“که می شود بچه ها؟’ من در زمان سوگند به خدمت بیماران من. خانواده من نیست اما ما همه در این با هم.

“ما نیاز به یک خواهد شد.”

مانند اکثر آمریکایی ها ما می دانیم که ما نیاز به یک. ما فقط باید در اطراف آن بدست نمی. وجود دارد, فوتبال, شیوه, کار, مهلت, اسکناس و هزار دلیل دیگر که چرا ما یکی نشده. اما در حال حاضر این روال تعهد گرفته شده یک ضرورت است. من یک بیماری عفونی پزشک در مقدم است. در ایتالیا داده های جدید نشان می دهد که 20 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی آزمایش مثبت برای COVID-19. در آمریکا افراد در گروه سنی 20 تا 44 که تست مثبت برای coronavirus یک در پنج احتمال نیاز به بستری و حدود یک پنجم از کسانی که در نهایت در یک واحد مراقبت های ویژه.

اگر من آلوده من احتمال مرگ یکی در 500. نه یک خطر بزرگ است اما نه به اندازه کافی کوچک را نادیده بگیرد.

پس از ما قرار دادن بچه ها به رختخواب امشب ما پر کردن کاغذ بازی. فکر کردن در مورد مرگ خود چند هفته قبل از تبدیل 40 است که معمولا عمل استاندارد. و در عین حال هیچ چیز عادی در این مورد. این عملی است. من پور یک لیوان شراب و شوهرم پور خود بوربن. ما امضاء و تاریخ. به سلامتی.

“که می شود بچه ها اگر ما هر دو مریض و می میرند؟”

“این اتفاق نمی افتد. من مراقب باشید. من همه چیز را راست.” من در حال چرخش ، من نمی توانم کنترل این وضعیت — من صدای مسیرهای پیاده روی کردن. شوهر من دارای دست من در را و جرعه را نوشید. سکوت پر سر و صدا است.

“که می شود بچه ها؟”

دکتر Ashita بتیویا با کودکان خود. (حسن نیت ارائه میدهد از خانواده)

چشم من به خوبی و به آرامی دستمال اشک من با دست خود. من فکر می کنم از ستاره دریایی آغوش از دختر من. کسانی هستند که ما به آغوش جایی که او پیچد او بازوها و پاها در اطراف من و nestles سر او را زیر چانه ام. او 4 و ما را دوست دارد بسیار است. پسر من بزرگتر است و بیشتر در بزرگسالان 7 رفتن بر 17 اما زمانی که هیچ کس در وجود او هنوز صعود به دامان من به نوازش. آن را بیش از حد. شوهر من در حال برگزاری است و ما هر دو تلاش به گریه. تلاش و شکست.

شوهر من یک دانشمند ترین مراقبت و منطقی مرد من تا کنون ملاقات کرد. ما صحبت کردیم در مورد نگه داشتن من جدا از خانواده ما اما تدارکات بیاستفاده هستند. به جای آن ما باید یک روال برای زمانی که من به خانه آمده است: من undress بلافاصله من scrubs و سفید کت رفتن به طور مستقیم به ماشین لباسشویی و من مستقیما به دوش. شستشو و شستشو برای حفظ خانواده من, امن, اما چقدر تفاوت می کند و این واقعا ؟ اگر من COVID-19 من می توانید آنها را آلوده قبل از اینکه من شروع به نشان دادن علائم. ما روال کاهش خطرات اما من هنوز اینجا, هنوز, نما, نوعی خطر برای خانواده من. هنوز هم آغوش و آرامش فرزندان من که حس که من در برگزاری برخی غیر قابل تحمل حقیقت است. این است که بسیار سخت تر از دهه بیمارستان شیفت که آمده اند و رفته اند.

در بیمارستان به من وحی سوال بپرسید و نوشتن اطلاعات مربوطه. من گوش دادن به خس خس سینه و سرفه با گوشی پزشکی در بسته اتاق آزمون و هنگامی که کسانی که در دسترس نیست در راهروها و ارزیابی شرایط و توضیح نتایج ممکن است به بیماران خود. من می پوشند همان N95 ماسک, ماسک از یک اتاق به اتاق دانستن است که هیچ گونه دستکاری در این ماسک از جمله به خوردن و یا نوشیدن آب بیش از 12 ساعت افزایش می دهد من خطر عفونت. در جدید ترین, تغییر, هر بیمار برای مراقبت آزمایش مثبت برای COVID-19. من شستن دست من من کاملا محتاط اما هیچ چیز تضمین شده است.

این 3 صبح من بیدار گسترده ای به دنبال بیش از شوهرم خواب مى دهد. من سوگند خدمت به بیماران خود با خطرات بیشتری نسبت به من ، من یک سرباز پا در یک کت سفید خطر انداختن آنهایی که من بیشتر دوست دارم. آنچه که ما در حال درخواست از ما مراقبت های بهداشتی کارگران وحشتناک است. و بله, ما را انتخاب کنید به کار می کنند اما آنهایی که عشق ما نمی unlove ما. در زیر ما شجاعت یک چاه عمیق از ترس و اضطراب و غم و اندوه و از همه بدتر گناه.

 Ashita بتیویا, MD, کارشناسی ارشد, (Instagram: @ashita_batavia) هیئت مدیره گواهی بیماری های عفونی پزشک متخصص سلامت عمومی و متخصص در لارنس در بیمارستان NYPH-کلمبیا که در آن دوم COVID-19 مورد در نیویورک تشخیص داده شد. او زندگی با خانواده اش در شهرستان Westchester, n. y. نزدیکی coronavirus مهار منطقه در نیو راشل.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا مرجع CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>