که Kayleigh McEnany – و به همین دلیل است که او گفت همه چیز خوب در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?این یک میکروفن رها کردن طراحی شده است برای هیجان محافظه کاران و بسیار خشمگین لیبرال ها و رسانه ها.

Kayleigh McEnany آخرین دبیر مطبوعاتی کاخ سفید با هدف تبدیل شدن به قابل قبول صورت از Trumpism شده بود پرسید: اگر او می خواست را به یک پیش بینی جسورانه در ماه فوریه که “ما نمی خواهد ببینید, بیماری هایی مانند coronavirus به اینجا می آیند”.

“من حدس می زنم من می خواهم به نوبه خود این سوال در رسانه ها و سوال مشابه سوال” McEnany روز چهارشنبه گفت:. مشاور او جلسه توجیهی کتاب او reeled کردن یک لیست از رسانه ها و مقالات او گفت: تا به حال عنوان تهدید.

“من شما را با این سوالات,” او گفت: “و شاید شما باید برخی از پاسخ ها در چند روز.”

و با یک پیروزی پوزخند او پا به دور از این تریبون فریاد زد: نادیده گرفتن سوالات. خبرنگاران – جسمی در فاصله چند صندلی از هم جدا – عینک شگفت زده و سنگی چهره و سپس آرام به خم کردن لبخند می زند. این یک قطعه کلاسیک از “whataboutism” به عنوان تمرین توسط صاحب نظران در کابل خبر داد.

تلویزیون رئیس جمهور در حال حاضر یک تلویزیون فرستاده یک سخنگو که گاهی اوقات چشمان او طول می کشد خاموش خبرنگاران در اتاق و به نظر می رسد به طور مستقیم به دوربین – مطالعه در مقابل از عصبی darting از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر. McEnany است از آنچه این رئیس جمهور را دوست دارد به تماس با “مرکزی در ریخته گری”: یک جلا مجری مسیحی مؤمن و مؤمن Trumpian. و او تنها 32.

“Kayleigh McEnany: زیبا و مسیحی و محافظه کار و … طراحی با طبیعت را به خشم دراندازد MSNBC بینندگان ایم” Ann Coulter یک راست گرا که گرایش نویسنده و مفسر با اشاره به لیبرال متمایل شبکه که میزبان اغلب eviscerate رئیس جمهور.

اما به منتقدان McEnany یک مغلوب ساختن پیشی جستن مصرانه در تلاش برای توضیح غیر قابل توضیح و بهانه غیر قابل توجیه. آنها توصیف او به عنوان یک فرصت طلب با انگیزه شهرت و قدرت به جای هر ایدئولوژیک ایمان است. آنها می گویند او را رها کرده است او به اصول مذهبي به عادی سازی یک رئیس جمهور به طور گسترده ای محکوم به عنوان یک زن ستیز و نژادپرست است. آنها هشدار می دهند که او موثر خواهد بود در دروغ گفتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن از پیشینیان خود است.

‘به تلویزیون’

فرزند ارشد یک بام پیمانکار McEnany است که از گیاه شهرستان, فلوریدا, که او به عنوان توصیف “جهان سرمایه توت فرنگی”. او با حضور در آکادمی این نام مقدس کاتولیک دبیرستان بود و وقت نشد به داوطلب برای بوش-چنی مبارزات انتخاباتی در سال 2004. او به واشنگتن نقل مکان کرد و به تحصیل در جورج تاون در زمان تبادل سال در آکسفورد به مطالعه سیاست و خدمت کارآموزی در دولت بوش در کاخ سفید.
McEnany attends a meeting between Donald Trump and Texas governor Greg Abbott in the Oval Office.

پس از فارغ التحصیلی در سال 2010 او به مدت سه سال به عنوان دستیار تولید در فاکس نیوز برای مایک هاکبی فرماندار سابق آرکانزاس و پدر سارا Sanders, مغلوب ساختن پیشی جستن دوم دبیر مطبوعاتی. در سال 2012 او نوشت: یک صدای جیر جیر در مورد باراک اوباما به این کشور را اولین رئیس جمهور سیاه پوست است که دوباره به او امد و شد زیاد: “How I Met Your Brother – هرگز ذهن خود را فراموش کرده او هنوز هم در آن کلبه در کنیا. #ObamaTVShows.”

McEnany می خواستم یک کار در مقابل دوربین اما نمی تواند شکستن. در نهایت او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک دانش آموز دوباره برای اولین بار در دانشگاه میامی دانشکده حقوق و سپس انتقال به دانشگاه هاروارد. هاکبی نیویورک تایمز گفت در ماه گذشته: “من فکر می کنم یکی از دلایلی که Kayleigh رفت و در دانشکده حقوق بود چرا که او نمی بینم او در حال رفتن به باید به فرصت در فاکس هر زمان به زودی.”

