تمام جهان باید آماده برای مقابله با کروناویروس می گوید کهتمام جهان باید در حالت آماده باش برای مقابله با گسترش coronavirus سازمان بهداشت جهانی گفته است که این کشور خواست برای آماده سازی به طوری که آنها آماده هستند برای شناسایی هر گونه موارد است که رخ می دهد و منزوی و درمان بیمار است.

که reconvene متخصص آن کمیته در روز پنج شنبه برای تصمیم گیری که آیا برای اعلام ووهان coronavirus شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی. در حال حاضر وجود دارد 6,065 تایید موارد پنومونی ویروسی ناشی از ویروس و 132 مرگ همه آنها در چین است.

فقط 68 مورد تایید شده اند در خارج از چین در 15 کشور اما در سه کشور آلمان و ویتنام و ژاپن شده است وجود دارد-انسان به انسان انتقال افزایش نگرانی از گسترش این بیماری است.

“تمام جهان باید در حالت آماده باش در حال حاضر. تمام جهان نیاز به اقدام و آماده برای هر گونه موارد است که از مرکز یا دیگر کانون است که ایجاد می شود گفت:” دکتر مایکل رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس شیوع کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آنها به درستی استفاده می شود.

جاستین McCurry

او و این که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus ابتکار چین برای باز بودن آن و سرکوب در ووهان مرکز شیوع بیماری. “واقعیت این است که ما تا به امروز دیده می شود تنها 68 مورد در خارج از چین و مرگ است که به علت در هیچ بخش کوچکی به تلاش های فوق العاده چین ساخته شده است” گفت: Tedros. “آنها در حال انجام است که در هزینه های خود را در اقتصاد و عوامل دیگر.”

اما چین را مهار coronavirus که پدید آمده احتمالا از حیوانات وحشی به فروش می رسد برای مواد غذایی در ووهان را با غذاهای دریایی, بازار, تنها کاهش خطر به بقیه جهان (و نه حذف آن.

“ادامه افزایش در موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال خارج از چین هستند البته بیشتر عمیقا مربوط به” او گفت:. “اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع.”

تایید coronavirus موارد

شرایط اضطراری کمیته ملاقات کرد در دو روز هفته گذشته اما حمایت کردن از اعلام وقوع نگرانی های بین المللی تا حد زیادی به دلیل گسترش به کشورهای دیگر نبوده است گسترده است. اعلام شد که در شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا و جمهوری دموکراتیک کنگو و همچنین شیوع بیماری سارس را جذب منابع به کشورهایی که شیوع و ساده کردن اقدامات گرفته شده است. رایان هشدار داد که 194 کشور اجرای اقدامات یک جانبه بود “بالقوه دستور غذا برای فاجعه”.
Security guard outside shuttered seafood market

تخلیه اتباع خارجی از ووهان آغاز شد و با airlifts صدها نفر از مردم ژاپن و ایالات متحده است. یک دولت-هواپیمای چارتر حمل 206 اتباع ژاپنی وارد توکیو از ووهان در روز یکشنبه است. دو نشان داد علائم ذات الریه زیر را اسکن اما coronavirus تشخیص تا به حال تایید نشده در بیمارستان نمایندگان گفت. دو بیشتر شد و در بیمارستان بستری. هفت نفر دیگر با علائم مانند سرفه و تب را تحت آزمون است.

بقیه مسافران به خانه فرستاده شدند با دستورالعمل ها را به ماندن در داخل و نه مخلوط با مردم برای 14 روز.

مقامات در آمریکا گفت: یک اجاره هواپیما ساخته شده بود سوختگیری توقف در انکوریج آلاسکا با حدود 240 ما شهروندان پردازنده از جمله کارکنان کنسولگری آمریکا در ووهان. مسافران شد و با توجه به توان دوباره به نمایش در لنگرگاه و بیمارستان ها وجود دارد در حالت آماده باش به هر کسی که نیاز به آزمایشات پزشکی و یا درمان.

موارد برای اولین بار در خاورمیانه گزارش شده در امارات متحده عربی. چهار نفر از اعضای یک خانواده چینی که در ووهان و وارد در امارات متحده عربی در 16 ژانویه برای بازدید از تایید شد به این ویروس. چهار در یک وضعیت با ثبات و پزشکی تحت نظارت وزارت بهداشت گفت. شورای همکاری خلیج فارس را (GCC) کمیته بهداشت و درمان ملاقات روز چهارشنبه در پایتخت عربستان ریاض برای بحث در مورد این ویروس و به وحدت خلیج فارس در تلاش برای جلوگیری از گسترش آن در بحرین را وزارت امور خارجه به آژانس خبری باختر گفت.

شده اند وجود دارد چند موارد مشکوک در کشورهای آفریقایی اگر چه هیچ کدام هنوز تایید شده است.

تلفات از ووهان coronavirus در حال حاضر بیش از 5,327 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین در طول سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر. سارس شیوع کشته شدن بیش از 770 نفر در سراسر جهان از جمله 349 در سرزمین اصلی چین است. میزان مرگ ناشی از سارس ناشی از بیشتر بدخیم عضو از خانواده کروناویروس از ووهان فشار به نظر می رسد بیش از 10%. تا کنون مرگ و میر در میان تایید موارد coronavirus 2 ٪ است و ممکن است کمتر اگر وجود دارد بسیاری از موارد خفیف که در نهایت در بیمارستان به عنوان کارشناسان بر این باورند.


یونیسف گفته است: حمل شش تن تنفسی ماسک و لباس محافظ به شانگهای برای محافظت از سلامت کارگران است. “این کروناویروس در حال گسترش است در یک سرعت فوق العاده خطرناک و مهم است که برای قرار دادن تمام منابع لازم به توقف آن گفت:” یونیسف, مدیر اجرایی, Henrietta جلو. “ما نمی دانم به اندازه کافی در مورد این ویروس و تاثیر آن بر کودکان و یا چگونه بسیاری از ممکن است تحت تاثیر قرار – اما ما نمی دانیم که نظارت نزدیک و پیشگیری کلیدی هستند. زمان در کنار ما نیست.”

بریتیش ایرویز از روز چهارشنبه به حالت تعلیق همه پروازهای مستقیم به و از سرزمین اصلی چین پس از مقامات اروپایی هشدار داد در برابر “همه اما ضروری” سفر به کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>