سفید ملی به مدت طولانی مشغول به کار در رسانه های محافظه کار تحت نام واقعییک گزارش جدید نشان داده است که برجسته سفید ملی, نویسنده و فعال podcaster شناخته شده به عنوان “پل Kersey” است و در واقع کار می کرد برای بیش از یک دهه در جریان اصلی محافظه کار موسسات و رسانه های تحت نام واقعی خود را.

با توجه به تحقیقات توسط not-for-profit خروجی رسانه های جناح راست دیده بان (RWW) کسی که کار کرده است در زیر Kersey نام مستعار در واقع Michael J تامپسون.

نگهبان کشف مواد اضافی است که پشتیبانی از گزارش RWW و بیشتر نشان می دهد تامپسون نقش در قالب های راست گرا که گرایش فعالان از یک موقعیت در نزدیکی قلب امریکا تاثیر گذار ترین نهادهای محافظه کار.

این RWW تحقیقات منتشر شده در روز دوشنبه نشان می دهد این کار از “پل Kersey” که در آن خواستار “به سختی زیرزمینی عضو از جنبش ملی” و ثابت در فهرست نژادپرستانه رسانه ها و کمپین گروه.

اما آن را نیز نشان می دهد که تامپسون مشغول به کار تحت نام خود را در موسسات مانند رهبری موسسه رسانه ای خود را بازوی پردیس اصلاحات و WND که قبلا جهان خالص روزانه یک بار محبوب توطئه فکر محافظه کار خروجی در اواخر نوامبر سال 2018 است.

آن را نیز نشان می دهد که چگونه خود را WND موقعیت او مجاز به حرکت در محافل حرفه ای که شامل سفید گرایان نویسندگان از Breitbart و روزانه تماس گیرنده و برجسته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان از جمله استیو Bannon و جک Posobiec.

RWW تعیین تامپسون هویت تا حدودی از طریق پزشکی قانونی صوتی آزمون های صوتی ضبط شده و تا حدودی از طریق ایمیل و شهادت ارائه شده توسط کتی McHugh سابق راست خودی و Breitbart نویسنده است.

شواهد از McHugh بیمه گزارش توسط مرکز قانون فقر جنوب (SPLC) که نشان داد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن از نزدیکان استفان میلر اقدام به درج سفید ملی, تم ها به Breitbart را پوشش انتخابات ریاست جمهوری 2016.

با استفاده از “پل Kersey” با نام مستعار در آنلاین ستون ها مانند VDare و آمریکا رنسانس تامپسون برای سال شلاق تا نژادپرستانه نگرانی در مورد سیاه جرم; ترویج نژادی پارانویا در مورد جمعیتی “و جایگزینی” سفید آمریکایی ها و گسترش دروغ در مورد ژنتیک حقارت از غیر سفید پوستان است.

با توجه به RWW او اجرا شده است با نفوذ راست وبلاگ مسائل مردم سیاه و سفید نمی خواهم پس از سال 2009. این وبلاگ با تمرکز بر ترویج نادرست سفید ملی ایده های در مورد نژاد و جرم و جنایت.

او همچنین به طور منظم به نظر می رسد به عنوان یک مهمان در سفید ملی, پادکست از جمله قرمز یخ سیاسی چاه مستراح و ریچارد اسپنسر AltRight رادیو است و در حال حاضر این شرکت میزبان یک پادکست های تولید شده توسط برجسته SPLC تعیین شده متنفرم, گروه, آمریکا, رنسانس.

اما در سال 2010 RWW گزارش او به آزادی مطبوعات از رهبری موسسه به عنوان کار در پردیس خدمات برنامه است. نگهبان قادر به تایید این با دسترسی به یک آرشیو صفحه کارکنان برای پردیس اصلاحات رهبری موسسه آنلاین خودرو برای پیگرد قانونی در دانشگاه جنگ فرهنگ.

رهبری موسسه یکی از طولانی ترین ایستاده موسسات در ایالات متحده محافظه کار جنبش متمرکز بر آموزش فعالان جوان. این ادعا به روت 200,000 چنین جوان محافظه کاران بیش از 40 سال در مهارت از جمله صحبت های عمومی مبارزه و جمع آوری کمک مالی.

در یک سری از آرشیو عکس های فوری از پردیس اصلاحات کارکنان صفحه از سپتامبر 2009 تا جولای 2010 تامپسون ذکر شده بود به عنوان پردیس خدمات هماهنگ کننده منطقه غرب. این نشان می دهد او خود را آغاز کرد pseudonymous سفید ملی, وبلاگ, در حالی که شاغل رهبری موسسه و رسانه ها بازوی.

پردیس اصلاحات وب سایت تاسیس شد و در آغاز سال 2009 با توجه به سیستم نام دامنه ثبت. آن است به طور معمول هدفمند به اصطلاح سیاسی صحت و اساتید آن را بداند به چپ.

با استفاده از اینترنت آرشیو خدمات نگهبان بود قادر به دسترسی به متن کامل قبلا گزارش نشده پردیس اصلاح مقالات توسط تامپسون. در برخي قاعدههاي كلي برای کسانی که مقالات نوشته شده در سال 2009 و 2010 او به عنوان “پردیس اصلاحات خبرنگار”.

در این مقالات که بایگانی شده و در دسترس تامپسون می کند آشکارا استفاده از واژگان سفید ناسیونالیسم اما کاوش تم مانند نژاد و مهاجرت.

یکی مارس 2010 مقاله انتقاد ایالتی کلرادو دانش آموزان برای برگزاری اعتصاب در اعتراض به یک تندرو قانون مهاجرت در آریزونا در سال 2010 و برجسته دخالت برخی از دانش آموزان با یک مهاجر گروه حقوق La Raza.

یکی دیگر از bemoans تصمیم واشنگتن, عمومی, کالج, همیشه سبز دولت به صندوق بازدید علمی و فعال حقوق مدنی آنجلا دیویس خواستار یک “مارکسیست همزن”.

بسیاری از مقالات ارائه دستورالعمل و راهنمایی به محافظه کار فعالان دانشجویی.

تامپسون آگهی با شکایت در مورد صحت سیاسی; اخبار ضد سقط جنین pro-تفنگ و رسانه فعالیت توسط محافظه کار دانش آموزان و تشویق برای اجرا به دولت های دانشجویی.

در هر مورد او تجدید نظر به دانش آموزان برای رسیدن به پردیس اصلاحات برای اطلاعات و آموزش و سازماندهی کمک.

نگهبان کشف شواهدی وجود دارد که تامپسون قادر به ایجاد ارتباط بین دانشجویان و اعضای محافظه کار جنبش است.

یک مارس 2011 پست مهمان در پردیس اصلاحات توسط سایت ارشد در دانشگاه ایالتی یوتا توصیف که تجربه به عنوان یک حمایت کننده در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) که باقی می ماند اصل سالانه جمع محافظه کار جنبش است.

نویسنده می نویسد: “مایکل تامپسون من منطقه ای زمینه هماهنگ کننده … مشغول به کار مجدانه برای قرار دادن من در تماس با افراد و سازمان ها حاضر به کمک به من با آینده فعالیت و تلاش در محوطه دانشگاه.”

RWW گزارش می دهد که تامپسون مشغول به کار در WND حداقل از ژانویه 2012 تا نوامبر سال 2018 است.

تامپسون آمریکایی رنسانس رهبر Jared Taylor و جوزف فرح از WND بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de