که اروپا و آمریکا مرگبار تجدید حیات ” اگر coronavirus کنترل برداشته بیش از حد به زودیسازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که پیش از موعد لغو محدودیت های اعمال شده بر مردم حرکات توسط کشورهای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند جرقه یک “مرگبار تجدید حیات” به عنوان جهانی مرگ و میر ناشی از این ویروس گذشت گریم نقطه عطف از 100,000.

Tedros Adhanom Ghebreyesus سر از که گفت: در آن مشغول به کار بود با کشورها در راه است که در آن مستندات می تواند به تدریج کاسته اما گفت: انجام این کار به سرعت بیش از حد می تواند خطرناک باشد.

“من می دانم که برخی از کشورها در حال حاضر برنامه ریزی گذار از اقامت در خانه محدودیت. که می خواهد برای دیدن محدودیت برداشته تا آنجا که هر کسی گفت:” مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است. “در همان زمان بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات. راه را می توان به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت.”

امریکا بالای بیماری های عفونی متخصص همچنین هشدار داد در برابر حرکت به استراحت محدودیت, بازتاب تماس از جهانی دیگر مقامات بهداشت عمومی اما قرار دادن او را در تقابل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مهیج برای بازگشایی coronavirus-کتک اقتصاد ما است.

Anthony Fauci گفت: “در حال حاضر زمان به عقب نشینی” در محدودیت با وجود آنچه او به عنوان “مطلوب نشانه” در آمریکا در اوایل نقاط.

“ما می خواهم برای دیدن یک نشانه روشن است که شما بسیار به وضوح و به شدت به رفتن در مسیر درست به این دلیل که یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید به انجام است که شما نمی خواهید برای دریافت وجود دارد در موعد مقرر و پس از آن باد را در همان وضعیت به” مشاور ارشد کاخ سفید با سی ان ان گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر نگران deflating تصویب رتبه بندی و انفجار بیکاری, آمار و ارقام, تا به حال به خبرنگاران گفت که او امیدوار است برای باز کردن اقتصاد “بسیار بسیار بسیار بسیار به زودی”.

روز جمعه رئیس جمهور زده بیشتر نرم تن و گفت: وی اعلام خواهد کرد هفته آینده شورای کسب و کار و رهبران پزشکی برای کمک به او را با “بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را” در هنگام بازگشایی امریکا برای کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “من می خواهم به آن را دریافت و باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این کشور به معنای باز و پر جنب و جوش و … حقایق در حال رفتن برای تعیین آنچه که من انجام. اما ما نمی خواهیم به این کشور باز است.”

به گزارش واشنگتن پست, رئیس جمهور ایالات متحده می خواهد برای بازگشایی این کشور در ماه آینده با وجود نگرانی ها از اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت و درمان است که امریکا coronavirus همه گیر است هیچ جا در نزدیکی بیش از.

نانسی پلوسی دموکرات مجلس نمایندگان نیز هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر تلاش برای بازگشت به حالت عادی قبل از موعد مقرر. “من امیدوارم که جامعه علمی را در وزن و بگو: شما می توانید این کار را انجام نمی, آن است که تنها به بدتر اگر شما بیرون رفتن بیش از حد به زودی,'” پلوسی گفت: در مصاحبه با سیاسی.

ما مرگ و میر با توجه به کروناویروس در صدر 17,000 روز جمعه اگر چه علائم وجود دارد که آمریکایی ها ماندن در خانه بود مهار عفونت های جدید. بیش از 7000 نفر کشته شده اند در ایالت نیویورک به تنهایی اما فرماندار آن, اندرو کومو, ابراز خوشبینی محتاطانه در روز جمعه که دولت عفونت نرخ کند.

در آخرین نشانه از تنش با آمریکا, آلمان, وزیر خارجه Heiko Maas, انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و شیوع بیش از حد آهسته است.

