که می شود Covid-19 واکسن ، در اینجا یک ایده

هنگامی که یک coronavirus واکسن در دسترس می شود که باید آن را دریافت کند ؟

یک طرح اولیه ابداع شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در بهار امسال در اولویت قرار می دهد به مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس به مردم با زمینه های پزشکی, شرایط و افراد مسن. C. D. C. هنوز تصمیم نگرفته که آیا در خط بعدی باید سیاه پوستان و لاتین تبارها گروه به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus.

اما بیایید فرض کنید که مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم با زمینه های پزشکی, شرایط استفاده از اولین دوز واکسن در دسترس. باید بعضی برگزار خواهد شد در ذخیره به صورت سیاه و لاتین مردم ؟ آنچه در مورد رانندگان اتوبوس و قطار هادی? شاید معلمان یا دانش آموزان باید آن را به طوری که آنها می تواند بازگشت به کلاس های درس با صلح از ذهن است.

اگر کمبود اتفاق می افتد بسیاری از کشور خواهد شد که هیچ شانسی برای دریافت اولیه بسیاری از واکسن تحت C. D. C. طرح. و به عنوان ایالات متحده مبارزه افزایش تعداد coronavirus موارد افزایش تقاضا برای مواد مخدر و شاید فن های مورد انتظار است. آنها بیش از حد نیاز یک سیستم عادلانه توزیع است.

یک راه حل این است که شروع به جلب توجه کارشناسان بهداشت عمومی است و به اصطلاح وزن قرعه کشی می دهد که هر کس یک شانس در دسترسی به, اگر چه برخی از دریافت یک شات بهتر از دیگران است.

پزشکان و ethicists رتبه بیماران تصمیم گیری است که گروه باید با توجه به اولویت و چقدر. اولین پاسخ دهندگان به عنوان مثال ممکن است وزن بیشتر به شدت از گفتن بسیار بیمار بیمارانی که بعید به بهبود می یابند.

هدف این است که برای جلوگیری از اتفاقی یا توزیع نابرابر از یک درمان یا واکسنی که وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. این سیستم در حال حاضر در تخصیص remdesivir برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است موثر باشد در برابر coronavirus.

“این همه بسیار, جدید,” دکتر گفت: داگلاس سفید ethicist و معاون رئیس بخش مهم پزشکی در دانشگاه پیتسبورگ که شروع به استفاده از یک وزن قرعه کشی ماه گذشته به توزیع remdesivir.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • کالیفرنیا و تگزاس در میان کشورهای تنظیم جدید ثبت شده روزانه.
  • صاحبخانه در حال پریدن تفنگ به عنوان یک اخراج و توقف دیگر کم.
  • برای کارگران که سنگ فرش با هم اشتغال این بیماری همه گیر در معرض حفره های عمیق در امنیت شبکه است.

بیماران را پذیرفته اند این نتایج حتی زمانی که آنها از دست رفته در قرعه کشی و به پایان رسید تا بودن محروم مواد مخدر او اضافه شده است.

“من گمان می کنم که دلیل است که ما بسیار شفاف در مورد دلیل و چارچوب اخلاقی است که شامل هر کس که می آید به بیمارستان که آیا بیمارستان رئیس جمهور و یا کسی که بی خانمان است,” او گفت:.

به تخصیص مواد مخدر, Pittsburg, پزشکان تصمیم گرفتند که در این قرعه کشی خواهد اولویت را به کارکنان مراقبت های بهداشتی و پزشکی اورژانس کارگران است. پزشکان همچنین وزن شانس به نفع مردم از لحاظ اقتصادی مناطق محروم که تمایل به بیشتر سیاه و اسپانیایی.

افراد مبتلا به بیماری های دیگر و محدود به دهانه های زندگی مانند مرحله نهایی بیماران مبتلا به سرطان تا به حال شانس وزنی برابر آنها کوچکتر شانس برنده شدن در قرعه کشی. سیستم نظر سن و نژاد و قومیت کیفیت زندگی توانایی پرداخت یا اینکه آیا بیمار دارای معلولیت.

قرعه کشی شروع شد و در اوایل ماه ژوئن, دکتر سفید گفت: “ما تا به حال 64 بيمار. ما تا به حال به عرضه remdesivir گذشته حداقل دو هفته. ما فقط تا به حال به اندازه کافی برای درمان یک چهارم بیماران.”

آنها تا به حال یک مهلت کوتاه از قرعه کشی که موارد شروع به سقوط و منابع remdesivir کافی به نظر می رسید. اما در روز یکشنبه با موارد افزایش دوباره و به اندازه کافی remdesivir تنها در حدود نیمی از بیماران است که می تواند با کمک گرفتن از آن سیستم بیمارستان مجبور شد برای رفتن به یک قرعه کشی.

