صدای صفیر! این خودرو که فقط افزایش یافت ممکن است به سمت ساحل

NOVATO, کالیفرنیا. — سفید 2019 آئودی A8 L سدان فوق العاده با مخازن سوخت در تنه کشیده و دور از میدتاون منهتن پارکینگ اواخر شب شنبه گذشته. یک راننده در سرعت بالا ماموریت با هدف خودرو غرب و ضربه شتاب دهنده.

به طور متوسط بیش از 100 مایل در هر ساعت بیش از نزدیک به 3000 مایل از کشور epically uncrowded بزرگراه سیستم ماشین وارد در اوشن ساید هتل در ردندو بیچ کالیفرنیا کمتر از 27 ساعت بعد.

ماشین و آن سه نفر خدمه هیچ کدام از آنها هنوز خود را آشکار علنا به راحتی شکست رکورد رانندگی از نیویورک به لس آنجلس, با حداکثر سرعت دویدن شناخته شده به عنوان گلوله توپ اجرا شود. گذشته رکورد-دارندگان انتظار خوانده شده را علامت به سقوط دوباره در هفته های آینده و شاید دوباره و دوباره — یکی بیشتر تاثیر coronavirus ناشی از قرنطینه که ملت تحت.

“این شگفت انگیز است که چگونه سرگرم کننده آن است که برای رانندگی در بزرگراه ها در حال حاضر گفت:” داگ Tabbutt قسمت از سه خدمه مرد که شکست دیرینه Cannonball Run رکورد در ماه نوامبر گذشته تنها به یاد بگیرند که از دست دادن آن در هفته های گذشته است. “این مانند در اختیار داشتن یک آمریکایی اتوبان.”

سطح ترافیک کاهش یافته است بیش از 90 درصد در برخی از شهرستانها عمده و حداقل 50 درصد تقریبا در همه جا. باز بزرگراه با اشاره صدا زدن. شهر خالی, خیابان, اذیت کردن. رفته ازدحام و ترافیکی. در خود جای داده است وسوسه و سرعت.

کمتر از اتومبیل های سریع تر آنها و اجرای قانون کرده است. در کالیفرنیا افزایش سرعت بلیط برای رانندگی بیش از 100 مایل در ساعت — 543 استناد نوشته شده توسط گشت بزرگراه بیش از 10 روز در ماه مارس — رشد در نسبت معکوس به ماشین در جاده ها است. ارسال دسته از بلیط و یا سه رقمی رادار تفنگ خوانش در رسانه های اجتماعی تبدیل به یک تفریح و سرگرمی محبوب برای پلیس حوزه اگر نه یک عامل بازدارنده برای سنگین پا scofflaws.

در شهر نیویورک بیش از 14 روز در اواسط ماه مارس ترافیک کاهش یافته و بنا به گزارش 71 درصد به عنوان دوربین های سرعت گیر افتاد 12 درصد بیشتر تخلفات از طول قابل مقایسه با دوره در ژانویه. متوسط سرعت در بروکلین و کوئینز بزرگراه رفته از 13 کیلومتر در ساعت به 52.

در پرتلند سنگ., معمولی تعداد زیادی از مردم گرفتار رانندگی بیش از 30 مایل در هر ساعت بیش از حد رفته از تک رقم در ماه فوریه به حدود 30 این روز است. یک ماشین بود پرچم رفتن 139 کیلومتر در ساعت. دو موتور سیکلت, مسابقه گرفتار شده بودند انجام 132.

گروهبان. برت Barnum یک سرپرست ترافیک برای پورتلند اداره پلیس گفت که اکثر رانندگان کشیده شدن بیش از حد به سرعت این روز توضیح است که آنها در حال پریشان شیوع کروناویروس و توفنده شرایط اقتصادی است.

اما بسیاری از نمی.

“روز دیگر من یک پسر رفتن 92 در 50,” گروهبان Barnum گفت. “گفت:” شما می دانید, آن را یک ماشین جدید به این جاده باز بود و من فقط می خواستم به آن را امتحان کنید.'”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • ایالات متحده پیشی ایتالیا در مجموع تعداد تایید مرگ.
  • یک بار معاینه نشان می دهد میزان جمهور تهمت را آهسته پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.
  • برای رای توسط پست الکترونیکی به کار در ماه نوامبر متحده نیاز به شروع به برنامه ریزی در حال حاضر.

چنین وسوسه ممکن است سوخت توسط یک حس است که قوانین طبیعی نیست و در حال حاضر اعمال می شود. ماموران اعتراف کرد که آنها تا به حال شده است بیشتر ملایم با تخلفات جزئی مانند سطح پایین تر سرعت و یا گم شده ثبت نام برای کاهش چهره به چهره تعامل. رانندگان توسط پلیس گرفتار گاهی اوقات به نظر می رسد شگفت زده کرد.

