که ریک روشن ؟ Coronavirus Whistle-Blower که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سازی قرارداد به دوستان

واشنگتن — فدرال دانشمند که می گوید او سرنگون شد و از کار خود در بحبوحه اختلاف بیش از یک اثبات نشده coronavirus درمان تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور تهمت شنبه گفت که مقامات دولت بارها و بارها تحت فشار او را به هدایت میلیون ها دلار در قرارداد به مشتریان به خوبی متصل مشاور.

ریک روشن بود که مدیر دپارتمان سلامت و خدمات انسانی’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار تا حذف او در ماه آوریل گفت: در رسمی whistle-blower شکایت که او تا به حال شده است در اعتراض به “cronyism” و قرارداد سوء استفاده پس از 2017.

سوال قرارداد رفته اند به “شرکت ارتباطات سیاسی به دولت” شکایت گفت: از جمله یک شرکت دارویی به یک دوست از جارد کوشنر را رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد. آن دکتر گفت: روشن بود انتقام در برابر مافوق خود تحت فشار قرار دادند که او را به دلیل “تلاش های خود را برای اولویت دادن به علم و ایمنی بیش مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی.”

89-صفحه شکایت زمینه با دفتر مشاور ویژه محافظت می کند که فدرال whistle-blowers همچنین گفت: دکتر روشن “مواجه می شوند مخالف” از گروه مافوق — از جمله بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex M. آذر II — زمانی که او تحت فشار قرار دادند در اوایل ماه ژانویه برای منابع لازم برای توسعه داروها و واکسن برای مقابله با ظهور بیماری همه گیر کوروناویروس.

گزارش یک پنجره فراهم می کند به عملکرد داخلی از بردا کوچک سازمان ایجاد شده در سال 2006 به عنوان یک پاسخ به سپتامبر. 11 سال 2001 حملات. آن همکاران با صنعت در توسعه پزشکی “اقدامات متقابل” است که می تواند ذخیره شده توسط دولت فدرال برای مبارزه بیولوژیکی و یا شیمیایی حملات و همه گیر تهدیدات.

بردا صرف میلیاردها دلار در قرارداد با ده ها تن از تامین کنندگان مختلف از جمله شرکت های دارویی بزرگ و کوچکتر بیوتکنولوژی شرکت.

هر دو متحدان و دکتر روشن می گویند او نزدیک به چهار سال تصدی خود به عنوان رئیس بردا مشخص شد درگیری با مافوق خود — به خصوص دکتر رابرت Kadlec, معاون وزیر بهداشت برای آمادگی و پاسخ — و تنش با برخی از مدیران صنعت. دکتر روشن کرد و در شکایت است که کسانی که در درگیری به سر آمد و پس از او به بیرون درز اطلاعات در مورد اختلاف بر سر مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به یک خبرنگار از رادیو فردا.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • کاخ سفید را باد پایین coronavirus نیروی کار در هفته های آینده.
  • کوشنر داوطلب نیروی اولویت بندی تجهیزات پزشکی از مغلوب ساختن پیشی جستن می کرد.
  • مقایسه های اخیر مرگ و میر به چهره های تاریخی نکات در واقعی تلفات در هر دولت است.

یک وکیل برای دکتر روشن دبرا کاتز گفت: او احساس “تعهد اخلاقی” برای دریافت کلمه در دولت بود فشار به ذخایر یک اثبات نشده و به طور بالقوه خطرناک coronavirus درمان عرضه شد توسط داروسازان در هند و پاکستان و تا به حال نشده است تایید شده توسط اداره غذا و دارو.

شکایت می گوید: وزارت بهداشت و خدمات انسانی مقامات از جمله دکتر Kadlec که نظارت راهبردی ملی ذخایر, رد علمی کارشناسان در حالی که اعطای قرارداد به شرکت های ارائه شده توسط مشاور جان Clerici. آقای Clerici بنیانگذار واشنگتن-بر اساس شرکت Tiber نهر شرکای شد instrumental, همراه با دکتر Kadlec در نوشتن این قانون که ایجاد بردا.

“دکتر روشن بود آوازی در مورد نگرانی های خود را در مورد نامناسب و احتمالا غیر قانونی ارتباطات بین آقای Clerici دکتر Kadlec آقای Shuy و آقای Meekins” این شکایت اظهار داشت: با اشاره به برایان Shuy و کریس Meekins دو گروه دیگر مقامات.

یک سخنگوی وزارت Caitlin الکی نیست رسیدگی به شکایات در مورد مقامات وجود دارد.

“دکتر روشن منتقل شد به N. I. H. به کار در تشخیص آزمایش حیاتی برای مبارزه با Covid-19 — جایی که او واگذار شده است به صرف رو به بالا از 1 میلیارد دلار برای پیشبرد این تلاش او گفت:” در ایمیل و بیانیه. “ما عمیقا متاسفیم که او نشان داده است تا کار به نمایندگی از مردم آمریکا منجر شود و در این تلاش مهم.”

دکتر روشن شد در ابتدا به ارائه باریک نقش در موسسه ملی سلامت به کار بر روی یک “مخزن کوسه”به سبک برنامه به منظور توسعه coronavirus درمان, اما خانم کاتز به خبرنگاران گفت که او “نه” و نه دریافت آخرین چک. یک سخنگوی Kendra Barkoff لامی, بعد, گفت, که, پزشک, جهت, دکتر روشن “بوده و در مرخصی استعلاجی به دلیل فشار خون بالا ناشی از این وضعیت فعلی است.”

در بیانیه آقای Clerici گفت: “به صراحت” هرگونه تخلف و اضافه کرد: “این غم انگیز است که در طول یک بیماری همه گیر دکتر روشن و تیم خود را انتخاب کرده اند برای منحرف کردن اذهان مردم مانند دکتر Kadlec که انتقادی به پاسخ با اتهامات با انگیزه های سیاسی. رکورد روشن است که خود را از اتهامات خواهد شد ثابت شده است.”

