که می شود یک ونتیلاتور? این ‘روده غم انگیز’ انتخاب رو به ما سلامت کارگرانFrom آمبولانس به مراقبت های ویژه واحدهای Covid-19 همه گیر است مجبور آمریکایی بهداشت و درمان کارگران را به “روده غم انگیز” تصمیم گیری در مورد یک بیمار سرنوشت – هنگامی که نادر حتی برای بیمارستان کمیته اخلاق.

کسانی که تصمیم گیری در حال حاضر تحت یک پارادایم جدید – کمبود.

“ما نه فقط به این استفاده می شود در ایالات متحده, که در آن ما احساس می کنیم مثل منابع همیشه در دسترس هستند” گفت: میلدرد Z سلیمان رئیس جمهور به نیویورک-بر اساس Hastings, مرکز یکی از جهان پیشرو اخلاق زیستی thinktanks. “این یک تراژدی است.”

پزشکان در آمریکا در حال حاضر عمل در یک “بسیار نادر” از کمبود بسیاری از و متنوع یکی ethicist گفت. اغلب با فشار دادن نگرانی ملی است عدم وجود هواکش. دستگاه های پزشکی تحلیلگران پیش بینی دیگری 75,000 مورد نیاز خواهد بود در سراسر ایالات متحده برای مراقبت از تقریبا 10 درصد از Covid-19 بیمارانی که به آنها نیاز دارید.

اما نه جایی که از آن به پایان می رسد. “دستگاه تهویه مصنوعی هستند که هر کس می شنود اما وجود دارد بسیاری از کمبود” گفت: Dr J Wesley, Boyd استادیار روانپزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد مرکز اخلاق زیستی.

دیالیز ماشین آلات در تقاضای بالا هستند به عنوان Covid-19 بیماران مبتلا به نارسایی کلیه. پزشکان در حال کم در منابع از مسکن ها و آرام بخش ها نیاز به ونتیلاتور در بیماران که باید عمیقا ناراحت کننده لوله وارد شده به داخل دهان و نای. و بیمارستان ها در حال حاضر سهمیه بندی تجهیزات حفاظتی و تست سواب.

برای مقابله با بی سابقه شرایطی و در غیاب فدرال راهنمایی بیمارستان تشکیل کمیته تریاژ به راهنمای زندگی و مرگ تصمیم گیری. در حالی که وجود دارد دستورالعمل در مورد چگونه برای طبقه بندی بیماران و تخصیص منابع مهم قبل از Covid-19 بسیاری از این اسناد دیگر مربوط است. نیویورک گذشته دولت دستورالعمل در یک تخصیص ها از 2015.

در حال حاضر در بیمارستان رهبری انتصاب جدید میان رشته ای تیم تطبیق اورژانس تریاژ و برنامه نویسی بیماران با احتمال خود را برای زنده ماندن.

“تریاژ خواهد شد صرفه جویی در زندگی” سلیمان گفت. “و ناخوشایند آن را به عنوان به برآورد بقای ما می تواند در نهایت با استفاده از این تجهیزات در افرادی که در حال رفتن برای مردن به هر حال و ارائه آن به مردم است که می تواند ذخیره شده اند.”

در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده توسط یک تیم از یک انتقادی متخصص مراقبت حاد مراقبت پرستار و یک مدیر. بيماران خود پزشکان “را تریاژ گیری” ترياژ و نمی خواهد بار هر بيمار – مانند کسانی که از قبل موجود ریه بیماری یا معلولیت. این سیستم بیمارستان را اولویت بندی بهداشت و درمان کارگران به امید این کارگران در نهایت صرفه جویی در زندگی بیشتر.
Bodies are moved to a refrigeration truck serving as a temporary morgue at Wyckoff Hospital in Brooklyn, New York, on 6 April.

چشم انداز تریاژ است منجر به بسیاری از سوال چگونه افراد مسن ممکن است درمان شود. بيماران سالخورده 70 ساله و مسن تر به مراتب بیشتر مستعد ابتلا به Covid-19 و بسیاری از نگرانی قرار داده است که افراد مسن در یک نقطه ضعف برای دریافت صرفه جویی در زندگی مراقبت است. اما ethicists می گویند که نه واقعیت. آنها گفت: افراد مسن می تواند اولویت پایین برای هواکش اما به دلیل احتمال بالاتر از شرایط بهداشتی اساسی نه سن.

“من امیدوارم که مردم را به رسمیت شناخته و این تریاژ برنامه های در حال طراحی و توسعه توسط دل شکسته بهداشت حرفه ای برای آنها وجود دارد رفتن به فوق العاده ای رنج می برند و [اختلال استرس پس از سانحه] گفت:” سلیمان.

