که برنده در نیوهمپشایر? نه استقرار

منچستر N. H. — انقلاب آمده است. برنی ساندرز است که به دنبال پیشتاز به هر حال.

بیشتر در حد متوسط غیر ساندرز جایگزین در ترکیب به مراتب سبقت گرفتن لیبرال ورمونت سناتور رای اینجا به اشتراک در سه شنبه شب با پیت Buttigieg سابق شهردار کوچک, ایندیانا, شهرستان, برگزاری دوباره او را به یک مجازی قرعه کشی. پیش بینی های او از فراری مترقی مردم در انتخابات باقی می ماند unproved.

اما دو محو سابق مورد علاقه های شما که یک بار به نظر می رسید به یک نگه بر لیبرال استقرار و متوسط تاسیس — سناتور الیزابت وارن و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. — از دست داد به شدت. دو دیگر استادانی وحدت نامزدها آقای Buttigieg و سناتور ctq انجام شده به خوبی در نیوهمپشایر اما نشان داده اند کمی ظرفیت به طنین انداز با nonwhite رای دهندگان تا کنون.

و با هیچ اجماع در میان شک در مورد چگونه به بهترین وجه به او را متوقف کند و, است که بهترین موقعیت را برای انجام آن آقای ساندرز اوایل نگه شکسته اولیه میدان گذاشته است سر یک حقیقت ناراحت کننده برای برخی از دموکرات ها: مردی که به مدت طولانی در برابر این برچسب فقط ممکن است تبدیل به پرچمدار.

آقای بایدن گفته بود برای ماه ها از او بی همتا توانایی را به نفع خود. اما افتضاح در نیوهمپشایر یکی پس از دیگری در آیووا به حال او hustling به کارولینای جنوبی سه شنبه شب با عجله برنامه ریزی یک رویداد در یک وضعیت که در آن او امیدوار است جایگاه خود را با رای دهندگان می تواند او را نجات دهد.

“ما هنوز هم کمی امیدوار در اینجا در نیوهمپشایر” آقای بایدن گفت: در اوایل روز سه شنبه قبل از وي ، این قید بود و انجام بسیاری از کار.

آقای Buttigieg امید به جایگزین رقبای خود را به عنوان مناسب ترین مرکز-چپ انتخاب کرده و اغلب با تکیه بر تن آنجا که ماده دموکراتیک موسیقی آسانسور, برخی از منتقدان نشان می دهد — ارائه خود را به عنوان به طور گسترده برای خوشایند کمتر ایدئولوژیک رای دهندگان. پس از یک punchy نهایی چند روز در نیوهمپشایر جایی که او و آقای ساندرز معامله توهین بیش از electability و صندوق جمع آوری شیوه های آقای Buttigieg به نظر می رسد به زمین آرام حفاری در آقای ساندرز سن (قاچاق در یک تعریف) در اظهارات خود به حامیان در سه شنبه شب.

“من تحسین سناتور سندرز وقتی که من یک دانش آموز دبیرستانی” آقای Buttigieg گفت.

آقای ساندرز چالش باقی می ماند legion. او هنوز هم یک سوسیالیست دموکراتیک که به تازگی یک حمله قلبی جان سالم به در. او هنوز هم مشاهده skeptically در سراسر بسیاری از رای دهندگان دموکرات. او برای حالت دوم در یک ردیف کاهش یافته است به خوبی از او حمایت سطح از سال 2016 اولیه در برابر هیلاری کلینتون هر چند این زمینه بسیار کوچکتر و سپس.

در عین حال “استقرار” آقای ساندرز روزانه هشدارهای کمتر یکپارچه از مجموعه ای از اضطراب مقامات و استراتژیستهای با خواسته لزوما تعیین کننده در یک لحظه این هرج و مرج.

و اگر وجود دارد احتمالا هنوز هم تعداد کمی از دود پر از اتاق که در آن شخصیتهای برجسته حزب جمع آوری به نگرانی با صدای بلند در مورد شانس خود را در انتخابات مجلس در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ اخیر نشان می دهد که ائتلاف این بی حاصل — خمش با مشکل روبرو ترقی خواهان, ناراضی میانه اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان — نمی توان جمع را با سهولت.

“این نیست کرملین گفت:” استیو اسرائیل سابق کنگره نیویورک و زمانی رئیس دموکرات کنگره کمیته کمپین. “این فکر که دموکرات ها به اندازه کافی منظم به مارس از سفارشات در بالا فانتزی است.”

تا کنون سفارشات از در پایین نشان می دهد که آقای ساندرز در حال انجام است درست است.

“ما بی سابقه جنبش مردمی از ساحل به ساحل او گفت:” در منچستر در روز سه شنبه.

بهترین راه برای برنده شدن است را به نفع خود, به طور کلی, اما اولیه در حال حاضر شامل چندین کمپین استدلال که واقعیت پیچیده تر است.

ساعت قبل از انتخابات بسته شده در روز سه شنبه خانم وارن تیم فرستاده خبرنگاران یادداشتی از مدیر کمپین, راجر لاو, حفظ که او هنوز نامزد “با بالاترین پتانسیل سقف پشتیبانی می کند.”