“من صادقانه فکر می کنم برخی از ما رانندگان محلی فکر می کنم وجود یک مهلت قانونی است و ما انجام نمی دهد ترافیک متوقف می شود” گفت: گروهبان. رابرت رویز of California Highway Patrol جنوبی را بدست آورد که شامل لس آنجلس. “تا زمانی که آنها عبور ما سیاه و سفیده و آنها طول کشیده که اولین چیزی که از دهان خود را:” من فکر کردم شما بچه ها نبودند توقف مردم در حال حاضر است.'”

نیز وجود دارد در حال رشد است نگرانی در مورد خیابان مسابقه هر دو مطالعه کشیدن مسابقه و همایش بزرگ مانند 50 خودرو گرفتار مسابقه در سنگاپور در هفته گذشته است.

با ترافیک کمتر وجود دارد برخورد کمتر است اما شواهد بیشتر انفرادی سقوط. یکی از تفرج مربوط نادر پورشه Gemballa Mirage GT تبدیل به یک تصادف ولگردی و قانونی شکنی در منهتن.

هنوز هیچ کاهش سفید آئودی A8 با Pennsylvania پلاک کشیدن دور از منهتن گاراژ در 11:15 p. m. در مارس 4.

هیچ جا شاید فریب جاده باز اشتها آور تر از میان سست برادری cannonballers — افرادی که قصد بازگشت به دهه 1970 ساخته شده غیرقانونی, ورزش مسابقه از ساحل به ساحل.

این ایده از براک یاتس یک ویرایشگر در ماشین و راننده مجله در سال 1971. بیشتر اجرای بدون قوانین مسابقات غلغلک سر دنده تخیل و تضعیف فرهنگ عامه است.

آنها باعث 1976 فیلم “گلوله توپ!” بازیگران David Carradine و بیشتر معروف “گلوله توپ اجرا” و “Cannonball Run II” هر دو نوشته شده توسط آقای یتس. آنها ستاره دار برت رینولدز و برجسته التقاطی, “قایق عشق”-سبک ظروف سرباز یا مسافر از بازیگران, خوانندگان و ورزشکاران است.

نژادها پژمرده دیگر از برخی از تاب در چیزهایی مانند مسیرهای بودجه و یا ماشین vintages اما نه اصرار به ضرب و شتم ساعت. ایده کلی هنوز هم می ایستد: انجام آنچه در آن طول می کشد برای دریافت از منهتن توپ قرمز گاراژ در شرق 31st, خیابان به Portofino هتل در ردندو بیچ به عنوان سریع که ممکن است بر روی چهار چرخ.

مسیر بین کسانی که سنتی نقطه پایان به رانندگان است. انتخاب بین شمال مسیر زیر مقدار از I-80 و I-70 یا جنوبی یکی از تقریبا یکسان فاصله, همراه بخش هایی از I-70, I-44 و من-40. در افت امروز-ترافیک جهان, نقشه های گوگل, تخمین می زند که هر دو درایو باید 41 ساعت یا بیشتر بدون متوقف می شود.

مهم این است که برای فرار از بزرگترین عوارض — پلیس و ترافیک. و هرگز وجود ترافیک کمتر شده است.

“ترافیک عمده چالش های لجستیکی” آقای Tabbutt گفت. “پلیس یک متغیر ما تقریبا می توانید کنترل. وجود دارد تن از اقدامات متقابل. اما ما نمی تواند کنترل ترافیک.”

Coronavirus است.

“همه cannonballers در حال صحبت کردن در مورد آن” آقای Tabbutt گفت.

رکورد-به دنبال اجرا می شود معمولا در پاییز برای جلوگیری از شدید آب و هوا و جاده های مسدود شده توسط آهسته در حال حرکت vacationers. کمکی مخازن گاز در تنه می تواند به محدود کردن زمان قتل سوخت متوقف می شود تا سه یا چهار.

بیشترین تلاش را ترک نیویورک در شب برای جلوگیری از ترافیک شهر و رسیدن به لس آنجلس قبل از صبح راش. که به معنی روز روشن در سراسر بسیاری از کشور باز. شهر را می توان مهم با ترافیک اما درست زمان-قاتلان باریک interstates در سراسر دشت. هر راننده سرخوردگی از اینکه گیر پشت یک کامیون به آرامی عبور دیگر ضرب شده است که چیزی کمتر از 100 مایل در ساعت است یک زمان خورد.