شکایت نوشته شده توسط خانم کاتز و او را شریک زندگی لیزا بانک ها شناسایی چهار موارد خاص که در آن دکتر روشن احساس آقای Clerici اعمال نفوذ ناروا. در یک نقطه از آن گفت: دکتر روشن به نام برای تحقیقات توسط بازرس کل “برای کمک به شکستن ‘کلبه صنعت’ از مشاوران بازاریابی و نفوذ سیاسی به این قرارداد است.”

دکتر روشن نیز گفت: آقای Clerici تحت فشار قرار دادند و البته ناموفق برای تمدید قرارداد اعطا شده به یک شرکت اجرا شده توسط کسی بود که “دوستان با جارد” و “اتحاد هالیوود اتصالات.” در یک مصاحبه کوتاه با آقای Clerici گفت: “مکالمه هرگز اتفاق افتاده است.”

سند رنگ دکتر روشن به عنوان صدایی زنگ در مورد ظهور coronavirus تهدید و فشار مافوق خود را به انجام بیشتر برای آماده سازی از جمله خرید ماسک که بعدها به نوبه خود در تامین کوتاه مدت — در زمانی که آقای آذر بود و کم اهمیت جلوه دادن بحران است.

در Jan. 23 او ملاقات با آقای آذر و دکتر Kadlec را فشار دهید “به صورت فوری دسترسی به بودجه و پرسنل و نمونههای بالينی از جمله ویروس ها” خواهد بود که لازم است برای توسعه درمان های شکایت گفت. اما آقای آذر و دکتر Kadlec “اظهار داشت که ایالات متحده قادر خواهد بود برای جلوگیری از ویروس” از طریق ممنوعیت سفر به این شکایت گفت که دکتر روشن قطع شد از آینده اداره جلسات مربوط به Covid-19.

اما این شکایت می گوید: دکتر روشن پیدا متحد در پیتر ناوارو, آقای تهمت تجارت مشاور که “مشترک دکتر روشن را حس ضرورت به رسمیت شناخته شده و تجربه و تخصص خود را و آماده برای کمک به است.” در اوایل ماه فوریه یک مقام رسمی از یک شرکت است که باعث می شود ماسک متصل دکتر روشن با آقای ناوارو و دو ملاقات در کاخ سفید در فوریه. 8 یک شنبه بیش از یک ماه قبل از اینکه آقای ترامپ اعلام اضطراری ملی.

در این جلسه شکایت گفت: دکتر روشن خواست آقای ناوارو به دولت توقف صادرات با کیفیت بالا N95 ماسک سهام تا در remdesivir یک داروی ضد ویروس تایید شده در هفته گذشته توسط F. D. A. برای درمان Covid-19 و توسعه “پروژه منهتن” برای واکسن یک ایده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به تصویب رسید.

آقای ناوارو دعوت دکتر روشن به بعد برای کمک به او پیش نویس توصیه هایی برای رئیس جمهور coronavirus نیروی کار یک حرکت است که خشم بالا بخش مقامات شکایت گفت.

دکتر روشن است درخواست دفتر مشاور ویژه به گام به نیروی بخش برای بازگرداندن او به عنوان رئیس بردا. در یک بیانیه کوتاه در طی یک کنفرانس تلفنی برگزار شده توسط خود وکلا گفت: در چند سال گذشته “بوده است فراتر از به چالش کشیدن.”

“زمان پس از زمان من تحت فشار به چشم پوشی و یا اخراج کارشناس علمی توصیه و به جای آن به جایزه قراردادهای پر سود مبتنی بر ارتباطات سیاسی” دکتر روشن گفت.

دکتر روشن نامگذاری شد منجر به بردا یک روز پس از آقای تهمت انتخابات در ماه نوامبر سال 2016 وارث یک سازمان پر از دعوا با شرکت بیش پیمانکاری مصوبات. او ثابت کرد پلاریزه شکل است.

بروس Gellin مدیر سابق گروه ملی واکسن دفتر برنامه توصیف دکتر روشن با عنوان “رویایی متفکر” که تحت فشار قرار دادند بردا به ریسک پذیری و نوآوری. اما برخی از لابی و دارویی مدیران می گویند که تحت دکتر روشن اختلافات بر قرارداد بدتر از یک وضعیت که منجر به یک بررسی توسط یک شرکت مشاوره به منظور بررسی وضعیت.

این مشاور میتر شرکت صادر شده و دو گزارش; نه در دسترس عموم است. اول به این نتیجه رسیدند که برخی از شرکت ها به شدت تحت درمان با بردا و شامل نقد است که آن را فاقد قابلیت های فنی و حرفه ای با توجه به دو نفر که گفته شد در مورد محتویات آن است. آن را بعد از بازنویسی به بیشتر شامل چاپلوس اطلاعات در مورد بردا که مانده بود از اولین گزارش.

اما نهایی کلش برای دکتر روشن آمد که آقای ترامپ شروع به هل دادن هیدروکسی کلروکین به عنوان یک امکان “تغییر بازی” در درمان ویروس. دکتر روشن تحت فشار قرار دادند برای محدود کردن دسترسی به دارو برای بیماران بستری و اما مشکل زمانی که مقامات دولت از جمله دکتر Kadlec ادامه داد: به فشار خود را برای استفاده گسترده از این شکایت گفت.

زمانی که یک خبرنگار مهر در تماس با او مشترک ایمیل با خروجی اخبار. داستان آن منتشر شد در آوریل 16 و دکتر روشن برداشته شد کمتر از یک هفته بعد.

Michael D. برشی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>