چه کسی برنده در سنا توافق را نجات

$1 تریلیون پیشنهاد نیویورک پرده برداری از پنج شنبه شب نشان دهنده یکی از مهیج ترین کمک مالی در تاریخ آمریکا چیدن برندگان و بازندگان در یکی از بدترین بحران اقتصادی در دهه.

خطوط هوایی بازارهای مالی کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها را افزایش زیر تقریبا 250-صفحه لایحه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نورد کمتر از 24 ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا دوم چند میلیارد دلاری coronavirus پاسخ اندازه گیری.

مالیات دهندگان فردی و خانواده ها را دریافت چک از تا 1200 $یا $2,400 با توجه به درآمد.

حزب دموکرات معرفی شده اند خود را 750 میلیارد دلار پیشنهاد و آمریکا در حال کار به سادگی نسخه خود را از یک اندازه گیری برای تقویت اقتصاد, تاکید بر این که این بسته باید شامل ده ها میلیارد دلار اضافی اضطراری پول برای سازمان های فدرال و همچنین دولت های ایالتی و محلی.

در اینجا این است که بهره مندی از سنای ایران طرح:

خطوط هوایی ایالات متحده: 58 میلیارد دلار

این لایحه ارائه کتک صنعت با 58 میلیارد دلار در وام و ضمانت وام به علاوه یک روز تعطیل از پرداخت مالیات سوخت. مسافر هوایی می تواند قرض گرفتن تا در مجموع 50 میلیارد دلار و محموله هوایی را دریافت کنید تا به 8 میلیارد دلار است. کسانی که وام خواهد آمد با برخی از رشته ها از جمله محدودیت در پرداخت غرامت برای مدیران. اما دموکرات ها به دنبال محدودیت های اضافی مانند قوانین برابر سهام buybacks.

در حالی که کل باید برآورده خطوط هوایی این صنعت تا به حال می خواستم نیم به کمک های بلاعوض به جای وام.

کسب و کارهای کوچک: $300 میلیارد

یک گلدان از 300 میلیارد دلار خواهد بود اختصاص داده شده به پمپاژ پول نقد برای کسب و کارهای کوچک در قالب “وام” کارفرمایان نمی خواهد که به پرداخت زمانی که آنها خود را حفظ اشتغال در شرایط اضطراری. این قوانین خواهد بود عطف به ماسبق 1 مارس به جلب کارفرمایان به rehire کارگران که در حال حاضر گذاشته شده در این ماه. در حالی که هیچ کسب و کار می تواند دریافت بیش از 10 میلیون دلار به اندازه هر وام خواهد بود بر اساس یک کسب و کار متوسط هزینه از سال گذشته از جمله حقوق و دستمزد, پرداخت وام مسکن و تعهدات بدهی.

کسب و کارهای کوچک نیز مجاز به استفاده از موجود SBA وام برای هزینه های است که معمولا تحت پوشش مانند پرداخت مرخصی, حقوق, پرداخت وام مسکن و تامین زنجیره اختلالات. حداکثر مقدار یک کسب و کار می تواند در به اصطلاح “اکسپرس” وام افزایش خواهد داد از $350,000 به $1 میلیون نفر است.

بیمارستان: نه 100 میلیارد دلار می خواستند

بیمارستان فرح بخش برای یک موج coronavirus موارد در هفته های آینده خواهد برخی از تسکین موقت از مدیکر کاهش است که باید منقبض پرداخت 2 درصد تحت شبکه امنیت برنامه را پوشش می دهد که هزینه های مراقبت های بهداشتی برای آمریکایی ها. ارائه دهندگان نیز دریافت 15 درصد مدیکر پرداخت bump برای coronavirus بیماران.

مفاد احتمال ارسال میلیاردها دلار به بیمارستان اگر چه آنها سقوط به مراتب کمتر از 100 میلیارد دلار در این صنعت خواستار است.

علاوه بر این افزایش برای بیمارستان این اقدام جمهوری خواهان را به تن خواهد کمک به سرپا نگه داشتن بقیه ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان ویروس هستند از جمله ارسال بیش از 1.3 میلیارد دلار به مراکز بهداشتی و درمانی اجازه می دهد labs به منظور توسعه اورژانس آزمون و وادار کردن شرکت های بیمه برای پوشش واکسن.