وزن قرعه کشی استفاده می شود در کارولینای جنوبی اگر تورم تعدادی از بیماران باعث کمبود دکتر گفت: دی فورد, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی و یک عضو از یک گروه مشورتی به دولت در بخش بهداشت و درمان. تا کنون او گفت: دولت عرضه remdesivir باقی مانده کافی است.

دکتر سفید و همکارانش با توجه به وزن قرعه کشی قبل از remdesivir کمبود آغاز شد. و به طوری که آنها دیگر ethicists مانند دکتر رابرت Truog در دانشکده پزشکی هاروارد که آموخته بود در مورد سیستم زمانی که او می ترسید یک ونتیلاتور کمبود در ماه مارس است.

او در مشورت با دکتر سفید که تا به حال طراحی و توسعه یک سیستم است که اعطا امتیاز به شدت بیمار coronavirus بیماران با توجه به برآورد احتمال زنده ماندن. پس از دکتر Truog و همکارانش به چاپ یک مقاله در یک توزیع, دکتر Truog گفت: “ما یک تماس از یک اقتصاددان در M. I. T.”

این اقتصاددان Parag Pathak گفت: دکتر Truog که او و دیگر اقتصاددانان به حال سال ها وقت صرف فکر کردن در مورد چگونگی تخصیص منابع و توسعه داده اند و با موفقیت استفاده می شود وزن قرعه کشی.

برای مثال دکتر Pathak به او گفت چنین سیستم هایی استفاده می شود اختصاص نقاط در oversubscribed منشور مدارس اولویت دادن به کودکان از برخی محله ها. دکتر Truog شیفته بود اما معلوم شد که به اندازه کافی وجود دارد هواکش پس از قرعه کشی شد مورد نیاز نیست.

اما remdesivir شد یکی دیگر از داستان دکتر سفید و دکتر Truog متوجه شدم: این کمبود نمی شد و فقط ممکن است; آنها اتفاق می افتد.

“هنگامی که remdesivir کمبود شروع شد و ما احساس کردیم که یک سیستم قرعه کشی خواهد بود بسیار بهتر تخصیص روش از یک سیستم نقطه” او توضیح داد. گروه خود و دکتر Truog توسعه وزنی قرعه کشی برای remdesivir و پیتسبورگ بیمارستان ها شروع به استفاده از آن.

آنها همچنین اشاره کرد یکی دیگر از مزیت: وزن قرعه کشی می تواند به محققان اجازه می دهد برای پیدا کردن در یک دقیق راه که زیر گروه از بیماران انجام بهترین خود را با یک داروی جدید و یا واکسن.

است که به دلیل تخصیص درون یک گروه تصادفی است. توزیع است که در اثر یک randomized controlled clinical trial. تنها تفاوت بین, می گویند مردم بیش از سن 60 که مواد مخدر و کسانی که نمی است بازی شیر یا خط یک سکه در قرعه کشی.

به همین دلیل نتایج می تواند نشان دهد که چگونه به خوبی یک دارو یا واکسن برای زیر گروه از مردم است.

این نوع از تجزیه و تحلیل انجام شده است به بررسی تغییرات در دانشجويان اجرای برنامه در مدارس مختلف پاسخ دادن به سوالات مانند: آیا دانش آموزان با بالاتر نمرات آزمون را فقط به عنوان به خوبی با یا بدون منشور مدرسه ؟ آیا مدرسه نفع کسانی که به خوبی انجام نمی شود در خود محله و مدارس ؟

زیادی فدرال کارآزمایی بالینی نشان داد که remdesivir کمی بهبود بازیابی بار برای بستری بیماران است. که مطالعه هر چند طراحی نشده بود تا نشان دهد که برخی از گروه ها مانند افراد جوان یا کسانی که قبلا در این دوره از عفونت — بهره مند بیش از دیگران است.

این داده های حاصل به خاک سپرده شد در بيماران پرونده سلامت الکترونیک. بودند بيماران شرکت کننده در وزن قرعه کشی این امر می تواند بسیار آسان تر به ببینید که چه کسی سود برده و چه کسی نیست از remdesivir.

مشابه سوال می شود اگر یک واکسن به توزیع می شود با چنین قرعه کشی. اما گرفتن این اطلاعات خواهد بود پیچیده تر است چرا که توزیع واکسن ممکن است شامل ده ها میلیون نفر از مردم است.

هنوز هم در اصل قرعه کشی اطلاعات در مورد واکسن را می توان به عنوان مفید به عنوان کارآزمايی بالينی تصادفی داده ها دکتر صالح گفت.

“ما می خواهیم به مردم به آینده فکر می کنم در مورد چگونه واکسن اختصاص داده است.” “هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم واکسیناسیون همه, بنابراین ما باید به فکر می کنم در مورد چه عادلانه و چه درست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>