که برنده نوادا دموکراتیک بحث ؟ ما اعضا’ حکمJessa Crispin: ‘عصبانی الیزابت وارن به عقب است – و این که خوب’

خیلی هیجان زده به اندازه کافی طولانی زندگی شاهد شهردار بلومبرگ عملکرد در بحث مرحله. اوه به شادی خود را در جاذبه مرگبار در قدرت خود را برای متحد کردن ملت و رهبری ما را به آینده ای بهتر. او پس مغناطیسی من به سادگی نگه داشته و فراموش کردن او بر روی صحنه است. او آنقدر بی بند و ترسو بودن به راحتی flummoxed و پر واضح تحقیر برای رسیدگی به این جای تعجب بسیاری (که ممکن است نامعلومی وابستگی مالی به مرد و خود شرکت) اعلام کرده اند او را آشکار برنده است.

بود و مخاطب مست ؟ چرا من نه ؟ همه موانع به نظر می رسید را کاهش داده و از جمله بسیار آوازی جمعیت ctq به نظر می رسید ثانیه دور از پرتاب یک چسباننده در شهردار پیت و ما در نهایت عصبانی الیزابت وارن را برای یک شب. عصبانی الیزابت وارن بهترین الیزابت وارن. که در آن او شده است ؟ او را بیشتر به کار ما او را از دست ندهید.

هیچ برنده واقعی در اینجا. هر زمان زیادی از بازدید از همکاران خود و هیچ یک از crawled صدمه ندیده است. اما من فکر می کنم ما می توانیم به راحتی اعلام یک بازنده خواهد بود که مدیران است. مدیران واقع شده است بازنده از این طریق کل فرایند. آنها همان سوال بپرسید همکاران خود خواست در آخرین 84 دموکراتیک بحث آنها اغلب پیروی نمی کنند تا زمانی که پاسخ های مبهم و یا گمراه کننده آنها مطرح مارپیچ پرسش که بسیار کم ریسک. هنگامی که یک میزبان برای مشاهده بیشتر پشتکار در ساخت یک مینمودم ctq پاسخ برای او مشکل ساز دادستانی گذشته بویژه به عنوان آن شامل عدم عدالت در پلیس مرتبط با تیراندازی شاید آن زمان برای برخی از روح جستجو در مکان عمومی, استعفا و تعویض توسط روزنامه نگاران با تیغ. ما یک مدیر مراجعه کننده به یک نامزد پیروان به عنوان brownshirts و او فقط مجاز به تظاهر به یک هدف مخاطب? OK سرد به نظر می رسد خوب است.

نتیجه این شد نه به عنوان اساسی به عنوان آن می تواند (باید) بوده است اما آن را برای برخی از تلویزیون خوب. و در پایان روز که احتمالا به اندازه کافی برای ما برجسته مردان و زنان از تلویزیون و رسانه ها.

باید چیزی وجود دارد که به این ایده که فشار و درد باید توانایی به شکل یک شخصیت در تحول روش.

  • Jessa Crispin میزبان عموم فکری پادکست و نگهبان ما نویس

بنیامین دیکسون: ‘بلومبرگ هیچ شانسی’

مایک بلومبرگ نشان داد امشب که در زندگی خود به عنوان یک میلیاردر او باید تا به حال برای مقابله با هر شخصیت سازی فشار در یک زمان بسیار طولانی است. تمام پول در جهان نمی تواند خرید جاذبه کافی را برای کسل کننده و ملول ارائه داد امشب.

من اعتراف خواهد کرد که تا این نقطه من معتقد بلومبرگ بود یک تهدید وجودی برای ما دموکراسی به دلیل توانایی خود را برای خرید همه چیز را از استعداد به سکوت. اما هیچ کس می تواند در بحث امشب و صادقانه بر این باورند که شهردار سابق خواهد شانس ایستادن در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ کس نمی تواند نگاه بلومبرگ عملکرد و بر این باورند که این مرد می تواند الهام بخش جنبش های لازم برای پیروزی در ماه نوامبر.

مایکل بلومبرگ صرف بیش از $400 m تنها در مرحله ملی و نشان می دهد که او آماده است برای بار نخست. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما نشستن در خارج از روند دموکراتیک و با استفاده از پول خود را برای ایجاد یک تصویر از شما که بزرگتر از زندگی است.

و آن را سخت به زندگی می کنند تا تصویر زمانی که شما فاقد کاریزما و شخصیت است که کسانی از ما در طبقه کارگر به دست آورده راه سخت است.