Michael R. بلومبرگ میلیاردر سابق شهردار نیویورک است wagered کل نامزدی در نه آزار با چهار متحده و امید برای کثیف مارس در میان همسالان خود. (آیووا بود به خصوص انطباق به علت خود.) او نه رقم هزینه تبلیغات می تواند بیشتر آشفته بازار این مسابقه در هفته های آینده به عنوان کاندیدا مثل خانم Klobuchar فشار برای ایجاد یک حضور سراسر ملی نقشه.

پس از آن وجود دارد این است که آقای بایدن.

حتی زمانی که او را مورد حمله قرار نمی آقای بایدن به طور مستقیم آقای ساندرز جنگ های صلیبی علیه نظام می تواند احساس با دقت طراحی شده برای کاهش زمانی پیشتاز. آقای بایدن یک افتخار سرمایه ویلر-فروشنده trumpeting توانایی خود را برای پیدا کردن سازش در دهه های پس از او انتخاب شد و به مجلس سنا در 29.

در این روز آقای بایدن به صورت پیش فرض به زبان خور دیرین رئیس کمیته: او گاهی اوقات به دنبال یک “نقطه شخصی امتیاز” او اغلب مراجع مختلف قطعه از قانون از سال پیش, و او با اشاره به حداقل یک کمپین رقیب خود را به عنوان “برجسته ،

برخی از بالا 2020 عملیاتی شد دیرین سنا همکاران از جمله حزب دموکرات را در سال 2004 نامزد جان کری.

در مناظره جمعه گذشته او به دنبال در هر نوبت به برجسته کردن گذشته, سیاسی و قانون گذاری دستاوردهای. در خشونت اسلحه? “من تنها مرد است که ضرب و شتم N. R. A. دو بار.” مالی مبارزات انتخاباتی اصلاحات ؟ “راه برای مقابله با شهروندان آمریکا به تصویب متمم قانون اساسی من معرفی 25 سال پیش است.”

در عین حال رای دهندگان تا کنون رد آقای بایدن اصرار در واشنگتن و کسانی که معتقدند در پیام خود از bipartisanship را جذب نسبت به جوانتر نامزدها ارائه نسخه خود را از آن زمین است.

آقای بایدن این کمپین در حال حاضر در آشفتگی در روزهای اخیر بر روی پاشنه از مهم رهبری و درخواست از برخی از حامیان را در آغوش تغییرات گسترده در رسانه ها و سفر استراتژی را آقای بایدن قابل دسترس بیشتر را به خبرنگاران آنها پیشنهاد شده است. تعامل بیشتر خرده سیاست آقای بایدن بزرگترین قدرت است. شاید حتی تیز کردن پیام. (پس از گذراندن یک روز روشنایی به آقای Buttigieg در شنبه, کامل, با, دیجیتال, آگهی که خوار سابق شهردار شهر کوچک تجربه آقای بایدن را به مورب ابجو بد و کم مایه در روز یکشنبه.)

شاید بیشترین نگرانی فوری در حال حاضر مالی است: در حالی که آقای بایدن انتخاباتی مشغول به کار به مجموعه ای از انتظارات پایین برای آقای بایدن در نیوهمپشایر برخی از اهدا کنندگان نگران از آیووا نتیجه باید بخش خصوصی ابراز اعصاب در مورد یکی دیگر از ضعیف به پایان برسد و نشان داد تمدید نشانه هایی از علاقه آقای بلومبرگ.

آقای بایدن متحدان نگه دارید هیچ انحصار سیاسی وحشت در لحظه. برای بسیاری از دموکرات ها هفته های اخیر بوده است pocked با یادآوری از یک اصلی است که می تواند شده اند. پس از یک دورۀ دو پیروزی که بدهکار به شدت به موفقیت زن و nonwhite نامزدهای مسابقه تا به جای دیکته شده است اغلب توسط مردان سفید پوست از جمله چند در 70s به.

در خصوص تصادفا از خانم وارن یک رای گیری رهبر برای بسیاری از 2019, ثبت نام کرده اند به عنوان شگفت انگیز ناامیدی برای بسیاری از طرفداران. در بسته شدن روز در اینجا او تا به حال خواري اغلب در سومین سالگرد زمان میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا سهوا ابداع عبارت “با این وجود او همچنان ادامه داشت” در داخل کنگره آمریکا یک شعار در حال حاضر چاپ روی تی شرت دوزی روی بالش و خالکوبی بر روی بدن به عنوان خانم وارن به یاد رای دهندگان.

“زندگی او این است که پیام او گفت:” آلیسون کاتلر, 63, که تا به حال سفر از ورمونت برای کمک به عنوان یک وارن داوطلب. “و پیام زندگی او است.”

پرداختن به حامیان در سه شنبه شب خانم وارن — که متحدان پیشنهاد کرده اند تمام هفته که prognosticators ها نمی شود اعتماد کرد — به سلام کسی دیگری برای هجوم پیش بینی.

“من همچنین می خواهم تبریک به دوست و همکار ctq,” او گفت: “برای نشان دادن که چقدر اشتباه صاحب نظران می تواند زمانی که تعداد آنها یک زن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im