ابزار ممکن است شامل آشکارسازهای راداری و لیزری jammers, چند, GPS, سیستم, شب, چشم انداز-دوربین های ترافیک و نور تعویض مانند آن به کار گرفته شده توسط وسایل نقلیه اضطراری. جدی ترین cannonballers استخدام یک تیم از lookouts in cars, شاید حتی یک هواپیما. در داخل خودرو خدمه با استفاده از کامپیوتر و دستگاه های ارتباطی و دوربین دوچشمی به پیش بینی راه پیش رو.

جلوگیری از رانندگان نامنظم و یا مانورهای خطرناک دانستن آنها ممکن است جلب توجه و استنباط تماس به بزرگراه گشت. بلیط ترافیک و حوادث نادر است.

در سال 1979 یک جگوار XJS مجموعه استاندارد در 32 ساعت, 51 دقیقه. در سال 1983 یک فراری قرمز 308 سفر در یک رکورد 32 ساعت 7 دقیقه.

علامت ایستاده بود تا سال 2006 زمانی که یک تیم در یک سال 2000 BMW M5 متصل سواحل در 31 ساعت و 4 دقیقه. در سال 2007 یکی دیگر از تیم های فراری 550 Maranello ادعا کرد که یک گلوله توپ, رکورد بیش از حد.

اد Bolian ضرب و شتم همه آنها را در سال 2013 در پايان 28:50 در سال 2004 مرسدس CL55 AMG با همکاری راننده دیو سیاه و مسافر دن هوانگ.

در ماه نوامبر گذشته این تیم آقای Tabbutt co-راننده آرن تومان و مسافر برکلی چادویک سوار 2015 مرسدس بنز E63 AMG به پایان رسید و در 27:25.

رکورد ممکن برگزار شد و برای سال اگر نه برای کوروناویروس. اما با شهرهای آمریکا به طور ناگهانی unclogged از ترافیک و با گسترده امتداد بزرگراه عاری از اکثر خودروهای cannonballers دیدم فرصت است.

“شده اند وجود دارد چند اجرا می شود چند هفته گذشته گفت:” آقای Bolian که مانیتور این چیزها نزدیک است.

خدمه که فقط کاهش علامت گذاری به 26 ساعت, 38 دقیقه, بود به طور گسترده ای آشنا در پردهی جامعه cannonballers. آنها نه خود ساخته شده است. از طریق آقای Bolian شده است که در تماس با آنها کاهش یافته است به نظر.

یک عکس از ماشین و یک ساعت دیجیتال با زمان پایان به نظر می رسد در Facebook صفحه از آنجا حذف شده است. (“کلمه در خیابان تاپیک جدید توپ توپ رکورد دیروز از 26:38 لعنت که سریع” آن را بخوانید.) آقای Bolian, یک متصدی گلوله توپ سوابق و فرهنگ گفت که خدمه تا به حال با او تماس در حين و پس از اجرا و که او تا به حال دیده می شود به اندازه کافی شواهد از داده های GPS به زمان مهر عکس, به این باور است که زمان معتبر بود.

و در حال حاضر یک بحث جدید.

“مشروعیت سوال این است که” آقای Bolian گفت.

آیا عدم ترافیک رقیق ضبط ؟ آقای Bolian این بمب در محبوب کانال یوتیوب این سوال را مطرح تر از پاسخ دادن به آن است. برخی از تعجب در صورتی که جدید علامت سزاوار ضرب المثلی ستاره, یک روانی, پاورقی تصدیق کرد که آن را به دست آورده بود در تغییر چشم انداز.

حتی مردان که رکورد شکسته شد صدا دوسوگرا در مورد آن.

“این رکورد؟” آقای تومان خواسته است. “من می گویند بله. اما اگر من تا به حال این عدم ترافیک من می تواند رفته اند خیلی سریع تر از 27:25 بیش از حد.”

بزرگتر و اخلاق — اخلاق بودن تاری در یاغی فرهنگ cannonballing — زمان شاهکار در طول یک بیماری همه گیر است که مشمئز کننده است و کشتار مردم در شماره های هشدار دهنده. یک ماشین و راننده سرمقاله به نام این “مخالف از زمان مناسب” برای یک گلوله توپ اجرا شود. آقای تومان موافقت کرد.

“من نمی خواهم به ضمیمه نام من به شکستن این رکورد در حال حاضر” آقای تومان گفت. “عمومی تنفر برای این امر به مراتب سنگین تر بودن از جلال.”

هنوز هم او و دیگران انتظار بیشتر گلوله توپ حرفه در هفته های آینده از قرنطینه. اگر رکورد می رود و حتی پایین تر از آن ممکن است خارج از دسترس در دراز مدت از این شرایط ممکن است هرگز بازگشت.

“آنچه مرا ناراحت می کند این است که آن را ممکن است فصل آخر” آقای تومان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>