که مشروط پشت Covid-19 واکسن آزمایش هایی که آلوده مردمبحث محاکمه که در آن داوطلبان عمدا آلوده با Covid-19 می تواند در سرعت بخشیدن به توسعه واکسن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است که منتشر شده جدید راهنمایی در مورد چگونگی رویکرد می تواند توجیه اخلاقی با وجود خطرات بالقوه برای شرکت کنندگان است.

به اصطلاح چالش محاکمه یک رویکرد اصلی در توسعه واکسن و استفاده شده است در مالاریا حصبه و آنفولانزا وجود دارد اما درمان های موجود برای این بیماری اگر یک داوطلب می شود به شدت بیمار است. برای Covid-19 امن دوز از این ویروس نشده است و وجود ندارد ایمن درمان اگر چیز اشتباه است.

دانشمندان با این حال به طور فزاینده ای معتقدند که چنین محاکمات باید در نظر گرفته شود و این که آخرین بدن نشان می دهد شرطی برای حمایت از این ایده است.

“وجود این در حال ظهور اجماع در میان همه کسانی که به فکر در این مورد به طور جدی گفت:” پروفسور نیر ایال مدیر دانشگاه راتگرز مرکز جمعیت-سطح اخلاق زیستی در ایالات متحده است.

چشم انداز آلوده به افراد سالم با یک برنامه به طور بالقوه مرگبار پاتوژن ممکن است صدای متضاد با منطق اما با توجه به ایال خطر مرگ از Covid-19 برای کسی که در 20s خود را در اطراف یک 3,000 – شبیه به خطر زنده اهداء کلیه. در این مورد مزایای بالقوه را گسترش نه به یک فرد بلکه به هزاران و یا میلیون ها نفر که می تواند حفاظت شده توسط یک واکسن.

“هنگامی که شما به آن فکر می کردم آن را بسیار آسان تر به تصویب از اعزام داوطلبان به عنوان پاره وقت و پزشکی کارگران و شیوه های دیگر که ما در حال حاضر پذیرفته شده است.”

در جدید ارشاد صادر شده این هفته که به خوبی طراحی شده چالش مطالعات می تواند سرعت بخشیدن به Covid-19 واکسن توسعه و همچنین آن را بیشتر احتمال دارد که این واکسن در نهایت مستقر موثر خواهد بود. این که لیست هشت معیار است که نیاز به ملاقات کرد برای رویکرد به لحاظ اخلاقی موجه از جمله محدود کردن مشارکت به افراد سالم در سن 18 و 30 و به طور کامل رضایت آگاهانه. قابل دستورالعمل حکومت نه از چالش دادگاه در صورت عدم وجود درمان موثر به جای بیان کرد که خطر سقوط می تواند “ظرف قابل قبول محدودیت های بالا” برای چنین تحقیقاتی.

“اخبار مهم این است که چه کسی می گویند چالش محاکمه ممنوع است. آن را مشخص می کند گام های منطقی در مورد چگونه آنها می تواند مستقر شود گفت:” ایال.

واکسن به طور معمول آزمایش با استفاده از یک گروه بزرگی از مردم که عفونت نرخ ها در مقایسه با یک گروه جداگانه از unvaccinated کنترل. انتظار مردم به اندازه کافی به معرض یک بیماری می تواند ماه ها طول بکشد و نیاز به هزاران نفر از شرکت کنندگان. در یک حرکت سریع همه گیر وضعیت خطر وجود دارد از آزمایشات مخرب به وقفه به عنوان عفونت نرخ سقوط در برخی از مناطق. چالش محاکمه گریز از این مشکل اجازه می دهد اثر به تاسیس شود در عرض چند هفته با استفاده از فقط 100 یا تا داوطلبان.

یک دوز بی خطر برای Covid-19 خواهد نیاز به تاسیس شود – به اندازه کافی به علت بیماری اما نه شدید بیماری است که می تواند یک خط بسیار خوب – از طریق دوز اولیه تشدید مطالعات. این مطالعات نیاز به انجام شود در امن و امکانات برای جلوگیری از ناخواسته آلوده کردن هر کسی در خارج از دادگاه و مطرح نامشخص سطح خطر به شرکت کنندگان است.

پروفسور اندرو Pollard است که منجر به محاکمه واکسن تهیه شده توسط تیم در دانشگاه آکسفورد Jenner, موسسه گفت: “سود” در امکان چالش محاکمه در میان کسانی که کار بر روی واکسن در برابر coronavirus.

“در حال حاضر از آنجا که ما اصلا یک نجات درمانی ما باید به رویکرد چالش مطالعات بسیار با احتیاط گفت:” پولارد. “اما من فکر نمی کنم آن را باید رد کرد چرا که به خصوص در یک وضعیت که در آن آن را بسیار دشوار است برای ارزیابی برخی از واکسن های آینده همراه به دلیل بسیار وجود دارد بیماری در اطراف آن می تواند یکی از راه های ما می تواند دریافت که پاسخ سریع تر است.”

دیگران محتاط تر هستند و می گویند این امر می تواند غیر ممکن است برای راه اندازی یک دادگاه در غیاب قوی درمان است.

در آمریکا یک کمپین گروه 1DaySooner تا به راه اندازی یک وب سایت برای نشان دادن حمایت عمومی برای چالش محاکمه که به امضا بیش از 14,000 داوطلبان از 102 کشور جهان که می گویند که آنها خواهد بود آماده برای شرکت.

سوفی رز یک فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد که شرکت تاسیس کمپین که در حال حاضر مستقر در آکسفورد گفت: او با انگیزه های بالقوه به صورت گسترده رنج و از دست دادن زندگی ناشی از این بیماری همه گیر. “به عنوان یک جوان سالم 22 ساله من احساس می کنم که داوطلبانه برای شرکت در یک چالش محاکمه … می تواند غیر بی اهمیت و تاثیر مثبت در جامعه” او گفت:.

وجود دارد در حال حاضر تلاش انگلستان و آمریکا برای هموار کردن راه برای چالش آزمایشات از جمله آزمایش دوز تنش در مطالعات حیوانی. اما ایال استدلال می کند این تلاش ها نیاز به حرکت بیشتر به فوریت. “از آنجا که از بهداشت عمومی بار که Covid انتظار می رود که … ما نمی خواهید به در یک وضعیت که در آن ما تصمیم ما می خواهیم به [دنبال چالش مطالعات] اما پس از آن باید سه ماه صبر کنید و در نتیجه بی اندازه از دست دادن زندگی انسان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>