کاخ سفید به عهده گرفت ‘ناراضی’ بولتون خواهد نوشتن یک انتقادی کتاب

واشنگتن — هنگامی که رامین جان بولتون کتاب مقاله فرود بر روی میز کاخ سفید امنیت ملی دستیار در مدت کوتاهی پس از کریسمس هیچ کس تا به حال به صفحه از طریق آن را به می دانم که این پیش نویس می تواند upend این استیضاح در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر این سوال که آیا نقد و بررسی کتاب — و تا چه حد — تبدیل به یک موضوع سنا استیضاح محاکمه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. کاخ سفید اذعان کرده است که شورای امنیت ملی اعضای هیات بررسی پیش نویس و که آنها در جریان کاخ سفید مشاور پت A. Cipollone.

اما رئیس جمهور را استیضاح دفاع وکلا — آقای Cipollone در میان آنها — اصرار در روز چهارشنبه که آنها غافل از آن شامل مواد منفجره وحی توسط آقای بولتون سابق مشاور امنیت ملی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور مستقیم برای کمک به اوکراین به تحقیقات او به دنبال شخصی برای به دست آوردن.

“هیچ کس از داخل کاخ سفید و یا خارج از کاخ سفید گفت: ما از انتشار این کتاب مشکل ساز خواهد بود برای رئیس جمهور” پاتریک F. Philbin, یک معاون کاخ سفید مشاور و یکی از آقای تهمت وکلا گفت: در آمریکا هستند. “ما فرض آقای بولتون بود ناراضی و نمی توان گفت بسیاری از چیزهای خوب در مورد رئیس جمهور, اما هیچ کس به ما گفت چیزی شبیه به آن.”

این acrimony بین آقای بولتون و کاخ سفید نیز افزایش یافت در روز چهارشنبه به عنوان هر دو طرف jockeyed برای دست بالا بیش از اینکه آیا او می تواند به انتشار کتاب خود را به عنوان برنامه ریزی شده یا باید منتظر دولت بازرسان به آن از اطلاعات طبقه بندی شده که هم در خدمت برای کمک به نگه داشتن بیشتر محکم جزئیات از بیرون آمدن در طول استیضاح محاکمه.

شورای امنیت ملی منتشر شد نامه ای در هفته گذشته به یک وکیل برای آقای بولتون گفت که پیش نویس موجود “مقادیر قابل توجهی” از آن است.

آقای بولتون وکیل بازگشت اخراج انتشار پاسخ او فرستاده شده در هفته گذشته به کاخ سفید: از آنجا که آقای بولتون می تواند به نام شهادت به سنا در مدت کوتاهی او گفت: آن را “ضروری” است که مقامات نقد و بررسی خود را از اوکراین, نوشته بلافاصله.

آقای ترامپ نیز شروع به پریدن کرد و گفت در توییتر که او از کار اخراج آقای بولتون چرا که “اگر من تا به حال به او گوش ما می شود در جنگ جهانی شش در حال حاضر.”

مقامات کاخ سفید اصرار دارند که خود را دست زدن به آقای بولتون مقاله بود که از نظر قانونی صدا. اما با این حال این کتاب آنها بررسی اولیه مقاله استراتژی ثابت سیاسی خائنانه است.

آقای بولتون حساب آمد در وسط رئیس جمهور وکلا ارائه خود را استیضاح دفاع undercutting یک عنصر کلیدی که کمک یخ بود جدا از آقای تهمت درخواست که اوکراین اعلام تحقیقات او ایستاده بود برای بهره مندی از — و وادار کردن رئیس جمهور دفاع تیم به تقلا برای رسیدگی به اتهام.

و سناتور میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت بود که کار می کرد برای حفظ شاهدان از استیضاح محاکمه خروشان است که او هشدار داد که چنین نمایشی آیات می تواند آمده در 11 ساعت.

اما شورای امنیت ملی وکلا و اعضای هیات بر این باور بودند که چاره ای به حال, اما برای حفظ این کتاب جزئیات از نزدیک برگزار می شود به گفته افراد آشنا با تصمیم گیری خود را. مقامات کاخ سفید مواجه شده بودم اتهامات از پوشش تا سال گذشته پس از تصمیم گیری در ابتدا بلوک کنگره از دریافت whistle-blower شکایت در مورد رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین است که در تنظیم کردن استیضاح.

هر چند آقای Cipollone بود با همتایان اروپایی خود در مورد این مقاله وکلای شورای امنیت ملی — سیاست خارجی بازو کاخ سفید نکردن پیش نویس از دیگر مقامات کاخ سفید, دولت, مقامات گفت. وکلا خواسته شغلی کارمندان دولت, سیاسی نیست انتصاب به نقد و بررسی این کتاب در تلاش برای اطمینان حاصل شود آن را به کار گرفته و به طور مشابه به دیگر کتاب نوشته شده توسط یک مقام سابق با دسترسی به طبقه بندی, اسرار, مقامات گفت.