اما در سال 2015 McEnany دریافت برخی از جذاب مشاوره شغلی بیش از کوکتل از مایکل Marcantonio همکار تابستان دیپلم در یک شرکت حقوقی و دموکرات. در مصاحبه با نیویورک تایمز از او به یاد می آورد او گفتن “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به خود را نامزد” و اضافه کرد که اگر “یک هوشمند, جوان, بور فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد” می خواستم “در تلویزیون و یک حرفه ای به عنوان یک سیاسی دانشمند شما خواهد بود عاقلانه به زود حامی”.

McEnany کردند. شبکه های تلاش برای پیدا کردن فصیح قهرمانان مغلوب ساختن پیشی جستن شود اما او نصب شده در این لایحه است. او پرداخت می شود و کمک کننده در سی ان ان, تغذیه خشم ماشین آلات و مفهوم کابل خبر را به عنوان ورزش رزمی.

یک مفسر سیاسی آشنا با McEnany که نمیخواستند نام برد و گفت: “آنها به ارمغان آورد و او را در هیئت مدیره هنگامی که آن را بسیار روشن است که وجود دارد تعداد کمی از مردم که مایل به دفاع از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند که تا حدودی سالم. بسیاری از افراد بودند که معتبر و با تجربه بودند و نه مایل به قرار دادن نام خود را و یا شهرت در خط دفاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیوانه در طول سال 2016.

“آن شد کاملا روشن است که افرادی که مایل به انجام آن بودند و یا به دنبال ارتباط مانند جفری خداوند و یا آنها به رسمیت شناخته شده که ‘این است که من بلیط غذا به گرفتن توجه رسانه ها و راه برای شکستن به کابل punditry.’ Kayleigh McEnany یکی از این افراد است. روشن بود که جاه طلبی او را در جلوی دوربین بود که با انگیزه و با آن کار کرد.”

در ماه ژوئن 2015 McEnany توصیف کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد مهاجران مکزیکی به عنوان “نژادپرستانه” و اخراج او را به عنوان یک “شومن”. او به سرعت تغییر لحن او. این منبع گفت: “او unrecognisable. اگر شما به خواندن و یا گوش دادن به کلمات او قبل از او تصمیم به فروش او روح و پرش در مغلوب ساختن پیشی جستن قطار او یک فرد کاملا متفاوت.”

‘Kayleigh هرگز حمایت کردن’

به ناروا حامیان McEnany توانایی rile لیبرال ها ساخته شده او چیزی از یک قهرمان. حتی در نادر از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی که دسترسی هالیوود نوار نشان داد او مباهات در مورد گرفتن زنان دستگاه تناسلی او به حال خود برگشت و گفت: “کسانی که نظرات نفرت [اما] او عذر خواهی کرد برای آنها است.”

Sean Hannity, فاکس نیوز, میزبان نوشت: در جلو به McEnany کتاب جدید آمریکایی انقلاب: ساخت یک جنبش پوپولیستی: “تعداد 8 به 1 و یا اگر او خوش شانس 7-تا-2, Kayleigh هرگز حمایت در مبارزه برای محافظه کار جنبش حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

جیسون میلر که همچنین به نظر می رسد به عنوان یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن دانشمند در سی ان ان است و در حال حاضر شرکت میزبان پادکست جنگ اتاق: همه گیری گفت: “به خاطر داشته باشید که او رفت و از طریق یک زن و شوهر از سال که یک مفسر سیاسی سی ان ان که در آن او غرش با Erin Burnett و اندرسون کوپر و Chris Cuomo و ون جونز و آنا ناوارو و هر hater که در خارج وجود دارد.

“بنابراین اگر Kayleigh می رفتن پا به پا با سخت ترین مجریان و مفسران تلویزیونی او می خواهید انجام دهید فقط خوب با کاخ سفید و فشار سپاه. من می دانم که رئیس جمهور تهمت تا حد زیادی احترام Kayleigh توانایی در تلویزیون, مبارزه با پرسش دشوار است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خراشیده جهان با پیروزی در کاخ سفید در سال 2016 McEnany پیوست کمیته ملی حزب جمهوری خواه به عنوان سخنگوی سپس با انتقال به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در یک نقش مشابه. او را گاهی اوقات کار 18 یا 20 ساعت در روز با توجه به تیم Murtaugh مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

“Kayleigh فوق العاده بود,” او گفت:. “او یک شادی برای کار با. او اخلاق کار به هیچ یک دوم است. او هوشمند, او, پر انرژی, او درگیر و او را آماده ترین کسی است که من می دانم. او واقعا قرار می دهد مقدار زیادی از فکر و تلاش به کار او و او مشتاق درک از سیاست و قادر است به نوبه خود چه در حال گاهی اوقات پیچیده سیاست و مسائل مربوط به زبان است که به راحتی هضم شده توسط شنونده.”

