دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام مجبور است با رئیس جدید کارکنان


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده وفادار Kayleigh McEnany به دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در shakeup پس از استفانی گریشام مجبور است با رئیس جدید کارکنان و بازگشت به Melania Trump را به عنوان دستیار بالا

  • گریشام نگه ندارد کاخ سفید نشست خبری در طول دوره تصدی خود را
  • جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بوده و بحث در مورد جایگزین او
  • برای بازگشت به دفتر بانوی اول Melania Trump, که در آن او خواهد بود دستیار بالا
  • Melania Trump را تایید حرکت
  • مراتع قبلا با پنتاگون flack الهام فرح
  • همچنین شناور است تهمت کمپین spox Kayleigh McEnany
  • گریشام شده است در خود قرنطینه در خانه

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام است ترک پست خود تا کنون که بدون داشتن توجیه مطبوعات سپاه – و بازگشت به یک نقش کلیدی در دفتر بانوی اول Melania Trump.

جایگزین او خواهد شد توسط Kayleigh McEnany یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار است که با شور و نشاط در دفاع از رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات و در مصاحبه های تلویزیون. معلوم بود شنبه که آیا McEnany خواهد رزومه روزانه جلسات مطبوعاتی که پس از تكیه بالا مشخصات دبیر مطبوعاتی موقعیت.

گریشام خواهد داد تا نقش خود را به عنوان اولین بانوی رئیس ستاد روز پس از آن آشکار شد که کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع آغاز شده بود بحث در مورد او ممکن است جایگزینی و توطئه shakeup.

Kayleigh McEnany will be named White House press secretary, after serving as spokeswoman for the Trump presidential campaign

Kayleigh McEnany خواهد بود نام دبیر مطبوعاتی کاخ سفید پس از خدمت به عنوان سخنگوی تهمت انتخابات ریاست جمهوری

گریشام آغاز شد نقش او را در تابستان گذشته اما هرگز در جریان خبرنگاران کاخ سفید از این تریبون از اتاق جلسه. در هفته های اخیر رئیس جمهور تهمت بوده است و شخصا در جلسه مطبوعات در مورد آخرین تحولات در coronavirus پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد دادگاه برای دو ساعت در روز دوشنبه به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده شیوع گذشت 10,000.

بانوی اول را تایید گریشام سوئیچ, در بیانیه ای.

“من هیجان زده به استقبال استفانی بازگشت به این تیم در این نقش جدید’ گفت: Melania Trump, در بیانیه ای. ‘او شده است یک عامل اصلی و رهبر واقعی در دولت از حتی قبل از روز, و من می دانم که او خواهد اکسل به عنوان رئیس ستاد.’

'If true, how ironic that the press secretary would hear about being replaced in the press,' said White House press secretary Stephanie Grisham, in a statement about new chief of staff Mark Meadows discussing her possible replacement

اگر درست است چگونه کنایه آمیز است که وزیر مطبوعات خواهد شنیدن در مورد جایگزین در مطبوعات گفت: کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام در بیانیه ای در مورد رئیس جدید کارکنان علامت مراتع بحث در مورد او ممکن است جایگزینی

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر خروجی رئیس ستاد لیندسی رینولدز و گفت: گریشام فرض نقش جدید ‘بلافاصله موثر.’

“من همچنان مفتخر به خدمت به هر دو رئیس جمهور و بانوی اول در دولت گفت: گریشام. او گفت که او می ماند در غرب بال ‘برای کمک به با انتقال صاف تا زمانی که مورد نیاز است.’

سی ان ان گزارش روز سه شنبه حرکت است که بخشی از ارتباطات گسترده تر shakeup. این شبکه گزارش داد که McEnany خواهد حرکت به وزیر مطبوعات نقش, در حالی که پنتاگون سخنگوی Alysa فرح را به عنوان مدیر ارتباطات. گریشام و McEnany بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مراتع نیز آوردن بر روی رئیس خود را از کارکنان خود را از کنگره دفتر ارتباطات تیم با توجه به نیویورک تایمز.

پرسنل حرکت آمده روز پس از آن گزارش شد که مراتع به حال بخش خصوصی مورد بحث و بررسی امکان جایگزینی گریشام – بود که در خانه خود تحت قرنطینه در زمان.

دو رقیب برای این کار در ادامه به پنتاگون سخنگوی الهام Farra و تهمت کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany.

گریشام شده است در خانه او پس از قرار گرفتن در معرض یک برزیلی رسمی در Mar-a-لاگو مارس 7 که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus. یک روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر اعلام کرد که Mulvaney خواهد بود جدید خود را رئیس ستاد جایگزین میک Mulvaney.