در یک پیش نمایش از یک مصاحبه اشپیگل (Maas در زمان هدف در دو افراط ملی coronavirus پاسخ های متضاد چین “بسیار استبدادی اقدامات” با امریکا تصمیم به بازی کردن تهدید “برای یک زمان بسیار طولانی”.

“این دو افراط و نه از آن می تواند یک مدل برای اروپا” Maas گفت.

یک مقام رسمی در هفته گذشته متهم کرد آمریکا از “غرب وحشی” تاکتیک در outbidding برای مسدود کردن و یا محموله های حیاتی تجهیزات پزشکی و Maas گفت که امیدوار است آمریکا خواهد خود تجدید نظر بین المللی روابط در پرتو این بحران است.

.
Taiwanese Archbishop John Hung Shan-chuan and priests after celebrating the Chrism Mass behind closed doors at the Holy Family Church in Taipei.

در آسیا چین وزن در رشد در ردیف بین چه کسانی و تایوان متهم تایوان در دولت “موضعگیری با استفاده از این ویروس به دنبال استقلال”.

چه کسی و تایوان معامله شده است اتهامات در روزهای اخیر تا حد زیادی ناشی از تایوان ادامه داد: خروج از بدن را به عضویت و فعالیت به دلیل لابی های چین که ادعای تایوان را به عنوان خاک چینی. در اوایل این هفته Tedros گفت که او تا به حال شده است در معرض ماه از حملات نژادپرستانه که به او گفته بودند چشم پوشی توسط تایوان. تایوان می گوید که این اتهامات بی اساس است و خواستار عذرخواهی.

در اروپا روزنامه ایتالیایی گزارش داد که دولت آماده شد برای گسترش سلول اقدامات با توجه به پایان می رسد در 13 آوریل تا 3 مه. مقامات با استفاده از هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و پا تا پلیس چک به مطمئن شوید که مردم نمی خارج از خانه خود را در طول تعطیلات عید پاک است.

اسپانیا مستند که به اجرا در آمد در 14 مارس نیز در محل باقی می ماند و آن وزیر بهداشت گفت: در روز جمعه. اما برخی از غیر ضروری کارگران آغاز خواهد شد بازگشت به شغل خود را در روز دوشنبه در پایان از دو هفته توقف در غیر حیاتی فعالیت های اقتصادی با وجود هشدارهای که آرامش از سخت سلول سیاست درایو می تواند افزایش سرایت.

در تحولات دیگر:

  • اولین مورد تایید شده اعلام شد در جنگ زده یمن stoking ترس از شیوع است که می تواند به نابودی آن در حال حاضر فلج سیستم بهداشت و درمان.

  • در نایروبی پایتخت کنیا وجود دارد له به مردم از جان گذشته برای مواد غذایی به دلیل coronavirus محدودیت نگه داشته و آنها را از زندگی تحت فشار قرار دادند از طریق یک دروازه در یک منطقه در کیبرا زاغه.
Fifty crew were confirmed to have the virus on France’s Charles de Gaulle aircraft carrier.
  • پنجاه خدمه فرانسه تنها هواپیمابر شارل دوگل آزمایش مثبت و قطعات کشتی قرار داده شده است در مستند. یک نیروهای مسلح’ بیانیه وزارت گفت که سه ملوانان شده بود تخلیه هوایی به یک بیمارستان نظامی در تولون در سواحل جنوبی خانه بندر حامل. این هواپیما حامل است که با مجهز خود مراقبت های ویژه امکانات 1,760 پرسنل در هیئت مدیره.

  • یک Yanomami نوجوان شد اولین فرد بومی به مرگ ناشی از این ویروس در برزیل. در ضمن در این کشور دور از حق رئیس جمهور, Jair Bolsonaro یکی از تنها تعداد انگشت شماری از رهبران جهانی هنوز هم انکار ویروس تهدید هو شد و jeered در پایتخت, Brasília, پس از او رفت و به یک نانوایی به صورت حلقه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>