وکلا را درک کنند که آقای بولتون کتاب خواهد از خود طبیعت بود به لحاظ سیاسی حساس است. یکی از حرفه ای وکلا یوگنی Vindman نه شرکت در نقد و بررسی برای جلوگیری از ظاهر تضاد منافع. برادر دوقلوی او است سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman یک پنتاگون رسمی و دقیق به شورای امنیت ملی و یک شاهد کلیدی در مورد رئیس جمهور اوکراین معاملات در استیضاح جلسات.

سیاسی انتصاب میان امنیت ملی وکلای مایکل الیس و رئیس خود را, John A. آیزنبرگ دیدم نسخه خطی اما تا به حال هیچ نقش مستقیم در کشاورزی سند به صورت بالقوه مواد طبقه بندی شده با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

در لحظات بحرانی در سراسر اوکراین موضوع آقای آیزنبرگ و شورای امنیت ملی تیم حقوقی کشیده شده در, باعث, سوالات توسط دیگران در کاخ سفید در مورد چگونه آنها را به کار گرفته و این مسائل. آقای آیزنبرگ و الیس به کار گرفته داخلی شکایت بلافاصله بعد از آقای تهمت جولای 25, تماس با رئیس ولدیمیر Zelensky اوکراین و دستور داد پرونده مکالمه محدود شود.

کاخ سفید گفته آقای Cipollone نیست نقد و بررسی نسخه خطی و یا دانستن جزئیات بیشتر در مورد محتوای آن است. روز دوشنبه سخنگوی شورای امنیت ملی گفت که “هیچ کاخ سفید پرسنل خارج N. S. C. باید مورد بررسی این مقاله است.”

مقامات سابق می گویند که در حالی که وجود دارد چند مقررات محدود شورای امنیت ملی و مقامات پایبند به گذشته روش که در بررسی از نسخه های خطی اجازه می دهد تا آنها را به اطلاع سایر مقامات از وجود خود و نه به نقد و بررسی محتوای آنها.

دفتر که انجام prepublication بررسی نسخه های خطی سابق شورای مقامات کارکنان حرفه مقامات به جای سیاسی انتصاب گفت: Brian Egan, که در خدمت به عنوان مشاور حقوقی به شورای امنیت ملی از سال 2013 تا 2016. حرفه ای مقامات حدود نیم دوجین انجام بررسی در میان مسئولیت های دیگر از جمله تضمین این که هیچ ریاست جمهوری سوابق نابود declassifying پیر ریاست جمهوری سوابق و بررسی پیشنهاد سخنرانی ها مقالات و نقل قول های مقامات سابق.

“کار آنها نیست P. R.-نوع شغل — کار خود را بسیار بیشتر فنی کار” آقای اگان گفت. “این که چگونه آنها خودشان را دارند.”

هنوز هم آقای اگان گفت: آن روال اداری به گردش بخش از مقاله به موضوع کارشناسان در شورای کارکنان برای ورودی نشان می دهد که آن را ممکن است به اشتراک گذاشته اند هر بخش از آقای بولتون پیش نویس در مورد اوکراین با اتحادیه اروپا ،

آقای بولتون مقاله بود نه مشترک با اتحادیه اروپا را یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

کاخ سفید اطلاع آقای بولتون وکیل که آن را به حال مسائل مهم با اطلاعات طبقه بندی شده در مقاله روز پنجشنبه گذشته تنها چند روز قبل از آقای بولتون پیش نویس ساخته شده بود در روز یکشنبه.

برخی از اطلاعات در این مقاله شد طبقه بندی شده در بالا-سطح مخفی گفت: شورای امنیت ملی نامه امضا شده توسط الن شوالیه یک مدیر ارشد برای ثبت. شورای کارکنان به کار با آقای بولتون به شناسایی اطلاعات طبقه بندی شده به “اطمینان مشتری خود را می توانید داستان خود را در یک شیوه ای است که محافظت از امنیت ملی,” او نوشت.

هنوز روشن نیست که چه مواد شورای امنیت ملی کارکنان در نظر گرفته طبقه بندی شده و به دنبال بلوک. اما آقای بولتون وکیل, Charles J. Cooper گفت: در پاسخ او که اگر خود مشتری نامیده می شد به عنوان شاهد در استیضاح محاکمه او مطمئن بود به سوالات پرسیده شده که استخراج مواد موجود در اوکراین فصل از مقاله.

طبقه بندی نظرات اغلب می توانید بکشید در سال تاخیر در انتشار و به شدت محدود کردن آنچه مقامات سابق می تواند آشکار در یک کتاب.

بررسی روند “است که موجب سوء استفاده” گفت: کوین کارول یک وکیل است که به نمایندگی سابق C. I. A. و افسران نیروی هوایی در تلاش برای انتشار یک کتاب.

“من برای پیدا کردن آن بسیار بعید است که بسیار با تجربه رسمی مانند بولتون سفیر سابق مشاور امنیت ملی قرار خواهد top-secret مواد در مقاله” آقای کارول گفت.

خانم نایت ارائه مهلت برای تکمیل بررسی است.

چارلی وحشی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>