کاخ سفید اجازه می دهد تا Fauci به شهادت قبل از کمیته مجلس سنا پس از مسدود کردن او از خانه ظاهر


کاخ سفید اجازه می دهد تا دکتر Anthony Fauci به شهادت قبل از جمهوری خواه به رهبری بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته – پس از منع او از حزب دموکرات به رهبری خانه کمیته

  • Dr. Anthony Fauci برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند به بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته مارس 12
  • کاخ سفید مسدود شده و او را از شهادت در یک خانه تخصیص بودجه در مارس 6
  • از حزب دموکرات به رهبری کمیته فرعی تخصیص بودجه می خواستم به شنیدن از Fauci
  • آن را به دنبال او را به عنوان شاهد برای شنیدن در مورد کوروناویروس پاسخ
  • کاخ سفید گفت: “آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در [coronavirus] تلاش ظاهر می شود در جلسات کنگره
  • آژانس سران نظامی و فرماندهان به طور معمول شهادت در مورد مسائل آنها نظارت در کنگره
  • Fauci به خواست متحده و شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله
  • سخنان خود را گاهی اوقات در تضاد رئیس جمهور تهمت اظهارات مانند ادعای هیدروکسی کلروکین یک بازی را تغییر’
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

کاخ سفید coronavirus نیروی کار متخصص دکتر Anthony Fauci شهادت خواهد داد قبل از جمهوری خواه به رهبری بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته پس از مسدود بودن از شهادت قبل از حزب دموکرات به رهبری خانه کمیته.

سخنگوی بهداشت و درمان مجلس سنا و رییس کمیته لامار الکساندر گفت NBC News جمعه که کاخ سفید اجازه خواهد داد که Fauci به شهادت در این جلسه در مارس 12.

وحی می آید تنها چند ساعت پس از آن تایید شد که کاخ سفید مسدود شد Fauci از شهادت قبل از حزب دموکرات به رهبری خانه تخصیص بودجه در مارس 6, چرا که آن را ” ضد تولیدی.’

BLOCKED: The White House is not allowing Dr. Anthony Fauci to testify before Congress next week

مسدود شده: کاخ سفید است که اجازه می دهد Dr. Anthony Fauci به شهادت قبل از کنگره در هفته آینده

‘کمیته تخصیص بودجه به دنبال Dr. Anthony Fauci به عنوان شاهد در هفته آینده کار HHS-آموزش و پرورش فرعی شنوایی در COVID-19 پاسخ. ما مطلع شده است توسط یک دولت رسمی که کاخ سفید را مسدود کرده است دکتر Fauci از شهادت,’ خانه تخصیص پنل سخنگوی اوان Hollander در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر جمعه

او نمی شناسایی رسمی است که مسدود Fauci – که تنها به نظر می رسد در یکی از coronavirus نیروی کار جلسه این هفته – از ظاهر شدن در چهار شنبه شنوایی.

اگر چه خانه است و در خارج از جلسه هفته آینده در توصیه کنگره پزشک آن کمیته به دنبال از سرگیری نظارت از جمله از راه دور.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر تایید در بیانیه ای که کاخ سفید مخالف ظاهر خود را قبل از قدرتمند سایت می تواند به پنل فراهم می کند که هزینه های بهداشت و کار برنامه.

‘در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان تمام-از-پاسخ دولت به COVID-19 از جمله با خیال راحت باز امریکا دوباره و تسریع توسعه واکسن آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات گفت: Deere.

BUSY SCHEDULE: Dr. Anthony Fauci (L), director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases speaks next to Response coordinator for White House Coronavirus Task Force Deborah Birx, during a meeting with US President Donald Trump and Louisiana Governor John Bel Edwards D-LA in the Oval Office of the White House in Washington, DC on April 29, 2020

مشغول برنامه: دکتر Anthony Fauci (L) مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند و بعد به پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دبورا Birx در دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و لوئیزیانا فرماندار جان ادم ادواردز D-LA در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن DC در 29 آوریل سال 2020

Reporters have sometimes quizzed Fauci on controversial statements by President Trump about the virus

خبرنگاران گاهی اوقات سوال Fauci در اظهارات بحث برانگیز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ویروس