خرده فروشان و رستوران ها و هتل ها: 15 میلیارد دلار

این امر به رفع اشتباه در سال 2017 قانون مالیات است که نگه می دارد, رستوران ها, هتل ها و فروشگاه ها از بلافاصله نوشتن خاص بازسازی هزینه.

این فدراسیون ملی خرده فروشی برآورد تغییر خواهد بازگشت به 15 میلیارد دلار در سال به سه صنایع که در میان سخت ترین ضربه به عنوان مردم در خانه بمانند زیرا از coronavirus و مقامات محدود و یا شاتر کسانی که کسب و کار در دسترس نباشد.

مالیات: پرداخت های مستقیم

اکثر بزرگسالان آمریکایی را چک تا 1200 دلار به علاوه 500 دلار برای هر کودک. اما افرادی که بیش از $99,000 در سال 2018 خواهد دریافت zilch و همچنین زوج هایی که فایل مشترک اظهارنامه مالیاتی و در مجموع بیش از $198,000 یک سال است.

کسب و کار به طور کلی: کاهش مالیات

به عنوان کسب و کار سر و صدا برای نقدینگی در میان نصب اخراج و کاهش تقاضا برای خدمات سنا لایحه آزاد کردن پول نقد از طریق یک میزبان از کاهش مالیات مقررات.

امنیت اجتماعی مالیات خواهد بود در مکث برای کارفرمایان برای بقیه سال, اما آنها را مجبور به پرداخت این پول در سال 2021 و 2022. کارفرمایان می تواند درخواست های اخیر عامل ضرر و زیان قبل از مالیات سال, دریافت سریعتر بازپرداخت و کسر بیشتر از پرداخت بهره بدهی های خود را.

سریع تر بازپرداخت را به صاحبان کسب و کار مجبور به کارگران پرداخت می شود زمان و در طول شیوع بیماری است. به جای ساخت کارفرمایان صبر کنید برای دریافت اعتبار مالیاتی آنها خواهد بود قادر به کسر پیش بینی اعتبارات از نرمال براده و یا دریافت مستقیم اعتباری در پیشبرد.

وام های دانشجویی: بدهی

این لایحه را فراهم می کند برخی از امداد رسانی برای دانش آموزان دریافت کمک های مالی. دانش آموزان را مجبور به بازپرداخت وام های دانشجویی خود را و یا پل کمک اگر آنها را رها کردن در وسط ترم به دلیل coronavirus. کالج ها نیز مجاز به ادامه پرداخت دانش آموزان تحت فدرال کار می کنند-برنامه مطالعه اگر آنها قادر به کار از آنجا که کارفرمای خود را بسته و با توجه به شیوع.

فدرال وام دانشجویی پرداخت از جمله علاقه به طور خودکار می تواند به حالت تعلیق به مدت حداقل سه ماه. این لایحه همچنین به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos قدرت به تاخیر در پرداخت برای بیشتر از سه ماه فراتر از آن. به حالت تعلیق در پرداخت هنوز هم تعداد به عنوان پرداخت برای وام گیرندگان در مسیر برای بخشش وام تحت برنامه های فدرال مانند خدمات عمومی وام بخشش.

شرکت های چند ملیتی: مالیات بازیابی

شرکت های که نیاز به پرداخت یک بار مالیات بر سود آنها را به خانه آورد تحت 2017 مالیات تعمیرات اساسی خواهد بود قادر به بازیابی مالیات بر پرداخت.

اجازه می دهد شرکت های به بهبود می یابند که پول کمک خواهد کرد که آنها را به مقابله با یکی از بزرگترین مشکلات ناشی از بحران: حفظ نقدینگی.

بازارهای مالی: بازار پول حمایت

وزارت خزانه داری خواهد بود به طور موقت مجاز به تضمین بازار پول صندوق که انتقادی ابزار برای تامین مالی کوتاه مدت.

اندازه گیری خواهد احیای اقتدار خزانه آخرین استفاده در طول سال 2008 وال استریت بحران برای جلوگیری از اجرا می شود در بودجه.

توبی اکرت, Michael استراتفورد, کاترین A. Wolfe, برنی بکر, تانیا اسنایدر, Zachary Warmbrodt و Susannah Luthi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de