کاخ سفید ادعای ما این است که ‘رهبر’ در مبارزه با Covid-19 به عنوان موارد افزایش

کاخ سفید ادعا کرد در روز دوشنبه که به ما شده است “یک رهبر” در مبارزه جهانی علیه coronavirus با وجود عفونت در سراسر کشور در حال حاضر نزدیک به 3 متر با 130,000 مرگ و میر و امریکا به تازگی شاهد بالاترین تا کنون تعداد روزانه موارد گزارش شده در جهان است.

با اکثر ایالات آمریکا گزارش افزایش موارد جدید کاخ سفید را فشار دهید, منشی, Kayleigh McEnany, گفت: در یک جلسه در روز دوشنبه بعد از ظهر: “من فکر می کنم جهان است که نگاه ما به عنوان یک رهبر در Covid-19.”

آمریکا در عین حال کردم عفونت های جدید تحت کنترل با توجه به پیشرو بهداشت عمومی دکتر متخصص Anthony Fauci اخیر نگران نظرات به کنگره است. و اتحادیه اروپا را انتخاب کرد که شامل ایالات متحده به عنوان یک کشور مورد تایید غیر ضروری سفر به عنوان آن شروع می شود برای باز کردن مرزهای خود.

این به عنوان مقامات در کشورهای در سراسر آمریکای جنوبی خورشید کمربند بسته شدن بخش هایی از اقتصاد است.

بخش هایی از آریزونا و فلوریدا و تگزاس هستند همه عقب اقتصادی reopenings با توجه به موج در Covid-19 عفونت. هر سه متحده بازگشایی سریع این بهار و مقامات محلی در حال حاضر نسبت دادن یک انفجار از موارد به کسانی که زود تصمیم گیری.

فلوریدا پیشی گرفته 200,000 موارد بیش از آخر هفته با سرعت تشخیص جدید در تسریع. اما حتی به عنوان فلوریدا دیدم زیادی به خصوص افزایش فرماندار ران DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من فکر می کنم ما تثبیت شده است.”

او را متوقف کوتاه خواستار اجباری پوشش صورت در عمومی و تشویق مردم به “جلوگیری از بسته فضاهای شلوغ اماکن نزدیک-تماس با ما تنظیمات”. با وجود شواهد بر خلاف او همچنین ادامه داد: به فشار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19. دانشمندان در حال حاضر معتقدند این دارو بی اثر است.

در همین حال مقامات محلی در DeSantis دولت نورد اقتصادی reopenings از بهار بیش از نگرانی در بیمارستان ها به خصوص در جنوب فلوریدا می تواند به زودی غرق می شود.

“ما می خواهیم برای اطمینان از بیمارستان های ما همچنان به نیروی انسانی لازم برای صرفه جویی در زندگی” گفت: Miami-Dade county, شهردار, کارلوس یک Gimenez, به عنوان او بسته میله رستوران ناهار خوری سالن های ضیافت ورزشگاه و اجاره کوتاه مدت. “اگر ما دیدن ازدحام مردم و زیر بهداشت عمومی قوانین من مجبور خواهد شد به نزدیک سواحل دوباره,” او گفت:.

هوستون شهردار سیلوستر نوبت CBS گفت: روز یکشنبه که مثل Gimenez خود را از نگرانی های عمده در تگزاس بود که در حال حاضر در بیمارستان نیروی انسانی.

“ما همیشه می توانید ارائه های اضافی و تخت”ترنر گفت. “اما ما نیاز به مردم و پرستاران و هر کس دیگری که متخصصان پزشکی به کارکنان آن تخت است.”

تعطیلی و wringing دست آمده پس از چهارم جولای آخر هفته, تعطیلات شناخته شده است برای نوشیدن و مهمانی و بر روی پاشنه های مشابه محدودیت های اعمال شده در آریزونا و تگزاس.

“من هنوز نگران [این] ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته و امید است که ما لازم نیست که همان سنبله پس از آن که ما در آخر هفته روز یادبود” استیو آدلر شهردار شهر آستین در تگزاس گفت: در مصاحبه با ایستگاه خبری محلی KVUE با اشاره به اواخر ممکن است تعطیلات. “شماره ترسناک هستند اگر ما تغییر مسیر.”

در بسیاری از موارد در انتخابات گفت: افزایش عفونت رانده شدند و با جمعیتی کم-خطر مرگ از Covid-19 به خصوص مردم در 20s و 30s بودند که رفتن به میله, رستوران ها و کاباره ها.

در فلوریدا DeSantis گفت: شایع ترین سن از عفونت های جدید 21 است. در شهر فینیکس, آریزونا, شهردار, کیت Gallego گفت: ABC روز یکشنبه که رفتار مردم بین 21and 44 تا به حال منجر به “انفجار” در موارد.

“ما باز راه خیلی زود در آریزونا” Gallego گفت. او بعد افزود: “ما شاهد بسیاری از مردم رفتن به جمع های خانوادگی و آلوده کردن اعضای خانواده خود را.” آریزونا جمهوریخواه فرماندار mlb بسته, تئاتر, کافه ها و سالن های ورزشی قبل از تعطیلات طولانی آخر هفته.

سن جدید عفونت ممکن است رانندگی چه به نظر می رسد در نگاه اول به یک پدیده متناقض: Covid-19 عفونت در حال افزایش است اما مرگ و میر ثابت باقی می ماند. افراد جوان و بدون مشکلات بهداشتی مزمن هستند کمتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 اگر چه آنها هنوز هم می تواند تبدیل به بیمار و آلوده دیگر بالاتر خطر ابتلا به مردم است.

اما یکی دیگر از دلایل مرگ و میر تا کنون ثابت باقی مانده است که به دلیل بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هستند lagging indicators for Covid-19 است که دوره کمون طولانی. را افزایش می دهد در این شماره می توانید دنباله های هفته به عنوان افراد مبتلا به این بیماری علائم و رفتن به بيمارستان زمانی که آنها به سختی در حال بهبود است.

از شنبه بیشتر ایالت شاهد افزایش موارد با توجه به Covid-19 tracker توسعه یافته توسط دانشگاه جانز هاپکینز. قبلا سخت ضربه شمال شرقی ایالات متحده به نظر می رسد یکی از معدود مناطق یکنواخت دوره نقاهت.

شهر نیویورک وارد یک مرحله جدید از بازگشایی در روز دوشنبه. ناخن و سالن های برنزه سگ اجرا می شود و داخل سالن و امکانات ورزشی از قبیل والیبال و هندبال بازگشایی شد.

در حالی که 7,000 رستوران های شهر نیویورک باز کرده اند برای فضای ناهارخوری داخل سالن ناهار خوری خواهد بود به تعویق افتاد برای یک “مقدار قابل توجهی از زمان” به دلیل شیوع بیماری ترسیم به کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور.

این نقاط جدید نیز تهدیدی برای کشورهای در سراسر کشور که شامل ویروس. در نیوجرسی است که به آرامی بازگشایی پس از کوبیده با عفونت ها در فصل بهار بیش از ده نفر بودند کسانی که از بازگشت از تعطیلات مقصد Myrtle Beach, South Carolina.

“من نمی خواهید به آمار یکی دیگر از مکث در ما راه اندازی مجدد به دلیل تعداد کمی از جدید Jerseyans در حال مسئولانه” نیوجرسی فرماندار فیل مورفی گفت: “با توجه به اخبار محلی ایستگاه WPVI.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net