مراتع که استعفا داد از North Carolina, صندلی, کنگره, مارس 30 شروع به پست جدید خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهارمین رئیس ستاد به بخش خصوصی مورد بحث و آوردن پنتاگون سخنگوی الهام فرح برای این کار Axios گزارش شده است. فرح قبلا به عنوان دبیر مطبوعاتی برای معاون رئیس جمهور مایک پنس.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباطات جدید تیم

Kayleigh McEnany – دبیر مطبوعاتی

McEnany شده آوازی مدافع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تجمعات انتخاباتی. همچنین با تمرکز بر گرفتن تهمت پیام از طریق تلویزیون بازدید در سراسر کشور است.

Kayleigh McEnany

Kayleigh McEnany

او دارای یک دانشگاه هاروارد مدرک حقوق و قبلا به عنوان دبیر مطبوعاتی برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه. آن را بلافاصله روشن نیست اگر او را سر تمرین از جلسات مطبوعاتی توسط وزیر مطبوعات. او ازدواج کرده به Sean Patrick Gilmartin, 29, لیگ بیس بال امداد پارچ برای Tampa Bay Rays. او نیز تن به تن برای متس و آرام.

الهام فرح – مدیر ارتباطات. فرح سابق دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس است که در یک سخنگوی پنتاگون. او قبلا برای مراتع به عنوان ارتباطات دستیار سابق خانه آزادی حزبی صندلی. او تا به حال یک $11,000 مالیات حق رهن قرار داده شده در واشنگتن دی سی در سال 2017 با توجه به سوابق.

Alyssa Farah

الهام فرح

استفانی گریشام – رئیس ستاد بانوی اول Melania Trump. گریشام به عنوان دبیر مطبوعاتی برای نه ماه. او برگزاری یک سخنگوی کاخ سفید ، اگر چه او شنبه برای مصاحبه های متعدد در فاکس نیوز و دیگر رسانه های محافظه کار. او قبلا از نزدیک با بانوی اول به عنوان دبیر مطبوعاتی. او سفر گسترده با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

Stephanie Grisham

استفانی گریشام

گریشام که تصمیم به خود قرنطینه پس از تماس با هیئت برزیل گزارش شد مارس 17, داد, بیانیه روز پیش که نه انکار امکان تغییر.

‘برای تلفن های موبایل مانند بیشتر کاخ فتنه به من, اما من نیز در قرنطینه. اگر درست است چگونه کنایه آمیز است که وزیر مطبوعات خواهد شنیدن در مورد جایگزین در مطبوعات’ او گفت: انتشار.

گریشام نیز به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید پس از آن است که روشن نیست که آیا مراتع را در فرد اضافی برای پر کردن که نقش سنتی. ارتباطات مدیر به طور معمول بر گسترده تر پیام مسائل اگر چه به عنوان گریشام و پیشینیان خود روشن ساخته اند آن است که رئیس جمهور تهمت که طرح های خود را در مطبوعات استراتژی است.

فقط در فلش چگونه رئیس جمهور دوست دارد به کار در روز یکشنبه وجود دارد هیچ برنامه ریزی کنفرانس مطبوعاتی. او توییتی در طول بعد از ظهر که او ممکن است نگه دارید و سپس در زمان سکو با کمی توجه و سابقه سوال در مورد کوروناویروس و پاسخ او.

گریشام بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گریشام شده است برای عدم انتقاد به برگزاری یک نشست خبری در طول دوره تصدی خود را حتی در حالی که انجام چندین تلویزیون مصاحبه با رادیو فردا و رسانه های محافظه کار.

او پس از سلف سارا ساندرز به حال تقریبا به پایان رسید کاخ سفید جلسه ای در واشنگتن مراسم که نیروهای کاخ سفید برای مقابله با طیف وسیعی از سوالات در مورد سیاسی و تصمیم گیری های سیاست.

گریشام به مقابله که رئیس جمهور تهمت ساخته شده خود را در دسترس رسانه ها در راه های دیگر. به عنوان coronavirus شیوع شروع به ضربه در نیروی کامل مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته روزانه جلسات در کاخ سفید همراه با کروناویروس نیروی کار.

رئیس جمهور به نظر می رسد به آغوش مسئولیت برگزاری یک جلسه که بیش از دو ساعت شنبه و bragged آنلاین در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال تماشای.

فرح, 30, شد مدیر ارتباطات در مرغزار’ دفتر هنگامی که او با نفوذ محافظه کار صدا و سر از خانه آزادی حزبی.

