیعی است. واقعی مبارزه برای آن است که کمی متفاوت است اما ما در زمان های مختلف و مردم خودشان تصمیم بگیرند.”

در واقع فراتر از عدم در جلسات حضوری با چشم انداز آقای بایدن این مذاکرات باید محدود شده در راه های دیگر. قانونگذاران که ممکن است معمولا تواند فشار او را به نمایندگی از همکاران خود — و یا برای آن ماده در برابر آنها — می گویند انتخاب آینده معاون رئیس جمهور باقی مانده یک دور نگرانی در مقایسه با ویروس بحران است.

نماینده کتی کرچک از فلوریدا گفت که قانونگذاران دموکرات از خود محوری دولت شناور شده بود یکی از خود را به عنوان یک مدعی: نماینده وال Demings سابق اورلاندو رئیس پلیس که در خدمت به عنوان یک استیضاح مدیر.

اما بیشتر فعال لابی تا به حال بیشتر شده است در انتظار خانم کرچک گفت. خانم Demings متوقف شد برنامه ای برای ramped تا ملی برنامه سفر و زمانی که این بیماری همه گیر در مجموعه.

“وال Demings را برجسته معاون رئیس جمهور” خانم کرچک اضافه کرد: از فلوریدا همکاران “ما تا به حال کسانی که بحث اما این همه واکنش اضطراری در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de