کاخ سفید آتش سوزی Vindman افسر که شهادت به مجلس در مورد اوکراین تماس در حال انجام پاکسازی

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman یک ستاره شاهد در این تحقیق که منجر به استیضاح از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از پست خود برکنار شد با شورای امنیت ملی و همراهی از کاخ سفید روز جمعه با توجه به وکیل.

“Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت” دیوید Pressman, Vindman وکیل در بیانیه ای گفت. “افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

اوکراین متولد افسر که به ایالات متحده به عنوان یک کودک و دریافت قلب بنفش برای مبارزه با زخم در عراق و شهادت در مورد گوش دادن به صدای شیپور را در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

“من نگران بود با تماس بگیرید, آنچه که من شنیده شد و من گزارش نگرانی های من به آقای آیزنبرگ” Vindman بود که بالا اوکراین متخصص در شورای عالی امنیت ملی گفت: قانونگذاران مجلس در مورد تماس که در آن تهمت خواسته Zelensky به بررسی جو بایدن و پسرش شکارچی.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف” Vindman شهادت دادند. “این نیز روشن است که اگر اوکراین به دنبال بررسی 2016 انتخابات Bidens و Burisma آن می توان به عنوان یک پارتیزان بازی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و هواداران او را مورد انتقاد Vindman حساب از آنچه رئیس جمهور نظر خود را “کامل” تماس با Zelensky که منجر به خلاف کاران شکایت نه با Vindman که لگد کردن استیضاح پرس و جو.

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman. (اندرو Caballero-رینولدز/AFP)

مدت کوتاهی قبل از Vindman بود همراهی از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد به خبرنگاران گفت که او فردی گری قریب الوقوع بود. “من خوشحال هستم با او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Vindman.

Vindman را, برادر دوقلوی Yevgeney که در خدمت به عنوان یک اخلاق وکیل برای امنیت ملی نیز بود واز روز شنبه, بلومبرگ گزارش داد.

Vindman انتظار می رود که reassigned به پنتاگون که در آن مقامات قول داده اند او را بیشتر تلافی.

“ما محافظت از تمام خدمات ما عضو از قصاص و یا هر چیزی مانند این که” وزیر دفاع علامت Esper روز جمعه گفت.

Vindman است که نه تنها دولت رسمی که شهادت به خانه پرس و جو به اخراج و یا reassigned: Gordon Sondland نیز اجازه رفتن در روز جمعه.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” Sondland در بیانیه ای گفت.

Sondland که منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن پس از اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به رئيس جمهور در افتتاحیه کمیته توصیف “عوض” که رئیس جمهور گذاشته برای Zelensky.

“من می دانم که اعضای این کمیته غالبا قاب این مسائل پیچیده را در قالب یک سوال ساده: وجود دارد بجای?” Sondland شهادت دادند. “همانطور که من شهادت قبلا با توجه به درخواست کاخ سفید تماس و کاخ سفید نشست, پاسخ مثبت است.”

روز دوشنبه جنیفر ویلیامز یک کارمند وزارت امور خارجه در معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان اعطا شد درخواست او را به ترک چرخش در کاخ سفید در اوایل. ویلیامز که شهادت در کنار Vindman در طول استیضاح تحقیق توصیف صدای شیپور تماس با Zelensky “نادرست” و “غیر معمول است.”

بیل تیلور که به عنوان اقدام سفیر آمریکا در اوکراین و شهادت در استیضاح پرس و جو خود را در اوایل ژانویه.

جنیفر ویلیامز دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس. (اندرو بیلبائو/AP)

تیلور شهادت در مورد “غیر معمول” کانال دیپلماسی در حال انجام در اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی و بیشتر تاسیس رئيس جمهور دخالت مستقیم با پیگیری های خارجی بررسی بایدن.

“پس از تماس با رئیس جمهور تهمت عضو از کارکنان خواسته سفیر Sondland چه رئیس جمهور تهمت فکر در مورد اوکراین” تیلور شهادت دادند. “سفیر Sondland پاسخ داد که رئیس جمهور تهمت مراقبت بیشتر در مورد تحقیقات از [جو] بایدن که جولیانی بود فشار است.”

در یک روز جمعه در مصاحبه با سی ان ان جیک Tapper, تیلور لعنتی منتقدان Vindman و سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch.

“این البته اذیت من هر زمان که من می بینم کسی مثل ماشا Yovanovitch یا الکس Vindman ناعادلانه مورد حمله” تیلور گفت: Tapper.

مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد Yovanovitch از پست خود در کیف در ماه مه پس از شکایت از جولیانی و دیگران در خارج از دولت.

سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch. (اندرو بیلبائو/AP)

مانند Vindman, Yovanovitch به تصویر کشیده شده توسط رئیس جمهور حامیان به عنوان یک “هرگز Trumper.”

“یک دلیل وجود دارد که چرا او اخراج” Rep. Devin Nunes, D-کالیفرنیا در مصاحبه ای گفت: پنجشنبه شب بود. “این یکی از چیزهایی که ما هرگز نمی تواند واقعا به خاطر ما را نمی توانستم در شهود اما شما می دانید که ما تا به حال مردم که ما آماده بودند به در که گفت که او ضد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت anti-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمایش در حالی که او سفیر ایران در اوکراین. که او رئیس است.”

در یک op-ed پنج شنبه منتشر شده در واشنگتن پست Yovanovitch که در حال حاضر یک مقام ارشد وزارت خارجه همکار در دانشگاه جورج تاون در زمان موضوع را با تهمت و دولت را از دست داده و دیپلماسی است.

“این دولت از طریق اعمال حذف و کمیسیون است تضعیف نهادهای دموکراتیک ما, ساخت عمومی سوال حقیقت و خروج کارمندان بدون حمایت و نمونه ای از رفتار اخلاقی است که آنها نیاز به انجام شغل خود و پیشبرد منافع ایالات متحده” Yovanovitch نوشت.
_____
بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>