  • بنیامین دیکسون میزبان بنیامین دیکسون نشان می دهد

هنر کالن: ‘الیزابت وارن ممکن است باید او را نجات داد کمپین’

الیزابت وارن بسته چهار بحث با توصیف خود به عنوان یک جنگنده. او به ارمغان آورد بسیاری از پانچ به مرحله از گرفتن توسط برش و dicing میلیاردر مایکل بلومبرگ. وارن او قرار داده و از رقبای خود — او گفت: بلومبرگ با اشاره به زنان به عنوان “چربی broads و اسب رو lesbians” گفت: Pete Buttigieg بهداشت و درمان برنامه های آب پز را به یک ارائه پاورپوینت و ctq را مناسب می تواند بر روی یک تمبر پستی. مایک بلومبرگ افتضاح بود. Klobuchar بود در موضع دفاعی است. و فیل در اتاق برنی ساندرز قادر به اشاره است که مدیکر برای تمام خواهد شد در واقع صرفه جویی در $450bn و مراقبت های بهداشتی جهانی است و آنچه او را در مقابل بسته در وهله اول. او به نظر نمی رسد به از دست دادن گشاد گشاد راه رفتن. وارن دیدم Klobuchar دستیابی به موفقیت در نیوهمپشایر بحث است. او در امان هیچ کس و شتاب گیری روند رشد بلومبرگ. هر کس مشت پرتاب اما هیچ کس آمار به عنوان سخت به عنوان وارن. با سوپر سهشنبه کمتر از دو هفته به دور این ستاره مناظره شد یک قیچی و وارن ممکن است باید او را نجات داد مبارزه انتخاباتی با لینک مستقیم تجدید نظر به زنان اقلیت بسیار مهم در نوادا caususes. جو بایدن ،

  • هنر کالن سردبیر استورم لیک بار در شمال غرب, آیووا, جایی که او برنده جایزه پولیتزر برای سرمقاله نوشتن. او یک نگهبان ما مقاله نویس و نویسنده کتاب طوفان دریاچه: تغییر انعطاف پذیری و امید در آمریکا انجامید.

Arwa Mahdawi: ‘بلومبرگ بمباران وارن برنده’

به نظر می رسد مانند مایکل بلومبرگ فقط پیدا کردن پول نمی توان خرید شما همه چیز است. این multibillionaire صرف تقریبا $400m در تبلیغات اما ظاهرا صفر زمان آماده شدن برای بحث مرحله. او embarrassingly ناکافی پاسخ های قابل پیش بینی برای سوالات در توقف-و-frisk و خاموش کردن زنان در شرکت های با NDAs. عدم وجود خود را از ماده همسان با فقدان کامل از جاذبه. با توجه به برخی در استقرار ما باید ببخشید بلومبرگ تاریخ از تبعیض جنسی و نژاد پرستی به این دلیل که او تنها فرد قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر آنها هنوز هم فکر می کنم که پس از این رقت انگیز بحث عملکرد ما در مشکل.

در حالی که بلومبرگ بمباران الیزابت وارن او بهترین بحث تا کنون. او impeccably آماده و کاملا eviscerated بلومبرگ. وارن بوده و عقب مانده در انتخابات منجر به برخی از موعد مقرر ارسال کردن; اشتباه بزرگ است. پیت Buttigieg عملکرد نیز قابل توجه است. شهردار ممکن است قادر به خواندن نروژی اما او نمی تواند به نظر می رسد به عنوان خوانده شده ، Buttigieg ثابت حملات در ctq ساخته شده او را نگاه مانند یک mansplaining قلدر.

“مایو پیت” شده است هواپیمای بی موتوری پرواز از طریق این انتخابات اما من خودم جای تعجب نیست اگر بیشتر مردم شروع به پیدا کردن او را تشویق رفتار کمی سخت به معده است.

  • Arwa Mahdawi یک نگهبان ما نویس

لوید سبز: ‘برنی ساندرز به عنوان برنده’

دموکرات ها ” بازی تاج و تخت-سبک بحث شد دو ساعت پر زرق و برق است که افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس. بدیهی است که این چیزی است که کمیته ملی حزب دموکرات در نظر گرفته شده اما این چیزی است که اتفاق افتاده است – یک دایره تیرباران بیشتر قصد تخلیه در هر یک از دیگر در حال رفتن به رئیس جمهور.

الیزابت وارن flayed مایک بلومبرگ با یک دست کمک از جو بایدن. نیویورک شهردار سابق به نظر می رسد زنگ زده و آماده نشده است. حملات قابل پیش بینی بود و در عین حال او flatfooted. هنگامی که شما در حال دفاع از عدم افشای توافق نامه های شما از دست دادن. چهارشنبه شب پول نیست همه چیز را خرید.

مبادا وارن از خود راضی است, آن است که ارزش به خاطر سپردن که در رای گیری اولیه در نوادا قفقاز بود و در راه قبل از سناتور ماساچوست در زمان مرحله. به عنوان یک نتیجه هر پست-بحث گزاف گویی خواهد شد احتمالا در کوتاه زندگی می کردند.

آمده است شنبه شب این عناوین می توان در مورد منظور از پایان یا چگونه نوادا botched آن قفقاز. Warning: Iowa redux یک احتمال واقعی است.

در پایان برنی ساندرز به عنوان برنده در اتاق. او وارد به عنوان دموکراتها حزب سوسیالیست و هیچ چیز تغییر این واقعیت است که. با توجه به نظر سنجی ساندرز است که منجر توسط دو رقمی هر دو در نوادا و در سراسر کشور در میان دموکرات ها. سوال این است که آیا او منجر می شود غیر قابل عبور. ما می دانیم به زودی به اندازه کافی.

  • لوید سبز شد مخالفت تحقیقات وکیل به جورج هربرت واکر بوش 1988 مبارزه و خدمت در وزارت دادگستری از سال 1990 تا 1992

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im