در حالی که “دشمن” به عنوان مهمترین و به طور گسترده ای پذیرفته شده متریک برای بیمارستان اخلاق تخته آن است که بدون منتقدان. چنین ترياژ شده است به عنوان “مرگ پانل” و برخی استدلال می کنند باید مراقب بود تا در یک “اول بیا اول خدمت” پایه و اساس. دیگران استدلال کرده اند که شرایط بهداشتی اساسی از گروه های جمعیتی در ایالات متحده منجر به درمان متفاوت در شرایط بحرانی.

منتقدان استدلال می کنند معیارهای از بقای را اولویت بندی سالم و “اول بیا اول خدمت” عادلانه تر خواهد بود. بسیاری از ethicists معتقدند این مدل “بیشترین فساد” و به ناچار ضرر مردم با کمتر پایه دسترسی به مراقبت های بهداشتی. “افرادی که نمی دانم یا نمی باید حمل و نقل در حال بعید به نظر می رسد برای اولین بار در خط” گفت: جزایر.

در ضمن ethicists گفت که آنها حذف شده اند از سطح بالاتر تصمیم گیری در این “فوق العاده” است. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار دولت او کاهش یافته است به impanel یک کمیته ملی اخلاق زیستی در شکستن یک نسل سنت آغاز با رئیس جمهور جرالد فورد در سال 1974.

“من باور دارم که به طور کامل در اختیار داشتن یک پنل با تجربه bioethicists در اختیار رئیس جمهور به عنوان رئیس جمهور اوباما می توانست مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” گفت: آنیتا آلن, یک استاد در دانشگاه پنسیلوانیا کری دانشکده حقوق که در خدمت رئیس جمهور اوباما اخلاق زیستی کمیسیون. برای تحول مشابه که ناشی از Covid-19 او گفت: آمریکایی ها را به دنبال بازگشت به جنگ جهانی دوم است.

بوید رفت بیشتر: “پاسخ از سطح فدرال شده است هولناک در سراسر هر واحد جلو.”

در غیاب فدرال پنل که احتمالا آغاز کرده است با توجه به مسائل کمبود در اوایل ژانویه bioethicists گذاشته شده اند به هماهنگی با کشورهای بیمارستان ها و حتی سازمان ها در نحوه تخصیص کمیاب منابع پزشکی. بیش از 1400 پیشرو bioethicists خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای مقابله با این موضوع در اواسط ماه مارس است اما دولت تنها شروع به توجه به چنین مشاوره در هفته گذشته.

در میان تکه تکه ارشاد کارگران در تمام سطوح کشور را به سیستم بهداشت و درمان در حال تقلا برای کشش منابع خود را بر روی زمین. در مرکز وقوع در نیویورک و نیوجرسی و بیمارستان تبدیل شده بیهوشی و “BiPap” ماشین آلات (اغلب توسط افراد مبتلا به آپنه خواب) به هواکش.

پزشکان در بیمارستان ها در شهر نیویورک گفت که آنها هنوز رتبهدهی نشده است شده ارائه هر گونه خاص و دستورالعمل های جدید برای نحوه تریاژ و یا مراقبت از بیماران جدید. یک دکتر در المهرست بیمارستان مرکز نیویورک coronavirus موارد گفت که او تا چند گفتگو با بیماران و خانواده های آنها هر روز در مورد اینکه آیا یا نه آنها باید به ICU می شود و یا قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

فشار در بیمارستان های محلی گسترش گذشته درب از اتاق اورژانس. EMT کارگران در شهر پترسون نیوجرسی برای جلوگیری از آوردن مردم به بیمارستان. وجود اورژانس پزشکی تکنسین های از آتش نشانی محلی تعیین اینکه آیا بیماران در چنین زجر تنفسی است که آنها باید به اتاق اورژانس.

با کل سیستم بهداشت و درمان به حداکثر خود کشیده یک زندگی بیمار در طول همه گیر خواهد شد بستگی دارد نه تنها در تیم تریاژ در بیمارستان, اما در هر کارگر بهداشت در سفر خود را در طول راه.

“در حال حاضر ما باید اخلاق گیری در کنار تخت یا راننده آمبولانس یا ICU, دکتر, از نظر زمانی که آن زمان برای متوقف کردن گفت:” آرتور کاپلان که موسس و رئیس اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی در شهر نیویورک است.

“خانواده در حال رفتن به دیدن یک دوست مرگ – و نه لزوما از Covid – که به طور معمول آنها را نمی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>