کاخ سفید لرزاند توسط یک مشاور نظامی را مثبت Coronavirus آزمون

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که کاخ سفید کارکنان خواهد بود تست شده هر روز برای coronavirus پس از یک مشاور نظامی که تا به حال در تماس با او را داشت به ویروس.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد دستیار, که یک مقام ارشد دولت رسمی به عنوان یک نوکر شخصی به رئیس جمهور آقای ترامپ عنوان ماده است. “من تا به حال بسیار کمی, تماس, تماس شخصی با این آقا,” او گفت:. اما او اضافه کرد که او و دیگر مقامات و کارکنان در کاخ سفید خواهد بود آزمایش بیشتر است.

یک سخنگوی کاخ سفید گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در هر دو آزمایش منفی برای این ویروس پس از قرار گرفتن در معرض خود را به مشاور نظامی و شد “در سلامت است.” اما در این قسمت مطرح سوال جدید در مورد چگونه به خوبی محافظت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات بالا به آنها کار در کاخ سفید به طور معمول بدون پوشیدن ماسک.

این مشاور نظامی این بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده توسط ایسنا در روز قبل از هشت جانبازان جنگ جهانی دوم — هر یک بیش از 95 یک گروه سنی در آماری خطر ابتلا به بیماری های جدی از این ویروس در حال برنامه ریزی برای شرکت در یک عکس-op در کاخ سفید و یک رویداد در جنگ جهانی دوم یادبود نزدیکی به مناسبت سالگرد 75 روز جمعه از تسلیم شناخته شده به عنوان V-E در روز است.

جاد Deere, معاون دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: که آقای تهمت پزشک و کاخ سفید را تیم عملیات طول می کشد “هر احتیاط” برای حفاظت از رئیس جمهور و کاخ سفید پیچیده است.

“در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای Covid-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مهمان” آقای Deere گفت.

آقای ترامپ گفته است که کاخ سفید با استفاده از یک کیت تست ساخته شده توسط ابوت است که می تواند بازگشت نتایج در نقطه ای در عنوان کمی تا پنج دقیقه است. اما متخصصان سلامت هشدار داده اند که ابوت کیت تست تولید کمتر به نتایج قابل اطمینان تر از آن حمل به آزمایشگاه اما که می تواند روز. و حتی به او اعلام کرد که افزایش فرکانس آزمون رئیس جمهور به نظر می رسد به بازیگران شک در ارزش آنها.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی منجر به مهاجرت از نقاط داغ و کمی غربالگری دقیق در ایالات متحده آمریکا به فرودگاه.
  • لاتینی ها در بسیاری از مکان ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.
  • گزارش رنگ داغدار عکس از نیوجرسی خانه سالمندان است.

“این فقط به شما نشان می دهد مغالطه — آنچه من شده است گفت: آزمایش کامل هنر,” او گفت:. “بدون توجه به آنچه شما انجام, آزمایش کامل هنر است.”

معلوم بود که منظورش چیست. اگر هر چیزی, کاخ سفید را تغییر مکرر تست تایید نظر کارشناسان بهداشت عمومی است که به صورت تصاعدی بیشتر تست های مورد نیاز در سراسر کشور شامل این ویروس را گسترش.

قبل از خروج برای سفر به آریزونا در روز سه شنبه آقای ترامپ گفت که او اعتنا نمیکند در مورد خطرات بهداشتی از سفر به این دلیل که مردم به پیوستن به او از جمله اعضای سرویس مخفی, جزئیات, حال تست شده در ساعت گذشته. “ما بزرگ, تست,” او گفت:.

رئیس جمهور دیده نمی شده است با پوشیدن یک ماسک و چند top مقامات کاخ سفید انجام دهید. در مورد تمرین که کارشناسان بهداشت عمومی به شدت توصیه آقای ترامپ اصرار داشت که “بسیاری از مردم در کاخ سفید پوشیدن ماسک” اضافه کردن “من آن را ببینید تمام وقت.”