In this image from video, Rep. Rosa DeLauro, D-Conn., speaks on the floor of the House of Representatives at the U.S. Capitol in Washington, Thursday, April 23, 2020. She chairs the panel that was denied Fauci's appearance

در این تصویر از ویدئو Rep. رزا DeLauro D-Conn., صحبت می کند در کف مجلس نمایندگان در کنگره آمریکا در واشنگتن روز شنبه, مارس 23 سال 2020 است. او صندلی پانل که رد شد Fauci ظاهر

Fauci has sometimes contradicted the claims made by President Trump

Fauci گاهی اوقات تناقض ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

Fauci گاهی اوقات با حضور در کاخ سفید جلسات که رفته اند تا در دو ساعت و حتی صحبت کردن به ملت در مورد این ویروس از طریق اوایل صبح تلویزیون مصاحبه. او همچنین به نظر می رسد در پادکست ها و سیستم عامل های دیگر برای برقراری ارتباط با مردم در مورد این بیماری است.

برخورد می آید به عنوان برگ برنده به نام برای ‘مکث’ در coronavirus امداد حتی به عنوان سخنران نانسی پلوسی به نام برای یک تریلیون دلار در تلاش برای کمک به ایالات و شهرستانها.

“من فکر می کنم ما می خواهید را به یک کمی از یک مکث. اما اگر ما فراموش کردیم که در آن شما باید برای به دست آوردن چیزی برای آن’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه.

“ما متعهد به همکاری با کنگره برای ارائه شهادت در زمان مناسب’ او گفت.

Fauci هشدار در مورد خطرات ناشی از بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل. در جلسات مطبوعاتی خبرنگاران اغلب سعی کنید به سوالات مطرح است که او را به واقعیت-بررسی ادعاهای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن – چنین بیانیه ای در هفته گذشته گفت: مردم باید در تزریق مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک امکان coronavirus درمان است.

در حالی که برگ برنده دولت همچنان تمام-از-پاسخ دولت به COVID-19 از جمله با خیال راحت باز امریکا دوباره و تسریع توسعه واکسن آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات – سخنگوی کاخ سفید جاد Deere

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با دکتر دبی Birx که صندلی coronavirus نیروی کار در روز جمعه در تماس تلفنی با او یک متخصص برجسته ایدز است.

Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, این هفته رله اطلاعات جدید در مورد مواد مخدر remdesivir. وی با اشاره به ‘clear-cut قابل توجه و اثر مثبت در کاهش زمان بهبودی’ بستری coronavirus بیماران.

قانونگذاران هستند و برخی به سعی کنید به جلو پنجره او را تحت سوگند در مورد آنچه که او معتقد است در مورد ریشه های ویروس – مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: آن ممکن است از یک آزمایشگاه در چین با وجود آنچه که مدیر اطلاعات ملی را اعلام کرد – به عنوان به خوبی به عنوان دولت پاسخ.

بیش از 1 میلیون آمریکایی در حال آلوده با بیش از 60 ، 000 مرگ و میر به دلیل coronavirus.

تخصیص صندلی Rep. نیتا Lowey نیویورک و فرعی صندلی رزا DeLauro کانکتیکات با صدور بیانیه ای گفت که ملت سزاوار ‘clear-eyed مشاهده از راه رو به جلو اما متوقف کوتاه از هجوم کاخ سفید برای تصمیم گیری.

‘کنگره و مردم آمریکا شایسته clear-eyed مشاهده مسیر رو به جلو برای پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. در کوتاه مدت که مستلزم ما چه دولت فدرال در حال انجام در مدار بسته, تست, تماس, ردیابی, quarantining اجتماعی فاصله و تولید و توزیع تجهیزات حفاظت شخصی,’ گفتند.

‘بیش از متوسط بلند مدت ما نیاز به درک زنده بودن درمان و واکسن در توسعه و انتشار خود را و چگونه از فصل آنفولانزا می تواند بر جریان همه گیر در پاییز. و در بلند مدت ما نیاز به اطمینان حاصل شود پایدار سرمایه گذاری در بهداشت عمومی ما زیرساخت های ساخته شده به جای واکنش به بهداشت عمومی بحران زمانی که آنها بوجود می آیند. مردم این کشور شایسته یک دولت فدرال است که به تاریخ مدرن و آماده برای محافظت از زندگی’ گفتند.

آنها را به جای شنیدن از دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در طول دولت اوباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>