Murtaugh متهم مخالفان تبعیض آمیز علیه McEnany چرا که او به نظر می رسد و جنس است.
McEnany holds her daughter Blake while posing with her parents Mike and Leanne McEnany and younger sister Ryann McEnany at the podium in the Brady Press Briefing Room.

“اولین چیزی که لیبرال ها می خواهند به انجام زمانی که آنها را ببینید یک جذاب زن جوان در یک موقعیت شبیه به این است که آنها می خواهند به سوال هوش خود را. و من فقط می گویند مردم به شما دست کم گرفتن Kayleigh McEnany در خطر خود شما. من فکر نمی کنم که آنها در حال تبدیل شدن بیش از حد بسیاری از گول زنک از آکسفورد و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد.”

‘روح خدا بود و همیشه حاضر’

Murtaugh همچنین به یاد می آورد که چگونه McEnany سازمان یافته یک گروه مطالعه کتاب مقدس با سایر کارکنان که ملاقات هفتگی در یک اتاق کنفرانس در کمپین HQ در آرلینگتون ویرجینیا. پس از همه گیر مستند این گروه در ادامه به دیدار تقریبا.

مانند بسیاری از پروتستان های انجیلی, McEnany ظاهرا منطقى و با مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتار و ارزش های مسیحی است. دو سال پیش هنگامی که او تا به حال یک پیشگیرانه ماستکتومی دو دلیل BRCA2 جهش ژنتیکی است که تا به حال قرار داده و او را در معرض خطر سرطان سینه او نوشت: “من ایمان به عیسی مسیح بود و من قدرت آن روز.”

او یک هوادار سرسخت راوی Zacharias یک واعظ که سازمان شامل مطالعه مرکز در آکسفورد. او نوشت: در سال 2013: “آکسفورد نیاز به یک مسیحی برای پاسخ به ریچارد داوکینز. یافت که در راوی که برچیده الحاد.” این هفته خواهر Ryann که همچنین با این نسخهها کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در توئیتر خود نوشت: “تماشای خواهر من را در این مرحله برای اولین بار کاخ سفید در نشست خبری روز جمعه گذشته بود سورئال لحظه! روح خدا بود و همیشه حاضر در آن اتاق و غیر قابل انکار جریان از طریق شما.”

در سال 2017 McEnany ازدواج شان Gilmartin یک پارچ برای Tampa Bay Rays. او مطرح شده با بلیک در پنج ماهه دختر, در کاخ سفید تریبون پس از اولین جلسه اول توسط یک دبیر مطبوعاتی در بیش از 13 ماه که در آن او اعلام کرد: “من هرگز به شما دروغ. شما باید کلمه من است.”

او در حال حاضر دارای سه جلسات زیر کمربند. او تکرار تهمت نادرست و گمراه کننده اظهارات اما اجتناب عمده بحث – و مهمتر از اجتناب سرقت بیش از حد از خود موردتوجه وتماشای عموم.

Kurt Bardella یک تحلیلگر سیاسی و تهمت منتقد که جای کسی را گرفتن McEnany در بحث کنترل اسلحه در MSNBC گفت: “Kayleigh بسیار در نقطه موجز مستقیم و صحبت با بسیاری از اعتماد به نفس و راحتی از روی سکو.

“تماشای اولین جلسه. من فکر کردم وای او بسیار شبیه به کلیان کانوی طبیعی راحتی می آید که از تکراری ورزش از برخورد با خبرنگاران در روز و روز را و بودن در تلویزیون که اغلب که او خواهد شد موثر ترین دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور این بوده است.'”

مانند کانوی Bardella معتقد است McEnany دیدم یک فرصت برای پیشرفت حرفه ای و ضبط آن است.

“خارج از رئیس جمهور, کاخ سفید وزیر مطبوعات به طور سنتی قابل رویت ترین فرد در دولت. این چیزی است که او قادر خواهد بود برای زندگی کردن برای بقیه زندگی خود را.

“من فکر نمی کنم که این جان سخت ایدئولوژیک تراز بیش از فقط یک فرصت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرد با هیچ ایدئولوژی یا هسته محکومیت. این کسی است که هسته ایدئولوژی چیزی بیش از آنچه معاملاتي و به نفع او در آن لحظه در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im