مراتع است همچنین صحبت در مورد تهمت کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany به عنوان یک پتانسیل مدعی. او انجام چند مصاحبه های تلویزیون است که تاسیس شد در سراسر تهمت تظاهرات قبل از اینکه این ویروس باعث این کمپین برای لغو مکرر حوادث. او دارای یک دانشگاه هاروارد مدرک حقوق و قبلا به عنوان دبیر مطبوعاتی برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

گریشام, 43, باند با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک عضو کوچک کمپین کارکنان و سپس به عنوان معاون دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر قبل از تبدیل شدن به سخنگوی بانوی اول Melania Trump.

Meadows has spoken about bringing on Pentagon spokeswoman Alyssa Farah

مراتع است صحبت در مورد آوردن در پنتاگون سخنگوی الهام فرح

Meadows gave up his North Carolina congressional seat to serve as Trump's fourth chief of staff

مراتع داد تا خود را کارولینای شمالی در کنگره صندلی به عنوان برگ برنده چهارم رئیس ستاد

Farah became Pentagon press secretary after holding the same position for Vice President Mike Pence

فرح شد سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون پس از برگزاری همان موقعیت برای معاون رئیس جمهور مایک پنس

President Trump has gone for four chiefs of staff and three press secretaries

رئیس جمهور تهمت رفته برای چهار ستاد و سه مطبوعات دبیران

Alyssa Farah, Department of Defense Press Secretary and Deputy Assistant Secretary of Defense for Media Affairs, poses for her official portrait in the Army portrait studio at the Pentagon in Arlington, Va., Sept., 30, 2019

الهام فرح وزارت دفاع وزیر مطبوعات و معاون دستیار وزیر دفاع برای رسانه های امور برای او به شمار رسمی پرتره در استودیو پرتره در پنتاگون در Arlington, Va., سپتامبر., 30, 2019

گریشام را جایگزین لیندسی رینولدز بود که نام Melania ارشد از کارکنان در ماه فوریه سال 2017, مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت ،

گریشام و رینولدز ‘نفرت’ یک منبع آشنا با شرق گفت: بال DailyMail.com. این فرد همچنین با اشاره رینولدز “دعوا با همه’ اگر چه تنش بین کارکنان در شرق بال و کارکنان در بال غربی ها یک ویژگی مشترک در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت.

رینولدز یکی از معدود کاخ سفید کارکنان با تجربه قبلی در ساختمان است. او مدیر دانشیار از کاخ سفید بازدید کنندگان دفتر تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است.

و او دختر-در-قانون مرسر رینولدز در یک زمان جمهوری خواه جمع آوری کمک. او معلم مدرسه ابتدایی قبل از او پیوست دولت بوش و فرار یک رویداد برنامه ریزی کسب و کار قبل از آمدن به مغلوب ساختن پیشی جستن ،

رینولدز’ خانواده از جمله شوهر و سه فرزند باقی ماند در اوهایو در حالی که او کار می کرد برای اولین بار ، رینولدز تبدیل به عقب و جلو از سینسیناتی تعادل خود را به کار دولت با خانواده اش زندگی است.

‘لیندسی انجام یک کار بزرگ کمک به خانم تهمت حل و فصل کنید’ گفت: آنیتا مک براید بود که رئیس ستاد لورا بوش و می دانستم که رینولدز در آن دولت.

‘او شده است وجود دارد قبل از,’ مک براید گفت: DailyMail.com و اضافه کرد ” او می دانست که راه خود را در اطراف کاخ سفید است.’

گریشام هرگز او قطع روابط به شرق بال خدمت به عنوان اولین بانوی سخنگوی علاوه بر این به او بال غربی نقش.

و با وجود او حرکت می کند در سراسر ساختمان از او بزرگ شرق بال به بالا-پروفایل دبیر مطبوعاتی که فقط پایین سالن از دفتر بیضی, گریشام و Melania Trump ماند نزدیک صحبت کردن به یک دیگر غالبا.

گریشام پیوست تهمت تیم در طول مبارزات انتخاباتی 2016 زمانی که او به عنوان مطبوعات مخاصم برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این تجربه می تواند در آمده دست به عنوان بانوی اول عهد کرده است به کمپین شوهرش در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد. او برنامه ریزی شده به انجام جمع آوری اعانه در بورلی هیلز کالیفرنیا و در زمستان کاخ سفید در Mar-a-لاگو قبل از شیوع کروناویروس متوقف سفر.

Melania Trump بود و نه خدمت در طول سال 2016 نژاد هنگامی که او را به خود جلب کرد آتش برای سخنرانی در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به خود جلب کرد که از اوایل سخنرانی داده شده توسط میشل اوباما. یک کارمند از سرزنش و عذرخواهی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>