به عنوان بخشی از جشن جانبازان را از آنها عکس گرفته شده در کاخ سفید با وزرای دفاع و امور خارجه و همچنین به عنوان اولین بانو, Melania Trump, و رئیس جمهور با توجه به برنامه تهیه شده توسط بزرگترین نسل بنیاد که سازماندهی این رویداد است.

برنامه می گوید که در محدوده سن از 96 تا 100 خواهد شد تست قبل از آنها وارد کاخ سفید زمینه. این گروه پس از آن انتظار می رود برای سوار شدن در رئیس جمهور کاروان به یادبود برای مراسم. حداقل یکی از اعضای خانواده نگران است که این رویداد را به مخاطره می اندازد مردان در زمانی که این ویروس هنوز در حال گسترش در واشنگتن است.

“من فکر می کنم آن را بسیار غیر مسئولانه به آخرین باقی مانده از جنگ جهانی دوم جانبازان سفر در سراسر کشور برای گرفتن یک عکس در جهانی همه گیر” گفت: Alex Melikian ، نوه Sgt. گرگوری Melikian, 97, یکی از مردان خواهد بود که در جلسه با رئیس جمهور است.

“مردم بیش از سن 80 سالگی بالاترین شانس قبولی دور از این. اگر او آن را می شود این می تواند پایان,” او گفت: از پدربزرگ خود که یک اپراتور رادیو کار می کرد که به صورت کلی Dwight D. Eisenhower در طول جنگ. “من می دانم آن را به انتخاب خود به اما آن را غیر مسئولانه حتی یک رویداد مانند این را در وهله اول است.”

Video player loading
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تعامل زیادی با یک نوکر که تست مثبت برای کوروناویروس.اعتباریاعتباری…Al Drago برای نیویورک تایمز

مقامات دولت گفت: این بنیاد تماس گرفته بودند کاخ سفید چند هفته پیش در مورد شرکت در هر جشن آقای ترامپ برگزار شد به مناسبت پیروزی بر نیروهای آلمان در اروپا است. پایه و اساس انتخاب جانبازان که در حال بدست گرفتن بخشی در این رویداد مقامات گفت که کاخ سفید در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفظ جانبازان رئیس جمهور و دیگران امن است.

“ترک آن را به رسانه ها به سوال هشت شجاع جنگ قهرمانان برای پیوستن به رئیس جمهور ایالات متحده در این کشور از جنگ جهانی دوم یادبود در سالگرد 75 از V-E روز” آقای Deere گفت.

“به مردان جوان این قهرمانان خیره شد بد در چشم” او گفت:. “هیچ بیماری همه گیر خواهد شد و متوقف کردن آنها را از پیوستن به خود را فرمانده کل قوا برای این مناسبت اهمیت دارد.”

تیموتی دیویس رئیس بنیاد گفت: او رسیده به کاخ سفید پس از این گروه اصلی سفر به مناسبت سالگرد, به مسکو لغو شد به دلیل بیماری همه گیر. او گفت که او خوشحال بود که او دریافت رئيس جمهور در دعوت است.

“ما می دانیم که ما در حال رفتن به از دست دادن آنها را به سرعت در طول سال های آینده گفت:” از باقی مانده از جنگ جهانی دوم جانبازان.

آقای دیویس گفت که او مورد احترام به نگرانی های افرادی مانند خانم Melikian. اما او گفت: جانبازان درک و قبول خطر است. “این است که خود را می خواهید. آنها می دانند که آنها لازم نیست که زمان زیادی باقی مانده است. صدای خود داستان باید گفت:,” او گفت:. “آنها مصمم آنها می خواستند به انجام این کار است.”

خانم Melikian گفت که او هنوز هم نگران است که پدر بزرگ او ممکن است زنده ماندن نیست اگر او مریض شد و که او می تواند انجام این ویروس در صفحه اصلی به آریزونا. “هنگامی که او می آید و او می تواند از آن عبور کند به همراه مادر بزرگ من,” او گفت:. “او نباید ترک خانه خود را. “

مگی Haberman کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>